Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 5.11.2020.


bjorn

Recommended Posts

prije 11 minute, zeko1088 said:

mozes uzet rijeka vise od  samo ili samo napoli vise od ili obje momcadi vise od

 

Sad me zbunjuješ. Ako izaberem Rijeku da ima 2,5 više i izaberem Napoli da ima 2,5 više znaci svaka momcad mora imat više od 2,5 kornera

Znaci ako izaberem opciju obje momcadi 2,5 vise to isto znaci da svaka mora imat po 2,5 vise

Logicno mi je ako izaberem opciju obje momcadi 2,5 vise da to znaci da ukupno imaju tolko kornera.

Ili sam ja retardiran ili SS

Link to comment
Share on other sites

prije 37 minute, fran said:

Sad me zbunjuješ. Ako izaberem Rijeku da ima 2,5 više i izaberem Napoli da ima 2,5 više znaci svaka momcad mora imat više od 2,5 kornera

Znaci ako izaberem opciju obje momcadi 2,5 vise to isto znaci da svaka mora imat po 2,5 vise

Logicno mi je ako izaberem opciju obje momcadi 2,5 vise da to znaci da ukupno imaju tolko kornera.

Ili sam ja retardiran ili SS

Na betbilderu imas kategoriju koliko ce biti kornera i tu ti je najmanja marina 5.5

i imas kategoriju koliko ce momcad imati kornera

i tu se nalazi rijeka, napoli, obje momcadi

Ako uzmes rijeka i vise od 2.5 prolaz je rijeka tri i vise kornera, za napoli te bas briga

ako uzmes napoli vise od 2.5 kornera, proaz je napoli 3 i vise kornera a za rijeku te bas briga

ako uzmes obje momcadi vise od 2.5, i rijeka i napoli moraju imati 3 kornera da bi bet prosao

 

Link to comment
Share on other sites

prije 5 minute, zeko1088 said:

Na betbilderu imas kategorija koliko ce biti kornera i tu ti je najmanja marina 5.5

i imas kategorija koliko ce momcad imati kornera

i tu se nalazi rijeka, napoli, obje momcadi

Ako uzmes rijeka i vise od 2.5 prolaz je rijeka tri i vise kornera, za napoli te bas briga

ako uzmes napoli vise od 2.5 kornera, proaz je napoli 3 i vise kornera a za rijeku te bas briga

ako uzmes obje momcadi vise od 2.5, i rijeka i napoli moraju imati 3 kornera da bi bet prosao

 

Both Team combined - Rijeka i Napoli moraju zajedno imat XY kornera,u suprotnom svako za sebe .

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, thescaaar said:

Jedan narodni danas :D 2pLqXTo.jpgERoR4Kz.jpg

To imas neki sistem ili?

 

Danas ne igram previse na favorita zato sto ova liga ima dosta kiksova a i kakav tempo je trenutno ima dosta kalkulacija.

Celtic mislim da dobija Spartu od to sto sam video do sada, Napoli isto mislim i da rotira ima dobar roster.

Link to comment
Share on other sites

prije 4 minute, lele92 said:

Evo da ne tapkamo u mraku, dobio sam sluzbeni odgovor od SS!

http://prntscr.com/ve1eaq

2020-11-05-14-30-21-Screenshot-by-Lights
 

Napominjem da sam uplatio nekoliko stotina na krivi bet zbog neznanja ??

@lele92 ako ti je lakše slike možeš jednostavno attachirati pa su odmah vidljive na forumu bez da drugi članovi moraju kliknuti na link da bi istu vidjeli. 

2020-11-05-14-27-46-etvrtak-5-11-2020-Pa
 

 

DINAMO - WOLFSBERG OD 21 SAT Ovako će izgledati sastav Dinama bez devet zaraženih

Najava susreta

Ovo je ključna utakmica zbog mogućeg plasmana u nokaut fazu Europa lige. Wolfsberger drži prvo mjesto skupine s četiri boda, dok Dinamo ima dva boda kao i CSKA. U drugoj utakmici skupine moskovski CSKA gostuje kod nizozemskog Feyenoorda.

