Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 9.2.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Nedelja1.jpg

Premier liga.jpg

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

Nedelja2.jpg

Primera.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Nedelja3.jpg

Serie A.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Nedelja4.jpg

Bundesliga.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

Nedelja5.jpg

Ligue 1.jpg

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

Nedelja6.jpg

1. HNL.jpg

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 6.2. u 15:55 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

BSC Glasgow-Hibernian oba gol+over 3.5 gola 3.1 marathonbet

Domačin u odlični formi, u nižji škotski ligi stalno zabija 3-4 komada a kod kuče se barem od 2018 godine nije desilo da nebi barem jedan put pogodili (statistika rezultati.com pokaže samo utakmice do 2018 godine, tako da ne možem vidjet još starije podace o pogotkih kod kuče ?), tako da mislim da možejo zabit barem dva gola, a gosti su glatki favoriti sa škotskog preimershipa (prva škotska liga) tako da mislim da bi i oni trebali pogodit 2-3 gole, tako da vidim ovo utakmico u debelom overu golova i sa golovima na obe dvije strane sa super koeficientom. Za ziheraše može i oba gol+over 2.5 i za to je isto super tečaj 2.5.

Sretno ko prati!!!

EDIT: Lagano prošlo 1:4, nadam se da je neko ispratio ?

Link to comment
Share on other sites

Dinamo - Gorica // AH -1.5, -2.00 Dinamo bet365 288SB - 1,82

Mislim da ovo treba već sada iskoristiti, koeficijnet bi trebao pastido nedjelje jer očekujem veliki broj uplata na Dinamo. Zbog čega? Odgovor je jednostavan, ispali su od Rijeke u kupu a u ovoj sezoni svaki puta nakon poraza vraćali su se mnogo jači. Za primjer sam uzeo utakmicu proti Sakhtara, možda i presudnu utakmicu iz ove sezone koja bi da se drugačije završila vjerovtano drugačije utical ana tok mnogih stvari. Ali nije, jebiga. Nakon tog šokantnog remija, i dva primljena gola u produžetku u narednom meču su igrali sa Rijekom, u gostima i razvalili su ih sa 0:5.

Ne treba, naravno, samo ovo da bude razloga ovo odigrate, realno, po meni je koeficijent vrlo visok, Dinamo je u svim međusonih mečevema do sada slavio, TO SU BILE UTAKMICE NA POLA SNAGE, a sada kada žele da se iskupe za poraz od Rijeke, Gorica bi mogla stradati.

image.png.0121fbca84d163b588649554867e8cb3.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Sheffield Utd - Bournemouth (15:00) bet365
Sudac: Jonathan Moss (3.53)
Prosjek ekipe 1: 1.96
Prosjek ekipe 2: 2.00
z5sfJ9j.png

Manchester City - West Ham (17:30) bet365
Sudac: Graham Scott (3.23)
Prosjek ekipe 1: 1.96
Prosjek ekipe 2: 1.88
O6hIxgf.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Primera

Espanyol - Mallorca (12:00) bet365
Sudac: Antonio Mateu Lahoz (5.91)
Prosjek ekipe 1: 2.48
Prosjek ekipe 2: 2.24
vZ27ODc.png

Real Sociedad - Ath. Bilbao (14:00) bet365
Sudac: Jose Munuera Montero (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.90
Prosjek ekipe 2: 2.24
FFGrhCg.png

Osasuna - Real Madrid (16:00) bet365
Sudac: Jesus Gil Manzano (4.83)
Prosjek ekipe 1: 2.95
Prosjek ekipe 2: 2.14
rSrptnE.png

Celta Vigo - Sevilla (18:30) bet365
Sudac: Santiago Jaime Latre (4.90)
Prosjek ekipe 1: 2.57
Prosjek ekipe 2: 2.81
RNiHfpf.png

Betis - Barcelona (21:00) bet365
Sudac: Jose Sanchez Martinez (5.91)
Prosjek ekipe 1: 2.90
Prosjek ekipe 2: 2.29
DMvZIM1.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A

SPAL - Sassuolo (12:30) bet365
Sudac: Piero Giacomelli (4.44)
Prosjek ekipe 1: 3.10
Prosjek ekipe 2: 2.62
1jTqu7r.png

