Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 11.02.2010. (Listic dana)


Goksim

Recommended Posts

WTA Peer - Šprem (13:30)

Tip: Šprem @ 3,79

Ako postoji ijedna podloga na kojoj Karolina Šprem još uvijek igra dobro, to je onda indoor hard, podloga na kooj se odigrava turnir u Parizu. To je još jedina podloga na kojoj je u Top 100 igračica na svijetu, gledajući samo tu podlogu nalazi se na respektabilnom 18 mjestu, ali sveukupno je tek na 88. Shahah Peer je 22. igračica svijeta i po tome su i tečajevi postavljeni za ovaj susret, ali tu i vidim prednost u ovom susretu, jer Karolini ova podloga i ovaj turnir odgovaraju. Prošle godine je kroz kvalifikacije došla do drugog kola bez izgubljenog seta, da bi tamo glatko izgubila od Serene Williams, koja je u tom trenutku bila broj 1. Ove sezone slična priča, propla je neokrznuta kroz kvalifikacije i u prvom kolu pobjedila Baczinsky, i opet bez izgubljenog seta i iako je Peer trenutno bolja tenisačica, ako postoji podloga na kojoj je Šprem trenutno može pobijediti to je podloga.

Link to comment
Share on other sites

WTA Peer - Šprem (13:30)

Tip: Šprem @ 3,79

Ako postoji ijedna podloga na kojoj Karolina Šprem još uvijek igra dobro, to je onda indoor hard, podloga na kooj se odigrava turnir u Parizu. To je još jedina podloga na kojoj je u Top 100 igračica na svijetu, gledajući samo tu podlogu nalazi se na respektabilnom 18 mjestu, ali sveukupno je tek na 88. Shahah Peer je 22. igračica svijeta i po tome su i tečajevi postavljeni za ovaj susret, ali tu i vidim prednost u ovom susretu, jer Karolini ova podloga i ovaj turnir odgovaraju. Prošle godine je kroz kvalifikacije došla do drugog kola bez izgubljenog seta, da bi tamo glatko izgubila od Serene Williams, koja je u tom trenutku bila broj 1. Ove sezone slična priča, propla je neokrznuta kroz kvalifikacije i u prvom kolu pobjedila Baczinsky, i opet bez izgubljenog seta i iako je Peer trenutno bolja tenisačica, ako postoji podloga na kojoj je Šprem trenutno može pobijediti to je podloga.

@ Jaksa vidim da je text kopiran sa jedne kladioničarske stranice...jel to tvoj sajt ( onaj na kog mislimo ti i ja  ;) )

ako nije htio bi ti sam reć da pratim taj sajt nije loš, ima odličnih analiza ali isto tako se netreba zaletavat sa njima jer love veće kofove i znaju i dosta fulat, ali i pogodit...ugl i ja sam ujutro pogledao i vidio šprem kao pobjednicu bilo mi je to malo pretjerano pa me fino navelo da uzmem Karolinu +5,5...

Link to comment
Share on other sites

Evo i mojeg prvog posta.

20:00 Kubot Lukasz - Montanes Albert, tip 2, @ 1.4, Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Expekt

Pred nama je susret drugog kola ATP turnira u Costa do Sauipe u Brazilu. Turnir se igra na zemlji.

Lukasz Kubot, Poljak, 56. na ljestvici, servis-voley igrac, vise mu odgovaraju tvrde, odnosno brze podloge.  U prvom kolu je dobio  Oscara Hernandeza 7:5 7:6. Vise uspjeha ima u parovima sa Marachom nego u single.  U singlu vecinom prolazi prvo, ponekad i drugo kolo. Znacajan rezultat ima u Australiji, trece kolo je izgubio od Djokovica no to je bila tvrda podloga, sto je velika razlika u odnosu na zemlju.

S druge strane mreze, Montanes, Spanjolac, 30. na ljestvici. Omiljena mu je podloga zemlja.  Prvo kolo pobjedio Greula 6:2 7:6,ove godine solidno igra, ima polufinale Aucklanda,nakon toga u Australiji je dosao do treceg kola u kojem je izgubio od daleko jaceg igraca, Federera.

