Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 5.2.2021.


tome1993

Recommended Posts

Cska sutra igra Kontra Valencije u 21:00. Za one koje neznaju Milutinov je ozlijedio rame i nema ga da kraja sezone, upravo sam dobio info da je ozlijeđen i Shengelia. Dva ponajbolja igraca ne igraju, James se je vratio nakon svađe sa trenerom ali zadnji meć koji su izgubili nije igrao puno tako da mi se čini da je u nemilosti trenera. Valencia mi je uz Baskoniu naj mrža ekipa u ligi jer sa njima nikad ne znas ali sutra imaju veliki šansu da pobjede Cska koji je u krizi nakon dva poraza za redom te možete probati jedinicu na niži ulog ili neki Kontra hendikep. Sretno 

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, tome1993 said:

Cska sutra igra Kontra Valencije u 21:00. Za one koje neznaju Milutinov je ozlijedio rame i nema ga da kraja sezone, upravo sam dobio info da je ozlijeđen i Shengelia. Dva ponajbolja igraca ne igraju, James se je vratio nakon svađe sa trenerom ali zadnji meć koji su izgubili nije igrao puno tako da mi se čini da je u nemilosti trenera. Valencia mi je uz Baskoniu naj mrža ekipa u ligi jer sa njima nikad ne znas ali sutra imaju veliki šansu da pobjede Cska koji je u krizi nakon dva poraza za redom te možete probati jedinicu na niži ulog ili neki Kontra hendikep. Sretno 

Zaboravio sam napisati i da nema već duže vrijeme odsutnog Clyburna. 

Link to comment
Share on other sites

Primera

Cm1jvDA.jpgJKXCSUy.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

HOe8ZmY.jpgTbUkZiw.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

gGZcpwO.jpg3EgTMTN.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

(Koeficijenti 4.2. u 10:23 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno! 

Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima. 

Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi. 

 Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto.

Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma

SKviber1.png

Link to comment
Share on other sites

Ekipe koje su u različitim raspoloženjima trenutno,bayern koji dobro gura i u euroligi i domaćem prvenstvu dok s druge strane se alba nemože pohvaliti tavim uspjesima,alba cjele sezone ima velikih problema tako da na kraju mogu biti i sretni sa postignutim.

Večeras nastupaju bez 3 jako važna igrača Sive,Grangera i Giffeya dok se bavarcima vrača lučić i đedović.

Bavarci imaju puno bolji roster od albe i kad su kompletni ali s ovako oslabljenom albom nebi trebali imati problema.mislim da če razlika večeras biti i izraženija ali ne treba biti pohlepan

IMG_20210205_072026.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nemam analizu za danas. Dosao sam na forum samo da skrenem paznju na raspored koji predstoji u Seriji A, a pre svega se obracam kladionicarima koji igraju igru “Antepost” ili “ekipa koja osvaja prvenstvo”. Trenutno su kvote 2,30 na Inter, 3,50 na Juventus i 4,00 na Milan. tako da ima za svakoga po nesto, i kvote su sasvim pristojne, a vec smo u drugom mesecu.

Posto najverovatnije pravila ne dozvoljavaju da tri ekipe istovremeno budu prvaci Serije A, a gledajuci raspored u narednih desetak (a, i vise) dana, mislim da je moguce svasta da se desi. Dakle, ako imate nameru da pojacavate svoje uloge, ili da branite vec odigrane, a bez obzira na koga ste odigrali, trebalo bi da pozurite, jer se Juve i Milan ukljucuju u evropska takmicenja, a i rasporedi u narenom periodu su veseli za sve tri ekipe.

Juventus samo u narednih desetak danas ima cak cetiri ne bas lake utakmice. Igra sa Romom i Interom (Cup) kod kuce, pa ide Napoliju i Portu (Liga Prvaka)

Inter ide Fiorentini, Juventusu (Cup), dolazi mu Lazio pa igra derby sa Milanom

Milan igra sa Crotone-om kod kuce, pa igra u gostima sa Speziom i Crvenom Zvezdom (Liga Evrope), pa igra derby sa Interom.

One kolege koje ne interesuje igra “Antepost”, neka slobodno preskoce ovaj post.

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, thescaaar said:

Australia A-liga, utakmica Adelaide United v Perth Glory pocinje u jutarnje sate po europskom vremenu

BTTS + vise od 2 gola + vise od 1 kartona @ 2 bet365 online kladionica" rel="">bet365 manji ulog ipak, uglavnom prijedju granicu od 2.5, nekad cak i 5 - 6 golova i dosta kartona no nikad se ne zna

jos manji ulog vise od 3 gola @ 2.37

 

On 03. 02. 2021. at 23:39, tome1993 said:

Također  vidim nema teme za Petak pa samo info da nas tada očekuje grčki derbi u euroligi. Zašto pisem ovo je to što za Pao neće igrati ponajbolji igrač Nedović pa će kvota na jedinicu pasti ubrzo. Inače Pao igra loše u zadnje vrijeme te je po meni jedinica za veći ulog. Sretno 

Malo sam se zaletio sa ovim jer vidim da za domaćina nema dva staretera. Naime za dns su put Vazenkov i Papanicolau. To mijenja skoru stvari, derbi je derbi te ako pogledamo malo prošlost uvijek je gusto.. Obje ekipu se nepredvidljive,Pao ubije kuci Valenciju pa izgubi u prvenstvu tako da moj tip je +10 na Pao. 

