Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 17.11.2020.


IzudinB

Recommended Posts

OD 20:45 HRVATSKA - PORTUGAL Dalić s eksperimentalnim sastavom na prvaka Europe

HRVATSKA večeras od 20:45 na Poljudu protiv Portugala igra susret 6. kola skupine A3 Lige nacija.

Portugalci su izgubili sve šanse za prvo mjesto, a Hrvatska se sa Švedskom bori za ostanak u elitnom razredu ovog natjecanja. Hrvatska i Švedska imaju isti broj bodova, identičan međusobni omjer (3:3), ali Hrvatska ima više zabijenih golova i za ostanak ne smije ostvariti slabiji rezultat od Švedske protiv Francuske.

Dalić u zadnjih desetak dana ima dosta problema sa sastavljanjem momčadi zbog brojnih ozljeda, izostanaka i pozitivnih nalaza na koronavirus. Reprezentaciji će ovo biti treća utakmica u samo šest dana zbog čega će neki igrači biti pošteđeni ili će barem utakmicu započeti na klupi.

"Svjestan sam da nismo dobri i ne treba mi to nitko puno govoriti. Ovo je trenutačno naša realnost. Otpao nam je i Pongračić, ostali smo bez jako puno igrača. Rebić, Kramarić, Lovren, Vida... Svi bi bili u ekipi. Mi stvaramo novu reprezentaciju, taj proces vodim ja i ja iza njega stojim. Ja sam svjestan da to sad nije dobro, ali ću napraviti sve da u ožujku to već bude bolje. Rekao sam igračima da ne smiju izgubiti vjeru u sebe i da dva poraza ne mogu izbrisati sve što su napravili. Siguran sam da ćemo opet biti na ponos našem narodu”, rekao je Dalić na jučerašnjoj press konferenciji uoči utakmice.

a9726e48-876b-4db0-be61-b238d8489eed.jpg

U odnosu na utakmicu protiv Švedske Dalić u momčad vraća Dejana Lovrena s kojim bi u stoperskom paru trebao igrati Osijekov stoper Mile Škorić. Izbornik je najavio da će lijevog beka sigurno igrati Filip Bradarić, a desnog njegov bivši suigrač iz Hajduka Josip Juranović.

Rog zadnji vezni, Pašalić polušpica

"Nama fali taj zadnji vezni i to znam. Tu moramo naći rješenje da su i Kovačić i Luka Modrić bliže napadu", rekao je Dalić uoči utakmice i dao naslutiti kako će njegova momčad večeras igrati.

Dalić će se odlučiti za neuobičajenu 4-4-2 formaciju s rombom u sredini. Spomenuti zadnji vezni trebao bi biti Marko Rog, Modrić i Kovačić trebali bi biti ispred njega, a Mario Pašalić konačno će zaigrati na poziciji isturenog veznog ili polušpice. Budući da Petković i Budimir nisu spremni za najveće napore u napadu će biti Nikola Vlašić i Ivan Perišić.

S druge strane, Portugal na Poljud stiže u praktički najjačem sastavu. Njihov izbornik Fernando Santos bio je na udaru kritika nakon poraza od Francuske 1:0 i na press konferenciji uoči utakmice s Hrvatskom više je govorio o tom susretu nego o onome što je ispred njih.

Portugalci u najjačem sastavu

"Nisam dobro spavao nakon te utakmice. Poštujem kritike, ali se ne slažem s njima. Nikad nisam rekao da ćemo igrati na nulu, nego sam postavio momčad da igra na pobjedu. Uzrujan sam jer nam je ovo četvrti poraz, a svaki poraz za mene je katastrofa. Možda sam morao pojačati malo vezni red, ali što je, tu je. Triput sam gledao snimku utakmice. Bili smo dobri prvih deset minuta, a onda smo Francuzima prepustili igru. No, na bod sigurno nismo igrali i u to budite uvjereni", rekao je Santos i dodao:

"Iz poštovanja prema drugoj reprezentaciji na svijetu igrat ćemo maksimalno ozbiljno. Uostalom, Portugal uvijek igra na pobjedu. Neću vam otkriti tko će igrati, a svi moji igrači imaju jednak status i svi su jednako dobri. Ako se opustimo protiv Hrvatske, imat ćemo puno problema", rekao je Santos.

