Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 22.4.2021.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

UiiOSuI.jpgDyDmGAT.jpg

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

u3gHIsy.jpgomXWeUr.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Q9tYWFs.jpg5jDSV1j.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 19.4. u 21:05 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno! 

Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima. 

Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi. 

 Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto.

Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma

SKviber1.png

Link to comment
Share on other sites

R.Nadal vs K.Nishikori
To Win Match With Handicap By Games: Nishikori, Kei (+7) 1.75 Marathon

Nadal se danas dugo mučio i nije briljirao, Nisikori igra solidno i mislim da je ovi veliki hendi value. Istina je da u međusobnim susretima skoro uvijek nadal lagano dobio, ali mislim da Nishikori može sutra pokrit ovaj hendi.

R.Bautista Agut vs J.Sinner 1.79 Marathon
Total Games: Over 22

Mislim da čemo gledat egal meč, zadnja 2 susreta ove godine išla u 3 seta, oba dva dobra na servisu i lošija na returnu, tako da mislim da je i ova granica value.

Link to comment
Share on other sites

Atletico Madrid - Huesca 1 (1.36) bet365

Atletico Madrid je iskoristio kiks Reala tijekom vikenda i pobjegao im na tri boda na vrhu tabele u La Ligi. Ekipa Diega Simeonea je odigrala jedan od najboljih napadačkih nastupa ove sezone unatoč tome što su im nedostajali Luis Suarez i Joao Felix. Očekuje se da će obojica propustiti i ovaj susret, a uz to neće biti ni Lemara. Međutim, trebali bi imati lagan zadatak protiv Huesce kojoj prijeti ispadanje.

Odsutnost dvije glavne napadačke zvijezde u timu ne bi trebale mnogo brinuti Simeonea. Argentinski menadžer može biti oduševljen nastupima Angela Corree i Llorentea koji su za vikend postigli po dva gola u velikoj pobjedi protiv Eibara (5-0) na Wanda Metropolitanu. Mislim da domaćini mogu i danas protiv Huesce odigrati još jedan takav nastup.

Gosti nisu mogli nastaviti svoj niz od dvije pobjede nad Levanteom i Elcheom, jer su u nedelju izgubili u gostima protiv Alavesa (1-0), izravnog rivala u borbi za opstanak.

Pachetina momčad je tako sebi zakomplicirala život na dnu tabele, jer sada imaju isti broj bodova kao i Elche ispod njih, te četiri više od Eibara. Alaves je pobjegao tri boda iznad sa dvije pobjede u nizu. Valladolid je na posljednjem sigurnom mjestu sa bodom više od Huesce.

Očekuje nas zanimljiva borba za opstanak do kraja sezone u La Ligi, ali vjerujem da Huesca nema što tražiti u ovoj utakmici, jer je Atletico ove sezone najbolja momčad u ligi kada su utakmice na domaćem terenu u pitanju. Koeficijent na pobjedu Atletica iznosi 1.36 u bet365 kladionici, koja okladu računa dobitnom ako Simeoneova momčad povede sa dva gola razlike. Huesca će u ovom susretu biti bez Maffea, Ontiverosa, Silve i Valera.

Moguće postave

ATLETICO: Oblak; Trippier, Savic, Gimenez, Lodi; Saul, Herrera, Koke, Carrasco; Llorente, Correa

HUESCA: Fernandez; Pulido, Insua, Siovas; Lopez, Ferreiro, Mosquera, Seoane, Galan; Mir, Sandro

Screenshot_22.jpg

DIREKTNI LINK!

Link to comment
Share on other sites

Leicester - WBA | oba tima daju gol (1.80) bet365

Ovaj meč ima ogroman značaj za obje ekipe koje vode bitke na suprotnim stranama tabele u Premier ligi. Domaćini će tražiti očajnički povratak nakon dva uzastopna poraza protiv Cityja i West Hama, dok se gosti nadaju nastavku šokantno dobre forme nakon impresivnih pobjeda nad Chelseajem i Southamptonom.

Ambicije Lisica za nogomet u Ligi prvaka je ugrožen nakon što su izgubili posljednja dva spomenuta susreta. Oni sada imaju samo jedan bod iznad četvrtoplasiranog i petoplasiranog Chelseaja i West Hama.

Kristalno je jasno da ekipa Brendana Rodgersa ne smije ispuštati bodove u preostalih šest utakmica ako žele izbjeći daljnje komplikacije u borbi za prve četiri pozicije.

