Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 24.1.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Ajmo danas sve na naše :)

Rukomet: Norveška - Hrvatska X2 (2,60) (PSK): Ne mogu protiv naših! Iako su Norvežani favoriti po kladionicama protiv nas ,to su bili i Španjolci iako je ovo totalno druga utakmica ja ću danas x2. Ovde se sve zna mi o njima ,oni o nama. Norvežani pokazali najviše ,vole brz rukomet ,brz centar ,sve pobjede do ove utakmice. Sjajni Sagosen ,odličan golan Bergerud ,Jondal i ekipa. Najteža utakmica za naše ,isto tako mislim da je to i Norvežane pogotovo kad se uzme značaj utakmice. Vidit ćemo kako će se Norvežani danas snaći protiv naše 5 -1 obrane gdje se nadan da će Duvnjak odraditi dobar posao. Slažem se kad je Kaleb rekao da mi Norvežanima ne odgovaramo jer mi igramo "šah" rukomet koji mislim da ne odgovara Norvežanima. Očekuje se da će Karačić bit spreman ,vidjet ćemo za Cindrića. Ukoliko naši uspore Norvežane čvrstom obranom i dugim napadima mislim da naši ovdje imaju šanse. 

Vaterpolo: Španjolska - Hrvatska X2 (1,55) (PSK): Po kladionicama mi smo favoriti ,značaj je velik ko dobije ulazi u finale i u borbu za zlato. Po izjavama naših vidim da žele to zlato i izboriti OI. Cijeli turnir naši su na niovu ,odlično smo odigrali protiv Grčke i protiv Crne Gore gdje nam se dogodila da ta rupa gdje smo mislili da je gotovo. Vidim našu reprezentaciju kao bolju ,centri pogotovo ,tu se nadam da ćemo tražiti šansu ,prednost Španjolske vidim samo na lijevom strani gdje je taj odlični Perrone. Sve u svemu očekujem pobjedu naših jer mislim da smo kvalitetniji od Španjolaca. 

Na mali ulog ću dodati još overe Jondala i Horvata i Mačkovšeka iz Slovenije. Horvat je na 2,5 u PSK ,sigurno će imati motiv nakon promašenog sedmerca od prije 2 godine iako je prošlo već vremena. Očekujem ga na dobroj minutaži ,ako izvede koji sedmerac još mogao bi proći ovo. Jondal je na 3,5 ,isto što i za Horvata ,dobra minutaža ,puca sedmerce ,dobar u kontri. Mačkovšek na 3,5 ,mislim da mora povući danas ukoliko Slovenci misle nešto protiv Španjolaca. Odamarao protiv Norvežana ,jedan od glavnih pucača u Sloveniji ,2,03 metra u sebi ,nadan se njegovom raspucavanaju danas. 

Link to comment
Share on other sites

M.Jondal 3,5 gol -vise 1,65.

Pretpostavljam da ce pokusati da zaustave raspucanog Sagosena. Logicno mi je da u takvoj situaciji on vise asistira i vjerovatno ce odlicni Jondal dobiti par lopti. Jondal ce vjerovatno pucati poneki sedmerac, pretpostavljam u drugom poluvremenu, bar je do sada tako bilo. Ako bude koja sansa za kontru, Jondal je opet tu. 

J. Maqueda 2,5 vise 1,60

Mislim da je svaki mec isao preko ove granice. Igra dobro kada svi stanu on preuzme i pogodi. Mislim da ce dati danas minimalno 3 ako ne i vise. 

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, IzudinB said:

Španjolska - Slovenija | Zabarec manje od 3.5 (1.688) 1xbet" rel="external nofollow">1xbet

Zabarec je na ovom turniru u Sloveniji inače dobijajo šansu da šutira sedmerce te tako popravi svoj skor na listi strijelaca. Međutim, na toj poziciji Bombač ima prednost prije svega, kao i Dolonec prije Zabareca. Miha Zabarec je često bio tek treći izbor za tu poziciiju, pa dosta toga zavisi od nastupa igrača koji imaju prednost, a to su ova dva koja sam spomenuo prije.

Slovenija je protiv Norveške kombinirala svoju postavu, Miha Zabarec je pogirao nešto više od 20 minuta, postigao je samo tri gola u tom susretu, dok je postigao jedan od tri izvođena sedmerca. Mislim da će nešto slično biti i ovdje, samo što će vjerojatno njegovi sunarodnjaci dobiti više šanse, no bit će zanimljivo vidjeti baš koliku minutažu će dobiti Miha.

Po meni je ova granica od 3.5 odlična. Španjolska je zaista jedna jaka momčad, defanzivno su najkvalitetnija momčad sa nekih odličnim igračima u obrani, te se ovdje sigurno mora probati under, pogotovo jer samo 1xbet" rel="external nofollow">1xbet kladionica nudi manje od 3.5, a mislim da će to i oni maknuti iz ponude uskoro. Po meni odlična kvota. Sretno!

Screenshot_4.jpg

Prijatelju ovdje moram da kazem suprotno kod nas mogu ulovit zarabec over 2.5 gola ali i tvoja granica over 3.5 meni sasvim prolazna. Zarabec ako gledamo ovaj 2 dio turnira uzima vecina sedmerca protiv norveske od 7 uzeo 3 protiv portugala od 6 uzeo 4 i sve pogodio protiv madzarske uzeo od 3 jednog i protiv islandije od 6 uzeo 3... znaci od 22 on pucao 10 recimo protiv norveske 4 pucali ostali ali sve one 3 preostale utakmice on je pucao vecina njih... bombac sigurno nije ispred njega on je od onih 22 uzeo 2 obe falio, dolenc uzeo 5 i zabio 2... u prvome djelu turnira pucao je dolenc i poneki bombac i zarabec, uskoro sam siguran da danas vecina sedmeraca uzima zarabec... spanjolska u prosjeku napravi malo vise nego 3 semderaca na utakmicu... ali danas se igra polufinale i nece dozvolit laganih pogodtka tako da ocekujem najmanje 4 semderce nadam se i vise... ako bude njih 5 onda 3 sigurno uzima zarabec... barem tako je bilo do sad i takav je plan. Granicu kod nas u sloveniji over 2.5 uzimam odmah... a ovu 3.5 isto bi prije uzeo over... moze zarabec pogodit i iz igre.

