Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 2.2.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

ah2V0yq.jpg

EyKV4Hm.jpg

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

jygs2ef.jpg

gR2GLTy.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

f1uLTR8.jpg

wEGcfAL.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

fOeap6f.jpg

0HzAW2U.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Francuska liga

LciU68A.jpg

MGP5viu.jpg

FRANCUSKA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

IX3LU5A.jpg

yawXqSy.jpg

1.HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 30.1. u 15:34 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Varaždin - Hajduk Split 2 (1.36) bet365

Hajduk kao što je i očekivano veliki favorit za pobjedu i mislim da će to i ostvariti. Varaždin je ekipa koja je ubjedljivo na dnu tabele i ubjedljivo su najgori u ligi. Mislim da za njih zaista nema spasa i vjerujem da će ispasti iz lige ove sezone.

Kada je u pitanju Hajduk Split, oni se nalaze na drugoj poziciji, te iako od titule zaista nema ništa pored ovakvog Dinamo Zagreba, vjerujem da se oni moraju boriti za tu drugu poziciju, koja je vrlo bitna, s obzirom da im donosi kvalifikacije za Ligu prvaka, što Hajduk zaista već dugo vremena čeka. Imaju samo bod više od Rijeke i mislim da oni ne bi smjeli kiksati u ovakvim utakmicama.

Hajduk je također imao odličan period za pripreme, gdje su igrali protiv četiri ekipe, Grasshoppersa, Honveda, Vardara i Dynamo Kieva. Hajduk je ostvario pobjede u tri te utakmice, dok su samo protiv Grasshoppersa remizirali sa 1-1. To zaista pokazuje da su se odlično pripremili za drugi dio sezone i mislim da će ovo lagano proći. Sretno!

Screenshot_9.jpg

DIREKTNA UPLATA!

(Koeficijenti 31.1. u 17:36 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Burnley - Arsenal (15:00) bet365
Sudac: Chris Kavanagh (3.06)
Prosjek ekipe 1: 1.79
Prosjek ekipe 2: 2.25
nwTyoY3.png

Tottenham - Manchester City (17:30) bet365
Sudac: Mike Dean (4.39)
Prosjek ekipe 1: 2.21
Prosjek ekipe 2: 1.88
bAwMTVG.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Primera

Leganes - Real Sociedad (12:00) bet365
Sudac: Mario Melero López (5.91)
Prosjek ekipe 1: 3.05
Prosjek ekipe 2: 1.90
4MiYnha.png

Eibar - Betis (14:00) bet365
Sudac: Juan Martínez Munuera (4.80)
Prosjek ekipe 1: 2.52    
Prosjek ekipe 2: 2.90
ZgbRj1c.png

Ath. Bilbao - Getafe (16:00) bet365
Sudac: Javier Alberola Rojas (3.36)
Prosjek ekipe 1: 2.24
Prosjek ekipe 2: 3.19
cKSbtNt.png

Sevilla - Alaves (18:30) b et365
Sudac: Carlos Del Cerro Grande (4.80)
Prosjek ekipe 1: 2.81
Prosjek ekipe 2: 3.14
KgTLpSu.png

Villarreal - Osasuna (18:30) bet365
Sudac: Valentín Pizarro Gómez (3.80)
Prosjek ekipe 1: 1.90
Prosjek ekipe 2: 2.95
r8GvdCf.png

Barcelona - Levante (21:00) bet365
Sudac: Adrián Cordero Vega (3.73)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 2.43
RR9VBUv.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A 

Juventus - Fiorentina (12:30) bet365
Sudac: Fabrizio Pasqua (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 2.76
Zdxl0Rn.png

AC Milan - Verona (15:00) bet365
Sudac: Daniele Chiffi (4.67)
Prosjek ekipe 1: 3.10
Prosjek ekipe 2: 2.45
xne1COj.png

Atalanta - Genoa (15:00) bet365
Sudac: Davide Massa (6.22)
Prosjek ekipe 1: 2.19
Prosjek ekipe 2: 3.00
C3dFWRQ.png

Lazio - SPAL (15:00) bet365
Sudac: Antonio Giua (5.38)
Prosjek ekipe 1: 2.75
Prosjek ekipe 2: 3.10
x4hB5kX.png

