Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 14.6.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Schalke - Leverkusen 2 (1.53) bet365

31. kolo Bundeslige će zatvoriti Schalke i Leverkusen. Imat ćemo priliku da u nedelju gledamo jedan od najvećih njemačkih derbija, međutim, po trenutnoj formi, teško je da ga možemo nazvati 'najvećim'. Schalke je u katastrofalnoj formi, a to dokazuje i činjenica da nisu uspjeli ostvariti pobjedu od početka prvenstva nakon zimske pauze. Zaista je nevjerojatno da Schalke još uvijek ima šansu da se plasira na europska natjecanja. Ipak, smatram da ova ekipa Schalkea samo jedva čeka da se ova sezona konačno završi.

Schalke: Nübel - Kenny, Kabak, Sane, Oczipka (c) - McKennie - Caligiuri, Schöpf, Matondo - Gregoritsch, Raman
Izostanci: Burgstaller, Harit, Mascarell, Serdar, Todibo
Pod znakom sumnje: Nastasic, Stambouli

Što se tiče Leverkusena, njima rezultat iz ovog susreta mnogo više znači. Oni se bore za poziciju koja vodi u Ligu prvaka, a trenutno se nalaze na poziciji ispod, iako imaju isti broj bodova kao i M'gladbach iznad njih. U korist im ide gostovanje M'gladbacha na Allianz Areni ovog vikenda, tako da bi pobjedom u ovom susretu vjerojatno ostvarili tri boda prednosti u odnosu na direktne rivale. Leverkusen je u utorak igrao u kupu gdje su ostvarili pobjedu od 0-3 protiv Saarbrickena i sada će u finalu odmjeriti snage sa Bayernom. Do te utakmice ima još mnogo vremena, te će Leverkusen vjerojatno razmišljati o preostala četiri kola do kraja. Gosti žele osigurati poziciju koja ih vodi u Ligu prvaka i zbog toga vjerujem da će ovdje ostvariti pobjedu po koeficijentu od 1.53 u bet365 kladionici. Velika prednost klađenja u bet365 jeste i to ako vaš tim povede sa 2-0, oklada će automatski biti dobitna.

Leverkusen: Hradecky - Dragovic, S. Bender, Tapsoba - Amiri, Aranguiz, Demirbay, Sinkgraven - Wirtz, Havertz (c), Diaby
Izostanci: Bellarabi, L. Bender
Pod znakom sumnje: Palacios

Screenshot_69.jpg

(Koeficijenti 12.6. u 18:08 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

TSC Bačka Topola - Crvena Zvezda 2 (1.90) unibet

Po ovakvom koeficijentu ova opklada ima jako fin value i mislim da to vrijedi iskoristiti. Pisao sam već nekoliko puta ove sezine o TSC-u, projekat koji ima svesrdnu podršku mađarske vlade, koja im je izgradila trening centar, a novi stadion je u izgradnji. Ispadanjem Čukaričkog iz Kupa Srbije, i matematčki su izborili plasman u kvalifikacije za Ligu Europe, te ova utakmica za njih nema ni izbliza toliki značaj, kao što se čini na prvi pogled. Istina, mogu do trećeg mjesta, ali to je više stvar prestiža, do kojeg je u ovom trenutku vjerovatno više stalo Zvezdi.

Zvezda je odigrala nestvarno lošu utakmicu u polufinalu Kupa protiv Partizana, i poprilično pokvarila sveukupan utisak sezone, navijači su očekivano frustrirani i nezadovoljni, a za sledeće kolo je zakazana proslava titule, iako u ovom trenutku skoro niko ne razmišlja o tome. Ne treba previše objašnjavati da bi kiks i u ovoj utakmici bila užasna uvertira pred susret u kojoj će Zvezdi biti uručen pehar prvaka, te na kojoj se očekuje veći broj navijača.

