Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 7.2.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Primera

Petak1.jpg

Primera.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Petak2.jpg

Serie A.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Petak3.jpg

Bundesliga.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Francuska liga

Petak4.jpg

Ligue 1.jpg

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

Petak5.jpg

1. HNL.jpg

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

(Koeficijenti 6.2. u 15:40 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Roma - Bologna | Oba tima daju gol (1.57) bet365

Roma je ogroman favorit u ovom susretu. Ako ostvare pobjedu, to će biti njihova 15 ove sezone, ali sa lošim defanzivnim rekordom. Primili su čak 12 golova u posljednjih šest utakmica u ligi. Po meni je mnogo bolja oklada u ovom susretu igrati da oba tima daju gol.

Serie A.jpg

Izvor: bet365

Gosti su opasna ekipa, imaju dvije pobjede zaredom u posljednje dvije utakmice i igraju slično Sassuolou, sa tehnički potkovanim igračima u napadačkim pozicijama. Prilično sam uvjeren da će oni pronaći mrežu u ovom susretu, s obzirom da je i Roma izgubila tri od posljednjih pet utakmica u ligi, dok su primili barem po jedan gol u četiri od posljednjih pet utakmica u Seriji A.

Za Romu će nedostajati Zaniolo, Bouah i Diawara, dok na drugoj strani nema Dijksa, Medela, Krejcija i Sansonea. Sretno svima!

Screenshot_1.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 6.2. u 16:10 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

NAJAVA | Istra 1961 – Varaždin | Petak bi mogao donijeti potpuni “raspašoj”

Za Istru 1961, petak je “dan D”. Priznali oni to sebi ili ne, tješili se na sto raznih načina da je prvenstvo dugo, i da do kraja ima još puno, ne pobijede li Varaždin, pulska je momčad 90 posto drugoligaš.

Naime, u prilog tome govori činjenica kako ova momčad s Drosine niti ima karakter, niti moć, a niti stabilnost da se iz ove situacije, u slučaju neuspješnog petka izvuče. Za Varaždin poraz neće značiti pretjerano tragično.

Doživjeli su ga u gostima, vjerojatno će doći do promjene na njihovoj klupi nakon eventualnog posrtaja u Puli, no za njih još uvijek to nije kraj nadanja. Ima nekoliko razloga zašto je to tako. Varaždin se pojačao ove zime. Petorica novih igrača ipak su koliko-toliko i ipak će koliko-toliko donijeti neku novu energiju, neku novu kvalitetu, a usto, ne zaboravimo ni činjenicu kako je vrh struke nogometne reprezentacije Hrvatske dio ovog kluba.

I taj će vrh učiniti sve, ali upravo sve dozvoljene kao i manje dozvoljene radnje da varaždinska momčad ostane u ligi. Istra mora pobijediti ovog suparnika i upustiti se u potjeru za Interom, jer je zaprešićka momčad jedini pravi konkurent pulskoj, za toliko željeni ostanak u ligi.

U petak smo u Zaprešiću vidjeli tragikomičnu Istru. A tragikomedija u igri, je znak da ovaj stručni stožer ne zna što uopće da traži od svojih igrača. Dakle, u nogometu, u trenerskom smislu postoje tri segmenta o kojima struka mora voditi računa. Prvo, da unese dobru atmosferu kroz zanimljiv način rada. To danas može svaki trener učiniti.

Sve mu je dostupno, pa je tako i zagrebačkim kolegama s privremenom pulskom adresom. Drugo, da u odnosu prema van, dakle prema javnosti, prikaže priču u realnom stanju stvari, ali pozitivnu, koliko god ona negativnosti ima nakon pola godine bez pobjede. I to ova pulska garnitura uspješno radi. I treće, da u skladu s igračkim kadrom kojega ima na raspolaganju od njega izvuče najviše što može u datom trenutku.

