Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 21.2.2021.


IzudinB

Recommended Posts

Derbi igram nad 4 kartona, kombinirano sa Barcom 1i t12+..2.02 kvota.

Derbi nije nikada zavrsilo tako kako su svi ocekivali..Milan je pobedio i sa Hondom i Baccom, isto i Inter ko jr imao najvece padove pobjedio Milana..tako da najvise je odvisno od neke motivacije trenutno. Pratim italjane dosta i slazem se da Inter je momentalno u bolji polozaj ali vidjecemo.

Ostalo svidja mi se i Londonski derbi, Celzi na kartone zato sto sudi Pawson koji je mozda u Engleskoj najbolji za kartone. West Ham dobro igra sa velikim ekipama i zato ocekujem tvrdi mec i kartone.

Link to comment
Share on other sites

Herta - Leipzig over 3.5 kartona 1.75 bet365

Bodovi potrebni i Herti jer se bori da ne izpadne iz lige i Lepzigu jer se bori za prvaka, Bayern kiksao jucer pa trebaju pobjedu. Oba dva kluba primaju dosta kartona, tako da mislim da možeta prebacit ovu malu granicu.

Real Sociedad - Alaves over 3.5 kartona 1.53 bet365

Alaves vrlo gruba ekipa koja može sama primit 4 kartona, zato me je ova niska granica iznenadila. Mislim da se može ova granica lako prebacit.

Sretno!!! :D?

 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 19 minute, whimp said:

Pawson nije razocarao

 

20210221_142745.jpg

Vrlo strog kriterij, tako da su ove niske granice za englesku lige veliki value. Jučer zbog lošeg sudje za kartone na Everton-Liverpool jedan karton sfalio da bi išlo u over, ali danas lagano. Isto treba ispratit utakmice Irattija koji ima isto vrlo strog kriterij, danas 11 kartona...

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use