Pojedini igrači Zvezde su "na tapetu" javnosti i navijača nakon očajnog izdanja protiv Partizana, i ako ih to ne motiviše, onda ne znam šta bi moglo. Dejan Stanković je poznat kao veliki borac i siguran sam da mu je ovo i te kako bitna utakmica, svjestan je i on da je ostao dužan navijačima, te će na neki način, barem djelimično, morati da se iskupi.

TSC svoje utakmice igra na neutralnom terenu, a crveno-bijeli će svakako imati značajnu podršku navijača, i uz sve što se dešavalo prethodnih dana, očekujem da motivacija bude na nivou. Siguran sam da opuštanja neće biti, bez obzira na sastav koji istrči na teren u Senti, a Stanković svakako ima veliki izbor na svim pozicijama što se tiče rotacija. Sve u svemu, Zvezda je bez premca najkvalitetniji tim u Srbiji, a kada se sve uzme u obzir, ovih 1.90 ne bi trebalo propustiti.

Link to comment
Share on other sites

prije 8 minute, bjorn said:

TSC Bačka Topola - Crvena Zvezda 2 (1.90) unibet" rel="">unibet

Po ovakvom koeficijentu ova opklada ima jako fin value i mislim da to vrijedi iskoristiti. Pisao sam već nekoliko puta ove sezine o TSC-u, projekat koji ima svesrdnu podršku mađarske vlade, koja im je izgradila trening centar, a novi stadion je u izgradnji. Ispadanjem Čukaričkog iz Kupa Srbije, i matematčki su izborili plasman u kvalifikacije za Ligu Europe, te ova utakmica za njih nema ni izbliza toliki značaj, kao što se čini na prvi pogled. Istina, mogu do trećeg mjesta, ali to je više stvar prestiža, do kojeg je u ovom trenutku vjerovatno više stalo Zvezdi.

Zvezda je odigrala nestvarno lošu utakmicu u polufinalu Kupa protiv Partizana, i poprilično pokvarila sveukupan utisak sezone, navijači su očekivano frustrirani i nezadovoljni, a za sledeće kolo je zakazana proslava titule, iako u ovom trenutku skoro niko ne razmišlja o tome. Ne treba previše objašnjavati da bi kiks i u ovoj utakmici bila užasna uvertira pred susret u kojoj će Zvezdi biti uručen pehar prvaka, te na kojoj se očekuje veći broj navijača.

Pojedini igrači Zvezde su "na tapetu" javnosti i navijača nakon očajnog izdanja protiv Partizana, i ako ih to ne motiviše, onda ne znam šta bi moglo. Dejan Stanković je poznat kao veliki borac i siguran sam da mu je ovo i te kako bitna utakmica, svjestan je i on da je ostao dužan navijačima, te će na neki način, barem djelimično, morati da se iskupi.

TSC svoje utakmice igra na neutralnom terenu, a crveno-bijeli će svakako imati značajnu podršku navijača, i uz sve što se dešavalo prethodnih dana, očekujem da motivacija bude na nivou. Siguran sam da opuštanja neće biti, bez obzira na sastav koji istrči na teren u Senti, a Stanković svakako ima veliki izbor na svim pozicijama što se tiče rotacija. Sve u svemu, Zvezda je bez premca najkvalitetniji tim u Srbiji, a kada se sve uzme u obzir, ovih 1.90 ne bi trebalo propustiti.

Meni izgleda sigurnije BTS+over 2.5 gola, kvota 2.1 na bet365 - mislim da može bit puno golova, obe dvije ekipe u dobroj formi i zabijaju puno golova, a stalno i prime barem jedan gol. Sretno!!!