Brescia - Udinese (15:00) bet365
Sudac: Marco Piccinini (5.80)
Prosjek ekipe 1: 2.67
Prosjek ekipe 2: 2.19
8cRYmiO.png

Genoa - Cagliari (15:00) bet365
Sudac: Gianpaolo Calvarese (5.22)
Prosjek ekipe 1: 3.00
Prosjek ekipe 2: 2.76
iQA5sSv.png

Napoli - Lecce (15:00) bet365
Sudac: Antonio Giua (5.38)
Prosjek ekipe 1: 2.14
Prosjek ekipe 2: 2.81
zC0ivbS.png

Parma - Lazio (18:00) bet365
Sudac: Marco Di Bello (3.56)
Prosjek ekipe 1: 2.19
Prosjek ekipe 2: 2.75
XXtUWvO.png

Inter - AC Milan (20:45) bet365
Sudac: Fabio Maresca (5.25)
Prosjek ekipe 1: 2.62
Prosjek ekipe 2: 3.10
CPXGWN4.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

B. Monchengladbach - FC Koln (15:30) bet365
Sudac: Deniz Aytekin (3.89)
Prosjek ekipe 1: 2.21
Prosjek ekipe 2: 2.42
DVo9Jx4.png

Bayern - RB Leipzig (18:00) bet365
Sudac: Marco Fritz (4.44)
Prosjek ekipe 1: 1.85
Prosjek ekipe 2: 1.37
YLIDj81.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Francuska liga

Montpellier - St. Etienne (15:00) bet365
Sudac: Amaury Delerue (3.25)
Prosjek ekipe 1: 1.94
Prosjek ekipe 2: 1.94


Strasbourg - Reims (17:00) bet365
Sudac: Thomas Leonard (4.25)
Prosjek ekipe 1: 1.59
Prosjek ekipe 2: 1.94


PSG - Lyon (21:00) bet365
Sudac: Clément Turpin (2.63)
Prosjek ekipe 1: 1.72
Prosjek ekipe 2: 1.53


(Koeficijenti 7.2. u 00:46 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Manchester City - West Ham | Aguero daje gol u bilo koje vrijeme (1.40) bet365

Evo jedne zanimljive oklade kojoj će vjerujem pasti koeficijent do nedelje, s obzirom da je sada već 1.40. Uglavnom, radi se o utakmici Manchester Cityja protiv West Hama. Pošto su koeficijenti na ovaj susret zaista mizerni. Na pobjedu Cityja tek 1.10, što nema neku vrijednost. Međutim, s obzirom da se očekuje velika pobjeda Cityja, te Aguero u prvoj postavi, vjerujem da bi on ovdje mogao da postigne barem jedan gol.

Aguero je do sada ove sezone za City u Premier ligi postigao 16 golova, što je samo jedan manje od prvoplasiranog strijelca Jamie Vardyja. Veliku borbu vode Vardy i Aguero na vrhu tabele i siguran sam da će Argentinac biti gladan golova kako bi došao na prvo mjesto. On inače daje većinu golova u Cityju tako da ću se oprobati. Sretno!

Screenshot_10.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 7.2. u 00:54 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Parma - Lazio 2 + Ciro Immobile postiže gol (2.37) bet365

Ovdje očekujem pobjedu Lazija. Vjerujem da će pokušati da ostvare pobjedu, s obzirom da im Inter bježi samo jedan bod, dok Juventus četiri. Oni su vrlo blizu i siguran sam da motivacije u ekipi neće nedostajati. Očekujem da se vrate na pobjedničke staze nakon tog razočaravajućeg remija protiv Verona na domaćem terenu, kojeg smo svi naravno pali. 

Lazio također nema poraza od rujna prošle godine, ako se sjećate utakmice protiv Intera 25.09. kada je LLazio izgubio 1-0 u gostima. Od tog trenutka Lazio nije izgubio u ligi. Prije toga su doživjeli još jedan poraz i to od SPAL-a. Lazio je ekipa koja u Seriji A ima najbolji napad, Ciro Immobile postigao 25 golova do sada, u nevjerojatnoj je formi. Lazio je do sada postigao 52 gola u 22 utakmice, Primili su samo 20, što je druga najbolja obrana u ligi nakon Intera. Čak su jedan gol manje primili od Juventusa.

