Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 21.6.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Everton - Liverpool / +1.00 AH Everton bet365 Bet365 Hrvatska - 1,93

Razočaran sam PL-om ovog vikenda, iako je bilo sjajnih golova, ali većina utakmica izgleda poput prijateljskih, što se i očekuje s obzirom na okolnosti, igrači su izgubili ritam, nemaju dovoljno kondicije, pa će trebati neko vrijeme da se vrate na visoki tempo. Nadam se da će ovaj Merseysid derbi biti nešto življi iako to ne treba očekivatizbog gore navedenih razloga, tako da se očekuje prilično neizvjesna utakmica, a općenito vjerujem da Everton zaslužuje više poštovanja nego što kvote  prikazuju.

Liverpool nije toliko favorit kako kvote sugeriraju, u LP su ispali od Atletica,  u posljednje vrijeme nisu bili toliko uvjerljiv.. Govorim za vrijeme prije ove pandemije. Ancelotti je napravio respektabilnu ekipu od Evertona, imaju problema u defanzivi ali ofanzivno to nadoknađuju. Mislim da nas čeka neizvjesan susret, fizička dominacija Liverpool bi trebala biti u drugom planu, nisje se igralo 3.4 mjeseca tako da bi Everton to mogao iskoristiti.

image.thumb.png.d2a8ebbe73a193c88a4e4c296b56a3be.png

Link to comment
Share on other sites

Heidenheim - HSV / Over 4,5 kartona bet365 Bet365 Hrvatska - 1,83

Direknta borba za plasman u Bundesligu. HSV se nekako izborio ua tu treću poziciju iako su sve utakmice u zadnje vrijeme dobijali "na guzove". Nikako mi se ne sviđaju kao ekipa, rizično ih je igrati a pogotovo u ovako važnom meču, prihički bi mogli pasti pogotovo zato što Heidenheim igra konstatntno dobro, četiri zadnja meča kući su dobili.. 

Važnost meča je velika, što potvrđuje i arbitar koji je delegiran za ovaj meč a to je Deniz Aytekin. Čovjek sa kojim nema priče, za svaki oštriji start bez premišljkenja pokaže karton. Ovdje nam treba pogodak, od bilo koga, što prije, i mislim da onda već možemo zaokružiti ovaj par na listiću :D

image.thumb.png.e5719429e9b266e9c76dfe878807def0.png

Link to comment
Share on other sites

Nurnberg - Stuttgart / Oba tima daju gol bet365 Bet365 Hrvatska - 1,61

Neko danas mora kiksati ili HSV ili Stuttgart. nekako mi se čini da ni jedna od ove dvije ekipe ne zaslužuje plasman u Bundesligu. S obzirom na veličinu ova dva kluba morali bi se lagano prošetati a oni već nekoliko sezona kubure po Cvajti i sada ako izbore plasman to će biti opet kažem "na guzove".

Stuttgart igra sa još jednom ekipom koja bi po renomeu trebala igrati u Bundesligi.  Nurnberg se bori za opstanak u Cvajti, sa bodovima ovdje bi matematički osigurali opstanak a ispadanje bi bio katastrofalan rezultat za ovu ekipu iz Bavarske. Nakon korona pauze igraju vrlo dobro, izeli su bodove Bilefeldu, izgubili su samo od Furtha a želju za opstankom pokazali su u prošlom meču natrpavši Wehen sa 6:0.

Imaju motiva i želju da i ovdje pruže dobru predstavu, tako da, Stuttgart ponovo čeka težak meč.

Mislim da bi mogli vidjeti golove sa obje strane.

image.png.ccba1d5526f09a24d895b0b19e56fe6a.png

Link to comment
Share on other sites

Lokomotiva - Hajduk / Oba daju bet365 Bet365 Hrvatska - 1,66

Slaven - Rijeka / Oba daju bet365 Bet365 Hrvatska - 1,72

I evo još jedan double iz HNL-a. Ponovo dva meča gdje je teško prognozirati bilo šta. Lokomotiva i Hajduk u direktnoj borbi za Evropu, moglo bi prštati sa obje strane. Slaven i Rijeka ista stvar. Slaven je na sredini, ne mogu ni dole ni gore, igrat će rasterećeno, vraća se publika, Rijeka je izuzento ranjiva ekipa a i morajju slaviti ovdje jer su pali na treću poziciju. Bit će gutavo, i u ova dva meča očekujem golove sa obje strane.

Vraća nam se publika.

– Znam da je to ‘trla baba lan’, ali mislim da smo imali publiku da bi prošli dalje u Kupu. Da smo ju imali u nekim momentima da nas podrži, da nam da potvrdu da smo na dobrom putu, mislim da bi to bila dodatna inspiracija. Veselim se njihovom povratku. Nije bitno koliko ih dođe, bitno je da ih mi osjetimo i čujemo i bit će nam mnogo, mnogo lakše. - trener Slaven Belupa

 

image.png.e4db128bfb9414e6597ccf084e5ab142.png

Link to comment
Share on other sites

@bjorn hvala ti na stručnom mišljenju i trudu  ? :)gledao sam ih protiv Bayern-a zadnju, napromašivali se FT pred kraj tekme da je to čudo, onaj centar 5-15 ili tako nešto. Umalo ispali od Bayern-a. Imali su dosta padova u igri,ali ne znam zašto me vuče +4,5 :). Jel znaš gdje mogu gledati izostanke igrača za današnju tekmu? 

