Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 5.2.2021.


tome1993

Recommended Posts

Imam neki osjecaj da ce Swansea veceras pobijediti Norwich no nemam muda staviti na to :D tako sam imao osjecaj neki dan za West Ham protiv Aston Ville i pobijedili 3:1. Norwich, iako trenutno vodeci je malo los u formi zadnjih nekoliko utakmica. Kvota na Swansea 2.87 primamljiva

Edit: stavio ipak na domacina (2:0 pobjeda) 

Link to comment
Share on other sites

prije 12 minute, Ivan98 said:

Pa Bayern je bio jači i ubojiti prošle godine nego sad..

JER*za 3 dana....(stvarno!?)..pa eto svejedno si proso ,early payout... Uspoređujes Herthu i Gladbach ,Herta će ispast kako su krenuli,  a Gladbach igra ligu prvaka  i to prošli ljudi u skupini sa Real Madridom ,Interom i  ne lošim Šahtarom    ?? ja se isto našao raspravljati...

Kad igraš bb nema early payouta,pa bolje da se ne raspravljaš,ti si reko svoje viđenje,ja svoje i kraj rasprave,u svakom slučaju neko če pogodit,

Link to comment
Share on other sites

prije 2 minute, tihi372 said:

Kad igraš bb nema early payouta,pa bolje da se ne raspravljaš,ti si reko svoje viđenje,ja svoje i kraj rasprave,u svakom slučaju neko če pogodit,

bb kao bet builder? Ima early payout, no u pravu si... nema se smisla raspravljati ovdje. Tu smo da damo svoje prijedloge i vidjenje, svak ce ionako izabrati sto zeli od svega toga

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, thescaaar said:

bb kao bet builder? Ima early payout, no u pravu si... nema se smisla raspravljati ovdje. Tu smo da damo svoje prijedloge i vidjenje, svak ce ionako izabrati sto zeli od svega toga

Po njihovim pravilima za ep ima ali u nekoliko navrata mi nisu priznali tako da...

Pa gospodin bi se raspravljao ja ne,ja sam reko svoje i on svoje,kažem netko će pogoditi

Link to comment
Share on other sites

Aue - Hamburg 2 (1.61) bet365

Aue ostaje među osam najboljih ekipa u ligi. Uz tri poraza u posljednjih pet utakmica ove sezone, domaćini su osvojili 28 bodova u svojih 19 nastupa. U ovaj susret ulaze nakon poraza na gostovanju protiv Furtha (3-0).

Neporažen u posljednjih devet mečeva u ligi, Hamburg je na prvoj poziciji na tabeli i glavni su kandidati za povratak u Bundesligu. Uz samo tri poraza u prvih 19 odigranih utakmica, gosti su prikupili 40 bodova. U ovaj susret dolaze nakon pobjede od 3-1 na domaćem terenu protiv Paderborna.

Aue je izgubio tri od posljednjih pet mečeva, a dva od ta tri poraza došla su na gostovanjima, međutim, izgubili su i dva od posljednjih pet domaćih mečeva.

Hamburg je na vrhu tabele ove sezone sa samo tri poraza. Njihov niz od devet utakmica bez poraza u ligi će ih definitivno učiniti velikim favoritima pred ovaj susret. Još jedan razlog za podršku gostima u ovom meču jeste i njihova povijest međusobnih susreta sa domaćom momčadi. Naime, Hamburg je ostvario tri pobjede u posljednjih pet mečeva sa ovom momčadi. U dva od tri gostovanja na ovom stadionu Hamburg je ostvario ubjedljivu pobjedu.

Hamburg je također jedna od najboljih momčadi kada su gostujuće utakmice u pitanju i u gostima nemaju poraza već pet uzastopnih utakmica. Očekujem pobjedu gostiju na koje je koeficijent pao sa 1.80 na 1.61! Sretno!

Screenshot_84.jpg

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nije potrebno raspravljati, ali sam za to da se ukaže na moguci propust za koji ja neznam. Ako neko uplati svoj par i padne nikom ništa al problem je što ce neko mene, tebe pratiti i on ili oni ce pasti a to se moglo izbjeci da je mene il tebe neko upozorio na moguci propust.

Najbolje da sad nesmijem nekom ukazati na neku grešku.