Lazio ove sezone ima potencijal da se bori za titulu i siguran sam da će jurišati ka pobjedi sa najboljim strijelcom lige. 

Parma na drugoj strani osma na tabeli, međutim, brine me to što su na svom terenu prilično jaka ekipa, iako su izgubili četiri utakmice od 11 na domaćem terenu, četvrtra su najbolja ekipa pred svojim navijačima. Zbog toga sam mislio da je pomalo rizično igrati na pobjedu Lazija, međutim, kada sam vidio da im nema nekoliko bitnih igrača, mislim da je Lazio sada dosta kvalitetniji, te može ostvariti sva tri boda u ovom susretu.

Domaćinima će faliti igrača. Cornelius, koji je postigao osam golova do sada. Inglese dva gola i Scozzarella. Kulisevski koji je postigao pet golova do sada i prvi vratar ekipe Seppe su pod znakom sumnje. Gervinho je također van terena.

Correa je pod upitnikom, Milinković-Savić i Radu su suspendirani. Ne bi možda bilo loše odigrati ni da ga postiže Ćiro Immobile koji postiže gol u skoro svakoj utakmici. U nedelju će im to biti potrebno od njega, Ako ga itko postigne, to će biti on. Koeficijent kombinacije pobjeda Lazija + da će Immobile postići gol iznosi 2.37. Sretno!

Parma (4-3-3): Radu – Darmian, Iacoponi, Bruno Alves, Gagliolo – Hernani, Brugman, Barilla – Caprari, Kucka, Kurtic.

Lazio (3-5-2): Strakosha – Luiz Felipe, Acerbi, Patric – Lazzari, Parolo, Lucas Leiva, Luis Alberto, Lulic – Caicedo, Immobile.

Screenshot_25.jpg

(Koeficijenti 8.2. u 1:35 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

 
Link to comment
Share on other sites

Napoli - Lecce | Napoli EH -1 (1.61) bet365

Nakon niza loših rezultata, Napoli se vratio na pobjedničke puteve prije dva kola i to protiv Juventusa kojeg su dobili sa 2-1 na svom terenu. Zatim su putovali u goste Sampdoriji koju su pobijeidli sa 2-4. Očekujem da će ovo biti treća pobjeda u nizu za Napoli. Po meni je ovo zicer, pogotovo jer Napoli sada ima šansu da se vrati na mjesta koja vode na europska natjecanja. Samo tri boda im bježi Bologna koja se nalazi na šestoj poziciji. Btw Napoli je trenutno na 11-oj sa 30 bodova.

Krenutli su igrati nešto bolje i mislim da mogu do pobjede. Što se tiče ozljeda za obje ekipe, Napoli će biti bez Elmasa i Malcuita, dok je Ghoulam pod znakom sumnje. Na drugoj strani su Babacar, Farias, Gabriel, Meccariello, Shakhaov i Tachtsidis pod znakom sumnje.

Lecce također igra nešto bolje u prošlom kolu kada su pobijedili Torina sa 4-0. To je bila utakmica na domaćem terenu protiv Torina koji je izgubio posljednje tri utakmice u ligi i u padu su forme u ovom trenutku. Međutim, kada gledamo formu u gostima, Lecce je zaista katastrofalan. Imaju četiri poraza u posljednjih pet utakmica u gostima i primaju barem po dva gola u svakoj gostujućoj utakmici. Zbog toga mislim da bi Napoli ovdje mogao pobijediti sa više golova razlike, te stoga igram hendikep -1. Sretno nam bilo!

Screenshot_26.jpg

(Koeficijenti 8.2. u 1:46 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa kolegom @crash1 za hendikep na dinamo (-1.5  na dinamo koef. na marathonbetu 1.78), osim toga mislim da je isto super tip:

Motor - Meshkov Brest  (+3.5) 2 1.45 bet365

Dvije najlošije ekipe u grupi, krajem prošle godine pobjedio brest u ovom duela za 2 gola razlike, i mislim da je bjeloruska ekipa bolja i da je bliže pobjedi u ovom duelu. Za hrabrije se može pokušat i +1.5 na brest po koef. 1.88 kod bet365, isto mislim da može doč over golova jer obe dvije ekipe zabijaju puno golova i zadnji duel je bio 33:31, tako da mislim da može bit puno golova, tako da imamo za over 56.5 golova koef. 1.75 kod bet365.