Lecce - Torino (18:00) bet365
Sudac: Gianluca Rocchi (6.10)
Prosjek ekipe 1: 2.81
Prosjek ekipe 2: 2.57
8r9qM0n.png

Udinese - Inter (20:45) bet365
Sudac: Marco Di Bello (3.56)
Prosjek ekipe 1: 2.19
Prosjek ekipe 2: 2.62
TmWGHc7.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

FC Koln - Freiburg (15:30) bet365
Sudac: Robert Kampka (4.60)
Prosjek ekipe 1: 2.42
Prosjek ekipe 2: 1.37
jsTs3Z1.png

Paderborn - Wolfsburg (18:00) bet365
Sudac: Patrick Ittrich (4.50)
Prosjek ekipe 1: 2.16
Prosjek ekipe 2: 1.79
eAoMmuS.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Francuska liga

Nice - Lyon (15:00) bet365
Sudac: Benoît Bastien (4.78)
Prosjek ekipe 1: 2.06
Prosjek ekipe 2: 1.53    


Metz - St. Etienne (17:00) bet365
Sudac: Antony Gautier (3.82)
Prosjek ekipe 1: 1.94
Prosjek ekipe 2: 1.94


Bordeaux - Marseille (21:00) bet365
Sudac: Ruddy Buquet (3.30)
Prosjek ekipe 1: 1.94
Prosjek ekipe 2: 2.22

(Koeficijenti 31.1. u 19:00 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama.

Link to comment
Share on other sites

Lazio - SPAL 1 (1.22) bet365

Ovo mi liči na zicer dana. Dobar koeficijent za kombiniranje sa drugim tipovima. Mogu slobodno reći da je SPAL najgora ekipa u Seriji A i siguran sam da će ispasti iz lige. Pobijedili su Atalantu, ali mi je zaista utakmica izgledala kao namještena.

Međutim, što se tiče Lazija, oni su zaista jedno prijatno iznenaenje ove sezone i u ovom trenutku se bore za prva tri mjesta zajedno sa Interom i Juventusom. Lazio je u odličnoj formi, pobijedili su 14 utakmica ove sezone uz četiri neriješene i dva poraza. Kod kuće su još ubjedljiviji. Postigli su 30 golova, a primili samo osam u 10 utakmica. Oni u deset utakmica na domaćem terenu imaju osam pobjeda i dva remija i to protiv Rome i Atalante. Očekujem laganu pobjedu domaćina. Sretno!

Screenshot_28.jpg

(Koeficijenti 31.1. u 17:50 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

On 31. 01. 2020. at 19:01, IzudinB said:

Juventus - Fiorentina (12:30) bet365 online kladionica">bet365
Sudac: Fabrizio Pasqua (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 2.76
Zdxl0Rn.png

U ovom derbiju nemam što mnogo pametovati. Svi znamo koliko je Juventus kvalitetnija i bolja momčad u ovom trenutku od Fiorentine. Stara dama se nalazi na prvoj poziciji sa 51 bodom osvojenim do sada, samo tri više od Intera koji ih u stopu prati. Na drugoj strani imamo Fiorentinu koja se nalazi na 13-oj poziciji i ako nastave nizati poraze, oni bi se mogli naći u borbi za opstanak. Za sada su sigurni na toj poziciji sa deset bodova iznad zone ispadanja.

Naravno, ovdje sugeriram pobjedu Juventusa, ali preporučujem i okladu na više od dva kartona na susretu, što nam na betbuilderu daje koeficijent od 1.55, jučer je bio 1.66. Ovakve oklade možete kombinirati samo u bet365 kladionici, koja nema manipulativnih troškova i poreza na dobitak.

Pasquea.jpg 

Sama pobjeda Juventusa ne predstavlja neku veliku vrijednost, tako da je ovo prilično primamljivo. Kada pogledamo da Pasqua, koji sudi ovu utakmicu, inače na svojim utakmicama dijeli po tri ili više kartona, ova granica od dva i više kartona na utakmici se zaista čini izglednom. Fiorentina dobiva skoro po tri kartona na utakmici u prosjeku, dok Juventus nešto više od dva.