Ovaj je posljednji segment, najblaže rečeno cirkus. I u taj cirkus, momčad kojom pulski trener raspolaže, više svojim nadređenima ne vjeruje. Vidljivo je to kroz stalne istupe u medijima gdje u takvim situacijama, kada se gubi vjera, tada se najčešće priča o sposobnosti, o samozadovoljstvu radom u “tom i tom okruženju”. Ali, su sve to samo puste i prazne priče i čeka se novi posrtaj. Krivci za stanje u potpuno raspamećenom odnosu na Drosini nikako nisu Javier Moran i Goran Roce. Koliko god ih mnogi prozivali, koliko god mnogima nije jasna uloga jednog ili drugog u sadašnjoj uredskoj postavi prvoligaša iz Pule.

Njihova uloga u klubu je nebitna. Oni ionako, ne mogu u svom segmentu rada napraviti ništa što ne “amenuju” gazde u Alavesu. I tu počinje i završava priča. Krivci za stanje u pulskom prvoligašu su ljudi koji su dali povjerenje ovom stručnom stožeru, ovom kadru igrača, bez imalo razmišljanja o tome kako će i na koji način ta grupa utjecati na nogometni razvoj u daljnjoj budućnosti kluba i u daljnjoj budućnosti nogometa na ovom području.

Uzmimo za primjer bilo kojega od igrača koji su trenutno u kadru seniorske momčadi iz Pule. Niti jedan, ali niti jedan jedini nije stasao u Puli. Dakle, ovdje se radi o legiji stranaca koju je u klub najprije doveo strani vlasnik, a ostatak društva okupio je na račun svog poznanstva i prijateljstva s njima trenutni trener momčadi. Mislim na Ćužea, Bušnju, Močinića, Blagojevića, a Duku i još ponekog ne treba ni spominjati.

Ovaj je trenerski kadar, zajedno s ovim odabranim igračima, u Pulu došao izgraditi sebe i svoje ime i nogometno prezime na karti HNL-a, ništa drugo. Što će nakon njih ostati?

Zasad pustoš. A potpuni “raspašoj” mogao bi donijeti ovaj petak. U slučaju negativnog rezultata. Pritom, rekoh, i eventualnu diobu bodova u ovom trenutku smatram potpunim porazom i promašajem ove garniture ljudi koja upravlja klubom. Potpuni promašaj stručnoga kadra, potpuni promašaj neposrednih proizvođača na terenu i potpuni promašaj menadžera i ostalih kvazi nogometnih djelatnika koji su od ove Istre ove godine učinili sprdačinu.

Izvor: https://www.istrasport.eu/najava-istra-1961-varazdin-petak-bi-mogao-donijeti-potpuni-raspasoj/

Istra - Varaždin 1 (1.90) bet365

Sve je rečeno u tekstu iznad. Istri ovdje prijeko potrebni bodovi, imaju isto kao i Varaždin na dnu tabele, a Inter Zaprešić im bježi četiri boda. Stoga Istra ovdje na svom terenu ne smije izgubiti, inače skoro vjerojatno ispadaju iz lige. Varaždin u gostima nema pobjede ove sezone, osvojili su samo tri boda u 10 utakmica i ovdje očekujem definitivno pobjedu domaćina, barem sa minimalnom razlikom. Sretno!

Screenshot_2.jpg

DIREKTNI LINK ZA UTAKMICU!

(Koeficijenti 6.2. u 16:17 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Slask-Lechia DNB 1 1.48 Marathonbet

Slask u borbi za prvaka i mislim da će iskoristit prijednost domačeg terena i da je puno više bliže pobjedi nego Lechia, zato se osiguramo za povratak uloga ako bude neriješeno (draw no bet ili azijski 0) jer mislim da nema puno mogućnosti da bi Slask izgubio ovu utakmicu.

Sretno!!!

Link to comment
Share on other sites

Primera

Alaves - Eibar (21:00) bet365
Sudac: Eduardo Prieto Iglesias (4.90)
Prosjek ekipe 1: 3.14
Prosjek ekipe 2: 2.52
sV8fPFQ.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A

AS Roma - Bologna (20:45) bet365
Sudac: Marco Guida (6.44)
Prosjek ekipe 1: 2.71
Prosjek ekipe 2: 3.38
3ODrCnQ.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

E. Frankfurt - Augsburg (20:30) bet365
Sudac: Manuel Grafe (2.00)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 1.85
7AVr0gp.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Francuska liga

Angers - Lille (20:45)
Sudac: Benoît Bastien (4.78)
Prosjek ekipe 1: 1.41    
Prosjek ekipe 2: 1.76

 

(Koeficijenti 7.2. u 00:03 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Nastavljamo sa Evroligom, jučer razočarao CSKA, promašen na dva tiketa, Vasilije Micić i Real Madrid ispoštovali. 