Sretno!!!

Edit: Prošao dinamo i rukomet sve moguće opcije- lagana pobjeda bresta (koef. na pobjedu bio 3.1) na kraju uz 69 golova. Nadam se da je neko ispratio.

Link to comment
Share on other sites

On 07. 02. 2020. at 0:47, IzudinB said:

Celta Vigo - Sevilla (18:30) bet365 online kladionica">bet365
Sudac: Santiago Jaime Latre">Santiago Jaime Latre (4.90)
Prosjek ekipe 1: 2.57
Prosjek ekipe 2: 2.81
RNiHfpf.png

U subotu je Getafe - Valencia, kartoni lagano prošli. Idemo isto pokušati u ovom susretu. Imamo dva tima koja su u potpuno različitim situacijama. Sevilla se nalazi na vrhu tabele i bore se za mjesta koja vode u Ligu prvkaa. Imaju isto bodova kao i Atletico Madrid na toj četvrtoj poziciji i jako su im potrebni bodovi.

Valencia im diše za vratom, imaju samo dva boda više i svoje mjesto mogu lako izgubiti, baš kao što sa pobjedom mogu dosta toga napraviti na tabeli. U posljednje vrijeme im je forma opala i mislim da im neće biti baš tako lako dobiti Celtu Vigo koja se muči u zoni ispadanja.

Imaju jedan bod od sigurne zone, te vjerujem da će na svom terenu da ostave srce na terenu kako bi pomogli timu da osvoji koji bod i tako se izvuku iz ove teške situacije. Odigrali su četiri remija zaredom na domaćem terenu u posljednjih pet utakmica.

Sevilla druga najbolja gostujuća momčad ove sezone. Ne bi ovdje bilo loše odigrati na pobjedu Seville, ali sa nešto manjim ulogom. Nedostajat će im Bono, Carrico i Torres. Na drugoj strani za Celtu Vigo nema Kevina, Junce i Villara.

U prethodnom međusobnom susretu u prvom dijelu ove sezone Sevilla se nije baš tako dobro provela protiv Celte Vigo i vidimo da Sevilla inače ima dosta problema kada igra sa Celtom koja zna biti prilično nezgodna. Bilo je po dva kartona na prošloj utakmici za obje ekipe i mislim da bi moglo biti i sada. Santiago Jaime Latre nije loš sudac, daje skoro po pet kartona u prosjeku po utakmici. Između ove dvije ekipe inače bude dosta kartona. U četiri od posljednjih pet utakmica između ova dva tima bilo je po dva kartona na obje strane. Oba tima dobijaju skoro po tri kartona u prosjeku po utakmici. Sretno!

Screenshot_38.jpg

(Koeficijenti 9.2. u 1:46 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

ATLETICO BALEARES - PONTEVEDRA  12:00 H - 1 @ 1.75 Bet 365

PARTIZAN - BUDUCNOST 18:00 - 1 @ 1.35 Bet 365

Pronašao sam info za prvi par ( Španjolska 3 liga ) da su gosti danas dolaze samo sa 16 igrača,ostatak ekipe je ozljeđen,uz to su u lošoj formi u zanje vrijeme gdje su u zadnjih 6 susreta zabili samo tri puta.Domaca ekipa se nalazi na prvom mjestu te su u zadnjih pet susreta sa današnjim protivnikom četri puta izlazili kao pobjednici te vjerujem da će tako  danas biti.

Partizan je nekidan preokrenuo izgubljen susret protiv Trenta te su u tom susretu pokazali karakter,širinu ekipe te veliko samopouzdanje,ekipa igra u odlicnoj formi te vjerujem da dns pobjeđuju jer su bolji od Podgoričana koje sam gledao u desetke susreta ove godine te im ne vjerujem da mogu iznenaditi ovako dobar Partizan.