Link to comment
Share on other sites

@marand5 slažem se, dobar tip i fin koeficijent, da je Zvezda prošla u finale to bi mi bio prvi izbor, a na pobjedu Zvezde sam tipovao zbog specifičnog momenta u kojem se ekipa nalazi. Zbog pristupa, rezultata i igre u derbiju, trener i ekipa su i te kako ostali dužni navijačima, poraz od Partizana je mnogo više od samog gubitka trofeja u Kupu, naročito jer je to bila četvrta uzastopna utakmica protiv njih u kojoj Zvezda nije postigla gol, a u sezonama u kojima je igrala dvije Lige prvaka, zaista nevjerovatan podatak. Neki igrači su poprilično istrošili kredit kod trenera i navijača, i ovo im je praktično posljednja prilika da poprave utisak.

 

FK Inđija - Vojvodina 2 (1.65) bet365

Vojvodina igra vrlo dobro ove sezone pod vođstvom trenera Nenada Lalatovića, koji izvlači skoro maksimum iz ekipe koja se plasirala i u finale Kupa Srbije, gdje ih očekuje okršaj protiv Partizana. Upravo sa Partizanom vode i borbu za drugo mjesto, koje samo po sebi ne donosi ništa specifično, jer samo pobjednik Kupa će imati privilegiju da "preskoči" prvo kolo kvalifikacija za Ligu Europe, ali jako je bitno u smislu prestiža, te je za novosadski tim veliki uspjeh kada se na tabeli "ugura" između Zvezde i Partizana.

E sad, naravno da će Lalatović vjerovatno odmoriti neke igrače, očekuju ih dva uzastopna duela protiv Partizana, najprije u posljednjem kolu prvenstva, a zatim u finalu, ali da bi uopšte ostali u igri za drugo mjesto, naravno da ovdje moraju da uzmu sva tri boda. Inđija je u prošlom kolu iznenađujuće slavila protiv Čukaričkog, koji se doduše spremao za polufinale Kupa, ali pošto niko ne ispada iz lige, za njih ova utakmica nema nikakav rezultatski značaj.

Inđija je tek nešto više od 30 km udaljena od Novog Sada, tako da će Vojvodina imati sasvim solidnu podršku u ovom duelu (ograničenje za publiku postoji samo na papiru, u praksi ne postoje nikakve restrikcije), pobjeda bi bila odlična uvertira pred dvije utakmice sezone. Barem po onome što sam gledao protiv Zvezde, Inđija ne djeluje kao ekipa koja ima kapacitet za nešto više, a motiv je u ovom slučaju uveliko na strani gostiju.

Link to comment
Share on other sites

BATE Borisov - Shakhter Soligorsk / pobjeda BATE-a ili remi & manje od 3 gola na utakmici - Bet Builder (2.20) bet365

Nakon neuspjeha u prethodnoj sezoni, te lošeg starta u tekućoj, BATE kao da je okrenuo novi list, zaredali su šest uzastopnih pobjeda u ligi (osam računajući i kup), a ta serija je prekinuta na gostovanju Vitebsku proteklog vikenda (2:2).

Sada ih očekuje derbi protiv drugoplasiranog Soligorska, koji ima dva boda manje na drugom mjestu, a riječ je o sa nevjerovatno čvrstom ofanzivom, te su u dosadašnjih 12 gola primili samo tri gola (gol-razlika 17:3, uz prosjek od tek 1.7 golova po utakmici). Na gostovanjima imaju još impozantniju statistiku, gol razlika 5:0 na pet utakmica, što se zaista rijetko viđa u bilo kojoj ligi. BATE na svom terenu takođe igra izuzetno tvrde utakmice, za razliku od gostovanja, gdje je situacija potpuno suprotna. Na pet domaćih utakmica imaju gol-razliku 8:1, i ovdje mi sve ukazuje na duel u kojem bi mogao da odluči i jedan gol.