Sretno jedan ce pogodit:) 

Link to comment
Share on other sites

Pobjeda Norveške mi se čini i više nego izgledna, čak i hendikep -1.5 na Norvežane od @1.90 u bet365 mi je odlična opcija. Stvarno svaka čast hrvatskoj reprezentaciji i Červaru, odradili su fenomenalan posao, s obzurom da prije prvenstva nije baš bilo optimistično. Međutim, treba biti objektivan. Norvežani su prejaka reprezentacija, meni se sviđa kako igraju, brz rukomet, kontre sijevaju sa svih strana. U Švedskoj će imati odličnu podršku, onakvu kakvu je Hrvatska imala u Beču. Gledajući Norvežane stičem utisak da mogu svakome ubaciti 35 golova, a Hrvatska je na ovom prvenstvu imala čudnih padova u igri, mislim da Norvežani neće imati milosti za te black oute hrvatske repke. 

Slažem se sa @glukongla, mislim da nije pametno trpati Sagosena over 6.5 u ovakvoj utakmici. Sve snage će biti iskorištene da se Sagosen zaustavi, tu će najviše raditi kapiten Duvnjak, a Sagosen u takvim situacijama će više asistirati i davati loptu igračima poput Jøndala koji je majstor za kontre. Srećno svima večeras, očekujemo dobar rukomet. 

Link to comment
Share on other sites

Bez previše filozofije probaćemo timski over na Fenerbahče.

Pisali smo o Milanu nedavno, ekipa nije u dobrom ritmu, izgubili su dvije vezane utakmice u Evroligi, a zatim i meč protiv tvrde Breše koji smo pratili.
Fenerbahče je na putu oporavka i cilja na plejof nakon katastrofalnog starta. Proigrao je Sloukas, Željko polako slaže kockice i ovo je prilika za novi trijumf, a imajući u vidu posljednje igre obje ekipe, radije ću pokušati sa timskim overom Fenera za kojeg mislim da će ubaciti i više od 82 poena. 

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, Vele said:

Molim hitan odgovor za igrače koji se klade na bet365 online kladionica" rel="">bet365.Preko kojeg alternativnog linka ulaze na bet365 online kladionica" rel="">bet365

Jeli Zalagam ?ili http://www.28365365.com/?

VPN ?

 

Imam nekih tehničkih problema,oa pokušavam to riješiti .

Ja koristim ovog.

 

https://www.288sb.com/#/IP/

Link to comment
Share on other sites

prije 4 minute, Vele said:

Molim hitan odgovor za igrače koji se klade na bet365 online kladionica" rel="">bet365.Preko kojeg alternativnog linka ulaze na bet365 online kladionica" rel="">bet365

Jeli Zalagam ?ili http://www.28365365.com/?

VPN ?

 

Imam nekih tehničkih problema,oa pokušavam to riješiti .

Ja koristim ovaj link i sve super funkcioniše https://www.788-sb.com/?Affiliate=365_847818#/HO/, a imaš ovdje više alternativnih linkova pa odaberi koji ti funkcioniše --> https://www.svijetkladjenja.com/online-kladionice/bet365/alternativni-mirror-linkovi/

Link to comment
Share on other sites

Fenerbahce - Milano 1 /// Žalgiris - ALBA Berlin 1 @1.75 (bet365)

Euroligaški combo, dvije utakmice u kojoj su po meni izgledne pobjede favorita. Iako su poraženi od Barce u Istanbulu, Fener je podigao formu u posljednje vrijeme, vezali su nekoliko pobjeda i vratili se u trku za playoff. Bila bi ogromna senzacija da na kraju ne završe među prvih osam timova, s druge strane Milano je nakon dobrog starta poprilično pao u formi, već tri mjeseca ne znaju za pobjedu u gostima u EL.

Žalgiris je za mene ozbiljnija ekipa od Albe, koja se dosta oslanja na šut za tri poena, i u dvije utakmice protiv Zvezde prošle sedmice, Litvanci su na mene ostavili bolji utisak. Nalaze na dnu tabele, ali mislim da to nije prava slika njihovog kvaliteta, skoro ni u jednoj utakmici nisu u potpunosti nadigrani, protiv CSKA u Moskvi su izgubili na produžetke, a od Panathinaikosa u Atini su poraženi sa dva razlike. Alba je vezala dvije pobjede na gostovanjima (Olympiacos i Zvezda), bilo bi previše da slave i u Kaunasu.

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, nidjeveze said:

Bez previše filozofije probaćemo timski over na Fenerbahče.

Pisali smo o Milanu nedavno, ekipa nije u dobrom ritmu, izgubili su dvije vezane utakmice u Evroligi, a zatim i meč protiv tvrde Breše koji smo pratili.
Fenerbahče je na putu oporavka i cilja na plejof nakon katastrofalnog starta. Proigrao je Sloukas, Željko polako slaže kockice i ovo je prilika za novi trijumf, a imajući u vidu posljednje igre obje ekipe, radije ću pokušati sa timskim overom Fenera za kojeg mislim da će ubaciti i više od 82 poena. 

Untitled.jpg

Dvije crne rupe od 4min za Fener dovoljno sa zafali 10ak poena. Lose 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use