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, tome1993 said:

ATLETICO BALEARES - PONTEVEDRA  12:00 H - 1 @ 1.75 Bet 365

PARTIZAN - BUDUCNOST 18:00 - 1 @ 1.35 Bet 365

Pronašao sam info za prvi par ( Španjolska 3 liga ) da su gosti danas dolaze samo sa 16 igrača,ostatak ekipe je ozljeđen,uz to su u lošoj formi u zanje vrijeme gdje su u zadnjih 6 susreta zabili samo tri puta.Domaca ekipa se nalazi na prvom mjestu te su u zadnjih pet susreta sa današnjim protivnikom četri puta izlazili kao pobjednici te vjerujem da će tako  danas biti.

Partizan je nekidan preokrenuo izgubljen susret protiv Trenta te su u tom susretu pokazali karakter,širinu ekipe te veliko samopouzdanje,ekipa igra u odlicnoj formi te vjerujem da dns pobjeđuju jer su bolji od Podgoričana koje sam gledao u desetke susreta ove godine te im ne vjerujem da mogu iznenaditi ovako dobar Partizan.

Budućnost je dobila prvu  sa 5 razlike,i mislim da Ce im ovdje biti cilj da ne izgube s vecom razlikom od 5,partizan svakako bolji,domaci teren,ocekujem neizvjesnu utakmicu do kraja,jel je pobjednik vjerojatno 1.

Link to comment
Share on other sites

Danas odigrat dvije najzanimljivije utakmice pa šta bude... ?

Nogomet: Inter - Milan 1 (2,10) (PSK): Utakmica gdje će se možda tražiti kartoni ili neke druge oklade ,ali uzimam 1 i pobjedu Intera. U ovoj sezoni Inter odlično gura ,trenutno su 2. na ljestivci i današnjom pobjedom bi se Inter i Juventus izjednačili na vrhu ljestvice. Inter je u zadnjih 5 utakmica bez poraza ,uz 2 pobjede i 3 remija. Inter je kod kuće u ovoj sezoni upisao 6 pobjeda ,4 remija i samo jedan poraz. Kod Intera danas nedostaju Handanović ,Valero ,Gagliardini zbog ozljeda ,dok su Martinez ,Berni i Bastoni pod suspenzijom. Milan se povratkom Ibrahimovića digao u igri ,na ljestvici jednostavno je Ibra podigao klub na neku drugu razinu ,uzeli su 10 bodova u 4 utakmica od povrtaka Ibre. Milan je trenutno 10. na ljestivci ,32 boda su skupili u 22 kola. U zadjih 5 utakmica i Milan je bez poraza ,u tome periodu su skupili 3 pobjde i 2 remija. Kod Milana danas odsutni Duarte , Biglia i Krunić ,svi zbog ozljeda. Očekujem pobjedu Intera ,naravno derbi je uvijek derbi ,ali mislim da će im motiv biti veći nakon poraza Juventusa sinoć ,dosta su mi kvalitetniji od Milana ,ne osciliraju puno i dobili su sigurno širinu dolaskom Eriksena ,Younga ,Mousesa koji će i večeras biti na raspolaganju.

Nogomet: Bayern - RB Leipzig 1 (1,50) (PSK): Druga zanimljiva utakmica danas ,vjerovatno gdje možemo očekivati golove ,ali odlučujem se na pobjedu Bayerna. Nakon dugo vremena Bayern se vratio na 1. mjesto ljestvice ,ako se ne varam zadnji put su tamo bili u 6. kolu. Sjajno je Bayern krenuo u nastavak sezone nakon zimske pauze ,upisali su sve 3 pobjede i to su bile dosta uvjerljive ,Schalke 5 - 0 ,Mainz 3 -1 i Hertu 4 - 0. Bavarci su i među najboljim domaćinima ove sezone ,upisali su 7 pobjeda ,remi i 2 poraza. Bayernu će danas nedostajati Martinez ,Perišić i Sule zbog ozljeda. Leipzig zadnje vrijeme u lošijoj formi ,prepustili su vrh Bayernu ,ali razlika je u samo jednome bodu. Leipzig nije baš krenuo u nastavak sezone kako su željeli ,ispali su u kupu ,a nisu više niti na vrhu ljestvice. U 3 dosadašnje prvenstvene utakmice imaju po pobjedu ,remi i poraz. Zadnje kolo su igrali 2 - 2 protiv Gladbacha ,prije toga izgubili kod Frankfura 2 -0 (tu su poraženi i u kupu) ,a slavili su u prvoj utakmici nastavka sezone gdje je pao Union 3 - 1. Šta se tiče gostujućih utakmica tu su odlični ,imaju 6 pobjeda po 2 remija i poraza. Danas im nedostaju Kampl ,Konate i Orban zbog ozljeda. Sigurno nas očekuje dobra utakmica ,Bayern je zadnje vrijeme u dobroj formi ,boljoj nego Leipzig koji se sigurno neće predati ,morat će i oni napasti ako žele pobjedu i povratak na vrh što bi trebalo opet Bayernu otvoriti prostora. Bayern je u dosta boljoj formi i nadam se da će to iskoristiti. 

