Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 18.6.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Real - Valencia / Pobjeda Reala u oba poluvremena bet365 Bet365 Hrvatska - 3,25

Težak meč je pred ekipom Reala, koja jednostavno mora jednom pročepiti. Igraju vrlo dobro u drugom dijelu sezone, na momente imaju oscilacije u igri i osjetan pad koji se ekspresno preslika na njihove rezultate, što možda i ne zaslužuju jer realno nisu ni imali sreće ove sezone.

Sa kisom u ovom meču znaju šta ih čeka s obzirom da Barca ima utakmicu više, tako da Real jednostavno mora slaviti ovdje a s obzriom da ih za vikend čeka teško gostovanje u Sociedadu, vjerujem kako će ekipa Zidanea što prije pokušati da riješi pitanje pobjednika.

Bet365 kladionica na pobjedu Reala u oba pluvremena nudi kvotu od 3.25 što po meni ima veliki value i vrijedi riskirat i odigrati ovo.

image.thumb.png.76691f279ff36cc4f61d10b74c94ed06.png

Link to comment
Share on other sites

prije 22 sati, crash1 said:

Real - Valencia / Pobjeda Reala u oba poluvremena bet365 online kladionica" rel="">bet365 bet365 Hrvatska" rel="">bet365 Hrvatska - 3,25

Težak meč je pred ekipom Reala, koja jednostavno mora jednom pročepiti. Igraju vrlo dobro u drugom dijelu sezone, na momente imaju oscilacije u igri i osjetan pad koji se ekspresno preslika na njihove rezultate, što možda i ne zaslužuju jer realno nisu ni imali sreće ove sezone.

Sa kisom u ovom meču znaju šta ih čeka s obzirom da Barca ima utakmicu više, tako da Real jednostavno mora slaviti ovdje a s obzriom da ih za vikend čeka teško gostovanje u Sociedadu, vjerujem kako će ekipa Zidanea što prije pokušati da riješi pitanje pobjednika.

 

 

Bet365 kladionica na pobjedu Reala u oba pluvremena nudi kvotu od 3.25 što po meni ima veliki value i vrijedi riskirat i odigrati ovo.

 

image.thumb.png.76691f279ff36cc4f61d10b74c94ed06.png

Ne znam jel ste upoznati kako radi win both halves, ako jeste ispricavam se. bet365 u ovom slucaju tretira svako poluvrijeme posebno, u ovom slucaju Real treba dati gol i pobijediti u svakom od poluvremena posebno. Procitao sam objasnjenje te oklade kad sam imao gubitni listic u jednoj od Manch.City utakmica gdje su poveli 1:0 u prvom poluvremenu i ostao takav rezultat do kraja utakmice. Moj listic je bio gubitni. To mozda objasnjava tako visoku kvotu

Link to comment
Share on other sites

prije 56 minute, thescaaar said:

Ne znam jel ste upoznati kako radi win both halves, ako jeste ispricavam se. bet365 online kladionica" rel="">bet365 u ovom slucaju tretira svako poluvrijeme posebno, u ovom slucaju Real treba dati gol i pobijediti u svakom od poluvremena posebno. Procitao sam objasnjenje te oklade kad sam imao gubitni listic u jednoj od Manch.City utakmica gdje su poveli 1:0 u prvom poluvremenu i ostao takav rezultat do kraja utakmice. Moj listic je bio gubitni. To mozda objasnjava tako visoku kvotu

Pa da, razlika je između 1/1 i win bot halves.. Pominjao sam to jednom, ali ipak mislim da Valencia ne može zabit gol Realu a od njih očekujem barem po jedan u oba dijela.

Hvala na sugestiji :)

Link to comment
Share on other sites

GLUPI POTEZI DOLAZE NA NAPLATU??

Vjerovatno najgluplji potez u skorijem vremenu napravio je kontroverzni predsjednik Olimpije iz Ljubljane gospodin Milan Mandarić koji je prije nekoliko dana smijenio dosadašnjeg trenera Safeta Hadžića koji je „zmajčeke“ držao na prvome mjestu Slovenske Prve lige. Otkaz je došao potpuno neočekivano i pod nerazjašnjenim okolnostima nakon poraza od Celja 0:1 (prvog nakon pet prošlih kola). Na klupu je sjeo Nikica Milenković nekadašnji sportski direktor Rijeke i debitirao domaćim porazom od Brava (0:5 !!).