Panathinaikos dočekuje Zenit na svom parketu. Grčki tim sebi dodatno zakomplikovao situaciju za play-off nakon poraza u završnici protiv Crvene zvezde u Beogradu, iako su na početku četvrte četvrtine imali vodstvo od 11 razlike. To je drugi poraz zaredom za Panathinaikos, prije Zvezde su poraženi i protiv Valencije u gostima. Sada kući moraju pobijediti, inače će dovesti u pitanje plasman u Top 8 ekipa. Ruski tim nema šta tražiti u OAKA areni, gdje će domaći navijači sigurno napraviti vatrenu atmosferu pogotovo na blagu krizu u kojoj se nalaze Zeleni.

Već smo pisali pred prošlu utakmicu Zenita (protiv Fenera) da nisu u punom sastavu, izostanci Iversona, Renfroa i Ponitke. Iverson i Renfroe sigurno neće igrati protiv PAO, a Ponitka je pod znakom pitanja. Grci kući veoma dobri, daju dosta poena na svom parketu (Lyonu 100 poena dali, protiv Žalgirisa 96, protiv Bayerna 98..).

Azijski hendikep -7.5 na PAO po koeficijentu 1.43 u unibetu mi se čini OK za neki double, s obzirom da je koeficijent na pobjedu Grka simboličan 1.12. Vidjet ćemo u toku dana ponudu za igrače na ovaj meč, pa dodam ako bude nešto primamljivo.

rhnuyJh.png

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta pametno danas igrati, zadnjih par gubitaka me napravilo da pirim i u jogurt :D

Alaves -Eibar dosta kartona kod oba tima, ne previse golova. U dosadasnjim njihovim susretima imali su max po 3 gola (2:1 najcesci rezultat). Radi sigurnosti odigrat cu vise od 3 kartona i manje od 4 gola za kvotu 1.4 osim ako neko ovdje ne napise neku pametniju kombinaciju za taj susret.

 

Roma - Bologna drzim se onog sto IzudinB napisao jer mi se to cini najsigurnije. S talijanima se nikad ne zna, nekad bude hrpa golova nekad jedva jedan do dva

 

Angers-Lille tu idem na pobjedu Lille 2.75 Razlog je sto gledam statistiku zadnjih nekoliko utakmica oba tima kao i poziciju na tabeli. Ne gledam statistiku i rezultate od prije par godina. tom istom logikom sam neki dan oogodio Marseille na dobru kvotu. Slicnom logikom se vodim i kad se kladim na utakmice u kojima igra Real Sociedad koji me pozitivno iznenadio vec nekoliko puta.

 

Frankfurt-Ausburg je tesko procijeniti. Mislim da je Frankfurt mrvicu bolji ako gledamo zadnja dva susreta sa Leipzigom mada to nista ne znaci jer mislim da Leipzig nije igrao punim kapacitetom na tim utakmicama, nije dao sve od sebe kakvi su inace. Dolazim u napast igrati pobjedu Frankfurta ali cu radi sigurnosti igrati BTTS sa 1.55 kvotom.

Bristol City - Birmingham igram BTTS isto, kvota 1.66. Oba tima su prilicno jaka i ne bi me iznenadilo da rezultat bude nerijesen, nesto kao 1:1 ili 2:2

 

Sretno

Link to comment
Share on other sites

prije 11 sati, IzudinB said:

Primera

Alaves - Eibar (21:00) bet365 online kladionica">bet365
Sudac: Eduardo Prieto Iglesias">Eduardo Prieto Iglesias (4.90)
Prosjek ekipe 1: 3.14
Prosjek ekipe 2: 2.52
sV8fPFQ.png

prije 32 minute, thescaaar said:

Alaves -Eibar dosta kartona kod oba tima, ne previse golova. U dosadasnjim njihovim susretima imali su max po 3 gola (2:1 najcesci rezultat). Radi sigurnosti odigrat cu vise od 3 kartona i manje od 4 gola za kvotu 1.4 osim ako neko ovdje ne napise neku pametniju kombinaciju za taj susret.