SRETNO!

 

Link to comment
Share on other sites

Inter - Milan // Under 2,5 golova bet365 288sb - 1,90

Inter i Milan večeras igraju derbi utakmicu u okviru Serie A,a ovdje vjerujem da nećemo imati veliki broj golova, mislim da je dva gola maksimum koji možemo vidjeti večeras. Naravno, nikada ništa nije sigurno,ali mislim da je ovo vrlo blizu tome s obzirom da i jedni i drugi igraju dosta defanzivno, a pogotovo pošto se radi o derbiju mislim da će se igrati vrlo oprezno na obe strane.

Inter je u prošloj utakmici dobio Udinese u gostima sa 0-2, a prethodno su imali čak 3 utakmice u kojima smo imali rezultat 1-1. Dakle, na 4 vezane utakmice ovaj tim je odigrao s manje od 3 gola na utakmici, a mislim da će i večeras biti peta utakmica.

Milan igra očajnu sezonu, ali su u posljednjih nekoliko sezona uspjeli odigrati nešto bolje, no i sada je to dosta daleko od onoga što se očekuje od ovog tima. Milan je na prethodnih 5 utakmica samo jednom odigrao sa barem 3 gola na svojim utakmicama, tako da zaista i večeras treba očekivati jednu utakmicu sa malo golova.

Na posljednjih 5 utakmica ova dva tima samo je jedna prešla preko ove granice pa i to pokazuje koliko se u posljednje vrijeme igraju zaista tvrde utakmice, a vjerujem da će tako biti i večeras.

image.thumb.png.718e54347f44774244cf3c3ea5738d45.png

Link to comment
Share on other sites

ShefUtd-Bournemotuh 2 DNB(3.50) ili za hrabrije 2(5.00)

U 15:00 nedjeljni program Engleske Premier Lige otvaraju spomenuti par gore.Odabrao sam na Bournemotuh iz razloga što je ShefUtd putanja počela biti silazna,forma im je počela padati.Vjerovatno je došlo do tog da su 4 boda do 40 bodova koji u nekoj teoriji osiguravaju opstanak što je primaran cilj uprave ShefUtd.

Sa druge strane imamo nepredvidivi Bournemotuh koji po mom mišljenju imaju problem ili sa liječnicima kluba ili je do trenera i njegovog stožera jer je ovo druga sezona zaredom da im je pola igrača ozljeđeno.Bournemouth je sad vezao 2 pobjede za redom i to doma ali obe bez CS(clean sheta).Gostojuća forma nije obećavajuća,zadnje 3 tekme u gostima su gubili i prvo i drugo poluvrijeme.Pa zašto sam lud onda i igram na Borunemotuh?

Razlog je taj da kad su pod pritiskom i kad im utakmice postaju must win match,dobro odregiraju dobiju.Druga stvar je ta što ShefUtd je više gostujuća forma,a domaća forma im se svodi na 5-2-5(W,D,L),dok je bournemotuh na 3-1-8(W,L,D).Dalje na što se svodim je taj da po statistici preuzetoj sa whoscored.com je taj Shef i Bournemouth imaju problem sa realizacijom,Borunemotuh sa ćuvanjem loptu u posjedu.Da se iz argumentiram dalje.Shef Utd ima problem sa davanjem opasnih prekida u opasnoj zoni dok je Bournemotuh jak u izvođenju prekida bilo korner ili slobodan udarac kojeg izvodi Harry Wilson a on je igrač koji više obožava igrati u gostima nego doma čak potvrđuje statistika da je u gostima zabio 6 a doma 2 pogotka.Shef ipak napadači zabijaju slabije pogotke doma nego u gostima ali zato vezni igrači ulaze iz drugo plana i rade razliku i vjerovatno se Howie(menadžer popularnih trešnjica odlučio na formaciju (4-5-1).I finalno zašto sam se odlučio na Borunemotuh.Razlog je formacija.Dakle Bournemotuh je u formaciji 4-5-1,koja je dosta kontraški orijentirana ali se kroz nju moze građiti posjed jer imaš 3 centralna vezna koja pružaju opciju u napadu i obranu.Shef je karakteristično u formaciji 3-5-2 koja ih po meni čini ranjivim jer im je konstan formacija i postaju predvidljivi.

