Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 31.1.2021.


IzudinB

Recommended Posts

Chelsea zabio gol. Ajme muko moja. 

I sad pazi ovo...Spezio dobiva dva kartona kvota 1.28.

Pobjeda Chelsea kvota 1.28

I sad sta je po nekoj statistici realnije??

Jbt idu mi na ku*** te kladare koje stavljaju tako male kvote na takve klubove samo zbog imena. Na Chelsea je trebala bit kvota barem 1.40

Link to comment
Share on other sites

prije 16 minute, fran said:

Chelsea zabio gol. Ajme muko moja. 

I sad pazi ovo...Spezio dobiva dva kartona kvota 1.28.

Pobjeda Chelsea kvota 1.28

I sad sta je po nekoj statistici realnije??

Jbt idu mi na ku*** te kladare koje stavljaju tako male kvote na takve klubove samo zbog imena. Na Chelsea je trebala bit kvota barem 1.40

Celzi ništa bolji od Burnleya.. dali slučajno gol iz kontre jer je ovom baš sjela na nogu...gledam i nevjerujem ovaj Werner koja je to prevara od igraca 

Link to comment
Share on other sites

prije 16 minute, fran said:

Chelsea zabio gol. Ajme muko moja. 

I sad pazi ovo...Spezio dobiva dva kartona kvota 1.28.

Pobjeda Chelsea kvota 1.28

I sad sta je po nekoj statistici realnije??

Jbt idu mi na ku*** te kladare koje stavljaju tako male kvote na takve klubove samo zbog imena. Na Chelsea je trebala bit kvota barem 1.40

To ti je borba oni za sebe ti za sebe,njima je u interesu da ti ne dobiješ,

Link to comment
Share on other sites

prije 7 sati, fran said:

Spezia - Udinese    Spezia over 1 cards kv 1,28  

Napoli - Parma  bet builder  Napoli over 1 goals

                                                 Parma over 1 cards  kv, 1,72

                                                 Ukupna kvota 2,22  bet365 online kladionica" rel="">bet365

                                                

Spezia je u 9 domacih utakmica svaku utakmicu dobila karton.  Štoviše Spezia nema utakmice gdje je primila samo jedan karton nego minimalno 2 kartona ( kartoni Spezie  2, 2, 3, 3, 3, 6, 3, 6, 4 )  Znaci u 9 utakmica je dobila 34 kartona što je po utakmici 3,7 kartona

 

Napoli je zadnju utakmicu doma uništio Fiorentinu sa 6;0 a zatim je izgubio u gostima od Verone 3:1. Danas ocekujem da Napoli to naplati Parmi i zabi barem 2 gola jer je ipak Parma u daleko lošijoj formi od Verone.

Što se tice kartona Parma je u 9 gostujucih utakmica dobila 21 karton što je 2,3 kartona po utakmici.

Utakmicu sudi Federico La Penna i ima 5,43 kartona po utakmici

Lijepo proslo,ispratio

Link to comment
Share on other sites

prije 10 sati, fran said:

Spezia - Udinese    Spezia over 1 cards ?   kv 1,28  

Napoli - Parma  bet builder  Napoli over 1 goals ?

                                                 Parma over 1 cards ?    kv, 1,72

                                                 Ukupna kvota 2,22  bet365 online kladionica" rel="">bet365

                                                

Spezia je u 9 domacih utakmica svaku utakmicu dobila karton.  Štoviše Spezia nema utakmice gdje je primila samo jedan karton nego minimalno 2 kartona ( kartoni Spezie  2, 2, 3, 3, 3, 6, 3, 6, 4 )  Znaci u 9 utakmica je dobila 34 kartona što je po utakmici 3,7 kartona

 

Napoli je zadnju utakmicu doma uništio Fiorentinu sa 6;0 a zatim je izgubio u gostima od Verone 3:1. Danas ocekujem da Napoli to naplati Parmi i zabi barem 2 gola jer je ipak Parma u daleko lošijoj formi od Verone.

Što se tice kartona Parma je u 9 gostujucih utakmica dobila 21 karton što je 2,3 kartona po utakmici.

Utakmicu sudi Federico La Penna i ima 5,43 kartona po utakmici

win ?

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, thescaaar said:

Frka me staviti svoje parove jer svaki put kad ih stavim padne listic. No evo, svi su na golove ili btts. Sve su to timovi koji u prosjeku daju/primaju vise od 2 gola po utakmici

Roma v Verona over 2.0,2.5 @1.475 

Besiktas v Trabzonspor BTTS @1.66 

Atalanta v Lazio over 2.0,2.5 @1.475 

Napoli vs Parma over 2.5 @1.53 

 

Sretno ako odaberete nesto od ovog

mora jedan bar kiksati bzv

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use