Što se tiče izostanaka, Juventus će u ovom susretu biti bez Chiellinija, Danila, De Sciglia, Demirala i Khedire. Na drugoj strani nema samo Riberyja, te je Boateng pod znakom sumnje.

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 1.2. u 18:11 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Screenshot_20.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo da postavim ranije da moze svatko ko zeli odigrati. Opet sam se opredjelio za utakmice na kojima po statistici pada dosta golova pa necu gnjaviti. A parovi su 

atalanta - genoa na zadnji 8 utakmica doslo vise od 2.5 golova

galatasaraj - konya na zadnji 6 utakmica islo vise od 2.5 golova 

to mi je nekako najsigurnije Za dubl a drugi listic uz to dvoje odigrat cu jos dva para al sa manje golova a to su 

numancia - almeria manje od 2.5 golova doslo na zadnji 13 utakmica 

Cluj - FCSB rumunji na zadnji 12 utakmica doslo manje od 2.5 golova

Link to comment
Share on other sites

prije 36 minute, ikotipster said:

Evo da postavim ranije da moze svatko ko zeli odigrati. Opet sam se opredjelio za utakmice na kojima po statistici pada dosta golova pa necu gnjaviti. A parovi su 

atalanta - genoa na zadnji 8 utakmica doslo vise od 2.5 golova

galatasaraj - konya na zadnji 6 utakmica islo vise od 2.5 golova 

to mi je nekako najsigurnije Za dubl a drugi listic uz to dvoje odigrat cu jos dva para al sa manje golova a to su 

numancia - almeria manje od 2.5 golova doslo na zadnji 13 utakmica 

Cluj - FCSB rumunji na zadnji 12 utakmica doslo manje od 2.5 golova

 

C715B679-518B-4BCC-BF13-C325CFE7B13F.png

67D146FC-22FA-4CB7-AF8F-D412C99E1D4E.png

Link to comment
Share on other sites

prije 15 sati, IzudinB said:

U ovom derbiju nemam što mnogo pametovati. Svi znamo koliko je Juventus kvalitetnija i bolja momčad u ovom trenutku od Fiorentine. Stara dama se nalazi na prvoj poziciji sa 51 bodom osvojenim do sada, samo tri više od Intera koji ih u stopu prati. Na drugoj strani imamo Fiorentinu koja se nalazi na 13-oj poziciji i ako nastave nizati poraze, oni bi se mogli naći u borbi za opstanak. Za sada su sigurni na toj poziciji sa deset bodova iznad zone ispadanja.

Naravno, ovdje sugeriram pobjedu Juventusa, ali preporučujem i okladu na više od dva kartona na susretu, što nam na betbuilderu daje koeficijent od 1.55, jučer je bio 1.66. Ovakve oklade možete kombinirati samo u bet365 online kladionica" rel="">bet365 kladionici, koja nema manipulativnih troškova i poreza na dobitak.

Pasquea.jpg 

Sama pobjeda Juventusa ne predstavlja neku veliku vrijednost, tako da je ovo prilično primamljivo. Kada pogledamo da Pasqua, koji sudi ovu utakmicu, inače na svojim utakmicama dijeli po tri ili više kartona, ova granica od dva i više kartona na utakmici se zaista čini izglednom. Fiorentina dobiva skoro po tri kartona na utakmici u prosjeku, dok Juventus nešto više od dva.

Što se tiče izostanaka, Juventus će u ovom susretu biti bez Chiellinija, Danila, De Sciglia, Demirala i Khedire. Na drugoj strani nema samo Riberyja, te je Boateng pod znakom sumnje.

Screenshot_20.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 1.2. u 18:11 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Boateng je potpisao za Besiktas.

Link to comment
Share on other sites

Odlučio sam da se od danas aktiviram i na ovoj temi. Pokusacu da stavljam samo ono što mi deluje najbolje za taj dan. Svaki predlog neka bude da se igra za 5 unita.