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, tihi372 said:

Ekipe koje su u različitim raspoloženjima trenutno,bayern koji dobro gura i u euroligi i domaćem prvenstvu dok s druge strane se alba nemože pohvaliti tavim uspjesima,alba cjele sezone ima velikih problema tako da na kraju mogu biti i sretni sa postignutim.

Večeras nastupaju bez 3 jako važna igrača Sive,Grangera i Giffeya dok se bavarcima vrača lučić i đedović.

Bavarci imaju puno bolji roster od albe i kad su kompletni ali s ovako oslabljenom albom nebi trebali imati problema.mislim da če razlika večeras biti i izraženija ali ne treba biti pohlepan

IMG_20210205_072026.jpg

Slažem se da treba doci pobjeda Bayerna i tipovao sam jedinicu. Jedino čega me malo strah je prosli dvoboj kad je Alba bila desetkovana sa Koronom te su bili bez 5 igrača i ljudi razbiju Bayerna 13 razlike. Ali tada je dirigirao igrom Granger sa deset asista a njega nema dns te se nadam da ovo prolazi.. Moj tip je - 3.5 Bayer.  Sretno nam kolega 

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, thescaaar said:

Australia A-liga, utakmica Adelaide United v Perth Glory pocinje u jutarnje sate po europskom vremenu

BTTS + vise od 2 gola + vise od 1 kartona @ 2 bet365 online kladionica">bet365 manji ulog ipak, uglavnom prijedju granicu od 2.5, nekad cak i 5 - 6 golova i dosta kartona no nikad se ne zna

jos manji ulog vise od 3 gola @ 2.37

Imao sam osjecaj da ce biti dosta kartona. Kvota na vise od 3 je bila 1.76 prije pocetka utakmice a vec su tri kartona u prvom poluvremenu. Mozda bude 5+ kartona do kraja. 

btw utakmicu prenosi BT Sport 1

Link to comment
Share on other sites

Utakmica koja mi je zapela za oko iako sam se nadao malo večem koeficijentu ali šta je tu je,i jedni i drugi igraju dosta grubo,sa dosta kartona,današnji sudac je na prosjeku od 5 kartona u primeri i mislim da neće biti problema što se tiče kartona u današnjoj utakmici,i jedni i drugi igraju dosta grubo i još k tome sudac koji voli pokazat karton.

Što se tiče golova iako u zadnjih nekoliko susreta i jednih i drugih je padalo dosta golova iako su večinu od tih golova primili i jedni i drugi u njihovim međusobnim okršajima se rjetko viđa da bude 4 i više golova,tako da se nadam da napadi koji su do sada u 21 tekmu dali 21 i 18 golova neće proraditi pa zabijati kao na traci

IMG_20210205_100844.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 32 minute, tome1993 said:

Slažem se da treba doci pobjeda Bayerna i tipovao sam jedinicu. Jedino čega me malo strah je prosli dvoboj kad je Alba bila desetkovana sa Koronom te su bili bez 5 igrača i ljudi razbiju Bayerna 13 razlike. Ali tada je dirigirao igrom Granger sa deset asista a njega nema dns te se nadam da ovo prolazi.. Moj tip je - 3.5 Bayer.  Sretno nam kolega 

Isto tako možeš usporediti utakmicu prije toga gdje su svi bili kompletni pa ih je bayern ubio 18 razlike,u zadnjih 20 utakmica di su bavarci bili domaćini alba je uspjela samo u 4 pobjediti,danas bi se neko čudo trebalo desit da bayern ne pobjedi uvjerljivo i ne mogu si dozvoliti luksuz gubljenja utakmica pogotovo kući jel nema baš tako puno utakmica do kraja,a iza njih je velika gužva ekipa koja se bori za ulazak u top8

Link to comment
Share on other sites

Utakmica u kojoj su bavarci izraziti favoriti i koeficijent je jako slab,pa ga treba malo podebljati.

Hertha u jako lošoj formi,trpa im ko got stigne,dok s druge strane bayern može utrpati koliko hoće,zavisi kakve su volje?