WBA je bio među najgorim momčadima u ligi kroz veći dio ove sezone. Ipak, čini se da je Sam Allardyce uspio pronaći pobjedničku formulu, jer su izgledali nevjerojatno u posljednja dva kola. Zabili su pet golova Chelseaju (jednoj od najboljih obrambenih momčadi u ligi) i tri protiv Southamptona u posljednja dva kola.

Budući da je Leicester u zadnje vrijeme bio sve samo ne pedantan u defanzivi (u zadnja dva poraza u ligi je primio pet golova od West Hama i Cityja), ne bi bio iznenađen kada bi ovdje vidjeli barem jedan gol od gostiju.

S druge strane, sve oči će biti uprte u Iheanacha koji je u posljednjih sedam nastupa za Lisice u svim natjecanjima ostigao deset golova. Zbog toga mi se ovdje najbolja opcija za okladu čini da oba tima daju gol po kvoti 1.80 u bet365 kladionici. Za domaćine nedostaju Barnes i Justin, dok na drugoj strani nema samo Ivanovića.

Moguće postave

LEICESTER: Schmeichel; Fofana, Evans, Soyuncu; Albrighton, Tielemans, Ndidi, Castagne; Maddison; Iheanacho, Vardy

WBA: Johnstone; Furlong, O’Shea, Bartley, Townsend; Phillips, Yokuslu, Maitland-Niles, Robinson; Pereira; Diagne

Screenshot_24.jpg

DIREKTNI LINK!

Link to comment
Share on other sites

Barcelona - Getafe 1 (1.22) bet365

Barcelona je pronašla savršen način za povratak na pobjedničke staze nakon neugodnog poraza protiv Real Madrida (2-1) u El Clasicu. Odigrali su jedan od najboljih nastupa ove sezone u finalu Kupa kralja u subotu navečer, gdje su uništili Athletic Bilbaoa (4-0).

Ovo je prvi trofej Barcelone od 2018/19 sezone kada su osvojili La Ligu. Lionel Messi je bio glavni katalizator za vrhunski nastup u drugom poluvremenu ovog finala. Argentinska zvijezda će također voditi napadačku liniju i protiv Getaea, gdje će pokušati preteći Sevillu (koja je sinoć ostvarila pobjedu) na trećoj poziciji, te prići klubovima iz Madrida na samo jedan bod. Atletico danas igra utakmicu o kojoj sam već pisao, gdje se očekuje pobjeda, tako da će oni imati čak četiri boda više od Barce ako večeras oba tima ostvare pobjede.

Kada je Messi raspoložen za igru, nijedna ga momčad na svijetu ne može zaustaviti. Čak ni Getafe kojeg je u posljednje vrijeme bilo izuzetno teško slomiti.

Getafe još nije osigurao opstanak u La Ligi, s obzirom da trenutno imaju četiri boda iznad zone ispadanja, sa sedam utakmica do kraja sezone, uključujući i ovaj sa Barcelonom. U velikoj mjeri se oslanjaju na obranu, te se mogu pohvaliti sa najgorim napadačkim rekordom u cijeloj ligi sa samo 22 gola postignuta u 31 utakmici.

Momčad igra ultra defanzivni nogomet pod vodstvom Josea Bordalasa. Ni u jednoj od posljednjih pet utakmica Getafea nije postignuto tri ili više golova. Tri utakmice su završile remijem bez golova, uključujući i taj susret protiv Real Madrida tijekom vikenda. Getafe je postigao samo jedan gol u posljednjih pet susreta u La Ligi. Stoga ovdje očekujem ubjedljivu pobjedu Barcelone po koeficijentu 1.22 u bet365 kladionici. Podsjećam da bet365 kladionica računa okladu dobitnom ako Katalonci povedu sa dva gola razlike.

U ovom susretu Barci nedostaju Braithwaite, Coutinho, Fati i Neto, dok na drugoj strani nema Cabaca, Cucha, Nyoma i Povede.

BARCELONA: ter Stegen; Mingueza, Araujo, Lenglet; Dest, Pedri, Busquets, de Jong, Alba; Messi, Griezmann

GETAFE: Soria; Suarez, Djene, Timor, Olivera; Alena, Arambarri, Maksimovic, Cucurella; Unal, Mata

Screenshot_25.jpg

DIREKTNI LINK NA UTAKMICU!

Link to comment
Share on other sites

prije 7 minute, Nihad26celebic said:

Upravo to , gore navedena dva para pobjede Atl.MadridA,Barcelone i kao treći par mislim da itekako vrijedi odigrati Atalanta Roma preko 2 gola. Jesu ziheraski parovi ali imaju veliku vjerovatnocu za prolaz. 

