Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 22.11.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Nedelja1.jpgPremier liga.jpg

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

Nedelja2.jpgLa Liga.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Nedelja3.jpgSerie A.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Nedelja4.jpgBundesliga.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

Nedelja5.jpgLigue 1.jpg

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 18.11. u 00:19 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno! 

Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima. 

Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi. 

 Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto.

Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma

SKviber1.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Fulham - Everton (13:00) bet365
Sudac: Andy Madley (-)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 1.92
hVmITdK.png

Sheffield Utd - West Ham (15:00) bet365
Sudac: Martin Atkinson (2.91)
Prosjek ekipe 1: 1.63    
Prosjek ekipa 2: 1.66
GOHy4Hs.png

Leeds - Arsenal (17:30) bet365
Sudac: Anthony Taylor (3.84)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 2.24
fHFFsp2.png

Liverpool - Leicester (20:15) bet365
Sudac: Chris Kavanagh (3.31)
Prosjek ekipe 1: 1.00
Prosjek ekipe 2: 1.11
ZPgGsE2.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Primera

Eibar - Getafe (14:00) bet365
Sudac: Pablo Gonzalez Fuertes (5.89)
Prosjek ekipe 1: 2.37
Prosjek ekipe 2: 3.53    
X2BdJaY.png

Cadiz - Real Sociedad (16:15) bet365
Sudac: Javier Estrada Fernandez (6.68)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 2.05
nupceQb.png

Granada - Valladolid (18:30) bet365
Sudac: David Medie Jimenez (6.21)
Prosjek ekipe 1: 2.84
Prosjek ekipe 2: 2.21
b1fpPj2.png

Alaves - Valencia (21:00) bet365
Sudac: Santiago Jaime Latre (4.76)
Prosjek ekipe 1: 2.87
Prosjek ekipe 2: 2.05
7vAnSCR.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A

Fiorentina - Benevento (12:30) bet365
Sudac: Davide Ghersini (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.66
Prosjek ekipe 2: -
0YGlON8.png

AS Roma - Parma (15:00) bet365
Sudac: Gianluca Manganiello (4.53)
Prosjek ekipe 1: 2.74
Prosjek ekipe 2: 2.16    
2Fp1SZ8.png

Inter - Torino (15:00) bet365
Sudac: Federico La Penna (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.66
Prosjek ekipe 2: 2.45
DM2oCLl.png

Sampdoria - Bologna (15:00) bet365
Sudac: Livio Marinelli (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.74
Prosjek ekipe 2: 2.79
0hEloYs.png

Verona - Sassuolo (15:00) bet365
Sudac: Michael Fabbri (5.73)
Prosjek ekipe 1: 2.21
Prosjek ekipe 2: 2.58
ljB8VC0.png

Udinese - Genoa (18:00) bet365
Sudac: Gianpaolo Calvarese (4.56)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 2.68
dDApNBp.png

Napoli - AC Milan (20:45) bet365
Sudac: Paolo Valeri (5.35)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 2.47
6vYz8hK.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

Freiburg - Mainz (15:30) bet365
Sudac: -
Prosjek ekipe 1: 1.24    
Prosjek ekipe 2: 2.15


FC Koln - Union Berlin (18:00) bet365
Sudac: -
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 2.00


(Koeficijenti 20.11. u 14:56 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Liverpool - Leicester | Oba tima daju gol (1.53) bet365

Ova dva tima su trenutno dva najbolja tima u ligi u ovom trenutku. Lisice se nalaze na vrhu tabele, dok su Redsi samo jedan bod ispod. Oba tima su postigli isti broj golova (18), dok je su samo Tottenham i Chelsea postigli po jedan i dva gola više u ligi. Oba tima su bila u dobroj formi u posljednje vrijeme, a tko izađe kao pobjednik iz ovog susreta, definitivno će prednjačiti u utrci za naslov.

Što se tiče međusobnih susreta između ova dva tima, uvijek su bili ispraćeni sa velikim brojem golova.

