Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 6.2.2020.


IzudinB

Recommended Posts

prije 27 minute, lmao123 said:

Real Madrid v Real Sociedad

1&2-4  kuću na to stavite

2.2. Kod unošenja teksta tj. analiza, predviđanja ili rasprava obvezno je da obrazložite Vaš tip ili analizu kako bi mogli informirati druge članove, te voditi konstruktivnu raspravu ;

2.3. Tekstovi tipa "Real Madrid pobjeđuje 100%" biti će momentalno brisani, te korisnici propisno sankcionirani;

Ali eto nisi ti ni prvi ni poslednji na ovom forumu što ulaže kuću na 1.50 koef :D

Link to comment
Share on other sites

Bilbao - Barcelona // betbuilder bet365 288sb - 2,15

Athletic Bilbao je u posljednje vrijeme u vrlo lošoj formi, a pobjeda nakon jedanaesteraca protiv Elchea i Tennerifa u kupu Kralja je njihov jedini pozitivni rezultat posljednjih tjedana. Zadnju pobjedu u ligi su ostvarili još početkom decembra što je ujedno i jednia pobjeda od tada  ukoliko ne računame prolaske na penale u kupu.

Barcelona se u međuvremenu neprekidno poboljšava sa Quique Setiénom, a izgleda da su Leo Messi i Ansu Fati sjajan tandem, baš kao nekada što su bili Messi i Ronaldinho, kada je Argentinac tek počinjao karijeru. Fati je postiga dva gola oba na asistenciju Messija i čini se da će mladi Katalonac uz odsustvo Suareza i Dembelea postati druga violina u napadu.

Barca juriša na sva tri fronta i nema sumnje kako će i u ovom meču protiv Bilbaoa tražiti prolazak u polufinale.

image.thumb.png.4c5f2d95e8ea92fbb015cdc08c779f58.png

Link to comment
Share on other sites

Radnik - Krupa | Oba tima daju gol (1.60) 1xbet

Utakmica prijateljskog karaktera. Radnik je u prvom kolu pobijedio Kolubaru sa 2-1, a Krupa je u svom meču protiv Zaglebie povukla igrače sa terena zbog katastrofalnog suđenja. Glavni razlog zbog kojeg su igrači napustili teren, jeste taj kada je glavni sudac odlučio da ponovi penal za Zaglebie, kojeg su prethodno promašili. Tijekom tih 70 minuta prije penala, sudac je dosta navlačio za Poljsku ekipu, dok je napravljen i prekršaj kod iznenađujućeg gola, ali sudac to nije vidio.

Što se tiče ove utakmice, mislim da nas očekuje jedna zanimljiva utakmica, a mislim da bi oba tima mogla dati gol. Ova dva tima su odigrala mnoštvo zanimljivih susreta, a dosta puta je bilo golova na obje strane. Posljednji put kada su ova dva tima igrala prošle godine u finalu kupa, domaćin je na kraju bio pobjednik, ali rezultat je bio 3-1. 

Ovdje očekujem jednu prilično opuštenu utakmicu, Krupi bi godila pobjeda, jer sigurno žele zaboraviti što se dogodilo u pondjeljak, no trener Radnika je pred ovu utakmicu rekao da ovakve prijateljske utakmice za njega nemaju nikakvog značaja, jer mu ne donose nikakve bodove. Uglavnom očekujem da oba tima daju gol, ipak je prijateljska. Sretno!

Screenshot_65.jpg

Link to comment
Share on other sites

Anadolu Efes - Žalgiris Kaunas - Anadolu Efes -5.5 (AH) @1.54 unibet

Efes dočekuje Žalgiris, očekujem laganu pobjedu turskog tima koji igra nevjerovatno. Sada im se vratio i Vaslije Micić i stvarno djeluju nezaustavljivo, kada igrate protiv Efesa skoro pa nemoguće je zaustaviti sve njih. Larkin trpa čitavu utakmicu, onda uđe Micić na PG da 20 poena, grize i u napadu i u odbrani, Larkin uzme tek par šuteva, a sve lopte idu Miciću. Singleton u ovoj sezoni EL trice na oko 50%, Beaubois također igra sjajno u zadnjim utakmicama, 13pts u zadnjoj protiv CSKA u gostima i 11 protiv Zvezde u Beogradu.