Dva tima koja kao što si i sam rekao dobijaju dosta kartona ove sezone. Alaves je druga najrigoroznija ekipa u La Ligi, jučer sam pisao o Getafeu za subotu, Getafe koji je prvi po kartonima, a iza njih je odmah Alaves. Tako da mislim da ova utakmica ima veliki potencijal za over, ali sam pomalo skeptičan, te ću se oprobati na to da će oba tima imati barem po dva kartona na ovoj utakmici. 

S obzirom da Alaves dobija po 3.14 kartona, a Eibar 2.52 u prosjeku po utakmici, vjerujem da je to dovoljno da i u ovom susretu ova dva tima dobiju barem po dva kartona, što će ovu okladu učiniti dobitnom. Koeficijent ove kombinacije je 1.57 i čini mi se prilično primamljivim, pogotovo jer je koeficijent blizu ovog iznad, a skoro dva kartona manje moramo pogoditi. 

S obzirom da su ovo dva tima koja se nalaze na donjem dijelu tabele i samo šest bodova daleko od zone ispadanja, te imaju isto bodova, očekujem veliku borbu i vjerojatno dosta prekršaja koji će rezultirati kartonima. U međusobnim susretima ova dva tima znalo je biti i crvenih kartona, tako da ovdje ništa ne isključujem, Bitna stvar nam je da bet365 kladionica računa crveni kao dva žuta, što je dodatni plus ako mene pitate. SretnO!

Screenshot_13.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 7.2. u 11:15 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 36 minute, IzudinB said:

Dva tima koja kao što si i sam rekao dobijaju dosta kartona ove sezone. Alaves je druga najrigoroznija ekipa u La Ligi, jučer sam pisao o Getafeu za subotu, Getafe koji je prvi po kartonima, a iza njih je odmah Alaves. Tako da mislim da ova utakmica ima veliki potencijal za over, ali sam pomalo skeptičan, te ću se oprobati na to da će oba tima imati barem po dva kartona na ovoj utakmici. 

S obzirom da Alaves dobija po 3.14 kartona, a Eibar 2.52 u prosjeku po utakmici, vjerujem da je to dovoljno da i u ovom susretu ova dva tima dobiju barem po dva kartona, što će ovu okladu učiniti dobitnom. Koeficijent ove kombinacije je 1.57 i čini mi se prilično primamljivim, pogotovo jer je koeficijent blizu ovog iznad, a skoro dva kartona manje moramo pogoditi. 

S obzirom da su ovo dva tima koja se nalaze na donjem dijelu tabele i samo šest bodova daleko od zone ispadanja, te imaju isto bodova, očekujem veliku borbu i vjerojatno dosta prekršaja koji će rezultirati kartonima. U međusobnim susretima ova dva tima znalo je biti i crvenih kartona, tako da ovdje ništa ne isključujem, Bitna stvar nam je da bet365 online kladionica" rel="">bet365 kladionica računa crveni kao dva žuta, što je dodatni plus ako mene pitate. SretnO!

Screenshot_13.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 7.2. u 11:15 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

tu mi se sudac a i ekipe nisu svidjele,zadnjih 5 utakmica Alaves i Eibar su znali dobit po 1 karton a negdje po 3 i naviše nisu baš u nekom kontinuitetu nekako mi 50:50.sudac isto tako negdje pokaže par kartona a negdje se nadjeli za 2 utakmice.

rađe bi švabe odigrao da ce svatko po 1 karton dobit za isti koeficijent.

Link to comment
Share on other sites

prije 13 minute, Master of disaster said:

tu mi se sudac a i ekipe nisu svidjele,zadnjih 5 utakmica Alaves i Eibar su znali dobit po 1 karton a negdje po 3 i naviše nisu baš u nekom kontinuitetu nekako mi 50:50.sudac isto tako negdje pokaže par kartona a negdje se nadjeli za 2 utakmice.

rađe bi švabe odigrao da ce svatko po 1 karton dobit za isti koeficijent.