Skor: 0/0

Profit:0

 

Predlog 1: Zenit Petersbourgh - Kalev/Cramo H2(+14.5) at 1,65 14:00h

U Zenitu su trenutno out: Renfroe, Iverson, Ponitka, Khvostov i kako se cini i Ayon. To ih ostavlja samo sa Holinsom, Albisijem, Tomasom i Abromaitisom od ovogodisnjih pojacanja plus Rusi koji su tu. Sto se tice Estonaca, gledao sam svega nesto malo jednu utakmicu ove sezone, nisu oni nista posebno,  ali jesu recimo dobili Zenit u prvoj tekmi 84 80 iako su igrali neki od gore povredjenih. Mislim da ovo ima value, pogotovo po ovom hendikepu, jer iako Zenit i dalje ima kvalitet da ovo danas dobije, njima sledi i dupli program ove nedelje u Evroligi sto ce im dodatno potrositi ove glavne igrace. Ako se danas odlepe na neku veliku razliku, mislim da ce da spuste loptu i odmore glavne igrace pa Kalev ne bi trebao izgubiti vise od 14.

Predlog 2 : Real Madrid - Joventut poeni domaćin +(93,5) at 1,67 12:30h

Nema se sta puno reći ovde, Joventut je ove sezone jedna od najbržih ekipa u Evropi, a Real već godinama gaji sličan stil. Joventut je dobio 100 od Valensije, 93 od Zaragoze, 91 od Tofaša, 92 od Burgosa, 90 od Unijace, 95 od Barse...  Igraju lošu odbranu, igraju jako brzo, Real će imati dosta missmatcheva danas jer je puno undersized i loših defanzivaca generalno u Joventutu, od Prepeliča preko Zagarsa, penzionera Harangodija... 

 

Predlog 3 : Brose Bamberg - Frankfurt h1 (8,5) at 1,65 15:00h

Brose ove sezone igra dva takmičenja i to je jedan od najvećih razloga zašto mislim da nisu bolje pozicionirani u Nemačkoj, nemaju dovoljno vremena za pripremu utakmica, pogotovo u fazi napada gde zaista baguju nekad. Medjutim, danas im dolazi jedna od klasičnih Nemačkih run and gun ekipa, ekipa ritma protiv kojih mislim da Bamberg ove sezone ima šta da ponudi jer igraju odličnu odbranu, borbeni su i trener sam dosta rotira. To govori i granica koja je na 151,5 što je za Nemačku baš malo. Poeni su fino rasporedjeni, najviše se ističe uglavnom centar iz Egipta Marei, ali svi se trude da doprinose i igraju sa dosta energije. Sa druge strane i ove godine je u Frankfurtu prva violina legenda kluba koja igra već desetak sezona uzastopno za Skylinerse Quanteez Robertson, koji je ove sezone na nekih 37 minuta po meču, sa 11 poena i 29% za tri... Nema tu nikakvog velikog kvaliteta, Bamberg je ozbiljnija ekipa, koja će svojom dubinom ja mislim danas ostvariti prednost, Frankfurt nema gotovo nikakvu pomoć sa klupe i desetak razlike deluje realno.

Predlog 4: Paok - Kolosos Rhodes ukupno poena + (161,5) at 1,63 16:00h

Iako iskreno ne znam ništa o Kolososu ovo moram da probam pre svega zbog Paoka. Paok je klasična domaćinska ekipa, imaju 0 9 u gostima, gledao sam ih par puta ove sezone i ljudi igraju jako brzo, i to pre svega jer su im glavna pojačanja došla iz Koreje gde se igrala takva košarka, a na njih su jos dodali Smitha koji je odličan brz prodoran i koji ima kvalitet a onda su dodali i Bobija Browna, koga ne treba posebno spominjati , retko ko ume tako da se ispucava :D Na ovih 161,5 bi ih probao i protiv Duletovog Partizana iz najboljih dana :D

Predlog 5: Saratov - Lokomotiva h2 (-4,5) at 1,63 14:00h

Poslednjih predlog za danas. O kvaliteti Lokosa ne treba trošiti reči, tu su Kuzminskas , Sem Deker, Williams koji je bio mvp ovog meseca u VTB ligi, Kalnietis, Johny O Bryant, Will Cummings kao i neki od boljih Ruskih igrača Fridzon i Kulagin... Od kada su ispali iz Eurokupa kao prvi favoriti, čini se da su dobili vreme da se uigraju i proigraju, sada igraju jednom nedeljno, imaju vremena da spreme svaku utakmicu i čini se da zaista hvataju formu. Sa druge strane Saratov je u teškom padu, pet poraza zaredom u VTB i to čak i od Parme kući.. Osim Hikes iz Šarlota, tu su tri prosečna crnca i nijedan ruski igrača koji išta vredi jer su prekomadovali neke mlade iz drugog i juniorskog tima i to je sve. Doveli su sada Boutrajata koga je otpustila Ced Oli verovatno da propaju spasti šta se može spasiti ali mislim da od toga nema ništa, nema on taj kvalitet...

