Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 15.3.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Galatasaray - Besiktas | Više od 5.5 kartona (1.66) unibet

Koeficijent u velikom padu. Sinoć je bio 1.85, a danas kada sam ga ja uspio uloviti, bio je 1.66. Sada je već pao na 1.54 i dalje će sigurno padati do sutra. Po meni je ovo savršena utakmica za over 5.5 kartona. Mislim da ne moram mnogo pričati o duelima između ova dva tima. Najveći derbi u Turskoj, pa i jedan od najvećih u europi definitivno.

Inače kada ova dva tima igraju, uvijek bude dosta kartona, a sa granicom suca Bitigena od 5.67 kartona u prosjeku po utakmici, mislim da ovdje lagano može preći ovu granicu od 5.5. Nisam vidio da bet365 kladionica nudi granice, ali ako izađu, definitivno će koeficijenti biti manji, tako da lovite ovo dok je još uvijek fina kvota. Uglavnom, čitao sam negdje da se očekuje 50.000 navijača te da je stadion dezinficiran zbog korone, tako da se očekuje uzavrela atmosfera i siguran sam da će biti žutih kartona.

Pogotovo to govorim jer su oba tima pri vrhu tabele i oba tima ganjaju te prve pozicije. Galata je nešto bolje pozicionirana na trećoj poziciji i pobjeda u ovom susretu bi im dala šansu da poremete sve planove Trabzonsporu i Basaksehiru na vrhu, jer imaju samo tri boda manje od njih. Besiktas je ispod na šestoj poziciji, ali igraju dosta bolje u posljenjih par utakmica, pobijedili su dvije od posljednje tri, dok su izgubili samo jednu od posljednjih pet.

Screenshot_12.jpg

Uvijek gruba utakmica, uvijek dosta kartona, sudac i više nego dobar, pokazuje i dosta crvenih kartona ove sezone, što je prednost, jer unibet računa crveni kao dva žuta. Uglavnom sve nam ide na ruku u ovom susretu, Očeujem over 5.5 kartona. Sretno!

rbJR4Kl.jpg

Link to comment
Share on other sites

CSKA Moskva - Ufa 1 (1.55) bet365

CSKA Moskva je pala na petu poziciju nakon što su ispustili bodove u posljednjih nekoliko utakmica. CSKA nije baš u dobroj formi u posljednjih par utakmica, kao ni generalno ove sezone, jer imaju čak 15 bodova manje od prvoplasiranog Zenita. CSKA je bez pobjede u posljednje četiri utakmice sa dva remija i dva poraza u tom procesu. Uprkos tom padu forme, mislim da će domaćini ovdje ostvariti pobjedu. Njima su bodovi prijeko potrebni, jer imaju tri manje od Lokomotive Moksve i Rostova, a ta treća pozicija na kojoj se nalazi Rostov u ovom trenutku, ona vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka. Ima CSKA još čemu da se raduje, samo moraju odigrait ostatak prvenstva bez greške.

Na drugoj strani imamo Ufa-u, koja se nalazi na devetoj poziciji. Oni imaju čak devet bodova manje od CSKA , dk su na četiri boda iznad zone ispadanja, međutim, njihova gostujuća forma je katastrofalna. Postigli su samo četiri gola u 11 utakmica u gostima, dok su primili devet. Ni forma CSKA na domaćem terenu u posljednjih par utakmica nije sjajna, zbog toga pozivan na oprez sa ulozima, ali očekujem njihovu pobjedu barem sa minimalnim rezultatom, s obzirom da im bodovi trebaju, te da su kvalitetnija momčad po mom mišljenju.

Screenshot_13.jpg

(Koeficijenti 14.3. u 16:33 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Trabzonspor - Basaksehir | Oba tima daju gol (1.61) bet365

Derbi dvije prve ekipe u ligi. Očekujem jedan vrlo interesantan susret između dva tima koji se nalaze na samom vrhu tabele u Turskoj. Mislim da će ovdje biti golova na obje strane terena. Trabzonspor je u nizu od devet utakmica bez poraza, nakon što su remizirali u gostima sa 1-1 protiv Gaziantepa. Na domaćem terenu imaju devet pobjeda zaredom na svim natjecanjima, dok ekipa Karadeniza Firtinasija zna iskoristiti prednost domaćeg terena.