Žalgiris zna da iznenadi, nisu ekipa koja nema ni glavu ni rep tako da neki hendikep već od 5.5 bi bilo nešto malo rizičnije. Efes je u Litvaniji slavio 74-68, Litvanci sada imaju finu seriju od tri pobjede, ali mišljenja sam da se danas u Turskoj neće previše pitati, jednostavno Efes je superioran tim, da Euroliga nema sistem kakav ima, ja bi im sada dao trofej, ali mislim da će danas lagano slaviti sa bar 6 poena razlike, kao što rekoh neki veći hendikep ne bih pokušavao. 

Edit: Jučer smo fino pogodili Ayona preko iz Zenita protiv Fenerbahčea, a ja bih danas pokušao sa Micićem over 12.5 poena. Efes je poenterska mašina u Sinan Erdemu, Lyonu zadnju kući dali 101 poen, Khimkiju isto 101, Maccabiju 99, Bayernu 104... Srpski reprezentativac željan koševa, što se vidjelo i protiv CSKA u zadnjoj, u par navrata bio nejasno sebičan, utakmicu završio sa 19 poena za 29 minuta koliko je proveo na parketu. 

Istina da Žalgiris zna odigrati dobru odbranu, ali ne vidim kako mogu zaustaviti Efes u potpunosti, eventualno će pokušati neutralizovati šut za 3 i sa distance, a tu će onda Micić uzeti dosta lopti i ulazima poentirati. Tako da, danas prije Vasu over nego Larkina. :)

Link to comment
Share on other sites

prije 16 minute, bjorn said:

Anadolu Efes - Žalgiris Kaunas - Anadolu Efes -5.5 (AH) @1.54 unibet" rel="">unibet

Efes dočekuje Žalgiris, očekujem laganu pobjedu turskog tima koji igra nevjerovatno. Sada im se vratio i Vaslije Micić i stvarno djeluju nezaustavljivo, kada igrate protiv Efesa skoro pa nemoguće je zaustaviti sve njih. Larkin trpa čitavu utakmicu, onda uđe Micić na PG da 20 poena, grize i u napadu i u odbrani, Larkin uzme tek par šuteva, a sve lopte idu Miciću. Singleton u ovoj sezoni EL trice na oko 50%, Beaubois također igra sjajno u zadnjim utakmicama, 13pts u zadnjoj protiv CSKA u gostima i 11 protiv Zvezde u Beogradu.

Žalgiris zna da iznenadi, nisu ekipa koja nema ni glavu ni rep tako da neki hendikep već od 5.5 bi bilo nešto malo rizičnije. Efes je u Litvaniji slavio 74-68, Litvanci sada imaju finu seriju od tri pobjede, ali mišljenja sam da se danas u Turskoj neće previše pitati, jednostavno Efes je superioran tim, da Euroliga nema sistem kakav ima, ja bi im sada dao trofej, ali mislim da će danas lagano slaviti sa bar 6 poena razlike, kao što rekoh neki veći hendikep ne bih pokušavao. 

Zalgiris ih je znao vec nekoliko puta iznenaditi u Turskoj,vraca im se landale i jedan je od najbitnijih igraca otkako nema grigonisa uz lekaviciusa,efes izgubio samo jednu kuci i to u prvom kolu,imaju dobru prednost na tablici,a igraju s protivnikom koji je u formi,koji ih je znao iznenaditi i kojemu pobjede trebaju,ja se nebi igrao hendikepom,iako efes kvalitetniji i hendikep nije velik moglo bi ovdje biti svasta

Link to comment
Share on other sites

prije 10 minute, tihi372 said:

Po meni je bolja opcija CSKA pobjeda u gostima protiv olympiakosa, 

Oly bez spanulisa,rochestie i najvjerojatnije printezisa

A moguće, gledao sam i to, ali eto ovo je vjerovatno biti ili ne biti utakmica za Oly, play-off iz ove perspektive djeluje nedostižno, ali ovo bi mogao biti zadnji voz, do kraja sezone Oly ima međusobne sa Khimkijem, Zvezdom, Lyonom, Milanom, i eto mislim da i dalje u njima živi bar tračak nade za play-off, a CSKA me ranije znala negativno iznenaditi. Ja sam ih na početku sezone sjećam se imao na tiketu protiv Olympiakosa kući, i izgubili od Olympiakosa...