Ti "ziceri" i "moraju" je uffff.....

 

Ja bih dodao i Porto...Sporting odigrao samo X,prilika Portu da još više zatvori prednost i zakomplicira borbu za vrh.....

Link to comment
Share on other sites

Stoji, dijelim misljenje ali prodju nekad i ziceri. Jednostavno nekad pudrovanje i trazenje ko ce danas kiksat nekad čovjeku skrene pažnju.  I ja sam skeptičan skoro uvijek pogotovu na manje kvote  ali ugl prolaze pogotovu kad gori za prvaka pred kraj sezone.  A Atalanta i romu ove godine igraš na golove ili preskocis

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Nihad26celebic said:

Stoji, dijelim misljenje ali prodju nekad i ziceri. Jednostavno nekad pudrovanje i trazenje ko ce danas kiksat nekad čovjeku skrene pažnju.  I ja sam skeptičan skoro uvijek pogotovu na manje kvote  ali ugl prolaze pogotovu kad gori za prvaka pred kraj sezone.  A Atalanta i romu ove godine igraš na golove ili preskocis

Sve 5,pogotovo kada je finiš sezone i borbe su za naslov/opstanak.......  Jbg,nekako ovi za naslov bi svakako trebali biti jači......  😁

Al opet,neki dan Benfica rušila brdo ljudi pa sam uvijek "skeptičan" ...... 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Evo kolega, idemo zajedno. Odigrao sam tvoj izbor, over 1,5 gol na utakmici. Dodao sam gol Olimpije i jedinicu na Inter. Inter sam dodao da imam barem jedan pogodjen par. Idemo zajedno, nema nazad. Odigrao sam sa novcem koji sam odvojio ako nekad dodje do treceg svetskog rata, da imam da pobegnem u Juznu Ameriku, jer drugog novca nemam.
    • Mali doprinos temi je ovaj moj prijedlog iz posljednje sanse, u kojeg sam poprilicno uvjeren, za razliku od kolege iznad ali razumljivo obzirom na njegov krah ljubavi sa bavarskim fekalijama. Mislim da i nije tako tesko pogoditi kako ce igrati ove ekipe veceras. Psv bi napadao sve da je i donio prednost iz Torina, jer samo tako znaju igrati, i nista drugo ne dolazi u obzir. Doduse vjerojatno bi u tom slucaju bili malo oprezniji, a veceras nemaju sta cekati tako da ih ocekujem visoko i napadacki od prve minute, a Juve oprezniji i na kontre, pa tko koga, a ne bi me cudilo da prvo zasvjetli 0-1 Muani, iz neke kontre ili slicno, no ne bitno tko i kako zabije prvi, vjerujem da minimum 2 gola padaju pa makar oba zabio Juve a da PSV i ne docekamo, no nesto mi nije taj scenarij vjerojatan, tako da kao sto rekoh ocekujem da sijeva od samog starta, uz golove sa obje strane i potencijalno da ova utakmica bude ljepotica ovog nokaut eliminacijskog dijela lige.
    • Da ne bude samo teorije, evo kako bih odigrao realno kladjenje, kada bih imao novca, ili kada bi mi kladionice vratile novac kojim sam mislio da Bayern moze do dva gola protiv skota u sred Munchena: Drzao bih se doubla, jedinica na Inter (subota) plus gol Olimpije Borcu (sutra) sto daje ukupnu kvotu od 1,50 A onda bih na taj osnovni double, dodavao uvek po jedan par, i igrao samo triple, i to sto tripli. Na jednoj tripli bi bio sto veci handicap na Juve, na drugoj nesto u vezi golova na mecu Real vs ManCity, na trecoj bi probao taj over 1,5 gol na utakmici Psv vs Juve, na cetvrtoj prolaz Juventusa za sto manje novca, a dodao bih i golove sa meca Bundeslige izmedju Kiela i Leverkusena (weekend), a probao bih i sa duplom sansom 1X na Olimpiju, ali ne zato sto nesto znam o njima, vec samo sto bih voleo da vise ne gledamo ovaj Borac ako ne moramo.  