Ekipa Jurgena Kloppa je u prošlom susretu remizirala u gostima protiv Manchester Cityja (1-1), dok je u međuvremenu Leicester ostvario pobjedu protiv Wolvesa (1-0). Redsi su ostvarili pet pobjeda u posljednjih šest utakmica. Oni su također postigli dva ili više golova u 15 od 19 odigranih susreta, a na domaćem terenu nisu izgubili niti jednu utakmicu u 2020. godini. Oni su trenutno u nizu od 24 utakmice bez poraza na Anfieldu, a u tom periodu su ostvarili čak 20 pobjeda.

Na drugoj strani, Leicester je trenutno u nizu od šest pobjeda zaredom, dok su postigli 15 golova u tim utakmicama. Oni su također na prvoj poziciji nakon što su ostvarili pobjede u posljednjih šest gostujućih susreta. U tom periodu su postigli 17 golova, što nam dovoljno govori o tome kakvu utakmicu možemo očekivati u ovom susretu. Bet365 kladionica na okladu da će oba tima postići gol u ovom susretu daje koeficijentom od 1.53.

Što se tiče izostanaka, Liverpool je desetkovan u obrani, gdje će biti bez Alexander-Arnolda, Gomeza, Oxlade-Chamberlaina, Van Dijka, dok im je Salah zaražen koronavirusom. Pod znakom sumnje su Alcantara, Fabinho, Henderson i Williams. Na drugoj strani za Lisice neće nastupiti Amartey i Soyuncu, dk su Castagne i Ndidi pod znakom sumnje.

Screenshot_20.jpg

(Koeficijenti 20.11. u 16:32 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 10 sati, IzudinB said:

Alaves - Valencia (21:00) bet365 online kladionica" rel="">bet365
Sudac: Santiago Jaime Latre" rel="">Santiago Jaime Latre (4.76)
Prosjek ekipe 1: 2.87
Prosjek ekipe 2: 2.05
7vAnSCR.png

Alaves očajno započeo sezonu, ali izgleda da su poćeli poboljšavati svoju formu, nakon što su u posljednjih pet susreta doživjeli samo jedan poraz. Uz to su ostvarili još dva remija, što je naznaka da se vraćaju u dobar ritam. U prošlom kolu su remizirali protiv Levantea u gostima, dok su prije toga također remizirali sa Barcelonom. Katalonci su u toj utakmici imali čak i igrača više. Svakako jedna prgava ekipa koja igra dosta grubo, jedna su od najgrubljih ekipa u ligi i mislim da će u ovom susretu imati više od 2.5 kartona. Oni u prosjeku dobijaju 2.87 kartona po utakmici, a koeficijent od 1.83 na više od 2.5 kartona na Alaves mi se čini kao poklon. Pogledajte samo njihove utakmice u posljednje vrijeme, oni su u prošlom i pretprošlom susretu dobili po crveni karton, dok su pored toga imali i mnoštvo žutih kartona na tim utakmicama. Spominjem crvene s obzirom da je to prednost na bet365 koja računa crveni kao dva žuta.

Valencia prilično neugodna ekipa, mnogi joj predviđaju pobjedu u ovom susretu nakon što su ostvarili pojedu u prošlom protiv Real Madrida (4-1) i nadam se da će ponovo odigrati dobro, što će pri tome navesti Alavesa da pravi više prekšraja baš kao u prethodne dvije utakmice. Alaves je dobio tri crvena kartona u posljednjih pet susreta u La Ligi.

Vidimo da i sucu Santiago Jaime Latre crveni karton nije nepoznanica i često ga zna pokazati na svojim utakmicama. Očekujem više od 2.5 kartona za Alaves u ovom susretu. Sretno!

Screenshot_28.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo po meni danas je tip dana utakmica između Fiorentine protiv Beneventa.

Danas “Viole” će započeti utakmicu sa novim starim trenerom i to povratnikom nakon 10 godina legendom kluba i miljenikom navijača Cesare Prandelliom.

Svi koji prate nogomet znamo koliko je Prandelli napravio za ovaj klub.Dobre su vijesti da nema nikakvih ozbiljnijih izostanaka u momčadi.