 

Srećno svima danas!

Link to comment
Share on other sites

prije 22 minute, Stefan1050 said:

Odlučio sam da se od danas aktiviram i na ovoj temi. Pokusacu da stavljam samo ono što mi deluje najbolje za taj dan. Svaki predlog neka bude da se igra za 5 unita.

Skor: 0/0

Profit:0

 

Predlog 1: Zenit Petersbourgh - Kalev/Cramo H2(+14.5) at 1,65 14:00h

U Zenitu su trenutno out: Renfroe, Iverson, Ponitka, Khvostov i kako se cini i Ayon. To ih ostavlja samo sa Holinsom, Albisijem, Tomasom i Abromaitisom od ovogodisnjih pojacanja plus Rusi koji su tu. Sto se tice Estonaca, gledao sam svega nesto malo jednu utakmicu ove sezone, nisu oni nista posebno,  ali jesu recimo dobili Zenit u prvoj tekmi 84 80 iako su igrali neki od gore povredjenih. Mislim da ovo ima value, pogotovo po ovom hendikepu, jer iako Zenit i dalje ima kvalitet da ovo danas dobije, njima sledi i dupli program ove nedelje u Evroligi sto ce im dodatno potrositi ove glavne igrace. Ako se danas odlepe na neku veliku razliku, mislim da ce da spuste loptu i odmore glavne igrace pa Kalev ne bi trebao izgubiti vise od 14.

Predlog 2 : Real Madrid - Joventut poeni domaćin +(93,5) at 1,67 12:30h

Nema se sta puno reći ovde, Joventut je ove sezone jedna od najbržih ekipa u Evropi, a Real već godinama gaji sličan stil. Joventut je dobio 100 od Valensije, 93 od Zaragoze, 91 od Tofaša, 92 od Burgosa, 90 od Unijace, 95 od Barse...  Igraju lošu odbranu, igraju jako brzo, Real će imati dosta missmatcheva danas jer je puno undersized i loših defanzivaca generalno u Joventutu, od Prepeliča preko Zagarsa, penzionera Harangodija... 

 

Predlog 3 : Brose Bamberg - Frankfurt h1 (8,5) at 1,65 15:00h

Brose ove sezone igra dva takmičenja i to je jedan od najvećih razloga zašto mislim da nisu bolje pozicionirani u Nemačkoj, nemaju dovoljno vremena za pripremu utakmica, pogotovo u fazi napada gde zaista baguju nekad. Medjutim, danas im dolazi jedna od klasičnih Nemačkih run and gun ekipa, ekipa ritma protiv kojih mislim da Bamberg ove sezone ima šta da ponudi jer igraju odličnu odbranu, borbeni su i trener sam dosta rotira. To govori i granica koja je na 151,5 što je za Nemačku baš malo. Poeni su fino rasporedjeni, najviše se ističe uglavnom centar iz Egipta Marei, ali svi se trude da doprinose i igraju sa dosta energije. Sa druge strane i ove godine je u Frankfurtu prva violina legenda kluba koja igra već desetak sezona uzastopno za Skylinerse Quanteez Robertson, koji je ove sezone na nekih 37 minuta po meču, sa 11 poena i 29% za tri... Nema tu nikakvog velikog kvaliteta, Bamberg je ozbiljnija ekipa, koja će svojom dubinom ja mislim danas ostvariti prednost, Frankfurt nema gotovo nikakvu pomoć sa klupe i desetak razlike deluje realno.