22cc09f1-b603-4c6f-8cba-f3a0bd553bef.jpg

Za razliku od Dalića, Santos nije pričao postavi s kojom će istrčati na Poljudu, ali su tri najveća portugalska sportska lista u najavama utakmice objavili najjači portugalski sastav. Ono što najviše može brinuti Dalića jest činjenica da će Santos od prve minute gurnuti Joaa Felixa, Dioga Jotu i Cristiana Ronalda kojima će pomagati ofenzivni bekovi Nelson Semedo i Mario Rui.

Izvor: index.hr

Link to comment
Share on other sites

League A - Group 3
17 November 2020, 20:45 CET - Split (Stadion Poljud)
Croatia - Portugal
Referee: Michael Oliver (ENG) 
 

League A - Group 3
17 November 2020, 20:45 CET - Saint-Denis (Stade de France)
France - Sweden
Referee: Aleksei Kulbakov (BLR)
 

League A - Group 4
17 November 2020, 20:45 CET - Seville (Estadio la Cartuja)
Spain - Germany 
Referee: Andreas Ekberg (SWE)
 

League A - Group 4
17 November 2020, 20:45 CET - Luzern (Luzern Arena)
Switzerland - Ukraine
Referee: Anastasios Sidiropoulos (GRE)
 

League C - Group 1
17 November 2020, 20:45 CET - City of Luxembourg (Stade Josy Barthel)
Luxembourg - Azerbaijan 
Referee: Felix Zwayer (GER)
 

League C - Group 1
17 November 2020, 20:45 CET - Podgorica (Gradski Stadion)
Montenegro - Cyprus
Referee: Eitan Shmuelevitz (ISR)
 

League D - Group 1
17 November 2020, 20:45 CET - Ta' Qali (National Stadium)
Malta - Faroe Islands
Referee: Kristo Tohver (EST)
 

League D - Group 1
17 November 2020, 20:45 CET - Andorra La Vella (Estadi Nacional)
Andorra - Latvia 
Referee: Dimitar Meckarovski (MKD)
 

League D - Group 2
17 November 2020, 20:45 CET - Gibraltar (Victoria Stadium)
Gibraltar - Liechtenstein
Referee: Trustin Farrugia Cann (MLT)
 

Link to comment
Share on other sites

Evo jedna utakmica koja mi je zapela za oko.Radi se o utakmici mladih Austrija21-Andora21

Znaci koef. na pobjedu domaćina je 1.05 to je normalno jer igraju protiv autsajdera i domaćinima treba pobjeda da potvrde drugo mjesto za Play off, ali ne ide mi u glavu da nude 1.36 pobjedu domaćina u 1.pol.

To je po meni dosta ok koef. ako nekome treba za dodati par na listić!

Mozda bi vrijedilo igrat na rezultat 2:0 na poluvremenu na vrlo lijepih 4.75 koef.

31DE15BF-AA59-402B-B475-2CBAA966C962.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Slažem se, s obzirom na sastave Portugal je ovdje definitivno favorit i mislim da vrijedi odigrati i po ovom koeficijentu 1.80. Možda Portugalci nemaju takmičarski motiv jer će svakako završiti kao drugi u grupi, ali i te kako ga ima Ronaldo, koji juri rekord Alija Daeija (109 golova). Trenutno je na 102 gola, tako da bi se moglo probati i na njega kao strijelca (koeficijent 1.72), a ukoliko se u Bet Builderu iskombinuju te dvije opklade koeficijent je 2.50.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use