Zanimljivo je da Soligorsk nije slavio u Borisovu još od 2010. godine, u 13 uzastopnih utakmica, i ne očekujem da se ta serija ovdje prekine. Dynamo Brest je preoteo BATE-u naslov prvaka nakon 13 uzastopnih titula, i siguran sam da im ne manjka motiva u ovoj sezoni da vrate šampionski pehar u svoje vitrine. Koeficijent je primamljiv, i mislim da ovo ima sasvim fin value.

quxO1UA.png

Link to comment
Share on other sites

Red Bull Salzburg - LASK Linz 1 (1.50) bet365

Do prekida prvenstva LASK je imao nevjerovatnu sezonu, bili su na prvom mjestu sa šest bodova prednosti ispred Salzburga, a zanimljivo je da su na 11 gostovanja imali svih 11 pobjeda, te se činilo da mogu prekinuti šestogodišnju dominaciju 'Bikova'. Stvari su krenule nizbrdo kada su zbog nevjerovatnog previda (grupni treninzi za vrijeme zabrane) kažnjeni sa oduzimanjem šest bodova (12 prije dijeljenja), što se potom odrazilo i na njihove igre, te su u tri utakmice nastavka osvojili samo bod. Ne samo da su izgubili praktično sve šanse za titulu, već više nije izvjesno ni drugo mjesto i plasman u Ligu prvaka, pošto sada zaostaju četiri boda za drugoplasiranim Rapidom, odnosno jedan za trećeplasiranim Wolfsbergerom. Gledao sam ih protiv Hartberga prije deset dana (izgubili 1:2 kući), gdje su pružili poprilično blijedo izdanje, i kao da više nisu ni sjenka onog tima koji je suvereno držao vodeće mjesto na tabeli.

Salzburg je ubacio u višu brzinu u nastavku, ostvarili su tri pobjede uz čak 13 postignutih golova, i djeluje kao da ih ništa neće zaustaviti u odbrani naslova prvaka. Ostali su bez Haalanda, ali imaju novog bisera u vidu 21-godišnjeg Patsona Dake iz Zambije, koji je bio strijelac u sve tri utakmice nakon pauze (postigao je pet golova). Red Bull je u strašnom zaletu, dok se za klub iz Linza može reći potpuno suprotno, u žestokom su padu i ja stvarno ne vidim kako ovdje mogu izbjeći poraz, za ovaj duel potpuno mi je irelevantan njihov fantastičan omjer u gostima (11 1 0). Ovo je za mene jedan od zicera dana, sa solidnim koeficijentom.

Link to comment
Share on other sites

Bilbao - Atletico / Over 2,5 golova bet365 Bet365 Hrvatska - 2,75

Možda ćete reći da sam lud, ali ja u ovom meču pravi value vidim na golovima i to ako ih stignete uhvatiti po kvoti od čak 2,75 koju nudi bet365 kladionica. Dakle, ponovo se vodim logikom da je forma aposlutna enigma, da ne znam kako su ekipe i igrači prošli kroz ovu pauzu i prognozu pobjednika izbjegavam u širem luku.

Ako je Simeone nešto morao popraviti a i imao je mnogo vremena za tako nešto je taktika i prilagođavanje taktike igračima a ne obratno, jer zaista je šteta da takav napadački potencijal propada u taktici Simeonea gdje se isključivo igra na rezultat.

Atletico mora zaigrati bolje ako žele da se takmiče u LP i naredne sezone, moraju početi postizati golove i mislim da bi već od nedjelje mogli gledati neki novi Atletico.

Over 2,5 golova po kvoti od 2,75 ima veliki value i ja ću probati sa ovim.

 

atletico.thumb.JPG.ea38f420f997528c2a62d4b36f546779.JPG

Link to comment
Share on other sites

Mainz – Augsburg 1 (2.30) bet365

Jedna od najvažnijih utakmica za opstanak u prvenstvu. Niti jedan od ova dva tima nisu obezbjedili nogomet u Bundesligi i sljedeće sezone, iako se u ovom trenutku ne nalaze u zoni ispadanja. Ta bi se situacija lako mogla promijeniti, posebno za tim koji u ovom susretu bude poražen. Pobjeda Mainza protiv Frankfurta je bila od vitalnog značaja za domaćine. Uspjeli su održati svoju prednost nad Dusseldorfom, a čak je i povećati za dva boda. Mainz je do sada prikupio 31 bod, dok njihovi današnji protivnici imaju jedan više.

