Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 26.5.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Jablonec - Fastav Zlin 1 (1.53) bet365

Jablonec daje sve od sebe da završi na vrhu tabele među prva tri tima ove sezone, dok se njihov protivnik muči u zoni ispadanja i pokušava da se izvuče. Povrh svega toga domaćin je mnogo bolji i dominira u međusobnim omjerima. U ovoj utakmici očekujem veliku pobjedu domaćina. Jablonec se trenutno nalazi na trećoj poziciji sa šest utakmica preostalih do kraja sezone. Na drugoj strani, njihovi protivnici se nalaze također na trećem mjestu ali od pozadi. Zlin je ostvario samo tri pobjede od rujna 2019. godine.

Screenshot_45.jpg

Izvor: bet365

Posljednji put, Zlin je ostvario pobjedu u gostima u rujnu, a od travnja 2019. godine su zabilježili samo jednu pobjedu u gostima u ligi. 

Jablonec je primio samo jedan gol u posljednjih sedam utakmica protiv Zlina. Ostvarili su 17 pobjeda u 21 utakmici protiv ovog protivnika. Sve osim pobjede domaćina u ovom susretu bi bilo iznenađenje! Sretno

Screenshot_44.jpg

DIREKTNI LINK ZA UTAKMICU!

(Koeficijenti 26.5. u 15:48 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Mlada Boleslav - Slavia Prague 2 (1.36) bet365

Bit će teško pobijediti Mladu Boleslav na domaćem terenu. U posljednjih osam utakmica pred svojim navijačima su izgubili samo jednu i to protiv Jabloneca. Međutim, imaju lošu reputaciju kada igraju protiv Slavije.

Screenshot_45.jpg

Izvor: bet365

Slavia Prague je trenutno na vrhu tabele sa osam bodova prednosti nad najbližim Plzenom. Oni imaju najbolju obranu u ligi i najbolji napad. Svaka ekipa sanja o takvom obrambenom rekordu kojeg ima Slavija u ovim trenucima. Prva je utakmica nakon pauze i treba biti oprezan, ali ovdje očekujem pobjedu gostiju. Slavia je u 24 utakmice do sada u ligi primila samo osam golova, dok su postigli čak 48. Najbolja su ekipa u ligi i klasa su više u odnosu na sve ostale ekipe koje se nalaze ispod njih. Sretno!

Screenshot_46.jpg

(Koeficijenti 26.5. u 16:17 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Wehen - Sandhausen - manje od 2.5 (2.00) Betfair (Exchange)

Utakmica njemačke cvajte u kojoj se susreću dvije ekipe sa donjeg dijala tablice u kojem je sve gusto. Gosti su dvije pozicije iznad zone relagacije, ali prednost je samo 2 boda dok je domaćin predzadnja ekipa lige. Jako važna utakmica za obe ekipe jer su jedni drugima izraziti konkurenti u borbi za opstanak. Očekujem tvrd meč u kojem se ni jedna ekipa neće otvoriti jer ni jedni ni drugi se ne mogu priuštiti poraz u izravnom dvoboju. Prvi meč između ove dvije ekipe u jesenkom djelu je završio 0-0.

ss.thumb.png.7b9ad53aa177f7ad286eefd76fbdedbf.png

 

Link to comment
Share on other sites

Werder Bremen - Borussia M'gladbach 2 (1.72) bet365

Werder je osvojio tri vrijedna boda u borbi za opstanak prošlom kolu protiv Freiburga, a prije toga su doživjeli ubjedljiv poraz na svom terenu protiv Bayer Leverkusena. Prije ove pauze bili su u poprilično lošoj formi i generalno, nisu prikazali mnogo toga ove sezone, za razliku od Borussije Moenchengladbach koja je pretrpjela neugodan poraz od Bayer  Leverkusena u prošlom kolu, koji ih je udaljio od Lige prvaka, ali i dalje su tu na samo bod zaostatka za Bayerom i dva za Leipzigom. U prvoj utakmici nakon pauze ostvarili su pobjedu na gostovanju Eintrachtu, i ako je suditi na osnovu dosadašnjih igara mislim da bi ovdje trebalo da odnesu sva tri boda. Odbrana Werdera je najgora u ligi kada se gleda prosjek primljenih golova po utakmici, poraženi su u prvom dijelu sezone od večerašnjeg protivnika, i bez pomoći svojih navijača, neće im biti nimalo lako da ovdje ostanu neporaženi. Francuski tandem Borussije Plea - Thuram funkcioniše besprijekorno ove sezone, i vjerujem da i večeras u Bremenu mogu odigrati presudnu ulogu.

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, Jela09 said:

Wehen - Sandhausen - manje od 2.5 (2.00) Betfair" rel="">Betfair (Exchange)

Utakmica njemačke cvajte u kojoj se susreću dvije ekipe sa donjeg dijala tablice u kojem je sve gusto. Gosti su dvije pozicije iznad zone relagacije, ali prednost je samo 2 boda dok je domaćin predzadnja ekipa lige. Jako važna utakmica za obe ekipe jer su jedni drugima izraziti konkurenti u borbi za opstanak. Očekujem tvrd meč u kojem se ni jedna ekipa neće otvoriti jer ni jedni ni drugi se ne mogu priuštiti poraz u izravnom dvoboju. Prvi meč između ove dvije ekipe u jesenkom djelu je završio 0-0.

ss.thumb.png.7b9ad53aa177f7ad286eefd76fbdedbf.png

 

0-1 lagani under :)

 

Link to comment
Share on other sites

prije 10 sati, jansavc said:

Pozz ljudi

los vikend iza mene ali eto idemo danas ispravit to i vratit sve na staro mjesto:)

1 utakmica derbi bez filozofije igram over kartone znaci svak po 1 i over 2 zajedno... bit ce tenzija najvaznija utakmica lige... rivalstvo itd... mislim da to prolazi a kvota 1.5 ja sad kontam dal dodajem jos kornere over 2 zajedno prvopoluvrijeme skupna kvota onda 1.7...

2 utakmica

Werder gladbach grube ekipe vaznost utakmice velika werder za obstanak gladbach liga prvaka.. ekipi sta u samom vrhu po broju kartona i tezko danas da ne dobije barem po jedan svak a kvota 1.40 na ovo mi je zicer dana:)

3 par lever wolfburg

Svak po 1 karton lever lovi 4 mjesto igraju super i danas ocekujem pobjedu ali idem na sigurno da zabiju gol... wolfsburg poslednje 2 utakmice dobio zutih mislim da 6 i crveni... pravili su po 11 prekrsaja po utakmici i mora da padne jedan karton ako nastavi isti tempo... lever ako povede onda brani rez i trebali bi dobit zuti ako gube opet tenzija  nervoza... 

Ja se nadam da ovo ispravi vikend... ali double 1 i 2 par samo kartoni daje kvotu 2.10 ja mislim velike sanse za prolazak ima...

Ajmo sad -/+ :)

Evo vracam se all green...

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use