Za goste nemam šta puno reci, to je  momčad koja je primila najviše pogodaka u ligi do sada 20 golova i imaju u zadnjih pet utakmica pet poraza sa skorom od 6 zabijenih i 17 primljenih pogodaka, kada su igrali protiv momčadi iz gornjega dijela tablice većinom su gubili sa hendikepom i primljenih par golova u mreži, znaci teško da danas mogu gosti napraviti neki pozitivan rezultat protiv motiviranih domaćina sa novim trenerom na klupi!

Danas se sa ovom utakmicom može sigurno kombinirat čista pobjeda, hendikep i da će domaćini zabit bar dva gola ili čak probat pobjedu u oba poluvremena, ja sam se odlučio za AH (-1) sa vrlo solidnim koef.

Jos jedna zanimljivost za ovu utakmicu, danas Fiorentina igra 650 zvaničnu utakmicu na stadionu Artemio Fracnhi, do sada su upisali na svom stadionu 349 pobjeda,179 remija i 121 poraz, očekujemo danas da će pod vodstvom Prendellia Fiorentina upisati jubilarnu 350 pobjedu na svom stadionu!

 

F5BEDC81-59AD-4F8F-B5BC-C753DB2E6D15.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Napoli - Milan BTTS (1.57) bet365

AC Milan je izgubio svoju konstantnost pred međunarodnu pauzu nakon što su u Europskoj ligi izgubili od Lillea (0-3) na domaćem terenu, te zatim remizirali u ligi protiv Verone (2-2), uprkos tome što su dominirali tijekom većine te utakmice. Sada će se nadati povratku na pobjedničke staze protiv Napolija u gostima.

Rossoneri su trenutno na vrhu Serije A sa 17 osvojenih bodova, što je bio njihov najbolji start sezone u posljednjih nekoliko godina. Stefano Pioli ima na čemu graditi formu svog tima i zbog toga očekujem da njegova momčad bude motivisana pred ovaj susret. Postizali su golove skoro u svakoj utakmici i zbog toga ovdje očekujem barem jedan sa njihove strane.

Što se tiče Napolija, oni su se vratili nakon tog katastrofalnog poraza protiv Sassuoloa (0-2) početkom ovog mjeseca, sa pobjeodm protiv Rijeke (1-2) u Europskoj ligi i Bologne (0-1) u Seriji A. Oni će sada biti gladni dodatnog uspjeha, te će težiti da nastave sa pozitivnim rezultatima. Imaju odličan napad sa Lozanom, Mertensom, Politanom, Petagnom i Insigneom koji se natječu za te pozicije.  Najrealnija oklada u ovom susretu je da će biti golova na obje strane terena po koeficijentu 1.57 u bet365 kladionici. 

Za Napoli neće nastupiti Osimhen i Hysaj, dok na drugoj strani nema Leaoa i Musacchija.

Screenshot_34.jpg

(Koeficijenti 22.11. u 09:49 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Udinese - Genoa | BTTS (1.90) bet365

Oba tima se trenutno nalaze u zoni ispadanja u Seriji A i bilo bi od vitalnog značaja da ugrabe sva tri boda u ovom susretu. Udinese je pokazao znakove poboljšanja prije međunarodne pauze. Vratili su se sa putovanja i Sassuoloa sa jednim bodom i ovdje kladionice očekuju od njih da uzmu nova tri na domaćem terenu protiv Genoe.

Udinese ima samo jednu pobjedu do sada ove sezone u Seriji A. Uspjeli su pobijedili Parmu na ovom stadionu 18. listopada. Tri boda su osigurala samo dva minuta prije kraja utakmice zahvaljujući golu Ignacija Pussetta. Nastupi protiv Fiorentine i Milana nisu bili loši, ali im je trebalo discipline u obrani. Te dvije utakmice su izgubili sa 3-2 i 2-1.

Što se tiče Genoe, oni trenutno imaju samo jedan bod više od Udinesea. Bez pobjede su u šest utakmica zaredom, četiri su završile porazom. Ovdje će sigurno oba tima ići na trijumf, što nam potencijalno može donijeti golove, tako da ću se oprobati na okladu da oba tima daju gol. Sretno!

Screenshot_35.jpg

(Koeficijenti 22.11. u 10:07 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Evo mog izbora danas...

U NFLu očekujem dosta overa a mislim da bi na minimalnim granicama ove četiri utakmice morale proći. 