Link to comment
Share on other sites

prije 44 minute, tihi372 said:

Kad igraš bb nema early payouta,pa bolje da se ne raspravljaš,ti si reko svoje viđenje,ja svoje i kraj rasprave,u svakom slučaju neko če pogodit,

Nije loša namjera nego konstruktivna kritika

..ima early payout ako se odigra pre-match , u live-u nema..

Obično pola foruma odigra tako pa svi roknu i dodu ovdje je*** m...i bijes iskaljivat 

Ja sam samo upozorio na nešto što je činjenica...

Priznat ti moraju ..to ne može biti  

IMG_20210205_140017.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fortuna Sittard - Heracles | Oba tima daju gol (1.66) bet365

Sittard je u nizu od dvije pobjede, nakon što su ostvarili pobjedu kod kuće protiv Venloa (3-2) u posljednjem kolu. Domaćin u dosadašnjih 20 nastupa ima 25 bodova iz sedam pobjeda i četiri remija. Izgubili su dva od posljednjih pet mečeva, oba kod kuće.

Heracles je bez poraza u posljednje tri utakmice u ligi. Samo jedan poraz u posljednjih pet mečeva bio je dovoljan da se izjednače sa današnjim domaćinima na bodove. Trenutno se Heracles nalazi na 10-oj poziciji, dok je Sittard odmah ispod njih.

Ova dva tima su u sličnim formama. Sittard je na domaćem terenu primio gol u posljednjih pet utakmica zaredom, dok je Heracles postigao barem po gol u tri od posljednjih pet gostovanja. Prošli međusobni susret između ova dva tima igrao sa na stadionu Heraclesa gdje je Sittard ostvario pobjedu od 2-1 na početku prosinca 2020. Ovdje očekujem nešto slično i vjerujem da oba tima mogu postići barem po gol nakon što su ove sezone postizali nešto više od 1 gola po utakmici u prosjeku. Sretno!

Screenshot_85.jpg

DIREKTNI LINK!

Link to comment
Share on other sites

Šta mislite za Inter večeras (1.55)? Fiorentina nakon poraza od Napolija 6:0 kući dobila Crotone 2:1 i odigrala 1:1 sa veoma lošim Torinom u gostima (sa dva direktna crvena kartona u 61. i 71. minuti) a jos uz to Torino ga tek uspio zabiti u 88. minuti. Mislim da bi ovo Inter mogao mnogo lakše od očekivanog dobiti posebno zato što mu slijedi par težih utakmica gdje gostuju Juventusu, dočekuju Lazio i gostuju Milanu. Po meni bi ovo Inter morao dobiti jer mislim da ove sezone imaju veoma dobre šanse za skinuti Juventus sa trona.

Bayern dvica kao kuća (1.35). Bilo kojoj ekipi u svijetu mogu zabiti 4 kao od šale a posebno u njemačkoj ligi. Herta slaba, ali baš slaba. Od Hoffenheima kući izgubili 3:0, od Werdera 4:1 te u gostima zadnje kolo od Frankfurta 3:1. Mislim da sa ovakvom formom teško da će se čupati na Bayernu.

Da li je neko upratio kartone za Inter, da li bi to moglo proći?

Link to comment
Share on other sites

prije 35 minute, furyshaa said:

Šta mislite za Inter večeras (1.55)? Fiorentina nakon poraza od Napolija 6:0 kući dobila Crotone 2:1 i odigrala 1:1 sa veoma lošim Torinom u gostima (sa dva direktna crvena kartona u 61. i 71. minuti) a jos uz to Torino ga tek uspio zabiti u 88. minuti. Mislim da bi ovo Inter mogao mnogo lakše od očekivanog dobiti posebno zato što mu slijedi par težih utakmica gdje gostuju Juventusu, dočekuju Lazio i gostuju Milanu. Po meni bi ovo Inter morao dobiti jer mislim da ove sezone imaju veoma dobre šanse za skinuti Juventus sa trona.

Bayern dvica kao kuća (1.35). Bilo kojoj ekipi u svijetu mogu zabiti 4 kao od šale a posebno u njemačkoj ligi. Herta slaba, ali baš slaba. Od Hoffenheima kući izgubili 3:0, od Werdera 4:1 te u gostima zadnje kolo od Frankfurta 3:1. Mislim da sa ovakvom formom teško da će se čupati na Bayernu.

Da li je neko upratio kartone za Inter, da li bi to moglo proći?