Ja sam već odigrao Alaves Eibar pa ćemo vidjeti. Nadam se najboljem u svakom slučaju, međutim, što kažeš za Švabe potpisujem, jer vidim da dobijaju skoro po dva kartona u prosjeku, dok mi sudac ne ulijeva nadu, ali vjerujem da može pokazati barem po jedan karton na obje strane. Svaka čast na prijedlogu, ti si mi i dao ideju za takve oklade i hvala ti na tome, nadam se da će nas kartoni danas ispoštovati kolega :)

Link to comment
Share on other sites

Frankfurt - Augsburg | Oba tima daju gol (1.61) bet365

Početak 21. kola u Bundesligi. Frankfurt je novu 2020. godinu započeo vrlo dobro. U četiri utakmice koje su odigrali na svim natjecanjima su ostvarili tri pobjede uz jedan remi. U ovom trenutku se nalaze na 11-oj poziciji na tabeli sa 25 bodova osvojenih do sada.

Na drugoj strnai imamo Augsburg koji se trenutno nalazi na jednom mjestu više sa bodom više. Nakon što su povezali dva poraza u drugom dijelu sezone u prošlom krugu su ostvarili pobjedu protiv Werdera i to na domaćem terneu. Po meni se u ovoj utakmici najbolje čini oklada na to da će oba tima dati gol, jer mi je najrealnija.

U šest od posljednjih sedam utakmica između ova dva tima palo je golova na obje strane. Mislim i vjerujem da će ovo biti jedan vrlo zanimljiv meč gdje golovi neće izostati, tako da očekujem barem po jedna na obje strane, baš kao što je to rekao i kolega @thescaaar i u potpunosti se slažem sa njim, samo je koeficijent u bet365 nešto malo veći.

Tu je i dosta ozljeda sa obje strane, kao što vidimo ispod na slici. Sretno!

Screenshot_14.jpg

Screenshot_15.jpg

(Koeficijenti 7.2. u 13:14 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 4 minute, IzudinB said:

Frankfurt - Augsburg | Oba tima daju gol (1.61) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Početak 21. kola u Bundesligi. Frankfurt je novu 2020. godinu započeo vrlo dobro. U četiri utakmice koje su odigrali na svim natjecanjima su ostvarili tri pobjede uz jedan remi. U ovom trenutku se nalaze na 11-oj poziciji na tabeli sa 25 bodova osvojenih do sada.

Na drugoj strnai imamo Augsburg koji se trenutno nalazi na jednom mjestu više sa bodom više. Nakon što su povezali dva poraza u drugom dijelu sezone u prošlom krugu su ostvarili pobjedu protiv Werdera i to na domaćem terneu. Po meni se u ovoj utakmici najbolje čini oklada na to da će oba tima dati gol, jer mi je najrealnija.

U šest od posljednjih sedam utakmica između ova dva tima palo je golova na obje strane. Mislim i vjerujem da će ovo biti jedan vrlo zanimljiv meč gdje golovi neće izostati, tako da očekujem barem po jedna na obje strane, baš kao što je to rekao i kolega @thescaaar i u potpunosti se slažem sa njim, samo je koeficijent u bet365 online kladionica" rel="">bet365 nešto malo veći.

Tu je i dosta ozljeda sa obje strane, kao što vidimo ispod na slici. Sretno!

Screenshot_14.jpg

Screenshot_15.jpg

(Koeficijenti 7.2. u 13:14 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

sad je veci, kad sam uplatio listic kod bet365 bio je 1.53 ;) eto, nekad ne valja ni pozurit sa uplatom

Link to comment
Share on other sites

prije 22 sati, IzudinB said:

Istra - Varaždin 1 (1.90)

...