Basaksehir će pokušati da osvoji titulu nakon razočarenja u prethodnoj sezoni. Oni se nalaze na drugoj poziciji, imaju isto bodova kao i Trabzonspor, tako da se očekuje vrlo zanimljiv susret. Gosti su neoraženi u posljednjih šest utakmica u ligi. Njihov prethodni susret je bio u gostima, gdje su igrali protiv Goztepea i pobijedili su tu utakmicu sa 0-3. Oni imaju malih problema kada igraju u gostima. Imaju samo dvije pobjede u posljednjih šest gostujućih utakmica na svim natjecanjima.

Gledajući statistiku ova dva kluba, te shodno tome, mislim da bi ovdje mogli vidjeti golove na obje strane. Naime ova dva kluba imaju najbolje napade u ligi ove sezone. Trabzonspor se zaista odvaja od ostatka lige, ali i Basaksehir je odmah poslije njih, pa zatim Sivaspor i drugi. Uglavnom imamo dva tima koji imaju dva najbolja napada u ligi i mislim da ćemo vidjeti te golove. Oba tima daju gol je po meni najbolja oklada u ovom susretu. Sretno!

Screenshot_14.jpg

DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 14.3. u 16:41 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 40 minute, IzudinB said:

Galatasaray - Besiktas | Više od 5.5 kartona (1.66) unibet">unibet

Koeficijent u velikom padu. Sinoć je bio 1.85, a danas kada sam ga ja uspio uloviti, bio je 1.66. Sada je već pao na 1.54 i dalje će sigurno padati do sutra. Po meni je ovo savršena utakmica za over 5.5 kartona. Mislim da ne moram mnogo pričati o duelima između ova dva tima. Najveći derbi u Turskoj, pa i jedan od najvećih u europi definitivno.

Inače kada ova dva tima igraju, uvijek bude dosta kartona, a sa granicom suca Bitigena od 5.67 kartona u prosjeku po utakmici, mislim da ovdje lagano može preći ovu granicu od 5.5. Nisam vidio da bet365 online kladionica">bet365 kladionica nudi granice, ali ako izađu, definitivno će koeficijenti biti manji, tako da lovite ovo dok je još uvijek fina kvota. Uglavnom, čitao sam negdje da se očekuje 50.000 navijača te da je stadion dezinficiran zbog korone, tako da se očekuje uzavrela atmosfera i siguran sam da će biti žutih kartona.

Pogotovo to govorim jer su oba tima pri vrhu tabele i oba tima ganjaju te prve pozicije. Galata je nešto bolje pozicionirana na trećoj poziciji i pobjeda u ovom susretu bi im dala šansu da poremete sve planove Trabzonsporu i Basaksehiru na vrhu, jer imaju samo tri boda manje od njih. Besiktas je ispod na šestoj poziciji, ali igraju dosta bolje u posljenjih par utakmica, pobijedili su dvije od posljednje tri, dok su izgubili samo jednu od posljednjih pet.

Screenshot_12.jpg

Uvijek gruba utakmica, uvijek dosta kartona, sudac i više nego dobar, pokazuje i dosta crvenih kartona ove sezone, što je prednost, jer unibet">unibet računa crveni kao dva žuta. Uglavnom sve nam ide na ruku u ovom susretu, Očeujem over 5.5 kartona. Sretno!

rbJR4Kl.jpg

Inače odlična utakmica za klađenje na kartone i mislim da je dobar izbor i u nedjelju što potvrđuje i pad koeficijenta na over kartona međutim prema informacijama koje sam našao na internetu utakmice se, kao i sve druge utakmice u turskoj ovog vikenda, igraju bez gledatelja. 

Unatoč tome sumnjam da će igrači biti prijateljski raspoloženi ali sigurno tenzije neće biti na nivou kao kada su krcati stadioni i naelektrizirana atmosfera. 

Black Eagles continue to train for Galatasaray

In an away Istanbul derby game, the Black and Whites are going to take on the cross-town rivals Galatasaray at the Turk Telekom Stadium this Sunday. The match, which will be  played without spectators due to coronovirus, starts at 19:00 Turkish Time. 

