Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 5.3.2021.


IzudinB

Recommended Posts

Primera

BLQZo1q.jpgvNe0pBf.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

Bundesliga

4IKR24S.jpgUiUgc2a.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

(Koeficijenti 24.2. u 13:11 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno! 

Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima. 

Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi. 

 Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto.

Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma

SKviber1.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim pinned this topic

Milano je bez delaneya bar 4 tjedna,koji je inače treći strijelac momčadi i drugi asistent.

I jedni i drugi nisu u nekoj nezavidnoj formi,puno jači roster ima milano,ali njima ova utakmica nije biti ili ne biti,oni su playoff skoro pa osigurali iako ima jop dosta do kraja ali sa igrom koju pružaju i ekipom koju imaju sigurno idu dalje.

Žalgiris se tek nada da bi mogao ući u playoff,zadnju dobili asvela koji je bio u naletu sa 6 pobjeda zaredom,dobili su ih 10 razlike.

Žalgiris ima kod kuče 14 pobjeda zaredom u svima natjecanjima,vjerujem da će danas pružit dobar otpor milanu,da neće izač na teren skinutih gaća a s milanom imaju čak pozitivan omjer pobjeda i poraza.

IMG_20210305_104718.jpg

Link to comment
Share on other sites

Velež Mostar - Borac Banja Luka 1X & under 2.5 gola (2.04) unibet

Velež ima odličan učinak na svom terenu ove sezone (7 3 0, gol-razlika 19:4), pobjedu sa Vrapčića nisu uspjeli da odnesu ni Sarajevo, Željo i Zrinjski, sve tri utakmice su završene remijem. Borac klasična domaćinska ekipa, (3 0 7), tri pobjede su ostvarili protiv ekipa sa dna tabele. Štaviše, u prošlom kolu su se poprilično namučili da savladaju Olimpik u Banjaluci, koji ove sezone nema niti boda u gostima, a postigli su samo dva gola. Dobili su 2:0, ali golove su postigli u 87. i 90. minutu (iz penala).

Zanimljivo, Borac od početka zajedničke Premijer lige BiH uopšte nema pobjedu u Mostaru - Veležu je dosad gostovao 11 puta, a samo tri puta su se vratili neporaženi, a takođe nikad nisu slavili ni protiv Zrinjskog, u 17 utakmica. Dakle, Mostar je tradicionalno neugodno gostovanje za njih, te jedini grad u BiH u kojem još nisu odnijeli pobjedu, naravno, ne računajući epizodiste u PL BiH.

I jednima i drugima fali nekoliko igrača, mada je utisak da je više oslabljen Borac. Igračima se duguje nekoliko plata, a na klubi Banjalučana je neiskusni Marko Maksimović, bivši igrač Borca, koji je u svojoj karijeri dosad vodio samo jedan klub, i to niželigaški BSK iz Banjaluke. Njima je danas bod kao kuća, i sigurno će se opredijeliti za tešku defanzivu.

Oba tima su na pripremama igrala uglavnom tvrde utakmice, sa malo golove, Velež je u prvom kolu drugog dijela remizirao u Bijeljini protiv Radnika (0:0). Za vrijeme utakmice očekuje se umjerena kiša, tako da će i teren vjerovatno biti težak za igru. Od 11 međusobnih susreta u Mostaru, samo dva puta je postignuto više od dva gola, a ni danas ne očekujem neku goleadu. U svakom slučaju, poprilično sam ubijeđen da se Borac iz Mostara neće vratiti sa sva tri boda.

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, tihi372 said:

I jedni i drugi nemaju za šta igrat,odnosno nemogu do playoffa,tako da takvu utakmicu i očekujem,i jedni i drugi mogu do pobjede tako da konačni ishod ne bih igrao,vjerujem da će khimiki nakon pobjede nad realom pružit malo bolji otpor i da ih alba neće razguzit kao efes jučer cska

IMG_20210305_104222.jpg

Šteta razbila ih Alba 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • A mozda bi mogli i da odigramo ono sa cime si postao kralj kocke na ovom Forumu, a sto je trajalo sve dok se ja nisam registrovao na Forum. Tacan rezultat na kraju prvog poluvremena 2:0 za Real Madrud za one kolege koje se secaju tih vremena, ili tacan rezultat od 1:0 za Real Madrid za one kolege koji se ne secaju, ili koji su bili deca kada je to bilo.    
    • Uzbudljiva sportska večer je pred nama, a za utakmicu Real Madrid - Arsenal jedna oklada mi se nameće izuzetno realnom, a to je over 6,5 pa i 7,5 kornera Real Madrida.  Real Madrid će biti nošen publikom te lovi ogroman rezultatski zaostatak. Očekujem da navale na gol Arsenala, i da ako i povedu nastave u istom tempu jer se sigurno neće nakon prvog postignutog kola povući s obzirom na rezultat iz prve utakmice. Samim tim, očekujem da se većina utakmice igra pred golom Arsenala što bi trebalo rezultirati većim brojem prilika, udaraca, ubavicanja i kornera za Real Madrid.  U prvoj utakmici Real je imao samo tri kornera, međutim mislim da ćemo vidjeti statistiku sličniju utakmici protiv Valencije gdje je Real Madrid očajnički napadao u potrazi za tri boda. Ta utakmica završila je sa 9 kornera. Leganes bi možda bio i bolji primjer gdje Real preokrenuo te imao 8 kornera. Jasno, Arsenal nije ni Valencia ni Leganes  ali mislim da je za očekivati visko tempo te da ćemo često vidjeti Real Madrid pred golom Arsenala. Druga opcija može biti pobjeda Real Madrida barem u jednom poluvremenu međutim korneri mi se više sviđaju. 
    • Ukoliko zelis kvalitetno gledati utakmice, pratiti, memorirati detalje i analizirati istovremeno sa tim ti problemom ne mogu pomoci, jer to je moguce kvalitetno raditi samo sa jednom utakmicom.  Ja cu gledati iskljucivo Real - Arsenal, uzivati u Modricevoj igri i u utakmici kakva god ona bila. Ukoliko bude golova bit ce jos zanimljivije gledati, a ako pak ne bude ili bude samo jedan bar ce jedan moj konkurent u posljednjoj sansi kiksati, tako da sam svakako u win-win poziciji. Naravno, uz ove krem de la krem utakmice imamo i poslasticu u 19h u vidu danskog derbi susreta Silkeborg - Aalborg gdje prvoplasirani kolega iz drugoligaskog blata ceka bar 2 gola za prolaz tipa, a citava liga u istom iscekuje kao i na utakmici Real - Arsenal samo jedan ili nijedan gol. EDIT: Usput, pozivam te kao i ostale da glasas u anketi u novootvorenoj temi za polufinale kupa. Vec me adrenalin pere, znoje se dlanovi, mozak radi ubrzano i promatram ponudu za navedeni period.    
    • Nego reci ti nama kako da izvedemo da gledamo uporedo ove dve utakmice, i koju ces ti gledati, ako ne obe uporedo?  
    • Sve je receno, ostaje nam jedino veceras napraviti kokice, kupiti pivo,  velikim cavlima zakucati vrata od sobe i uzivati.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use