Predlog 4: Paok - Kolosos Rhodes ukupno poena + (161,5) at 1,63 16:00h

Iako iskreno ne znam ništa o Kolososu ovo moram da probam pre svega zbog Paoka. Paok je klasična domaćinska ekipa, imaju 0 9 u gostima, gledao sam ih par puta ove sezone i ljudi igraju jako brzo, i to pre svega jer su im glavna pojačanja došla iz Koreje gde se igrala takva košarka, a na njih su jos dodali Smitha koji je odličan brz prodoran i koji ima kvalitet a onda su dodali i Bobija Browna, koga ne treba posebno spominjati , retko ko ume tako da se ispucava :D Na ovih 161,5 bi ih probao i protiv Duletovog Partizana iz najboljih dana :D

Predlog 5: Saratov - Lokomotiva h2 + (4,5) at 1,63 14:00h

Poslednjih predlog za danas. O kvaliteti Lokosa ne treba trošiti reči, tu su Kuzminskas , Sem Deker, Williams koji je bio mvp ovog meseca u VTB ligi, Kalnietis, Johny O Bryant, Will Cummings kao i neki od boljih Ruskih igrača Fridzon i Kulagin... Od kada su ispali iz Eurokupa kao prvi favoriti, čini se da su dobili vreme da se uigraju i proigraju, sada igraju jednom nedeljno, imaju vremena da spreme svaku utakmicu i čini se da zaista hvataju formu. Sa druge strane Saratov je u teškom padu, pet poraza zaredom u VTB i to čak i od Parme kući.. Osim Hikes iz Šarlota, tu su tri prosečna crnca i nijedan ruski igrača koji išta vredi jer su prekomadovali neke mlade iz drugog i juniorskog tima i to je sve. Doveli su sada Boutrajata koga je otpustila Ced Oli verovatno da propaju spasti šta se može spasiti ali mislim da od toga nema ništa, nema on taj kvalitet...

 

Srećno svima danas!

Svaka ti čast na ovako lipim i kvalitetnim analizama

Link to comment
Share on other sites

Eto nekih mojih prijedloga pa tko hoće neka izabere

Burnley-Arsenal..više od 2.5gola

posljednje 4 utakmice između njih završile sa 3+ golova

Varaždin-Hajduk...2 ko kuća(hrabriji mogu i hendikep igrati)

Varaždin zadnji na ljestvici,nisu doveli skoro nikakva pojačanja a Hajduk igra sve bolje

Lazio-Spal..1..

Lazio igra u sjajnoj formi dok je spal u slaboj formi a to su ipak talijani i može se dogoditi da spal zabije gol,stoga očekujem 3+

Winthertur-Chiasso...3+

Švicarci,obje ekipe nemaju nikakve obrane i primaju puno golova

Milan-Verona ..više od 5.5 kartona

Milan u prosjeku dobiva po 4 kartona,a Verona je u dobroj formi i očekujem da će zabiti gol i onda postaje tekma borbena

1580641150975.thumb.jpg.cbd172bf6162122d8ca91cae9d1a96db.jpg

Link to comment
Share on other sites

Burnley - Arsenal // Over 10,5 kornera bet365 288sb - 1,83

Arsenala mrzim igrati na kornere kako je na klupu došao Arteta,ali ponuda nije tako bajna za kornere,pa sam u jednu ruku bio i prinuđen.No,svejedno mislim da bi trebali ipak imati preko 10 kornera u ovoj utakmici s obzirom da će gosti sigurno ići na pobjedu,a i Burnley bi mogao uraditi isto jer su na istom broju bodova,plus imaju dvije pobjede iz prethodne 2 utakmice.Tako da bi sigurno trebalo očekivati jednu dobru utakmicu sa velikim brojem kornera.

Burnley ove sezone izvodi nešto manje od 5 kornera u prosjeku po utakmici,a kada pogledamo ukupan broj kornera na njihovim utakmicama vidimo da su na prosjeku od 10,7 kornera.Arsenal je sa prosjekom izvedenih kornera među najboljima u ligi,ali ako pogledamo samo utakmice kako je Artera na klupi taj prosjek ne bi bio veći od 4 po slobodnoj procjeni.