I tu se Mariboru otvorila ogromna prilika koju imaju iskoristiti sada ili jednostavno zaboraviti na titulu prvaka. Dolaskom Jakirevića na klupu Maribora buđenje „viola“ je očigledno. Pobjedili su u obje utakmice nastavka, prvo je palo Domžale (1:2) koje je vrlo neočekivano u donjem dijelu tablice ali sigurno ne takvom kvalitetom, nakon toga pregažen je Aluminij sa 3:0. Obje utakmice pokazale su vrlo dobar Maribor koji je dominirao od početka do kraja utakmice i prometnu se u momčad koja igra najbolji nogomet u Sloveniji nakon pauze. Za današnju utakmicu veliki plus za momčad Maribora je i povratak vrlo bitnog Vancasa.

Triglav pak u kompletno drugačijoj situaciji, trenutni pri dnu, dovoljno sigurni ali i u opasnosti. Ipak znatno lakše dišu s obzirom da je vrlo teško da ih pretekne posljednji Rudar te će Kranjani u dodatne kvalifikacije protiv drugoligaša koji pauziraju već protekla tri mjeseca. U prilog Triglavu ne ide činjenica da su u dva kola nakon pauze bez pobjede. Poraženi su od Brava (1:0) a nisu uspijeli pobjediti ni Domžale (1:1) kada su primili gol sa igračem više u posljednjim minutama utakmice.

Kvaliteta i forma su na strani Maribora, vođeni Jakirevićem pokazali su se u odličnom svijetu, sada kada su vrata za prvaka odškrinuta očekujem da će ih otvoriti do kraja. Moja prognoza je prije svega pobjeda Maribora po tečaju 1.45 ukoliko kombinirate na tiketima, a sa single oklade predlažem hendikep pobjedu po tečaju od 2.1.
 

IZVOR: https://www.facebook.com/136359307114806/posts/723191725098225/

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, Xxx0 said:

Klosarska kladionica, najmanji koeficijenti, slabe razrade i nikad bonus za postojece clanove, govorim kao neko ko ima 12 godina racun tamo

Istina je da su koeficijenti kod njih manji za cca 5% nego kod bet365 međutim trenutno imaju najbolji bonus dobrodošlice koji je šteta ne iskoristiti, pogotovo ako se netko planira aktivnije kladiti ovaj period. 

bet365 je daleko bolji po pitanju bonusa za postojeće igrače, koliko se sjećam bet at home je imao promocije gdje su davali 50% bonusa na uplatu do 150-200€ pred EURO ili Svjetsko prvenstvo ali generalno obično jednom u dvije godine. 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 53 minute, Goksim said:

Istina je da su koeficijenti kod njih manji za cca 5% nego kod bet365 online kladionica" rel="">bet365 međutim trenutno imaju najbolji bonus dobrodošlice koji je šteta ne iskoristiti, pogotovo ako se netko planira aktivnije kladiti ovaj period. 

bet365 je daleko bolji po pitanju bonusa za postojeće igrače, koliko se sjećam bet at home" rel="">bet at home je imao promocije gdje su davali 50% bonusa na uplatu do 150-200€ pred EURO ili Svjetsko prvenstvo ali generalno obično jednom u dvije godine. 

 

BAH ima svakog decembra adventni kalendar na kojem sam u 2 godine ukupno pobrao cca 500€. Znaci BAH se ne dira do decembra a onda svaki dan do božiča neka promocija

Link to comment
Share on other sites

Andorra - Valencia over 150,5 poena - granica mi se čini premalom i mislim da ove momčadi to prebacuju 2-3 minute prije kraja utakmice. Valencia ima odličan napad a nadam se da Andorrin neće podbaciti danas te da ćemo gledati koliko-toliko egal utakmicu, uz moguće veći broj slobodnih bacanja. 