Izvor: Službena stranica Besiktasa

Link to comment
Share on other sites

Novi Pazar - Dunav

Dunav (5.50) 1u Germania
Dunav +11,5 (1.85) 4u Germania

Druga moja oklada za danas, riječe je o srpskoj košarci i posljednjem kolu u ovom regularnom dijelu gdje je domaćin već osigurao ulazak u Superligu, a gosti su i dalje u opasnoj situaciji na začelju i pobjedom ovdje će osigurati ostanak i izbjeći bilo kakve eventualne kalkulacije oko ostanka. Kao što znamo i u Srbiji su uvede mjere, te će se ovo posljednje kolo regularnog dijela igrati pred praznim tribinama, čime prednost domaćeg terena ovdje pada u ovdu. Dalje, u korist ove oklade ide i informacija što je domaćine napustio Mallory zbog trenutne situacije i vratio u SAD obitelji, on je bio regularan član sastava, te će domaćin biti oslabljen njegovim izostankom. Ne moram ni napomenuti da su većina online kladionica reagirale na trenutne situacije i korigirali tečaj, te je u većini na pobjedu Dunava pao ispod 3.00, a hendikep na 7,5 što nije slučaj u Germaniji, te vidim dobar value u ovome.

Link to comment
Share on other sites

Samsunspor - Zonguldak

Oba tima ne daju gol (1.93) 4u Germania

Ipak ima još jedna zanimljiva oklada, ovdje je riječ o Turskoj 3. lizi. Domacin na svome stadionu prima svega 0.29 golova po utakmici, sva 3 gola doma koja su primili su bili protiv ipak kvalitetnijeg protivnika nego sto je to danas. Gosti iznenađujuće lakše zabijaju u gostima nego doma, ali protiv čvrste obrane Samsunspora teško će naći prostora. Pregledao sam malo ponude i na online kladionicama gdje velika većina nudi na ovu okladu tecaj oko 1.60 

Link to comment
Share on other sites

prije 19 sati, Goksim said:

Inače odlična utakmica za klađenje na kartone i mislim da je dobar izbor i u nedjelju što potvrđuje i pad koeficijenta na over kartona međutim prema informacijama koje sam našao na internetu utakmice se, kao i sve druge utakmice u turskoj ovog vikenda, igraju bez gledatelja. 

Unatoč tome sumnjam da će igrači biti prijateljski raspoloženi ali sigurno tenzije neće biti na nivou kao kada su krcati stadioni i naelektrizirana atmosfera. 

Black Eagles continue to train for Galatasaray

In an away Istanbul derby game, the Black and Whites are going to take on the cross-town rivals Galatasaray at the Turk Telekom Stadium this Sunday. The match, which will be  played without spectators due to coronovirus, starts at 19:00 Turkish Time. 

Izvor: Službena stranica Besiktasa

Kad nema publike puno je manje napetosti medju igračima i pritiska na suce da daje kartone..Ne očekujem više od 4 kartona.

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, prlito said:

Samsunspor - Zonguldak

Oba tima ne daju gol (1.93) 4u Germania

Ipak ima još jedna zanimljiva oklada, ovdje je riječ o Turskoj 3. lizi. Domacin na svome stadionu prima svega 0.29 golova po utakmici, sva 3 gola doma koja su primili su bili protiv ipak kvalitetnijeg protivnika nego sto je to danas. Gosti iznenađujuće lakše zabijaju u gostima nego doma, ali protiv čvrste obrane Samsunspora teško će naći prostora. Pregledao sam malo ponude i na online kladionicama gdje velika većina nudi na ovu okladu tecaj oko 1.60 

Nazalost gosti dali gol u 70. iz penala

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic
prije 9 sati, prlito said:

Novi Pazar - Dunav

Dunav (5.50) 1u Germania
Dunav +11,5 (1.85) 4u Germania

Druga moja oklada za danas, riječe je o srpskoj košarci i posljednjem kolu u ovom regularnom dijelu gdje je domaćin već osigurao ulazak u Superligu, a gosti su i dalje u opasnoj situaciji na začelju i pobjedom ovdje će osigurati ostanak i izbjeći bilo kakve eventualne kalkulacije oko ostanka. Kao što znamo i u Srbiji su uvede mjere, te će se ovo posljednje kolo regularnog dijela igrati pred praznim tribinama, čime prednost domaćeg terena ovdje pada u ovdu. Dalje, u korist ove oklade ide i informacija što je domaćine napustio Mallory zbog trenutne situacije i vratio u SAD obitelji, on je bio regularan član sastava, te će domaćin biti oslabljen njegovim izostankom. Ne moram ni napomenuti da su većina online kladionica reagirale na trenutne situacije i korigirali tečaj, te je u većini na pobjedu Dunava pao ispod 3.00, a hendikep na 7,5 što nije slučaj u Germaniji, te vidim dobar value u ovome.

Dunav dobio +7

Obje oklade prošle :D

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use