Slažem se za pobjedu Intera i Bayerna, a što se tiče kartona, Inter je ove sezone u prosjeku dobijao 1.9 kartona po utakmici, dok je to kod Fiorentine bilo 2.05. U Fiorentini su čak dva igrača pod suspenzijom (Castrovilli i Milenković zbog crvenih kartona), dok je Ribery ozlijeđen.

Što se tiče suca koji sudi utakmicu, on inače pokazuje u prosjeku po 5.5 kartona po utakmici, a samo na jednoj ove sezone pokazao tri, sve ostale su bile 5,6 i 7! Čak tri crvena je pokazao u osam utakmica, što je zanimljivo jer i Fiorentina ima tri crvena u 20 utakmica do sada. Vidim da bet365 kladionica daje granicu od 5.5 po kvoti 2.10, što se može pokušati, ali čisto sumnjam da će preći tu granicu. Međutim, više mi se sviđa over 3.5 + da će Fiorentina imati više od 1.5 kartona po kvoti 1.47. Nije nešto, ali to je ono što ću ja ubaciti sa još dva tri dodatna para na listić :) Sretno nam!

Screenshot_88.jpg

DIREKTNI LINK NA UTAKMICU!

Link to comment
Share on other sites

prije 48 minute, furyshaa said:

Šta mislite za Inter večeras (1.55)? Fiorentina nakon poraza od Napolija 6:0 kući dobila Crotone 2:1 i odigrala 1:1 sa veoma lošim Torinom u gostima (sa dva direktna crvena kartona u 61. i 71. minuti) a jos uz to Torino ga tek uspio zabiti u 88. minuti. Mislim da bi ovo Inter mogao mnogo lakše od očekivanog dobiti posebno zato što mu slijedi par težih utakmica gdje gostuju Juventusu, dočekuju Lazio i gostuju Milanu. Po meni bi ovo Inter morao dobiti jer mislim da ove sezone imaju veoma dobre šanse za skinuti Juventus sa trona.

Bayern dvica kao kuća (1.35). Bilo kojoj ekipi u svijetu mogu zabiti 4 kao od šale a posebno u njemačkoj ligi. Herta slaba, ali baš slaba. Od Hoffenheima kući izgubili 3:0, od Werdera 4:1 te u gostima zadnje kolo od Frankfurta 3:1. Mislim da sa ovakvom formom teško da će se čupati na Bayernu.

Da li je neko upratio kartone za Inter, da li bi to moglo proći?

Inter je za kartone nepredvidiv. U prvenstvu su sa Juventusom odigrali izuzetno korketnu utakmicu a onda su prije par dana u kupu protiv Juventusa odigrali utakmicu sa 9 kartona. Meni je izglednija pobjeda Intera na što je lijep koeficijent. To mi je ujedno i tip dana - pobjeda u barem jednom poluvremenu budući da Inter zna primiti gol na otvaranju utakmice i krenuti sa zaostatkom pa je ovo sigurnija opcija...

Link to comment
Share on other sites

prije 37 minute, Goksim said:

Inter je za kartone nepredvidiv. U prvenstvu su sa Juventusom odigrali izuzetno korketnu utakmicu a onda su prije par dana u kupu protiv Juventusa odigrali utakmicu sa 9 kartona. Meni je izglednija pobjeda Intera na što je lijep koeficijent. To mi je ujedno i tip dana - pobjeda u barem jednom poluvremenu budući da Inter zna primiti gol na otvaranju utakmice i krenuti sa zaostatkom pa je ovo sigurnija opcija...

Od 10 utakmica u gostima samo jednu nije dobio karton

Link to comment
Share on other sites

Moj za vcrs ,sve je ubiti rečeno ..

Bayern nebi trebao imati problema protiv ovakve Herthe , a Interu ću vjerovat , svjestan ovoga što @Goksim kaže ,no Fiorentina je vcrs bez 2 standardna igrača  castrovilli i kapetan Milenković (oba crveni imaju ) ,nakon Udinesea ako si dopuste i večeras kiks mogu se pozdraviti sa prvenstvom ,mislim da će krenuti ful gas i to rjesiti kako bog zapovijeda.. Fiorentina osim pobjede 3-0 protiv Juventusa ništa nije pokazala cjelu sezonu ,igraju sa pola penzionera u ekipi ,i ako Intera  takva ekipa sjebe onda nisu ni zaslužili ništa ...

IMG_20210205_172934.jpg

Čak sam u dilemi mjenat full time za either half i  dodat još Bayern košarku .. što vi mislite ?