H2H Montanes vodi 1:0, 21.9.2008 na zemlji 3:6 6:1 6:4. Mislim da je Montanes kvalitetniji igrac, jos se igra na „njegovoj“ podlozi, i uz gore navedene cinjenice pobjeda nebi trebala doc u pitanje.

Sretno svima!!!

Link to comment
Share on other sites

WTA Peer - Šprem (13:30)

Tip: Šprem @ 3,79

Ako postoji ijedna podloga na kojoj Karolina Šprem još uvijek igra dobro, to je onda indoor hard, podloga na kooj se odigrava turnir u Parizu. To je još jedina podloga na kojoj je u Top 100 igračica na svijetu, gledajući samo tu podlogu nalazi se na respektabilnom 18 mjestu, ali sveukupno je tek na 88. Shahah Peer je 22. igračica svijeta i po tome su i tečajevi postavljeni za ovaj susret, ali tu i vidim prednost u ovom susretu, jer Karolini ova podloga i ovaj turnir odgovaraju. Prošle godine je kroz kvalifikacije došla do drugog kola bez izgubljenog seta, da bi tamo glatko izgubila od Serene Williams, koja je u tom trenutku bila broj 1. Ove sezone slična priča, propla je neokrznuta kroz kvalifikacije i u prvom kolu pobjedila Baczinsky, i opet bez izgubljenog seta i iako je Peer trenutno bolja tenisačica, ako postoji podloga na kojoj je Šprem trenutno može pobijediti to je podloga.

@ Jaksa vidim da je text kopiran sa jedne kladioničarske stranice...jel to tvoj sajt ( onaj na kog mislimo ti i ja  ;) )

ako nije htio bi ti sam reć da pratim taj sajt nije loš, ima odličnih analiza ali isto tako se netreba zaletavat sa njima jer love veće kofove i znaju i dosta fulat, ali i pogodit...ugl i ja sam ujutro pogledao i vidio šprem kao pobjednicu bilo mi je to malo pretjerano pa me fino navelo da uzmem Karolinu +5,5...

Da to je to sto mislis htio sam misljenje prenijeti onima koji koriste ovaj forum
Link to comment
Share on other sites

Tenis, ATP Costa Do Sauipe

20:10 Montanes A.-Kubot L. 1 @ 1.5 Hrvatska lutrija

Montanes je španjolski tenisač trenutno 30. na ATP listi, dok je Kubot poljski tenisač, 56. na ATP listi. Jednom su igrali međusobno na zemljanom chellangeru 2008. godine i pobjedio je Montanes 2-1 u setovima. Montanes je tipičan igrač zemljanih terena, što dokazuje i najviše odigranih mečeva na zemlji u kojima ima skor od 273 pobjede i 208 poraza. Prvo kolo Greulu nije dao do daha, vrlo je brz i čvrstim i napadačkim udarcima s osnovne linije nije dopustio protivniku ni najmanje izgleda za pobjedu, kada je Greul odlučio krenuti naprijed, Montanes bi ga bez većih poteškoća probijao. Kubot je igrač dobrog servisa i nekako mu jednako odgovaraju hard  i zemljane podloge, iako na hardu ima više uspjeha, dosta je sličan Greulu, mislim da stoga Kubota čeka ista sudbina u 2.kolu.

Tenis, ATP Sano Jose

23:55 22,5/Querrey S.-Dent T. 2 @ 1.85 Hrvatska lutrija

Ovo je susret dvojice vrlo sličnih po stilu igre američkih tenisača. Obojica su jaki servis-volej igrači koji rijetko protiv sebi ravnih igrača dolaze u priliku za oduzimanje servisa protivniku, a čvrsto drže svoje, te se setovi često odlučuju u tiebreak-u. Querrey je 31. igrač svijeta, a dent je 77. Ova razlika ništa ne znači jer je Dent dugo mučio muku s ozljedama, međutim sada je to iza njega, i čak mislim da je bliži konačnoj pobjedi u ovom meču nego Querrey. Obojica preferiraju hard terene jer tu njihovi razorni servisi najviše dolaze do izražaja, stoga večeras očekujem jako tvrdi meč i probijanje ove granice od 22.5 gehmova.

Sretno svima!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use