Link to comment
Share on other sites

On 06. 02. 2020. at 23:47, IzudinB said:

Inter - AC Milan (20:45) bet365 online kladionica">bet365
Sudac: Fabio Maresca">Fabio Maresca (5.25)
Prosjek ekipe 1: 2.62
Prosjek ekipe 2: 3.10
CPXGWN4.png

 

Večeras nas očekuje derbi della Madonnina koji bi nakon dugo vremena mogao biti izuzetno zanimljiv. Naime, Juve je jučer kiksao i Inter je pred imperativom pobjede. Milan je pak dolaskom Ibrahimovića dobio samopouzadnje i izgledaju daleko bolje nego ranije. 

Mislim da svi znamo koliko prljavo se zna igrati u susretima Intera i Milana i da rivalitet, animozitet i sve što ovaj derbi nosi nije potrebno posebno niti spominjati. 

Pročitao sam malo komentare o sucu a preporučujem i drugima da to naprave. Generalni je dojam, iz napisanog, da je utakmice koje je vodio odradio sa većim brojem kartona, da je kažnjavao prigovore i imao nisku toleranciju na preoštre startove. 

Granice od 6,5 ili 7,5 kartona jesu visoke ali radi se o vrućem gradskom derbiju sa visokim ulogom i slično kao na utakmici Porto-Bnefica jučer mogli bi vidjeti velik broj kartona i večeras. 

Prijedlog: over 6,5 ili 7,5 kartona kod bet365 ili unibet

Slika-zaslona-2020-02-09-u-13-44-44.png

Link to comment
Share on other sites

KK Igokea - KK Krka Novo Mesto - over 153.5 points @1.90 unibet

Meni je misterija kako je Igokea ovako loše rezultate imala ove sezone s obzirom kakve igrače imaju. U Igokeu se trpaju basnoslovne sume novca, stranci poput Vaughna, Greena, Evansa imaju oko 25-30k eura mjesečno, a ni Sava Lešić nema nešto puno manje, ja sam očekivao puno više od ovog tima ove sezone. Možda je najbolje situaciju opisao trener, Dragan Bajić izjavom krajem prošle godine. 

"Ovo je grupa razmaženih derišta. Uljuljkali su se. Imaju hrane i dobrih para i samo ih to zanima. Šutio sam mjesec dana, ali sada više neću. Što se tiče njihove profesionalnosti i odnosa prema igri, toga nema nigdje. Morao sam na ovaj način da im priđem jer se klub nalazi u teškoj situaciji. Evidentno je da do njih ništa ne dopire, ne poštuju drugarski pristup, njih samo interesuje novac. Neodgovorni su i mogu da kažem da u svojoj karijeri nisam radio sa ovakvim igračima", rekao je Bajić.

Međutim, tvrdim da igrači Igokee znaju igrati košarku, sve su to manje više dobri igrači, Rashad Vaughn, 23-godišnjak koji je bio 15. pick na NBA draftu, ima i nešto NBA iskustva. Igokea može ubaciti dosta poena, Krka dosta pala u formi, tri poraza zadnja imaju, traže način da se iskupe kao i Igokea koja je prošlo kolo doživjela debakl u Podgorici protiv Budućnosti. 

Over od 153.5 poena mi djeluje poprilično realno, a ova dva tima su i ranije znali odigrati na veliki broj poena. Igokea ima dobre skorere, Krka igrače poput Jošila i Lapornika koji ubacuju solidan broj poena. Tako da, ova srednja granica od 153.5 poena po mom mišljenju treba biti za koji poen veća, a ovo je totalno value. :) 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use