Mariboru treba pobjeda u utrci za naslov

Koeficijent na Mladost Lučani je u ogromnom padu, gosti imaju veliki niz poraza a mislim da ga i danas nastavljaju...

bet365 ili unibet ili BAH

Slika-zaslona-2020-06-18-u-13.39.34.png

Link to comment
Share on other sites

Vozdovac - Radnik 1

Vozdovac pred kraj prvenstva igra odlicno,gdje je uvezao nekoliko odlicnih rezultata, dok gosti igraju katastrofalno. Po meni najveci problem.gostiju njihov trener,koji blaga veze sa fudbalom nema. Danas je najavio da dolazi sa juniorima,koje planira za slijedecu sezonu prebaciti u prvi tim. Mislim da 1 nebi trebao doci u pitanje.

Screenshot_20200618-141137_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, CrneKese said:

GLUPI POTEZI DOLAZE NA NAPLATU??

Vjerovatno najgluplji potez u skorijem vremenu napravio je kontroverzni predsjednik Olimpije iz Ljubljane gospodin Milan Mandarić koji je prije nekoliko dana smijenio dosadašnjeg trenera Safeta Hadžića koji je „zmajčeke“ držao na prvome mjestu Slovenske Prve lige. Otkaz je došao potpuno neočekivano i pod nerazjašnjenim okolnostima nakon poraza od Celja 0:1 (prvog nakon pet prošlih kola). Na klupu je sjeo Nikica Milenković nekadašnji sportski direktor Rijeke i debitirao domaćim porazom od Brava (0:5 !!).

I tu se Mariboru otvorila ogromna prilika koju imaju iskoristiti sada ili jednostavno zaboraviti na titulu prvaka. Dolaskom Jakirevića na klupu Maribora buđenje „viola“ je očigledno. Pobjedili su u obje utakmice nastavka, prvo je palo Domžale (1:2) koje je vrlo neočekivano u donjem dijelu tablice ali sigurno ne takvom kvalitetom, nakon toga pregažen je Aluminij sa 3:0. Obje utakmice pokazale su vrlo dobar Maribor koji je dominirao od početka do kraja utakmice i prometnu se u momčad koja igra najbolji nogomet u Sloveniji nakon pauze. Za današnju utakmicu veliki plus za momčad Maribora je i povratak vrlo bitnog Vancasa.

Triglav pak u kompletno drugačijoj situaciji, trenutni pri dnu, dovoljno sigurni ali i u opasnosti. Ipak znatno lakše dišu s obzirom da je vrlo teško da ih pretekne posljednji Rudar te će Kranjani u dodatne kvalifikacije protiv drugoligaša koji pauziraju već protekla tri mjeseca. U prilog Triglavu ne ide činjenica da su u dva kola nakon pauze bez pobjede. Poraženi su od Brava (1:0) a nisu uspijeli pobjediti ni Domžale (1:1) kada su primili gol sa igračem više u posljednjim minutama utakmice.

Kvaliteta i forma su na strani Maribora, vođeni Jakirevićem pokazali su se u odličnom svijetu, sada kada su vrata za prvaka odškrinuta očekujem da će ih otvoriti do kraja. Moja prognoza je prije svega pobjeda Maribora po tečaju 1.45 ukoliko kombinirate na tiketima, a sa single oklade predlažem hendikep pobjedu po tečaju od 2.1.
 

IZVOR: https://www.facebook.com/136359307114806/posts/723191725098225/

Pratim dosta Maribora i sada imaju veliku prednost kad su 5 izmene..kvalitetne izemene ima uvjek moze da osvezi ekipu a i ovaj kiks Olimpija mora da iskoriste danas. Dobro su poceli jedino je od prvi tim Viler povredjen, levo ce igrati Klinar koji je desni bek ali svjedeno nije tako slab.

Moji tip je T2 o1.5 za neki tiket ili double.