2020-11-22-12-04-15-bet365-Online-Sports

 

Iako Fiorentina ima neke izostanke morali bi slaviti protiv blijedog Beneventa koji je prije pauze prikazao užasnu igru te nanizao pet poraza. 

2020-11-22-12-04-26-bet365-Online-Sports

2020-11-22-12-04-42-bet365-Online-Sports

 

Inter me toliko puta već ove sezone srušio da mislim da su ispucali kredit za cijelu sezonu :D Unatoč lošem startu i dalje vjerujem da će biti glavni favoriti za osvajanje Serie A. Duga je sezona a siguran sam da se i @popo64 slaže samnom.

Inter je zadnju u Serije A doma odigrao sramotnih 2:2 sa Parmom i sumnjam da će opet kiksati protiv osrednjeg Torina, Torina koji je u 7 utakmica skupio cijelih 5 bodova. 
2020-11-22-12-04-33-bet365-Online-Sports

Link to comment
Share on other sites

prije 28 minute, Goksim said:

Inter me toliko puta već ove sezone srušio da mislim da su ispucali kredit za cijelu sezonu :D Unatoč lošem startu i dalje vjerujem da će biti glavni favoriti za osvajanje Serie A. Duga je sezona a siguran sam da se i @popo64 slaže samnom.

Inter je zadnju u Serije A doma odigrao sramotnih 2:2 sa Parmom i sumnjam da će opet kiksati protiv osrednjeg Torina, Torina koji je u 7 utakmica skupio cijelih 5 bodova. 
2020-11-22-12-04-33-bet365-Online-Sports

Mene je strah staviti i $10 na Inter, ne zbog mene koliko zbog vas ostalih koji isto stavljate :D svaki put kad sam ih stavio ili kao single ili u kombinaciji listic je popusio. Svaki put kad ih nisam stavio pobijedili su :D veceras ih preskacem ipak 

 

Moj bet danas ide na Real Sociedad, kvota 1.70 (vec je pala na 1.65 u medjuvremenu)

Link to comment
Share on other sites

Podravka Vegeta Ž - CSKA Moscow Ž - 2 @1.27 ili -2.5 CSKA @1.55 unibet

Ovo bi trebalo doći lako, Ruskinje kvalitetnije. Srednji HC je prije dva dana bio 2.5, ali sada je 3.5, vjerovatno nakon jačih uplata kontra Podravke. Podravka u ovogodišnjem izdanju Lige prvaka niže poraze, i to sa popriličnom razlikom. Srećno.

Edit: Odgođeno.

https://rk-podravka.hr/odgodena-danasnja-utakmica-s-moskovskim-cska-zbog-nove-pojave-koronavirusa-u-redovima-rk-podravka-vegete/

Link to comment
Share on other sites

Inter - Torino Both Teams to Score (1.70) bet365

Po ovom koeficijentu ja bih izbjegao jedinicu na Inter, u tri utakmice kod kuće ove sezone primili su čak 7 golova, u čitavoj ovoj godini nemaju kontinuitet pobjeda na domaćem terenu, te su samo jednom vezali dvije domaće pobjede u Serie A. Istina, Torino ima poprilično loš učinak na gostovanjima, na posljednjem gostovanju ostvarili su tek drugu pobjedu ove sezone (prvi su ostvarili početkom godine), ali te duele rijetko završavaju bez postignutog pogotka.

I Inter i Torino primili su gol u šest od sedam utakmica u prvenstvu ove sezone, dok su na četiri od pet posljednjih utakmica Torina obe ekipe postizale golove. Nerazzurri su u svakom slučaju bliži pobjedi, ali 'Bikovi' se sigurno neće tek tako predati, inače, na svakom od posljednjih šest duela na Meazzi postigli su gol, te vjerujem da će se taj niz nastaviti.