Dinamo u ovu utakmicu ulazi vrlo hendikepiran zbog devet pozitivnih igrača na koronavirus. Pozitivan je i trener Zoran Mamić i njegov pomoćnik Damir Krznar. 

"Ne možemo više razmišljati o tome, moramo se koncentrirati na utakmicu. Koliko sam uspio pratiti Wolfsberger, oni dosta dobro igraju u Europi i mi moramo biti na sto posto. Psihološki nas je sve ovo poremetilo, ali mi koji možemo igrati smo maksimalno spremni", rekao je Mislav Oršić.

Sedam juniora konkurira za utakmicu

Hrvatski prvak je za ovu utakmicu prijavio i sedam juniora. Tomislav Krizmanić, Edin Julardžija, Roko Jurišić, Tin Hrvoj, Luka Jelenić, Ivijan Svržnjak i Mario Ćuže su u konkurenciji za utakmicu.

Inače, očekuje se kako će Dinamo zaigrati večeras u 4-1-4-1 formaciji sa sljedećim igračima:

Zagorac, Gvardiol, Perić, Lauritsen, Moharrami, Jakić, Oršić, Majer, Ademi, Kastrati, Gavranović

Izvor: Index.hr

Link to comment
Share on other sites

Leicester - Braga 1 (1.61) bet365

Obje momčadi su pobijedile AEK-a i Zoryu u prve dvije utakmice, što ih je odvelo na vrh skupine sa maksimalnim brojem bodova. Leicester je u izvrsnoj formi i u ovaj susret ulaze nakon pobjede nad Leedsom na Elland Roadu. Jamie Vardy i Harvey Barnes su bili posebno impresivni u tom susretu u kojem su pobijedili 1-4. Vikend prije toga su ostvarili pobjedu nad Arsenalom (0-1) na Emirates stadionu.

Iako je Leicester ove sezone bio fenomenalan, domaća forma im nije bila konstantna, a poraz od 3-0 u Premier ligi na King Power stadionu protiv West Hama to i dokazuje. Međutim, s obzirom daje Jamie Vardi u sjajnoj formi, očekujemo pobjedu Lisica po koeficijentu 1.61 u bet365 kladionici. Koeficijent je pao sa 1.75.

Trenutni niz izvrsne forme Leicestera došao je bez nekoliko ključnih igrača koji neće igrati ni ovu utakmicu. Wilfred Ndidi, Caglar Soyuncu, Ricardo Pereira i Daniel Amartey su ozlijeđeni.

Leicester (3-4-2-1): Kasper Schmeichel; Wesley Fofana, Jonny Evans, Christian Fuchs; Timothy Castagne, Youri Tielemans, Nampalys Mendy, James Justin; James Maddison, Dennis Praet, Kelechi Iheanacho

Bragina forma u domaćem prvenstvu je također bila senzacionalna. Momčad Carlosa Carvalhala je sada pobijedila u pet utakmica na svim natjecanjima i spremna je da izazove Leicestera u ovoj utakmici. Carvalhal je proveo neko vrijeme u klubovima poput Swanseaja i Sheffielda, tako da će sigurno imati nekoliko trikova u rukavu za ovaj susret.

Braga nema problema sa sastavom pred ovaj susret.

Braga (4-3-3): Matheus; Ricardo Esgaio, David Carmo, Bruno Viana, Nuno Sequeira; Andre Castro, Al Musrati, Fransergio; Nicolas Gaitan, Paulinho, Abel Ruiz

Screenshot_142.jpg

(Koeficijenti 5.11. u 14:39 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Pozz ljudi,

Za danas

Prvi pick mislim, da je ovde sve jasno Tottenham duplo jači protivnik i mislim, da bi morali ovde do svih 3 poena. Prošlu utakmicu su izgubili u evropi i mislim, da je tad po svim komentarima što su se pisali objasnio momcima, da se tako ne igra. Prošlo kolo u PL su dobili i mislim, da postaju polako ozbiljnija momčad. Sve u svemu jača ekipa i dodano tome još karton Ludogertsa. Ovde ne bi puno pisao .. treba nam jedan karton a domačini dobijajo skoro pa svaku utakmicu po njih par.

