Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 23.2.2020.


IzudinB

Recommended Posts

prije 1 sat, MaliMisko12 said:

Bok imam pitanje.Danas planiram na jednu okladu odigrati win either half,da li ako bude remi u oba poluvremena,oklada mi se raćuna ka gubitna ili mi se vraća ulog?

e da, pazi i sa onom okladom "win both halves". bet365 racuna svaku polovinu utakmice posebno, tim na koji se kladis mora dati gol u svakom od dva poluvremena i pobijediti. Ako daju gol u samo prvom recimo, i ostane 1:0 do kraja utakmice (ne daju gol u drugom) oklada je gubitna.

Link to comment
Share on other sites

Bayer Leverkusen - Augsburg 1 (1.45) bet365

Bayer je u odličnoj formi, ostvarili su 6 pobjeda u posljednjih 7 utakmica, a na domaćem terenu su vezali četiri pobjede. S druge strane Augsburg igra loše, imaju samo jednu pobjedu iz prethodnih 6 utakmica u Bundesligi, jedna su od tri najgore gostujuće ekipe u ligi, a nedavno su primili čak 5 golova u Frankfurtu od Eintrachta. Za ovu utakmicu imaju dosta izostanaka, još uvijek nisu ugroženi što se tiče opstanka, a domaćima su bodovi iz ovog susreta mnogo bitniji, pošto su na tri boda od 4. mjesta koje vodi u Ligu prvaka. U njihova posljednja tri međusobna susreta slavio je Bayer, i to dvaput zaredom kao gost. Ovo bi se moglo iskombinovati i sa over 2.5 gola, a u svakom slučaju mislim da pobjeda Leverkusena neće doći u pitanje.

Link to comment
Share on other sites

prije 8 sati, jansavc said:

Pozz svima

Prva utakmica sudi Fabio Maresca" rel="">Fabio Maresca prosjek u seria A mu je 5.4 kartona po utakmici i vec je bilo govora o ovoj utakmici ja cu ize over 1.5 kartona svaka ekipa i dodat cu da lazio zabije gol... sta reci lazio se bori za prvaka izgledaju dobro organizirano imobile u strasnoj formi i tezko da danas nece zabit ovo zajedno sa kartonima daje kvotu 1.5 i manji je rizik nego over kartona 6.5 je kvota je manja ali mislim da lagano prolazi.

Drugi par uzet cu manji over 4 i svaka ekipa over 1.5 tezko da ce neko imat 4 kartona a drugi 1 za over 4.5... opet uzeo manju granicu nego 6.5  ali vise sansi za prolaz...sudi Jose Maria Sanchez Martinez" rel="">Jose Maria Sanchez Martinez ima prosjek 5.8 kartona i voli da daje kartone:)..obje ekipe imaju prosjek  po 3 kartone na utakmicu i u samom su vrhu lige po kartonima na 4 i 6 mjestu osasuna 74 granada 72 kartona.Osasuna ima i 4 crvena kartona. Ocekujem prolaz over 1.5 obje ekipe a onaj 5 nek dobie ko hoce... ukupna kvota 2.20.

Utakmice pocinju uskoro 12 30 Genova Lazio i u 12 sati Osasuna Granada.

 

Sretno nam bilo i danas... zelim da prije spavanja brojimo pare:)

Screenshot_20200223-111750_Samsung Internet.jpg

1 utakmica prosla na 2 nazalost 1 karton granade premalo...

Link to comment
Share on other sites

prije 7 sati, jansavc said:

A sad moji Englezi...

United Watford ocekujem pobjedu uniteda watford se bori za obstanak u ligi i nemaju pobjede u zadnjih 4 utakmice. United je bolja ekipa ali znamo kako igraju ove godine pa se nebi cudijo da odigraju nekih 2 2, zbog toga uzimam over na united 1.5 gola... jos jedno ocekujem pobjedu uniteda ali zbog sigurnosti uzimam over i dodajem over 0.5 kartona watford, oni su ekipa koja je dobila 60 kartona ove godine i na 2 su mjestu za mojim Arsenalom koji je barem ovdje na 1 mjestu :)... znaci ovaj karton nebi smijo biti problem a skupna kvota na ovu kombinaciju je 1.95 a pobjeda uniteda je 1.57... znaci padam ako united pobjedi 1 0... svaka druga pobjeda prolazim i moze in reki i poraz ako daju 2 gola znaci puno vise sansi za prolaz a karton mislim da nece biti proble a kvota puno bolja nego sama 1.

Druga utakmica moj Arsenal

Igram pobjedu arsenala i over kartona svaka ekipa 0.5... vec sam rekao ove godine svaku utakicu dobijemo karton ili vise... zbog gluposti, taktickih prekrsaja itd... imamo igrace koji imaju malo manji IQ xhaka mustafi luiz... i moze oni dobit karton kad ga ne ocekujes :)... i everton prima dosta kartona 50 ove sezone na 8 su mjestu ove godine po broju... poslednja utakmica u decembru bila je sa 5 kartona 2 everton a 3 arsenal... i danas ocekujem po 1 karton najmanje svaka ekipa... i sad zasto 1... pa od kad je stigo Arteta vidi se korak naprijed... ima tu jos dosta za radit ali svejedno... u poslednje 3 utakmice nismo dobili gol sto se nije desilo ne sjecam se kad... u igri ima nekih stvari za koje se vidi da su uigrane... vidi se vizija koju zeli arteta... ozil je sad u samom vrhu po pretrcanih Km.. sto znaci ako zelis igrat moras radit za ekipu i ne samo cekat... polako al sigurno se budi Pepe... znaci danas kod kuce ocekujem pobjedu kvota je 2 neznam zasto ali po meni previsoka ako dodam ova 2 kartona  kvota 2.6 i samo kazem hvala... ako padnem nece mi biti zao zbog ove kvote:)...

I samo za info podpisujem ono sto je reko goksim za wolfse ocekuje se pobjeda Norwich los mislim da ce trazit bodove na drugih utakmicah.. igrat cu i over 1.5 gola wolfs bolja kvota:)

1 par pogođen na drugome falio karton na arsenalu a treca utakmica over 1.5 wolfsa gladko... moglo.bi danas bolje...

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use