Ovako su na prosjeku od 6,3 kornera po utakmici,te na čak 12,2 kornera kada pogledamo ukupan broj kornera.U prvom dijelu sezone Arsenal je bio bolji od Burnleya sa 2-1 na Emiratesu kada smo imali čak 10 kornera od Arsenala,te 7 od Burnleya.Danas se vjerojatno neće igrati baš takva utakmica s obzirom da je došlo do promjene trenera,ali nam i nije potrebno 17 već svega 11 kornera,a za to se nadam da neće biti problema.

image.png.d47b81abb8dfe4bc9a872e426448e6e4.png

 

Tottenham - City // Pobjeda Citya bet365 288sb - 1,53

Sigurno da je ovo i derbi između dva vrhunska trenera Mourinha i Guardiole. Danas prednost dajem Cityu koji ima naravno mnogo kvalitetniji tim. Guardiola će imati motiva jer igra protiv velikog rivala, a i tima koji je izbacio City u polufinalu Lige Prvaka. Tottenham ove sezone katastrofalan što je koštalo posla Poketina. Na njegovo mjesto je došao Mourinho koji je imao par dobrih rezultata na početku, ali ponovno su upali u krizu. Tottenham nema napadača i to se vidi jer ne mogu ni gola da postignu. City napadački će sigurno biti dominantan i teško da im Tottenham može parirati. City u prošlom kolu izgubio od gradskog rivala i morat će da podignu formu i da pokušaju biti koliko toliko u trci za titulu.

image.thumb.png.f6b64d8d053f92da5b9528b59b1ee87b.png

 

Barca - Levante // -1,5 AH Barcelona bet365 288sb - 1,32

Moj posljednji par za danas je utakmica na Camp Nou između Barcelone i Levantea. Barcelona je otpustila trenera i došao je Setien koji forsirar "tika taku" i sigurno da će s vremenom Barca biti sve bolja i efikasnija. Nakon tri teške utakmice Setien je napokon u kupu imao nešto lakšu utakmicu i raspoložene strijelce. Mislim da će i večeras protiv Levantea biti slično jer Barcelona i pored posjeda lopte mora da radi na završnici. Fina je kvota na dva razlike protiv slabašnog Levantea koji ne bi trebao da iznenadi Barcelonu. Griezman je u dobroj formi u posljednje vrijeme što raduje pred ovaj meč. Za Barcelonu nema dugo već povređenog Suareza. Levante ima četiri poraza u posljednih 5 utakmica. Samo su pozitivan rezultat ostvarili u kupu.

 

Ukupna kvota 3,72 ( bet365 288sb )

image.thumb.png.1e5653af2c36d0c9d5f6444ae2a0cae0.png

Link to comment
Share on other sites

Nice - Lyon // Pobjeda Lyona bet365 288sb - 1,95

Susret Francuske lige gdje se sastaju Nice i Lyon i mislim da bi bilo veliko iznenađenje kada Lyon ne bi došao ovdje do tri boda s obzirom na formu koju pokazuju jedni i drugi. Ova dva tima su se sastala u kupu prije svega par dana takodjer je domaćin bila ekipa Nice gdje je Lyon slavio sa 1:2 po meni su u tom meču pokazali da su kvalitetnija ekipa i vjerujem da će i danas pokazati to te da će doći do vrlo važna tri boda.

Ekipa Lyona je u fenomenalnoj formi u posldjnjih deset odigranih mečeva imaju devet pobjeda i jedan remi bez i jednog su poraza sto je nevjerovatno s obzirom na to kako su igrali "toplo hladno" na početku sezone. Sa druge strane Nice igra toplo hladno ništa posebno i mislim da ovdje nemaju šta tražiti iako su domaćini i danas.

r.png.49e7285031a9c08585085c071874e28c.png

Link to comment
Share on other sites

Milan - Verona // Milan over 1,5 golova bet365 288sb - 1,80

Dolazak Ibrahimovića u Milano je trgao iz letargije ovu ekipu, nakon početnih 0:0 protiv čini mi se Sampdorije vezali su tri trijumfa u prvenstvu i opet su aktivirali san o borbi za četvrto mjesto. Milan je jako dobar i u Kupu, prije par dana su nakon produžetka slavili protiv Torina sa 4:2 iako su gubili do pred sam kraj 1:2 tako da je samopouzdanje sigurno na visokom nivou. Verona stoji jako dobro na tabeli, sigurno da je pred početak sezona glavni cilj bio opstanak u društvu najboljih, već sad bi mogli reći da su na odličnom putu da zacrtani cilj i ostvare pa vjerujem da će u nekim utakmicama uživati više nego da im gori za bodove, a ovo je utakmica u kojoj slobodno mogu uživati. Verona nema neki imperativ, ali Milan obzirom da domaći teren, tri vezane prvenstvene pobjede i dobre partije u Kupu bi trebao i danas krenuti na tri boda, popravili su efikasnost u zadnjih mjesec dana tako da vjerujem da danas mogu postići najmanje dva gola.

