Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 10.2.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Bautista - Fucsovics // Pobjeda Butiste bet365 288sb - 1,44

Iako je Bautista Španjolac i sljakas uglavnom nije slučaj kao i kod većine takvih Igrača da je ograničen na samo tu podlogu Bautista je dosta svestran igrač i odlično se prilagodjava podlozi štoviše većinu svojih titula u karijeri jw upravo osvojio na tvrdoj podlozi.U posljednje vrijeme igrao je odlično takodjer u posljednnih deset svojih mečeva ima devet pobjeda i samo jedan poraz u Australian open od Cilica kada je poražen u fenomenalnom meču sa 3:2 nakon pet odigranih setova.Fuscovich takodjer solidna dosta forma medjutim veliku prednost danas dajem Bautisti pa ostaje da vidimo onda.

image.thumb.png.1f9237eb30d616fecb2ded0a18264b04.png

 

Link to comment
Share on other sites

Kiel - St . Pauli | Oba tima daju gol (1.66) bet365

Kiel je ovdje blagi favorit i siguran sam da je to zbog toga što St. Pauli nema pobjedu u devet gostovanja u ligi, zaista su očajni. Domaćini također nisu nešto sjajno kod kuće, primili su 14 golova u devet utakmica i imaju samo dvije pobjede. Po meni je ovdje najveći razlog zbog kojeg igram da će oba tima postići gol i činjenica da je Kiel odigrao 11 uzastopnih utakmica u kojima su oba tima dali gol.

Oni su ovdje favoriti i mislim da mogu do gola, no igra im je i dalje očajna kod kuće, pa zbog toga mislim da mogu primiti barem jedan. Odigrali su 19 od 20 utakmica do sada na svom terenu gdje nisu uspjeli sačuvati mrežu. Što se tiče međusobnih susreta, oba tima su dala gol u tri od posljednjih pet. Nijemci igraju prilično otvoren nogomet i siguran sam da golova neće izostajati. Sretno!

Screenshot_45.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 10.2. u 14:07 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, IzudinB said:

Kiel - St . Pauli | Oba tima daju gol (1.66) bet365 online kladionica">bet365

Kiel je ovdje blagi favorit i siguran sam da je to zbog toga što St. Pauli nema pobjedu u devet gostovanja u ligi, zaista su očajni. Domaćini također nisu nešto sjajno kod kuće, primili su 14 golova u devet utakmica i imaju samo dvije pobjede. Po meni je ovdje najveći razlog zbog kojeg igram da će oba tima postići gol i činjenica da je Kiel odigrao 11 uzastopnih utakmica u kojima su oba tima dali gol.

Oni su ovdje favoriti i mislim da mogu do gola, no igra im je i dalje očajna kod kuće, pa zbog toga mislim da mogu primiti barem jedan. Odigrali su 19 od 20 utakmica do sada na svom terenu gdje nisu uspjeli sačuvati mrežu. Što se tiče međusobnih susreta, oba tima su dala gol u tri od posljednjih pet. Nijemci igraju prilično otvoren nogomet i siguran sam da golova neće izostajati. Sretno!

Screenshot_45.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 10.2. u 14:07 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

I meni ovdje gg djeluje kao veoma izgledan tip. Dodao bih da je St. Pauli krajem prošle godine kući dobio Bielefeld, trenutno prvoplasirani tim, sa 3-0. Početkom januara, St. Pauli je također na svom stadionu remizirao sa Stuttgartom 1-1 (trećeplasirana ekipa trenutno). Reklo bi se da St. Pauli uvijek motivisan protiv favorita :D

@crash1 također, slažem se i za Bautistu, nakon što ga je Čilić izbacio sa AO, Bautista je 12. na ATP listi. Tako da, ako želi povratak u najboljih deset na svijetu ovo je prvi korak. Također, možda pokušati over 9.5 gemova u prvom setu, Fucsovics dobar serviser, igrao je kvalifikacije za ovaj turnir protiv Popyrina i samo jednom izgubio svoj servis, dobio 2-0 u setovima. 

Link to comment
Share on other sites

Džumhur - Seppi 1 (1.66) bet365

Očekujem pobjedu Džumhura u ovom New York ATP turniru. Bosanac Damir Džumhur je nekada bio u top 30 tenisera, a sada se vrti oko broja 100 i igra dosta slabije, međutim, ipak mislim da je bolji od Seppija.

 Na drugoj strani imamo Seppija koji je ušao u pozne godine i igra sve slabije i slabije.  On se nalazi na 98 poziciji na ATP listi.

Imao je on jedan meč sa Stanom u Australiji koji je imao pet setova, no tada je Stan bio ozlijeđen. Do sada su Džumhur i Seppi odigrali tri međusobna meča, Džumhur je pobijedio u posljednjem, dok je prva dva dobio Seppi naravno. Blagu prednost dajem Džumhuru u ovom susretu. Sretno!

Screenshot_46.jpg

(Koeficijenti 10.2. u 14:07 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

KK Mornar Bar - KK Crvena zvezda - KK Mornar Bar +5.5 (AH) @1.86 bet365

Zvezda gostuje u Baru gdje će imati sve samo ne lagan meč. Borba dva tima za play-off, Mornar u zadnje vrijeme u super formi, kao i Crvena zvezda u ABA ligi. Mornar je sastavio dobar tim, miks stranaca i domaćih igrača, a eventualna pobjeda protiv Zvezde bi ih dovela na korak od play-offa. Za Zvezdu bi poraz značio katastrofa. Bez neke pretjerane filozofije, očekujem teško gostovanje Zvezde, vjerovatno i meč na malen broj poena. Trener Zvezde, Šakota sigurno neće odmarati igrače kao u nekim prethodnim mečevima ABA lige, ali uprkos tome ne vidim ovdje neku pobjedu Zvezde sa velikom razlikom. +5.5 kao dobar value. 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use