Za drugi par je izudin sve več objasnio i nemam šta nek da se složim.

866790229_ajmo05_11_2020.PNG.e9bcc9f0ccbf6746a34e4dc9982bbaa8.PNG

 

???

Link to comment
Share on other sites

Slavia Prag - Nice over 4,5 kartona 1,87

Dosta mala granica na ovom mecu a kvota odlicna. Za obje ekipe gruba igra nije strana ako pogledamo prethodna dva kola UEL u mecevima ovih ekipa na utakmicama je bilo preko ove granice. Sudi Danac Jacob Kehlet i on je u zadnjih sest meceva koje je sudio u uefinim utakmicama pet puta isao preko ove margine. Nekako mi se cini da je ovdje realna margina 5,5 sa ovom kvotom.

Link to comment
Share on other sites

prije 8 sati, Goksim said:

Humbert - Čilić 1 1,53 bet365 online kladionica">bet365

ATP u Parisu. Čilić je iznenađujuće dobio Auger-Aliassimea da bi u prošlom kolu slavio bez da je izašao na teren jer mu je protivnik bio pozitivan na koronavirus. Unatoč tome Čilić nije na razini kao kada je igrao najbolji tenis i bio u zvršnici Grand Slamova. 

Humbert je dobio Caspera Ruuda 2:1 i to nakon što je gubio 1:0. Tu je pokazao karakter a impresionirao me tenis koji je igrao protiv Tsitsipasa u prošlom kolu. Bio je to fantastčan meč. 

Na temelju viđene igre očekujem pobjedu Humberta. Za one koji traže sigurniju opciju bet365 online kladionica">bet365 daje 1,22 da Humbert osvaja set. 

WIN :D

2020-11-05-17-34-33-bet365-Online-Sports

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, Goksim said:

Evo primjer kako bet365 online kladionica" rel="">bet365 nagrađuje svoje aktivne članove. Ovo su personalizirane promocije koje šalju po određenom ključu aktivnim članovima međutim ne pamtim da sam, prije nego je došao porez na dobitak, u više godina igranja kod lokalnih kladionica dobio ni jednu kunu bonusa. 

Zato sam im nalazio razne "bonuse" u ponudi :D ali ako još nemate bet365 online kladionica" rel="">bet365 račun evo razlog više da ga otvorite. Sa istim si otvarate mogućnost da budete pozvani sudjelovati u raznim promocijama kao ja u ovoj. Uz ovu gotovo svakog tjedna Lige Prvaka dobijem slično za to natjecanje ili kada su veći derbiji Premier League ili La Lige. ;)

2020-11-05-11-02-11-bet365.png

T&C Apply, 18+, Gamble Responsibly

A ni unibet nije loš :D evo upravo me i oni ugodno iznenadili

2020-11-05-17-42-41-My-bonus-offers-Unib

Link to comment
Share on other sites

Hoffenheim - Slovan Liberec  HT/FT Hoffenheim & više od 2 gola - Bet Builder (1.61) bet365

Liberec objektivno najslabiji tim u grupi, pravo je čudo kako su u prvom kolu stigli do pobjede nad Gentom, uprkos tome što su Belgijanci bili nadmoćniji u svim segmentima, dok su u prošlom kolu pretrpjeli debakl protiv Zvezde na Marakani (5:1). Štaviše, u toj utakmici su mogli primiti još barem dva gola, u potpunosti su nadigrani od strane crveno-bijelih.

Na gostovanje Hoffenheimu otputovali su bez sedmorice igrača koji su bili u startnoj postavi protiv Zvezde, i mislim da tako desetkovani ne mogu pružiti nikakav ozbiljan otpor Nijemcima. Hoffenheim je u prvom kolu slavio protiv Zvezde (2:0), a u prošlom kolu bili su ubjedljivi na gostovanju Gentu (1:4), i oni imaju određenih kadrovskih problema pred ovu utakmicu, ali ipak ne toliko ozbiljnih kao gosti. Sve u svemu, mislim da je ovdje samo pitanje koliko će lopti završiti u mreži Slovana.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use