Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 15.2.2021.


IzudinB

Recommended Posts

prije 57 minute, Goksim said:

Shriffin prva, Vlhova druga.

Kod muškaraca će biti neizvjesnije mislim da će se odlučivati između Pinteuraulta i Schwarza, teško će se itko drugi ugurati... 

Druga vožnja počinje u 15:20 

http://live.fis-ski.com/lv-al0070.htm#/startlist

 

Schwarz prvi za 4 stotink,e Pinteuraulta drug - baš bad luck tko je igrao na njega

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, danas nam je ponovo na redu raznovrsna NBA ponuda a ono sto je meni zapalo za oko jeste duel Washington Wizardsa i Houston Rocketsa duel dvije ekipe u kojima ne cvjetaju ruze u zadnje vrijeme i koje su dosta toga mijenjale u novonastaloj sezoni, od fransiznih igraca do trenera itd.Ekipa Washingtona je zadnja u istocnoj konferenciji sa skorom 7-17 a Houston 13ti sa skorom 11-15 na zapadu.Uprkos tome moja vecerasnja predvidjanja idu na dva nekadasnja suigraca Johna Walla iz Houstona i Bradley Beala iz Wizardsa, opste je poznato da je Wall prakticno otjeran iz Washingtona i po mom misljenju veceras ce imati ogromnu zelju i razlog da se osveti nekadasnjem timu i suigracima ali imat ce je i Bradley Beal sigurno, u zadnje vrijeme ogroman broj over poena je imao, glavna violina i najveci potrosac lopti u Washingtonu a eto i razloga vise veceras da uvjeri celnike Wizardsa da nisu pogrijesili kada su njega izabrali za fransiznog igraca a Walla zamijenili.

Beal je na granici od 31,5(premier)

Wall je na granici od 23,5(premier)

Jos jedan razlog zasto biram ovu dvojicu jeste da je i Oladipo povrijedio stopalo i nece ga biti veceras u ekipi Houstona tako da ce Wall uzeti jos gratis suteva a isto tako i u ekipi Wizardsa nece vjerovatno igrati Westbrook koji ne igra b2b utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Evo za danas jedan info.!21815250-DEC7-42B9-9492-DAE558AA031A.thumb.jpeg.53efeecc121d49f7ed93df629911d41d.jpeg

Radi se o utakmici 2.Belgijske nogometne lige između Westerlo-Lommel SK

Gostujuca momčad ima velikih problema zbog dosta zaraženih igrača od covid 19.

Proslu utakmicu su igrali prije 9 dana gdje su imali 10 zaraženih igrača i tu su utakmicu izgubili sa 5:0

Situacija za goste nije ništa bolja nakon posljednje odigrane utakmice.Trenutno im se zarazilo još trojica igrača i trener momčadi, tako da trenutno imaju 12 igrača zaraženih u momčadi.

Radi širenja zaraze ostatak momčadi je bio primoran trenirati u manjim skupinama.

Cini se da je ova trenutna situacija sa gostima najbolje došla ekipi Westerla.

Domacini se bore za drugu poziciju koja vodi u Play off za 1.Belgijsku ligu i današnjom pobjedom domaća ekipa bi mogla zasjesti na drugu poziciju.

Dvoumio sam se igrat cistu pobjedu ali na kraju sam odlučio igrat sigurniju varijantu Draw no bet po 1.44 koef.!

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use