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid - Valencia BTTS (1.66) bet365

Danas nešto slabija ponuda, međutim, pred nama je nevjerojatan vikend u kojem se vraća i talijanska Serie A. Sve velike lige petice se igraju ovog vikenda, doduše bez Francuske koja je davno zaključena. Uglavnom da se vratimo na meč. Imamo jednu zanimljivu utakmicu u kojoj oba kluba očajnički trebaju bodove. Real Madrid u potjeri za Barcelonom mora uzeti tri boda iz ovog susreta inače će ostati na pet bodova zaostatka. Sa druge strane, Valencia se bori za tu sedmu poziciju, posljednja koja vodi na europska natjecanja, te će sigurno pokušati poremetiti planove Los Blancosima. Gotovo uvijek kada igraju ova dva tima utakmice su napete, te i sada očekujem nešto slično.

Domaćin je ogroman favorit za pobjedu, ali Valenciju ne treba otpisivati. Šišmiši inače pokažu zube kada igraju protiv najboljih timova u ligi, tako da i večeras očekujem da naprave neke probleme Real Madridu i postignu barem taj jedan gol. U korist nam ide i to što je Real Madrid u prve dvije utakmice primio tri gola, dva u tom porazu od Betisa u prvom susretu i jedan protiv Eibara na domaćem terenu. Mislim da je vrlo moguć taj gol Valencije, s obzirom da Real Madrid igra napadački i otvoreno, što će naravno ostaviti dosta prostora u zadnjoj liniji za potencijalni gol iz kontranapada. U ovom susretu će Real Madrid biti bez Diaza, Jovića, Lucasa i Nachoa. Gabriel, Garay i Piccini će nedostajati u Valenciji. Sretno!

Screenshot_43.jpg

(Koeficijenti 18.6. u 15:20 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Goksim said:

Andorra - Valencia over 150,5 poena - granica mi se čini premalom i mislim da ove momčadi to prebacuju 2-3 minute prije kraja utakmice. Valencia ima odličan napad a nadam se da Andorrin neće podbaciti danas te da ćemo gledati koliko-toliko egal utakmicu, uz moguće veći broj slobodnih bacanja. 

Mariboru treba pobjeda u utrci za naslov

Koeficijent na Mladost Lučani je u ogromnom padu, gosti imaju veliki niz poraza a mislim da ga i danas nastavljaju...

bet365 ili unibet">unibet ili BAH">BAH

Slika-zaslona-2020-06-18-u-13.39.34.png

Koeficijent na Mladost je srusen na 1,14! Jutros je bio 1,60. 
slicno i sa Vozdovcem!

Link to comment
Share on other sites

Alaves - Real Sociedad | Više od 2.5 gola (2.30) bet365

Oba tima u ovaj susret ulaze nakon razočaravajućih rezultata u prošlom kolu. Alaves je izgubio 2-0 protiv Espanyola, gdje nisu izgledali dobro u toj utakmici. Prvi vratar Pacheco je suspendiran nakon što je dobio crveni karton u prethodnom kolu. Na drugoj strani je Sociedad ugostio Osasunu, gdje su svi očekivali pobjedu, ali nisu uspjeli uglavnom zbog manjka koncentracije u napadu. Utakmica se završila sa 1-1, dok su gosti bili blizu osvajanja sva tri boda. Zbog toga očekujem da će se Real Sociedad nabrijati u ovoj utakmici. Veznjak MIkel Merino je suspendiran.

Real Sociedad je prethodni međusobni susret ranije ove sezone dobio sa 3-0. Mislim da će ovo biti jedan vrlo zanimljiv meč. Oba tima su motivirana za pobjedu, pogotovo Sociedad koji se bori za mjesto koje vodi u Ligu prvaka. Ovo je utakmica u kojoj očekujem da vidim bolju igru od oba ova tima. Zbog toga vjerujem da će biti golova. Sretno!