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, thescaaar said:

Mene je strah staviti i $10 na Inter, ne zbog mene koliko zbog vas ostalih koji isto stavljate :D svaki put kad sam ih stavio ili kao single ili u kombinaciji listic je popusio. Svaki put kad ih nisam stavio pobijedili su :D veceras ih preskacem ipak 

 

Moj bet danas ide na Real Sociedad, kvota 1.70 (vec je pala na 1.65 u medjuvremenu)

Puff Cadiz je već par puta priredio iznenađenje nebi neke pare na Sociedad stavljao ..:) 

 

Btw

Ja predlažem danas over tie-breakova, bez neke analize Thiem i Medvedev sasvim zasluženo tu di jesu ,očekujem opet brutalan meč , vidjeli smo dosta tie-breakova kod obojice, tako da 1.8 i 8 ću ispratiti, posljednji međusobni  meč na us Openu  6:2 7:6 7:6 za Thiema 

IMG_20201122_132524.jpg

Palo na 1.61 i 6 

Link to comment
Share on other sites

prije 40 minute, Ivan98 said:

Puff Cadiz je već par puta priredio iznenađenje nebi neke pare na Sociedad stavljao ..:) 

 

Btw

Ja predlažem danas over tie-breakova, bez neke analize Thiem i Medvedev sasvim zasluženo tu di jesu ,očekujem opet brutalan meč , vidjeli smo dosta tie-breakova kod obojice, tako da 1.8 i 8 ću ispratiti, posljednji međusobni  meč na us Openu  6:2 7:6 7:6 za Thiema 

IMG_20201122_132524.jpg

Pratim! Koeficijenti vec pali na 6.0 i 1.6

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, thescaaar said:

Mene je strah staviti i $10 na Inter, ne zbog mene koliko zbog vas ostalih koji isto stavljate :D svaki put kad sam ih stavio ili kao single ili u kombinaciji listic je popusio. Svaki put kad ih nisam stavio pobijedili su :D veceras ih preskacem ipak 

 

Moj bet danas ide na Real Sociedad, kvota 1.70 (vec je pala na 1.65 u medjuvremenu)

 

ti se bolje uhvati p...e, nego kladenja ?

Link to comment
Share on other sites

Liverpool are undefeated in their last 42 home matches in Premier League.

Arsenal have scored at least 3 goals in their last 4 away matches against Leeds in all competitions.

Sheff Utd have lost 91% of their last 11 matches in Premier League.

Fulham have lost 80% of their last 10 matches in Premier League.

There have been over 2.5 goals scored in 82% of Liverpool’s last 11 home games in Premier League.

Leicester have won their last 4 away matches in Premier League.

Liverpool have won 97% of their last 30 home matches in Premier League.

Rangers have won with at least a 2 goal margin in their last 7 home matches in Premiership.

Rangers have won their last 7 home matches in Premiership.

Aberdeen have kept a clean sheet in 75% of their last 8 away matches in Premiership.

Rangers are undefeated in their last 15 matches in Premiership.

Real Sociedad have won with at least a 3 goal margin in their last 3 away matches in LaLiga.

Atletico have won their last 4 matches in LaLiga.

Eibar have failed to score in 75% of their last 8 home matches in LaLiga.

Valencia have lost with a 1 goal margin in 83% of their last 6 away matches in LaLiga.

AC Milan have scored at least 2 goals in their last 9 matches in Serie A.

There have been over 2.5 goals scored in 88% of Roma’s last 16 games in Serie A.

Bologna have lost their last 6 away matches in Serie A.

Napoli have seen over 2.5 goals in 91% of their last 11 home matches against AC Milan in all competitions.

There have been over 2.5 goals scored in Parma Calcio 1913’s last 9 away games in Serie A.

AC Milan are undefeated in their last 19 matches in Serie A.

There have been over 2.5 goals scored in 82% of AC Milan’s last 17 games in Serie A.

AC Milan have won their last 5 away matches in Serie A.

FC Koln have failed to win their last 17 matches in Bundesliga.

Mainz have lost with at least a 2 goal margin in their last 3 away matches in Bundesliga.

There have been over 2.5 goals scored in 85% of FC Koln’s last 13 home games in Bundesliga.

Greuther Fuerth have won with at least a 2 goal margin in their last 3 matches in Bundesliga II.

Hannover have lost their last 6 away matches in Bundesliga II.

There have been under 2.5 goals scored in Metz’s last 9 away games in Ligue 1.