Btw... Koef. su dosta u padu na Ludwinsburg, a na Ulm povećavaju ?

Link to comment
Share on other sites

SAMO JAKO, SAMO HAJDUČKI !

I sada dolazimo vjerovatno do dijela gdje će me dobar dio pratitelja izvrijeđati, ismijavati i prozivati kako se sa ovom analizom ide navijački, i u pravu su. S ovom analizom i vjerom u Hajduka ide se pomalo navijački, jebiga znam da vas je malo spremno u ovom trenutku stavljat paru na Hajduk ali nekad se i lud mora biti ...

Igra Hajduk u ova tri prva kola je kriminalna, blago rečeno i od toga se ne bježi, bio je Hajduk veliki favorit u sva tri prva susreta i bodovi su se tu trebali osvojiti mnogo lakše, ali veličina se poznaje u tome kada se do pobjeda dolazi i kad igraš sa pola gasa i izuzetno loše, najbolje to znaju u Dinamu koji diže titulu zadnjih 500 godina, a ne sjećamo se kad su zadnji puta odigrali vrhunsku utakmicu u HNL.

Ipak, lošoj igri Hajduka moramo pripisati i nekoliko faktora, prvi je onaj Tudorovo eksperimentiranje sa sastavom, igraći poput Vuškovića, Blagajića, Brnića i Čuića su dobili svoje prigode, uzmemo li u obzir da je i Kreković tek u dolasku imamo praktičk pet igrača kojima se pružaju prilike, a tu su i Dolček, Čolina i Nejašmić koji praktički nisu ni igrali posljednjih šest mjeseci. Znaći govorimo o ukupno sedam igrača koji tek dolaze na red. Uz eksperimentiranaj sa sastavom bitan faktor je i Tudorova odluka da se ne igraju pripremne utakmice nego da upravo ova tri prva kola posluže kao priprema, ima tu i dosta logike jer sezone su praktički spojene, svi znamo da se živi posebice za ljeto koje našim klubovima znaći sve s obzirom da se dobrim dijelom živi i od europskog novca i za mene je sasvim logično da se forma tempira za 8 mjesec. Treća i najbitnija stvar je da je Hajduk najbolji kada ga se otpiše a tome smo svjedoćili posljednjih valjda milijardu puta. Za danas napokon kompleti i u sastavu koji mi se jako sviđa, u zadnjoj liniji će nam faliti Mujakić ali tu je mladi Vušković koji se pokazao odlično do sada te bi obrana trebala izgledati Dimitrov, Ismajli, Vušović. Vezni red Dolček, Jradi, Nejašmić i Juranović su mi puno bolja opcija kada igra Hamza, ikao je to igrač stvarno visoke kvalitete i koristan Hajduku smatram da je njegova motivacija vrlo upitna s obzirom da odlazi za dva mjeseca. Napadački trozubac činit će Caktaš, Kreković i Jairo.

Lokomotiva je pak potpuno drugačija priča, za razliku od Hajduka pokazali su odlične igre, uz Varaždin vjerovatno i najviše u ovom nastavku. Ali nije ni to tako bajno bilo svaki puta, posebice u prvom poluvremenu kada su nadigrani gotovo od svih protivnika. Slaven Belupo ih je u kupu držao za muda prvih 45 minuta, nakon toga i Osijek a protiv Dinama su na poluvrijeme otišli sa 0:0 jedino i isključivo zbog Grbića. Protiv Rijeke su bili također nadigrano te su zabili iz jedne jedine prilike u prvom poluvremenu. Odlučne igre i jak tempo na samom startu prvenstva, posebice u ovom užurbanom tempu sigurno uzimaju danak a posebno će ispaštati momčadi sa kratkom rotacijom, momčadi poput Lokomotive. I one će početi padati a to je samo pitanje kod kojeg kola, ja smatram da bi mogli već od danas kada ne mogu računati na nekoliko vrlo bitnih igrača. Za sastav Lokosa danas zbog kartona ne konkuriraju Karačić (DR 25/29) i Halilović (CM 19/1) a zbog ozljeda van stroja duže vremena nema Sammira (AMC 13/2), Vojkovića (CM 1/0) i Budimira (ST 19/1). Te se ovako na papiru klupa Lokosa čini posebice „tanka“.

Danas očekujem da Hajduk iz ovog susreta izađe ne poražen, znači oklada je X2 a tečaj se kreće od 1.60 do 1.65 (ovisno o kladionici). Razlog sigurno nije prikazana igra do sada ali moram u obzir uzeti brojne dosadašnje rotacije i nedostatak pripremnih utakmica kod Hajduka kao i veliku potrošnju kod Lokomotive te značajno smanjenu rotaciju Lokosa zbog izostanaka. Naravno bitna stavka je da će na Kranjčevićevoj biti samo jedna navijačka skupina.
 