    • Psv vs Juventus, Liga Prvaka, najava meca Mnogo je lakse najaviti ovaj mec, nego proceniti u kom pravcu ce utakmica otici, jer ove dve ekipe nemaju nista zajednicko.  Psv, sta sve oni mogu. Psv je u stanju da dobije Liverpoola, iako je dva puta gubio na toj utakmici. U stanju su da postignu tacno 101 gol u sezoni (u svim takmicenjima) i 71 gol u holandskom prvenstvu, iako smo jos uvek u drugom mesecu. Bili su u stanju da sezonu otvore sa deset uzastopnih pobeda, i da vec nakon tri meseca budu u prednosti nad drugoplasiranim Ajaxom devet, pa deset, pa jedanaest bodova prednosti. Bili su u stanju da vec krajem desetog meseca imaju gol  razliku “u plusu 40 golova”, a u ovom trenutku im nedostaje pet gola da bi bili “u plusu 50 golova”. U stanju su da igraju najspektakularniji fudbal u Evropi trenutno, u stanju su da postignu vise golova od Liverpoola u medjusobnoj utakmici, i ukupno u sezoni. U sezoni su imali pobede nad krsevima od timova po 8:0, 7:1, 6:0, 6:1, 5:0, 5:1, 5:2 … Ali isto tako su u stanju da me sjebu u dugorocnom kladjenju na pobednika holandskog prvenstva, gde sam vec potrosio novac koji sam sebi vec proglasio dobitnim jos u desetom mesecu, a oni sve prosuli, kao prave seljacine. Psv vise nije u stanju da dobije ni Tekstilac iz Dervente, u drugom mesecu imaju skor jednu pobedu, tri neresena ishoda i poraz. U prvenstvu imaju tri uzastopna remija, gde su uvek vodili, pa ispustili prednost. (3:3 sa Nec-om, 1:1 sa Willem-om, 2:2 sa Utrechtom). Na zadnjih sedam utakmica na strani (u svim takmicenjima) su uvek primili gol, i to ne gol, vec golove, cak 14 komada. Golove im daje ko hoce i koliko hoce, Zwolle tri, Nec tri, Excelsior tri, Zvezda dva, Utrecht dva puta po dva komada, Breda dva, Juventus dva komada … Znaci, u stanju su da pobede Liverpool nakon sto su dva puta bili u zaostatku, ali i da sjebu celu sezonu, za samo pola meseca, jednom recju deluju kao seoski cirkus koji gostuje u nasem gradu.  Juventus, sta sve oni mogu Ako uplatite 100€ da ce Juventus i ManCity biti prvaci Italije i Engleske, zaradicete tacno 515.000€ a da niste uzeli lopatu u ruke. Znaci, kvote od 51,00 i 101,00 jasno govore gde su Juve i gradjani danas. Juventus je u stanju da ima sesnaest X-a, neresenih ishoda u prvenstvu. Tesko pobedjuju, ali tesko i gube, do utakmice sa Napolijem, pre desetak dana, nisu imali nijedan poraz u italijanskom prvenstvu. Nisu u stanju da dobiju Empoli, Cagliari, Parmu, Veneziju, Lecce ili Brugge, ali ne gube ni od ManCity, Intera, Milana, Rome, Leipziga ili Aston Ville. Juventus u gostima ove sezone ima skor od sest pobeda, devet neresenih ishoda i samo jedan poraz od Napolija ( gde su vodili). Sto se mene tice, najvrednije kod Juventusa je sto cak sesnaest puta nisu primili gol, jedanaest puta u sezoni su primili samo jedan gol, i samo jednom u sezoni primili vise od dva gola (4:4 sa Interom) Sta ja mislim o ove dve ekipe Mislim da veceras igraju dva potpuno razlicita sveta, i da treba do utakmice da se odlucim i izaberem koji klub cu kupiti, i postati vlasnik kluba, uvek bi to bio Juventus. Morao sam malo da kontaktiram emigraciju da cujem sta mediji u svetoj Holandiji govore o Psv-u. Uglavnom se slazemo, sve kritike idu u pravcu takticke nediscipline, prepotentnosti, anarhije i nonsalancije. Kritike su upucene igracima koji se neodgovorno odnose, nemaju autoritet na klupi i uglavnom igraju bez pritiska, pa se tako i objasnjava primljeni broj golova, i cinjenica sto su vec sto puta u sezoni bili u rezultatskom zaostatku. Znaci u dve reci, sezonu bi mogli da objasnite recima takticka nedisciplina, iako imaju tri puta jaci roster od biko koje druge holandske ekipe. Sto se tice Juventusa, ne moram nikoga nista da pitam. Nece biti prvaci Italije u narednih sto godina, a da mene pitaju, Antonio Conte na klupi bi im legao kao budali samar. Postujem im odbranu, postujem im prakticnost i relativnu disciplinu, a svidja mi se i sto tesko gube, iako i tesko pobedjuju. A najvise mi se svidja sto ce prodati onog drvosecu Vlahovica i sto su ga zakucali ekserima za klupu. Uvek moze i sa manje crnaca u rosteru, pogotovo u napadu. Sve u svemu, Juventus je tacno na onom mestu na tabeli Serie A koje i zasluzuju.  