Screenshot_44.jpg

(Koeficijenti 18.6. u 16:25 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Mladost Lučani - Rad / pobjeda Mladosti i više od 2.5 gola - Bet Builder (1.49) unibet

Posljednje kolo Superlige Srbije, oba tima bez ikakvih takmičarskih ambicija u ovom duelu, s tim što bi Rad bio gotovo siguran putnik u drugu ligu, da nije donesena odluka da niko ne ispada iz lige. U 14 gostujućih utakmica ove sezone poraženi su na svih 14, uz gol-razliku 6:38, a u ovom trenutku su vjerovatno najgora ekipa u ligi. Mladost je solidna superligaška ekipa, imaju pristojan učinak na domaćem terenu, gdje su ostvarili četiri uzastopne pobjede, a u Lučanima su ove sezone savladali i Partizan. Ofanzivni učinak im je slaba tačka, ali ovo je utakmica u koji će i jedni i drugi ući sasvim opušteno, tako da bismo mogli vidjeti dosta golova, kao što je to bio slučaj u nekim od Radovih prethodnih utakmica (0:5, 3:4, 0:2 posljednje tri utakmice). Tri od posljednje četiri utakmice Mladosti kod kuće išle su u over 2.5 golova, što očekujem i na ovoj utakmici, na oproštaju od sezone i domaćih navijača.

ybLQCOv.png

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid - Valencia / pobjeda Reala i oba tima daju gol - Bet Builder (2.50) bet365

Kombinacija koja po meni ima sasvim fin value. Real nema pravo na kiks, to je kristalno jasno, jer u slučaju istog mogao bi se vjerovatno oprostiti od borbe za titulu. Njihovi međusobni dueli su gotovo po pravilu puni uzbuđenja, Los Blancosi su često imali dosta problema sa "šišmišima", a zanimljivo je da u samo jednom u prethodnih 15 međusobnih okršaja obe ekipe nisu postigle gol. Na papiru, Real ima najbolju odbranu u La Ligi, ali znaju primiti gol, kao što je to bio slučaj i u prošlom kolu protiv Eibara na domaćem terenu, a u posljednjih osam utakmica u svim takmičenjima samo na El Clasicu su mrežu sačuvali netaknutom. Valencia je postigla gol u 25 od 28 utakmica u La Ligi ove sezone, a s obzirom na to da su tradicionalno neugodan protivnik Realu, mislim i da večeras mogu postići barem jedan gol.

Link to comment
Share on other sites

prije 7 sati, Goksim said:

Andorra - Valencia over 150,5 poena - granica mi se čini premalom i mislim da ove momčadi to prebacuju 2-3 minute prije kraja utakmice. Valencia ima odličan napad a nadam se da Andorrin neće podbaciti danas te da ćemo gledati koliko-toliko egal utakmicu, uz moguće veći broj slobodnih bacanja. 

Mariboru treba pobjeda u utrci za naslov

Koeficijent na Mladost Lučani je u ogromnom padu, gosti imaju veliki niz poraza a mislim da ga i danas nastavljaju...

bet365 ili unibet" rel="">unibet ili BAH" rel="">BAH

Slika-zaslona-2020-06-18-u-13.39.34.png

Nadam se da ste ispratili! Vraćamo se u formu, niz od 8 pogođenih utakmica u zadnja dva dana :) 

Košarka je lagano prošla, na poluvremenu je bilo preko 90 poena. Maribor je slavio 3:1 iako je prvi primio gol, teža pobjeda nego bi rezultat sugerirao ali itekako zaslužena. Koeficijent na Mladost je bio 1,50 kad smo sugerirali okladu. Pao je na 1,20 do početka utakmica a u drugom poluvremenu prvo smo vidjeli crveni karton za goste a par minuta kasnije i kazneni udarac za domaćine. 

Slika-zaslona-2020-06-18-u-20.52.56.png

Link to comment
Share on other sites

prije 52 minute, Xxx0 said:

Prvo da naglasim da nisam simpatizer Barcelone ni malo, ali nakon odgledanog meca sa eibarom pa danas sa valenciom, gadi mi se spanjolski nogomet, to kako suci natezu za real od onih najsitnijih detalja pa do krupnijih kad treba to je strasno, plus pola lige vode treneri ili koji su kao igraci bili u dodiru sa realom ili kasnije kroz probijanja u trenerskim vodama. Trener Valencie koja je izdominirala Reala prvo pol naglo u drugom mijenja taktiku i povlači ekipu golmanu u krilo i time stvara idealnu situaciju da to real dobije. Što se raspalog suca tiče dovoljno je reći da je Real napravio više prekršaja od Valencie a nije dobio ni karton iako je Casemiro sam napravio 5 faulova od kojih 3 zdravoseljačka klizeća, da se engleski spiker čudio kako to sudac još tolerira. Sve u svemu ide se ka tome da Real bude prvak, zašto ne znam ali očito je koliko su momčadi nenapaljene protiv Reala a protiv Barcelone svi grizu kao da im je sudnji dan, što recimo pokazuje i broj kartona Barcelone na svakom meču a Real i kad vodi 1 razlike ili pak ne vodi ne sječe kontre ni ništa kao da znaju da će na kraju dobiti... Uglavnom nogomet mi se sve više gadi i jedva čekam da se vrate normalniji sportovi jer ovo u šta se nogomet pretvara sa ovakvim sucima, varom i raznoraznim kemijama ni malo me ne veseli. 

Slažem se od riječi do riječi što si napisao. Meni je ovaj post-corona period što se tiče fudbala, blago rečeno - odvratan. Možemo mi pričati šta hoćemo, ali bez navijača ne može biti ni sekunde isto, ovo je u najmanju ruku deprimirajuće, ove fake atmosfere, aplauzi, navijači. Dalje, ovo što se tiče suđenja se itekako u pravu. Ovo što je večeras Valenciji poništi gol zbog "pasivnog ofsajda" ja sam siguran da bi nekima ono i tolerisao. Nakon što im je poništo pogodak ja sam bio ubijeđen da Valencija neće postići pogodak. Suđenje, pogotovo u Španiji je teška lakrdija. 

Pored toga, u kladioničarskom smislu ovaj post-corona period me ojadio. Trenutno sam u fazonu da mislim ako bi odigrao da sutra ujutru izlazi sunce, ono ne bi izašlo. Minus je ogroman, padovi su komični. Porto protiv Famalicaa, pa onda sada porto protiv Avesa, Benfica par puta, Zvezda protiv Bačke Topole X2 1.20 pad, Zvezda derbi, pa jednom Braga, Osijek protiv Belupa 0-0, Rijeka -Varaždin 0-0, pa Valencia-Levante imao under 1.5 golova live, golovi pali u 89. i 90+8, pa Leipzig prima go od Padeborna u zadnjim sekundama meča i ruši par tiketa, Juventus-Milan, Juventus da osvaja kup protiv Napolija na par tiketa, evo večeras da Real dobija i Valencija daje pogodak, ni sam se više ne mogu sjetiti svih promašaja nakon korone, ali uglavnom minus je veliki.

Fudbal je postao jedno teško sr****, da mi oprostite na izrazu. Nepredvidivost je ogromna, samo Portugalci su jebali znanje svima, a inače su važili za vrlo sigurne tipove otkad je fudbala i kladionice. Generalno ekipe favoriti kalkulišu više nego ikada, ne mogu se oteti osjećaju da je fudbal bio daleko sigurniji za kladiti se prije 5-10 godina. Jedva čekam da počnu drugi sportovi, jer očigledno od fudbala "nema hljeba", pogotovo na ovaj način i sa ovakvim suđenjima gdje se ide uz dlaku favoritima najviše što je moguće. 

Dalje, VAR je najveća moguća glupost, toliko mi je zgadio fudbal da to nije normalno. Znači ovo vještačenje u milimetar, pa kad nađe neki ofsajd 2 centimetra, pa na neke situacije uopšte ne pozove VAR a i više nego očigledno, pa Dortmundu poništiče čist gol protiv Dusseldorfa zbog navodnog igranja ruke, ja sam iskreno bio pobornik uvođenja VAR-a, ali ovo se pretvorilo u tešku lakrdiju. Doslovno će doći do toga da se igrači više ne raduju nakon pogotka, jer eto VAR će naći neku situaciju i gol se neće važiti. Sve u svemu, jedino veliko razočarenje. Za naredne dane čekam Juventus protiv Bologne u gostima @1.60, M'gladbach protiv Padeborna @1.35, Zvezda 1/1 protiv Proletera NS @1.40, ali eto nakon svega što sam ofulao, iskreno vjerujem da će i tu nešto pasti. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use