Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 20.9.2020.


IzudinB

Recommended Posts

prije 3 sati, Goksim said:

Kako je danas nedjelja večeras nas očekuje i bogata sportska večer u NFLu. Na rasporedu je drugo kolo. Kako sam i najavljivao evo mojih prijedloga za danas. Koeficijenti su izuzetno mali ali su šanse za prolaz ogromne. 

bet365 i unibet">unibet kladionica daju klizne granice za overe te se granice mogu spustiti i za 15ak poena što je užasno puno. Za danas sam odabrao četiri overa na najnižim granicama (33 poena). Realne granice su oko 47,5-49,5 te očekujem da overi na ovim granicama prođu još tijekom treće četvrtine. 

Odlučio sam se za bet365 online kladionica">bet365 sa ovim overima jer su ovog vikenda kod unibeta granice za poen veće a za utakmicu Houston - Baltimore unibet">unibet ima najnižu grnaiuc od 36,0 dok je kod bet365 online kladionica">bet365 granica za tri poena manja 33,0. Dakle jedan field gol razlike. Obje granice bi trebale lagano biti prebaćene ali uvijek igramo tamo gdje nam je granica naravno niža ;)

U sva četiri susreta očekuje se dosta poena, imamo dobre napade protiv ne tako dobrih obrana te QB-ove koji dosta igraju passing. Samim tim lopta bi se po terenu trebala kretati brže odnosno trebali bi vidjeti više napada na obje strane.

2020-09-20-11-12-53-bet365-Online-Sports

Evo moji listići danas, čeka se NFL... ;)

Igrano kod bet365 i unibet kladionice

2020-09-20-15-08-10-bet365-Online-Sports


2020-09-20-15-08-23-Unibet-Online-Bettin

2020-09-20-15-08-34-Unibet-Online-Bettin

 

Link to comment
Share on other sites

On 19. 09. 2020. at 15:41, bjorn said:

Shahr Khodrou (Iran) - Al-Hilal (Saudijska Arabija), azijska Liga prvaka, gostima je 10 igrača zaraženo koronavirusom. Koeficijent na domaće je u stalnom padu, tako da požurite dok se još uvijek isplati odigrati. Trenutno je 1.61 na duplu šansu (1X) na domaće (bet365 online kladionica" rel="">bet365).

Nadam se da ovo vidio neko. Ja sam igrao 1X po 2.30, utakmica završila 0-0. Al-Hilal na klupi imao tri igrača (dva golmana). 

Link to comment
Share on other sites

prije 12 sati, Clutch said:

Pozz raja,

Sinoč odlično prošao Leeds i Everton tako, da bravo ekipa..

evo za danas od mene neke sugestije..

1. Bodo/Glimt

Ekipa daleko ispred svih u ligi. U strašnoj su formi. Zadnjih 5 utakmica sve pobjede izmedju njih i pobjede u europi. Mislim, da su daleko bolji tim od Branna i da bi morali dobiti utakmicu. Prošla utakmica medjusobno završila sa 5-0 za Bodo.

Jedino što me sprečava za veči ulog je baš ta razlika u poenima. Tako, da neki manji/srednji ulog ove utakmice.

2. Liberec

Ove godine sam dosta uzeo u ovoj češkoj ligi. Mislim, da je Liberec bolja momčad od Karvina. U prošloj utakmici prošli europa ligu sa 5-1 u gostima. Mislim, da če na krilima ove pobjede uči u ovo utakmicu i osigurati pobjedu kod kuče. Ovih 1.40 svakako moram uzet.

3. Mura

Zadnja dva predloga dolaze iz slovenske lige. Sam pratim ovu ligu iz osobnih razloga tako, da malo više vremena gledam info iz slo lige. Mura poslednjih utakmica odlična. Uspeli su i osigurati Euro ligu sa ubedljivih 3-0. Mislim, da igraju medju najboljim nogometom u ligi. Na drugoj strani imamo Goricu. Oni su baš u banani. U zadnjem vremenu su odstupili Sportski direktor, tehnični direktor i trener tako, da baš vlada kaos.

Ovo mislim, da vredi večeg uloga. Možda čak i ht/ft 2.25 koef (b35).

4. Nafta

2. slo liga kao več rečeno gore pratim i ovu ligu. Nafta medju najbogatijim u ligi i očekuju plasman u 1. ligu. Na drugoj strani imamo Brežice koji su i istoj dobroj formi. Mislim, da čemo gledati jednu dobru utakmicu sa puno golova. Prošlu utakmicu nafta dobila 0-10 tako, da bi ove dve ekipe trebale prebacit 2 gola.

Od ova 4 predloga ču igrat double i nešto single a vi iskombinirajte kako hočete ili ako zafali kome koji par na svom tiketu :) 

Sretno svima i idemoooo po novceeeeee :) 

 

vesta.PNG

3/4 prosloo..nadam se da je neko uzeo koji predlog...steta za liberec primio gol u 91min...bilo bi all green..

Sledeci put likovi poput arona iznesite vi vase predloge i pokazite da niste tu da samo smarate ljude koji ulazu trud...

Pozz i ln

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use