Mainz: Müller – Baku, St. Juste, Niakhate, Brosinski – Kunde, Latza (c) – Awoniyi, Boetius, Quaison – Onisiwo
Izostanci: Zentner
Pod znakom sumnje: Ji

Što se tiče Augsburga, oni nisu uspjeli ostvariti pobjedu protiv Kolna i prodružili su svoju patnju. Posljednje utakmice Augsburga će biti još teže, jer će dočekati Hoffenheima i Leipziga na svom terenu, dok putuju u Dusseldorf do kraja prvenstva. Oni su pobijedili Mainza u prvom dijelu prvenstva i sada vjerujem da su domaćini bliži osveti po koeficijentu 2.30.

Augsburg: Luthe – Framberger, Jedvaj, Uduokhai, Max – Khedira (c), Gruezo – Sarenren Bazee, Richter, Vargas – Niederlechner
Izostanci: Moravek
Pod znakom sumnje: Baier , Cordova, Giefer, Hahn, Iago

Screenshot_1.jpg

(Koeficijenti 14.6. u 08:46 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Karlsruher - Stuttgart 2 (1.70) bet365

Ovo je interesantna utakmica u 2. Bundesligi. Karlsruher dočekuje Stuttgarta. Oba tima su u velikoj potrebi za bodovima. Karlsruheru su bodovi potrebni kako bi se izvukli iz zone ispadanja, gdje imaju tri boda manje od sigurnih mjesta, dok Stuttgartu bodovi trebaju kako bi došli na tu drugu poziciju koja vodi direktno u Bundesligu. Karlsruher je do sada osvojio 30 bodova u 30 utakmica i imaju aktivan niz od četiri utakmice bez pobjede. Karlsruher ima samo šest pobjeda ove sezone i četiri od tih šest je došo na domaćem terenu. 

Screenshot_3.jpg

Izvor: bet365

Stuttgart je kao što sam već i naveo, na trećoj poziciji i bore se za direktnu promociju u Bundesligu sa Hamburgom, koji je sada preuzeo tu poziciju, ali Stuttgart ima utakmicu manje, te sada priliku da protiv jednog od najgorih timova u ligi ostvari nova tri boda i pređe na to drugo mjesto. Stuttgart je pobjeđivao timove iz zone ispadanja ove sezone. Posljednjeg su pobijedili Dresdena u gostima, što je odličan pokazatelj kako igraju protiv slabijih timova. Stuttgart slabije timove shvaća dosta ozbiljnije i rutinski ostvaruje pobjede. Mislim da ćemo vidjeti više golova u ovoj utakmici, ali mi igranje na Stuttgart u ovom susretu ima value i mislim da može proći. Za one koji nisu sigurni, možete birati golove.

P.S: Dobra stvar je što bet365 kladionica ovu utakmicu računa u "Early Payout" što znači da ako Stuttgart povede sa 0-2 naša oklada će automatski biti dobitna. Sretno svima!

Screenshot_2.jpg

(Koeficijenti 14.6. u 08:59 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Energetik-BGU - Belshina 1 (1.45) bet365

Jasna situacija na tabeli. Nema se što mnogo pametovati, Energetik je na potpuno drugoj razini u odnosu na Belshinu. Energetik se u ovom trenutku bori za prve pozicije. Imaju samo četiri boda manje od prvoplasiranog BATE-a, dok imaju isto bodova kao i dva tima iznad njih. Trenutno se nalaze na petoj pozciji a sa pobjedom u ovom susretu bi imali šansu da odu čak na treće mjesto. Imaju tri pobjede u posljednjih pet susreta, a u posljednjem su izgubili od Soligorska koji je ujedno jedan od najboljih timova u ligi. U svakom slučaju ovdje očekujem dominaciju domaćina nad slabašnom Belsihnom.