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, Ivan98 said:

Moj za vcrs ,sve je ubiti rečeno ..

Bayern nebi trebao imati problema protiv ovakve Herthe , a Interu ću vjerovat , svjestan ovoga što @Goksim kaže ,no Fiorentina je vcrs bez 2 standardna igrača  castrovilli i kapetan Milenković (oba crveni imaju ) ,nakon Udinesea ako si dopuste i večeras kiks mogu se pozdraviti sa prvenstvom ,mislim da će krenuti ful gas i to rjesiti kako bog zapovijeda.. Fiorentina osim pobjede 3-0 protiv Juventusa ništa nije pokazala cjelu sezonu ,igraju sa pola penzionera u ekipi ,i ako Intera  takva ekipa sjebe onda nisu ni zaslužili ništa ...

IMG_20210205_172934.jpg

Čak sam u dilemi mjenat full time za either half i  dodat još Bayern košarku .. što vi mislite ?

Mozda bolje, neznam zasto je vama toliko favorit taj inter

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, ante16 said:

Ali kod kuce je igrao napoli, a fiorentina nije toliko losa kod kuce

 Ali Publike nema , ja neznan kakva je prednost igrati kući onda ... Liverpool nije izgubio 1300 dana kući ,pa evo izgubise od 2 autsajdera,a dobiju totenhama  u Londonu .. hrpa primjera ima .Leicester kući puši od Leedsa,united popušio kući od Sheffielda

Ove sezone gosti prolaze dosta bolje kako  se meni čini ..

Imam neki osjećaj da će mi biti zao ,ako ovo neodigram 

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Ivan98 said:

Moj za vcrs ,sve je ubiti rečeno ..

Bayern nebi trebao imati problema protiv ovakve Herthe , a Interu ću vjerovat , svjestan ovoga što @Goksim kaže ,no Fiorentina je vcrs bez 2 standardna igrača  castrovilli i kapetan Milenković (oba crveni imaju ) ,nakon Udinesea ako si dopuste i večeras kiks mogu se pozdraviti sa prvenstvom ,mislim da će krenuti ful gas i to rjesiti kako bog zapovijeda.. Fiorentina osim pobjede 3-0 protiv Juventusa ništa nije pokazala cjelu sezonu ,igraju sa pola penzionera u ekipi ,i ako Intera  takva ekipa sjebe onda nisu ni zaslužili ništa ...

IMG_20210205_172934.jpg

Čak sam u dilemi mjenat full time za either half i  dodat još Bayern košarku .. što vi mislite ?

Pozz banda evo mene nazad nakon malo duze pavze... i polako krenem u akciju danas vec puno toga receno kartoni inter fiora, alaves valladolid i bayern pobjeda.. prijatelju ovdje bi te samo izpravio igrao si pobjedo bayerna i over 1.5 gola zajedno... nema logike bolje da igras bayern pobjeda i bayern over 1.5 gola... ako ti herta zabije onda za pobjedu bayerna trebas 2 gola bayerna... u tvom slucaju trebas 2 gola na utakmici ali 2 iz strane bayerna ako herta zabije i bayern onda imas over ali padas na pobjedi... pa tako nema logike... a kvota bayern pobjeda i over 1.5 bayern sigurno bolja:)... kazem u dobroj vjeri jer si stavio dobar ulozak... ljudi sritno danas i naravno se nadam pocetku pobjednog niza...

Link to comment
Share on other sites

prije 12 minute, jansavc said:

Pozz banda evo mene nazad nakon malo duze pavze... i polako krenem u akciju danas vec puno toga receno kartoni inter fiora, alaves valladolid i bayern pobjeda.. prijatelju ovdje bi te samo izpravio igrao si pobjedo bayerna i over 1.5 gola zajedno... nema logike bolje da igras bayern pobjeda i bayern over 1.5 gola... ako ti herta zabije onda za pobjedu bayerna trebas 2 gola bayerna... u tvom slucaju trebas 2 gola na utakmici ali 2 iz strane bayerna ako herta zabije i bayern onda imas over ali padas na pobjedi... pa tako nema logike... a kvota bayern pobjeda i over 1.5 bayern sigurno bolja:)... kazem u dobroj vjeri jer si stavio dobar ulozak... ljudi sritno danas i naravno se nadam pocetku pobjednog niza...

Kvota se razlikuje 0.01 vjerovao ili ne 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use