u.png.967ebec59c6357bcc5da923d94de87d3.png

Link to comment
Share on other sites

Predlog 6: Zion Williamson +(18.5) at 1.75 20:00h

Čim sam video da ni danas nema Kapele a ni Nene morao sam uzeti ovo. Zion je zver od 130 kg, a Rocketsi u reketu imaju Tuckera i možda Chandlera ako dobije neke minute... Nemam iskreno šta puno reći ovde, utakmica je prognozirana na ogroman broj poena , a ovih 18,5 mi deluju kao veliki value. Rocketsi jednostavno nemaju mesa koje se može suprotstaviti jednom ovakvom fizikalcu, Zion itekako može istrčati u tranziciji, videli smo da može pogoditi i trojku, uz neki ofanzivan skok i alej op, on bi lako mogao proći ovu granicu danas.

Srećno!

Link to comment
Share on other sites

Udinese - Inter oba tima daju gol (1.80) bet365

Inter je u seriji od tri uzastopna remija, da bi ostali u trci za Scudetto pobjeda u Udinama večeras im je imperativ. Iza "Zebri" su više nego skromni rezultati ove sezone, ali na svom terenu igraju vrlo dobro (3 pobjede i remi u posljednje četiri utakmice), i vjerujem da će i te kako namučiti Nerazzure. Inter je postigao gol u 95% utakmica ove sezone, te na svim gostovanjima, gdje inače imaju bolji učinak nego na domaćem terenu. Ipak, u posljednje vrijeme imaju problema sa koncentracijom u završnici utakmica, pošto su u posljednjih 6 utakmica u četiri susreta primili gol nakon 75. minuta. Ove sezone su samo dvaput sačuvali mrežu na gostovanjima, odnosno jednom u proteklih 11 utakmica, a mislim da će njihova zadnja linija biti na pravom ispitu protiv tima koji ima sedmi najbolji učinak kući u Serie A. Nezahvalno je prognozirati konačni ishod u ovom duelu i pored toga što je Inter favorit, stoga mislim da je bolja opcija opklada na golove.

Link to comment
Share on other sites

Superbowl: Kansas city - San francisco  ukupno manje od 56 poena (tečaj 1.7 bet365)

Nisam največji stručnjak za NFL, ali mislim da so pretjerali sa granico za over/under i mislim da če bit obrane na nivoju (barem obrana SF), tako da mislim da ide ovaj superbowl na manji broj poena. Igram na sitni ulog Mahomes under 302.5 jarda (tečaj 2.2 na bet365) jer mislim da je granica pretjerana i da če ga obrana SF dobro pokrivati.

Sretno i uživajte u utakmici oni koji možete gledat (ja idem spavat jer radim sutra ? )

EDIT: Odličan superbowl, još jedan put u ovoj sezoni preokret i slavje Kansas cityja i Mahomsa. Obe dvije oklade dobitne. Nadam se da je neko ispratio :D

Link to comment
Share on other sites

prije 23 sati, ikotipster said:

Evo da postavim ranije da moze svatko ko zeli odigrati. Opet sam se opredjelio za utakmice na kojima po statistici pada dosta golova pa necu gnjaviti. A parovi su 

atalanta - genoa na zadnji 8 utakmica doslo vise od 2.5 golova

galatasaraj - konya na zadnji 6 utakmica islo vise od 2.5 golova 

to mi je nekako najsigurnije Za dubl a drugi listic uz to dvoje odigrat cu jos dva para al sa manje golova a to su 

numancia - almeria manje od 2.5 golova doslo na zadnji 13 utakmica 

Cluj - FCSB rumunji na zadnji 12 utakmica doslo manje od 2.5 golova

Evo momci smjesi se i drugi dan da ce proc sve sto sam predlozio tri para prosla jos se ceka cluj drugo poluvrijeme 0:0 je trenutno ???

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use