Screenshot_5.jpg

Izvor: bet365

Belshina je osvojila samo tri boda u 12 utakmica do sada ove sezone. Imaju četiri poraza u posljednjih pet utakmica i primili su čak 27 golova do sada. U 12 utakmica su postigli samo devet golova, što je katastrofalno. Oni imaj najgoru obranu u ligi, kao i najgori napad i definitivno će ispasti ove sezone ako ovako nastave. Još uvijek nemaju pobjede u 12 odigranih utakmica. Očekujem dominaciju domaćina. Sretno svima!

Screenshot_4.jpg

(Koeficijenti 14.6. u 09:08 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Gornik Zabrze-Legia W oba daju gol DA 1,70 Supersport

Gornik je što se tiče domaćih utakmica drugi najefikasniji tim u Poljskoj iza Legie s 27 postignutih golova iz 14 utakmica.Igraju dosta otvoreno kod kuće na gol više.Legia na gostovanjima dobila 15 golova u 14 utakmica.Zadnji meč ovdje 1-2 pobjeda Legie,u Varšavi je bilo 5-1 za Legiu.Daće Legia tu gol dva ali vjerujem i da Gornik će zatresti njihovu mrežu.

Link to comment
Share on other sites

Real Sociedad-Osasuna 1 1,75 Supersport

Osasuna danas dolazi na megdan Sociedadu dosta oslabljena.Avila prvi strijelac tima s 9 zgoditaka je ozlijedjen kao i drugi strijelac tima R.Garcia(6 golova) suspendiran.Uz njih će nedostajat jos 4 prvotimca Merida,Ibanez,Roncaglia i Barja.Sociedad jako treba ove bodove da održi svoj san o participaciji u Ligi šampiona živim.Vjerujem da uzimaju sva 3 boda danas.

Link to comment
Share on other sites

Salzburg-LASK 1 1,55 Supersport

LASK je ipak u slobodnom padu nakon što su popili onu kaznu s oduzimanjem bodova.Nešto slično kao kockar koji dobiva na početku i ne zna ustat od stola kad počne gubit.Sad ih je uhvatila nervoza,bijes što su sve prokockali..pokušavaju nešto na silu ali nemaju više koncentracije ni psihološke snage da se trgnu.

Sa Salzburgom se teško vaditi pogotovo sada kad su opet postali mašina za davanje golova.Mislim da tu nema nade za LASK da nešto ušićari.

Link to comment
Share on other sites

Cluj - FCSB / Under 2,5 golova bet365 Bet365 Hrvatska - 1,45

Razigravanje za prvaka u Rumuniji, duel dvije ekipe koje će voditi najveću bitku za titulu i shodno tome očekujem vrlo oprezan meč, sa mnogo kalkulacija i bez publike koja je obično pokretač za nešto više u Rumuniji. Nisam toliko istraživao o ekipama, znam da su obje ekipe u 50% mečeva ove sezone završili ispod margine od 2,5 gola a kada pogledate njihove međusobne mečeve također će vam sve biti jasno. U zadnjih 10 godina su samo dva puta odigrali meč preko 2,5 gola, tako da imamo lijepu podlogu za ovaj prijedlog.

image.thumb.png.705fde811a3891fec08fe03d89821775.png

image.thumb.png.feb6ee13644eba6ef453093c8da1caa4.png

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid-Eibar f+2 1,7 Supersport

Mislim da će Real odgovoriti na sinoćnjih 4-0 za Barcu protiv Mallorce bar s 2-0 protiv Eibara.

Za pare sam odigrao samo jedinicu da budem iskren ali vjerujem da bi moglo biti rešetanja večeras.

Moraju zapeti za Barsom punim gasom ako žele osvojiti La Ligu. Sastav za večeras nije loš

Courtois; Carvajal, Ramos, Varane, Mendy; Valverde, Casemiro, Kroos; Isco; Hazard, Benzema

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use