Hteo sam da kazem da bi Psv mogao da bude ono sto kaze srce, lepa igra, puno golova i spektakl, a Juventus ono sto kaze razum, daj da se prodje dalje i uzme italijanski Kup, ionako se niko nece secati za sto godina kako smo igrali. Bas kao sto se desilo prosle godine, kada je nikada gori Juve dobio Atalantu bez primljenog gola u nikad gorem Finalu jednog kupa. Predlozi za kladjenje Mislim da ovde vec ulazimo u deo nadprirodnih moci svakoga od nas da predvidjamo buducnost, odnosno da procenimo u kom pravcu ce otici utakmica. Mirise na golove, ako gledamo kako igra Psv. Ali u italijanskom prvenstvu bi holandski treneri umrli od gladi, a holandski pogled na fudbal ne bi prosao ni u italijanskim seoskim ligama. Ako mirise na golove, sta da radimo sa cinjenicom da Juventus sesnaest puta u sezoni nije primio gol. Sa druge strane, ne znamo kako Psv misli da prodje, ako ne napadne jer je napad jedino sto imaju. Gledam juce one seljake iz Atalante. Pruzi ti se prilika jednom u sto godina da prodjes dalje u Ligi Prvaka, a da jedna ekipa izmedju Reala i gradjana mora da ispadne, Bog, sreca ili sudbina ti za protivnika da belgijance, pri tome imas aktivni rezultat iz prve utakmice, plus su te pokrali u prvoj utakmici, i ti budes tolika seljacina da primis tri komada za poluvreme. Dakle, priprema utakmice - nula, glava -promaja, mentalitet -seljacki, a Juventus nikada nije bio takav klub. Dakle, ovako. Svako od nas treba najpre da vidi koliko u sebi ima talenta da predvidja buducnost i to iskoristi za procenu u kom smeru bi mogla da ode utakmica. Ako se klubovi odluce za borbu prsa u prsa, bice deset golova. Ako Psv napadne kako zna i ume, u stanju je da postigne cetiri gola. A da ne govorimo koliko prima i ko im je sve davao golove. Ali i Juventus bi bio Atalanta, a ne Juve kada u ovakvim utakmicama ne bi igrao sah umesto fudbala.  Evo i moje prognoze. Prva je live, dakle sacekati prvih deset minuta, pa tek onda divljati sa uplatama, nakon sto smo videli kako ce se otvoriti utakmica, i uopste ne stedeti za one kolege koje jos uvek imaju novca kod sebe. Drugo, veoma mi se svidja onaj predlog iz druge, amaterske, a to je neki handicap na Juve, da ih Psv nece potopiti. Trece, mislim da je izuzetno privlacna i igra ko prolazi dalje, jer su obe kvote interesantne, svaka na svoj nacin, a sve zavisi od toga da li cete kroz live prepoznati potencijal napada i poseda sa jedne strane, ili prakticnost i racionalnost plus odbrana, sa druge strane. Ipak, sada pre utakmice deluje da je lakse kroz live, a nakon prvih deset minuta, proceniti igru na golove, odnosno kladjenje na golove na utakmici. Sve to pod uslovom da ste i stanju da gledate istovremeno dve utakmice i da se pri tome kladite na dve utakmice istovremeno, jer ko je lud da ne gleda Real i gradjane.  
    • Liga prvaka, Real-City 2 Logičnog objašnjenja nemam, a dosad se pokazalo da logika i nogomet nisu uvijek u simbiozi. Računam na jednostavni zakon brojeva ,visokih brojeva,tj.da je vrijeme da Real više izgubi meč u kojem se očekuje da će ići dalje. Žao mi je samo Luke,ali ova garnitura Reala je takva da svima idu na živce,osim njihovim navijačima,pa čak i nekim njihovim navijačima. Jučer čitam kako su napravili tablicu La Lige, kao bez grešaka Vara,na kojoj je Real prvi. Oni pričaju o sudačkim greškama, nevjerojatno. Da je Var postojao od 1955. oni bi imali maksimalno 6LP i 15 La Liga. I sad im fora objašnjavati da Jude B.kod crvenog kartona nije rekao Fuck you nego Fuck off. Nije go*** nego se pas ... I koliko pametan moraš biti otac da sinu crncu daš ime Jude. Ali bitno je da mali Juda još kao dijete sanjao da će igrati u bijelom kraljevskom dresu.    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use