Link to comment
Share on other sites

prije 4 minute, bjorn said:

A moguće, gledao sam i to, ali eto ovo je vjerovatno biti ili ne biti utakmica za Oly, play-off iz ove perspektive djeluje nedostižno, ali ovo bi mogao biti zadnji voz, do kraja sezone Oly ima međusobne sa Khimkijem, Zvezdom, Lyonom, Milanom, i eto mislim da i dalje u njima živi bar tračak nade za play-off, a CSKA me ranije znala negativno iznenaditi. Ja sam ih na početku sezone sjećam se imao na tiketu protiv Olympiakosa kući, i izgubili od Olympiakosa...

Jeste ali bez spanoulis su rochestia i printezisa

Link to comment
Share on other sites

Voluntari-FCSB 2 1.45 bet365

Rumunjska 1. liga, tu je sve jasno da dolazi pobjeda gosta - Voluntari glatko zadnji u ligi uz velike financijske probleme i mislim da ispada iz lige jer igraju katastrofalno. Sa druge strane, FCSB se još bori za prvaka ili barem drugo mesto na kraju, i mislim da može doč danas do lagane pobjede i sa hendikepom.

Sretno!!!

Link to comment
Share on other sites

prije 2 minute, bjorn said:

Ma da, jasno da je CSKA favorit, trebali bi dobiti. Nego i Real bi trebao protiv Albe u gostima. Hahaha, u isto vrijeme smo za Real :D

Pa kad slaba ponuda nogometa,gledam kotrijk je zadnji 4 protiv Antwerpena zabio gol kod kuce,ovo im je utakmica sezone,solidni kod kuce,dobili standarda zadnju kuci 3:1,odigrali sa bruggeom u gostima 2:2,problem je sto primaju dosta golova,a dobra stvar je sto gostima neigra prvi strijelac mbokani

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, bjorn said:

Anadolu Efes - Žalgiris Kaunas - Anadolu Efes -5.5 (AH) @1.54 unibet" rel="">unibet

Efes dočekuje Žalgiris, očekujem laganu pobjedu turskog tima koji igra nevjerovatno. Sada im se vratio i Vaslije Micić i stvarno djeluju nezaustavljivo, kada igrate protiv Efesa skoro pa nemoguće je zaustaviti sve njih. Larkin trpa čitavu utakmicu, onda uđe Micić na PG da 20 poena, grize i u napadu i u odbrani, Larkin uzme tek par šuteva, a sve lopte idu Miciću. Singleton u ovoj sezoni EL trice na oko 50%, Beaubois također igra sjajno u zadnjim utakmicama, 13pts u zadnjoj protiv CSKA u gostima i 11 protiv Zvezde u Beogradu.

Žalgiris zna da iznenadi, nisu ekipa koja nema ni glavu ni rep tako da neki hendikep već od 5.5 bi bilo nešto malo rizičnije. Efes je u Litvaniji slavio 74-68, Litvanci sada imaju finu seriju od tri pobjede, ali mišljenja sam da se danas u Turskoj neće previše pitati, jednostavno Efes je superioran tim, da Euroliga nema sistem kakav ima, ja bi im sada dao trofej, ali mislim da će danas lagano slaviti sa bar 6 poena razlike, kao što rekoh neki veći hendikep ne bih pokušavao. 

Edit: Jučer smo fino pogodili Ayona preko iz Zenita protiv Fenerbahčea, a ja bih danas pokušao sa Micićem over 12.5 poena. Efes je poenterska mašina u Sinan Erdemu, Lyonu zadnju kući dali 101 poen, Khimkiju isto 101, Maccabiju 99, Bayernu 104... Srpski reprezentativac željan koševa, što se vidjelo i protiv CSKA u zadnjoj, u par navrata bio nejasno sebičan, utakmicu završio sa 19 poena za 29 minuta koliko je proveo na parketu. 

Istina da Žalgiris zna odigrati dobru odbranu, ali ne vidim kako mogu zaustaviti Efes u potpunosti, eventualno će pokušati neutralizovati šut za 3 i sa distance, a tu će onda Micić uzeti dosta lopti i ulazima poentirati. Tako da, danas prije Vasu over nego Larkina. :)

Evo Micić već 11 poena, na početku druge četvrtine :) Larkin 0, baš kao što sam očekivao :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use