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

prije 39 minute, CrneKese said:
SAMO JAKO, SAMO HAJDUČKI !

I sada dolazimo vjerovatno do dijela gdje će me dobar dio pratitelja izvrijeđati, ismijavati i prozivati kako se sa ovom analizom ide navijački, i u pravu su. S ovom analizom i vjerom u Hajduka ide se pomalo navijački, jebiga znam da vas je malo spremno u ovom trenutku stavljat paru na Hajduk ali nekad se i lud mora biti ...

Igra Hajduk u ova tri prva kola je kriminalna, blago rečeno i od toga se ne bježi, bio je Hajduk veliki favorit u sva tri prva susreta i bodovi su se tu trebali osvojiti mnogo lakše, ali veličina se poznaje u tome kada se do pobjeda dolazi i kad igraš sa pola gasa i izuzetno loše, najbolje to znaju u Dinamu koji diže titulu zadnjih 500 godina, a ne sjećamo se kad su zadnji puta odigrali vrhunsku utakmicu u HNL.

Ipak, lošoj igri Hajduka moramo pripisati i nekoliko faktora, prvi je onaj Tudorovo eksperimentiranje sa sastavom, igraći poput Vuškovića, Blagajića, Brnića i Čuića su dobili svoje prigode, uzmemo li u obzir da je i Kreković tek u dolasku imamo praktičk pet igrača kojima se pružaju prilike, a tu su i Dolček, Čolina i Nejašmić koji praktički nisu ni igrali posljednjih šest mjeseci. Znaći govorimo o ukupno sedam igrača koji tek dolaze na red. Uz eksperimentiranaj sa sastavom bitan faktor je i Tudorova odluka da se ne igraju pripremne utakmice nego da upravo ova tri prva kola posluže kao priprema, ima tu i dosta logike jer sezone su praktički spojene, svi znamo da se živi posebice za ljeto koje našim klubovima znaći sve s obzirom da se dobrim dijelom živi i od europskog novca i za mene je sasvim logično da se forma tempira za 8 mjesec. Treća i najbitnija stvar je da je Hajduk najbolji kada ga se otpiše a tome smo svjedoćili posljednjih valjda milijardu puta. Za danas napokon kompleti i u sastavu koji mi se jako sviđa, u zadnjoj liniji će nam faliti Mujakić ali tu je mladi Vušković koji se pokazao odlično do sada te bi obrana trebala izgledati Dimitrov, Ismajli, Vušović. Vezni red Dolček, Jradi, Nejašmić i Juranović su mi puno bolja opcija kada igra Hamza, ikao je to igrač stvarno visoke kvalitete i koristan Hajduku smatram da je njegova motivacija vrlo upitna s obzirom da odlazi za dva mjeseca. Napadački trozubac činit će Caktaš, Kreković i Jairo.

Lokomotiva je pak potpuno drugačija priča, za razliku od Hajduka pokazali su odlične igre, uz Varaždin vjerovatno i najviše u ovom nastavku. Ali nije ni to tako bajno bilo svaki puta, posebice u prvom poluvremenu kada su nadigrani gotovo od svih protivnika. Slaven Belupo ih je u kupu držao za muda prvih 45 minuta, nakon toga i Osijek a protiv Dinama su na poluvrijeme otišli sa 0:0 jedino i isključivo zbog Grbića. Protiv Rijeke su bili također nadigrano te su zabili iz jedne jedine prilike u prvom poluvremenu. Odlučne igre i jak tempo na samom startu prvenstva, posebice u ovom užurbanom tempu sigurno uzimaju danak a posebno će ispaštati momčadi sa kratkom rotacijom, momčadi poput Lokomotive. I one će početi padati a to je samo pitanje kod kojeg kola, ja smatram da bi mogli već od danas kada ne mogu računati na nekoliko vrlo bitnih igrača. Za sastav Lokosa danas zbog kartona ne konkuriraju Karačić (DR 25/29) i Halilović (CM 19/1) a zbog ozljeda van stroja duže vremena nema Sammira (AMC 13/2), Vojkovića (CM 1/0) i Budimira (ST 19/1). Te se ovako na papiru klupa Lokosa čini posebice „tanka“.

Danas očekujem da Hajduk iz ovog susreta izađe ne poražen, znači oklada je X2 a tečaj se kreće od 1.60 do 1.65 (ovisno o kladionici). Razlog sigurno nije prikazana igra do sada ali moram u obzir uzeti brojne dosadašnje rotacije i nedostatak pripremnih utakmica kod Hajduka kao i veliku potrošnju kod Lokomotive te značajno smanjenu rotaciju Lokosa zbog izostanaka. Naravno bitna stavka je da će na Kranjčevićevoj biti samo jedna navijačka skupina.
 
 
 
 

Jadna je liga koju ce Hajduk predstavjati u Europi.

Link to comment
Share on other sites

Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno! 

Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima. 

Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi. 

 Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto.

Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma

SKviber1.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use