Sudac u prosjeku daje 4 karona po utakmici,igru kakvu bayern igra traži jednostavno grubu i čvrstu obranu,jel za neko drugo nadmudrivanje s njima jednostavno hertha nema takav kadar,u zadnji 5 utakmica je hertha na svakoj dobila karton,bayern nerjetko zna imati i po 15 kornera na utakmici tako da ova granica i nije prevelika,

S obzirom na igre i navike i jednih i drugih mislim da oklada prolazi bez problema.

IMG_20210205_104629.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 3 minute, tihi372 said:

Utakmica u kojoj su bavarci izraziti favoriti i koeficijent je jako slab,pa ga treba malo podebljati.

Hertha u jako lošoj formi,trpa im ko got stigne,dok s druge strane bayern može utrpati koliko hoće,zavisi kakve su volje?

Sudac u prosjeku daje 4 karona po utakmici,igru kakvu bayern igra traži jednostavno grubu i čvrstu obranu,jel za neko drugo nadmudrivanje s njima jednostavno hertha nema takav kadar,u zadnji 5 utakmica je hertha na svakoj dobila karton,bayern nerjetko zna imati i po 15 kornera na utakmici tako da ova granica i nije prevelika,

S obzirom na igre i navike i jednih i drugih mislim da oklada prolazi bez problema.

IMG_20210205_104629.jpg

Ispratio sa 7+ kornera za Bayern, Bayern pobjeda i daje više od 1 gola i 1+ karton za Hertu, izgleda mi veoma primamljivo. Odličan tip po mom mišljenju. Sretno nam

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, tihi372 said:

Utakmica u kojoj su bavarci izraziti favoriti i koeficijent je jako slab,pa ga treba malo podebljati.

Hertha u jako lošoj formi,trpa im ko got stigne,dok s druge strane bayern može utrpati koliko hoće,zavisi kakve su volje?

Sudac u prosjeku daje 4 karona po utakmici,igru kakvu bayern igra traži jednostavno grubu i čvrstu obranu,jel za neko drugo nadmudrivanje s njima jednostavno hertha nema takav kadar,u zadnji 5 utakmica je hertha na svakoj dobila karton,bayern nerjetko zna imati i po 15 kornera na utakmici tako da ova granica i nije prevelika,

S obzirom na igre i navike i jednih i drugih mislim da oklada prolazi bez problema.

IMG_20210205_104629.jpg

Ne kažem da nece doći ,no ukoliko Bayern rano povede 2-3 raz( a vrlo lako moguće da će ih nakantat ) zaboravi kornere ...to mi je preriznicno za bilo kakav ozbiljniji ulog ..

Zadnju utakmicu koja je bila puna preokreta sve skupa 7 kornera ,također zadnji put u Berlinu 17.1.2020.  Bayern pobjedio 0-4  , 4 kornera samo ,tako da kornere ni u ludilu nebi igrao .

Također nije mi jasno zašto neodigra pobjedu Bayerna ,tom tipu ideš podeljat koef. I neodigras uopće glavni tip? 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 42 minute, Ivan98 said:

Ne kažem da nece doći ,no ukoliko Bayern rano povede 2-3 raz( a vrlo lako moguće da će ih nakantat ) zaboravi kornere ...to mi je preriznicno za bilo kakav ozbiljniji ulog ..

Zadnju utakmicu koja je bila puna preokreta sve skupa 7 kornera ,također zadnji put u Berlinu 17.1.2020.  Bayern pobjedio 0-4  , 4 kornera samo ,tako da kornere ni u ludilu nebi igrao .

Također nije mi jasno zašto neodigra pobjedu Bayerna ,tom tipu ideš podeljat koef. I neodigras uopće glavni tip? 

 

Ti govoriš o utakmici koja je bila prije godinu dana a ja o trenutnom stanju i situaciji,nisam odigro pobjedu bayerna jel za 3 dana imaju utakmicu world cupa,ista stvar je bila u cupu nedavno zabili su 2 gola a nisu pobjedili,utakmica protiv borussie m.nedavno,zabili su dva gola a izgubili,tako da sve je to lutrija,nekad dobiješ nekad izgubiš

Link to comment
Share on other sites

prije 34 minute, tihi372 said:

Ti govoriš o utakmici koja je bila prije godinu dana a ja o trenutnom stanju i situaciji,nisam odigro pobjedu bayerna jel za 3 dana imaju utakmicu world cupa,ista stvar je bila u cupu nedavno zabili su 2 gola a nisu pobjedili,utakmica protiv borussie m.nedavno,zabili su dva gola a izgubili,tako da sve je to lutrija,nekad dobiješ nekad izgubiš

Pa Bayern je bio jači i ubojiti prošle godine nego sad..

JER*za 3 dana....(stvarno!?)..pa eto svejedno si proso ,early payout... Uspoređujes Herthu i Gladbach ,Herta će ispast kako su krenuli,  a Gladbach igra ligu prvaka  i to prošli ljudi u skupini sa Real Madridom ,Interom i  ne lošim Šahtarom    ?? ja se isto našao raspravljati...

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use