Fortuna Sittard have failed to win their last 13 matches in Eredivisie.

Feyenoord are undefeated in their last 22 matches in Eredivisie.

ADO Den Haag have lost 82% of their last 11 away matches in Eredivisie.

Bodoe/Glimt have scored at least 2 goals in their last 28 matches in Eliteserien.

ADO Den Haag have lost with at least a 2 goal margin in 80% of their last 10 away matches in Eredivisie.

Heracles have failed to win their last 14 away matches in Eredivisie.

Mjoendalen have lost with at least a 2 goal margin in their last 4 away matches in Eliteserien.

Ajax have won with at least a 3 goal margin in their last 4 matches in Eredivisie.

FC Emmen have failed to win their last 17 away matches in Eredivisie.

Ajax have won 89% of their last 9 matches in Eredivisie.

SC Heerenveen have won 83% of their last 12 matches against RKC Waalwijk in all competitions.

CSKA Moscow have won with at least a 2 goal margin in their last 3 home matches in Premier League.

FC Rotor Volgograd have lost their last 7 home matches in Premier League.

CSKA Moscow have won 89% of their last 9 matches in Premier League.

Vojvodina have won with at least a 2 goal margin in their last 3 home matches in Super Liga.

FK Crvena Zvezda have won their last 11 matches against Vojvodina in all competitions.

Vojvodina have won 86% of their last 14 home matches in Super Liga.

Goztepe have drawn 83% of their last 6 matches in Super Lig.

There have been over 2.5 goals scored in Goztepe’s last 8 home games in Super Lig.

Pribram have lost with at least a 3 goal margin in their last 3 away matches in Gambrinus League.

Aris Thessaloniki FC have won with a 1 goal margin in their last 3 matches in Super League.

Admira Moedling have lost with at least a 2 goal margin in their last 3 matches in T-Mobile Bundesliga.

There have been over 2.5 goals scored in Beerschot’s last 9 games in Jupiler Pro League.

Beerschot have conceded at least 2 goals in their last 9 matches in Jupiler Pro League.

Link to comment
Share on other sites

Vojvodina - Crvena Zvezda AH +1.5 Vojvodina (1.48) bet365

Teško gostovanje za Zvezdu, i to pred ključnu utakmicu u Ligi Europe protiv Genta u četvrtak. Stanković za ovaj duel ne može računati na Aleksandra Kataija, najboljeg igrača crveno-bijelih, te startnog beka Milana Rodića, jednog od najbitnijih igrača u timu, a koji nema adekvatnu zamjenu. Novosađani igraju odlično ove sezone, vezali su pet pobjeda na domaćem na terenu, a slavili su i protiv Partizana. Aktuelni su osvajači Kupa Srbije, a do prije ovog kola zauzimali su drugo mjesto na tabeli, upravo ispred crno-bijelih. Zvezda ima odličnu tradiciju protiv Vojvodine u posljednjih nekoliko godina, te čak 11 pobjeda u nizu, ali Vojvodina je doživjela preporod pod Lalatovićem, inače bivšim trenerom Zvezde, i ovaj put će biti mnogo ozbiljniji zalogaj beogradskom timu.

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, Ivan98 said:

Puff Cadiz je već par puta priredio iznenađenje nebi neke pare na Sociedad stavljao ..:) 

 

Btw

Ja predlažem danas over tie-breakova, bez neke analize Thiem i Medvedev sasvim zasluženo tu di jesu ,očekujem opet brutalan meč , vidjeli smo dosta tie-breakova kod obojice, tako da 1.8 i 8 ću ispratiti, posljednji međusobni  meč na us Openu  6:2 7:6 7:6 za Thiema 

IMG_20201122_132524.jpg

Palo na 1.61 i 6 

Da ce u prvom setu biti Tiebreak kvota 3. Djokovic, najbolji returner na svijetu, je imao samo 3 break lopte protiv Thiema i to u 3 seta! 

I jedan i drugi znaju pasti totalno i set izgubit sa 6:2 ili 6:1. No posto je finale mislim da nece do toga doci.

Probao bi isto tako da ce biti 3 tiebreaka po kvoti od 41! 

 

Inace prednost dajem Thiemu...

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use