Sve je rečeno u tekstu iznad. Istri ovdje prijeko potrebni bodovi, imaju isto kao i Varaždin na dnu tabele, a Inter Zaprešić im bježi četiri boda. Stoga Istra ovdje na svom terenu ne smije izgubiti, inače skoro vjerojatno ispadaju iz lige. Varaždin u gostima nema pobjede ove sezone, osvojili su samo tri boda u 10 utakmica i ovdje očekujem definitivno pobjedu domaćina, barem sa minimalnom razlikom. Sretno!

Screenshot_2.jpg

DIREKTNI LINK ZA UTAKMICU!

(Koeficijenti 6.2. u 16:17 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Izuzetno bitna utakmica za borbu za opstanak u HNL-u. Istra je slabija nego prvi dio sezone, par igrača je otišlo a malo toga kvalitetnog došlo. Realizacija bi mogla biti ogroman problem. 

Ono što me brine jest rast koeficijenta na Istru sa 1,90 na 2,20-2,30.

Očekujem jednu tvrdu i teško gledljivu utakmicu puno prekršaja, kartona, tenzija te sa par poluprilika. Vjerojatnije je da će Istra slaviti ali mislim da je oklada na manje od 2,5 golova također dobar izbor. Realizacija mući obje momčadi a uz to zbog važnosti utakmice obje momčadi će se više brinuti da ne prime nego da daju gol. 

Za hrabre probati i FT 1:0 za Istru. 

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, Goksim said:

Izuzetno bitna utakmica za borbu za opstanak u HNL-u. Istra je slabija nego prvi dio sezone, par igrača je otišlo a malo toga kvalitetnog došlo. Realizacija bi mogla biti ogroman problem. 

Ono što me brine jest rast koeficijenta na Istru sa 1,90 na 2,20-2,30.

Očekujem jednu tvrdu i teško gledljivu utakmicu puno prekršaja, kartona, tenzija te sa par poluprilika. Vjerojatnije je da će Istra slaviti ali mislim da je oklada na manje od 2,5 golova također dobar izbor. Realizacija mući obje momčadi a uz to zbog važnosti utakmice obje momčadi će se više brinuti da ne prime nego da daju gol. 

Za hrabre probati i FT 1:0 za Istru. 

1-0 FT

Under lagano prosao kao i tip 1 a i tocan rezultat ;) 

Nadam se da ste pratili :) 

Link to comment
Share on other sites

prije 12 sati, thescaaar said:

Ne znam sta pametno danas igrati, zadnjih par gubitaka me napravilo da pirim i u jogurt :D

Alaves -Eibar dosta kartona kod oba tima, ne previse golova. U dosadasnjim njihovim susretima imali su max po 3 gola (2:1 najcesci rezultat). Radi sigurnosti odigrat cu vise od 3 kartona i manje od 4 gola za kvotu 1.4 osim ako neko ovdje ne napise neku pametniju kombinaciju za taj susret.

 

Roma - Bologna drzim se onog sto IzudinB napisao jer mi se to cini najsigurnije. S talijanima se nikad ne zna, nekad bude hrpa golova nekad jedva jedan do dva

 

Angers-Lille tu idem na pobjedu Lille 2.75 Razlog je sto gledam statistiku zadnjih nekoliko utakmica oba tima kao i poziciju na tabeli. Ne gledam statistiku i rezultate od prije par godina. tom istom logikom sam neki dan oogodio Marseille na dobru kvotu. Slicnom logikom se vodim i kad se kladim na utakmice u kojima igra Real Sociedad koji me pozitivno iznenadio vec nekoliko puta.

 

Frankfurt-Ausburg je tesko procijeniti. Mislim da je Frankfurt mrvicu bolji ako gledamo zadnja dva susreta sa Leipzigom mada to nista ne znaci jer mislim da Leipzig nije igrao punim kapacitetom na tim utakmicama, nije dao sve od sebe kakvi su inace. Dolazim u napast igrati pobjedu Frankfurta ali cu radi sigurnosti igrati BTTS sa 1.55 kvotom.

Bristol City - Birmingham igram BTTS isto, kvota 1.66. Oba tima su prilicno jaka i ne bi me iznenadilo da rezultat bude nerijesen, nesto kao 1:1 ili 2:2

 

Sretno

4 od 5 pogodjeno :) Lille mi je posebno drag :D 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use