Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 18.1.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Kad sam se već ulovio utakmice Hrvatska - Njemačka, za one koji vole veće koeficijente evo jedan valuebet

unibet daje koeficijent 11,00 da će Njemačka voditi na polurvemenu te da će Hrvatska pobjediti

Naravno da treba malo sreće za ovaj tip oklade ali ne bi bio prvi put da Hrvatska uđe loše u utakmicu i da dignu razinu igru u drugom poluvremenu. Koeficijent 11,00 je nerealan i treba bi biti daleko niži po mom mišljenju

bet365 daje 9,50 za istu okladu a po meni koeficijent ne bi trebao biti veći od 5,00...

Slika-zaslona-2020-01-18-u-16-53-23.png

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, Gandalf said:

Posle pauze na forumu, opet sam tu i nadam se da pogodim koju prognozu što se tiče kartona.  Poslednja godina se je završila u velikom minusu zbog nediscipline nadam se da negativni trend okrene u plus :)

TSG Hoffenheim-Eintracht Frankfurt over 3.5 kartona 1.72 bet365 online kladionica" rel="">bet365
 
Tu očekujem jednu izjednačenu utakmicu gdje je dosta realna granica za 4 kartona. Ali ja ču uzet jednu manje, više od 2 žuta. Domaćin ima prosjek od 1.76 kartona po utakmici, gosti imaju 2.06 kartona. Poslednje 4 međusobne utakmice su završile  sa 4 žuta, 2 žuta + 1 crveni, 5 + 1 crveni i 2 žuta.
 
Sudija če biti S. Stegemann koji ima prosjek 3.51 kartona po utakmici. Tako da over 2 kartona je sigurna opcija za mene.
 
Fortuna Düsseldorf-Werder Bremen over 4.5 kartona kv.2.10,  sigurnije over 3.5 kartona kv.1.53 bet365 online kladionica" rel="">bet365
 
Ova utakmica mi liči zicer, da bi mogla biti završena dosta lako sa barem 5 kartona. Jedna od najgrubijih timova u ligi. Domačin je najgrubiji tim sa prosjekom od 2.59 kartona po utakmici, dok su gosti sa 2 kartona u prosjeku po utakmici.  Oba tima se bore za obstanak a mislim da  su gosti dosta bolji tim i da jim nije mjesto na donjem dijelu bundeslige. Tako da očekujem grubu utakmicu sa dosta faula. Nadam se da če i sudija  F. Brych , koji ima 4.37 kartona po utakmici odraditi svoj posao kao što treba. Međusobne utakmice su igrali tako: 2 žuta, 4 žuta, 7 žutih, 4 žuta, 7 žutih+1 crveni karton. Ja sam uzeo sigurniju granicu više od 3 kartona.
 
1. FC Köln-VfL Wolfsburg over 3.5 kartona kv.1.61 bet365 online kladionica" rel="">bet365
 
Još jedna zanimljiva utakmica u bundesligi gdje su gosti blagi favorit na kladionicama. Koln ima 2.47 kartona po utakmici, dok imaju gosti 1.82 kartona.  Utakmicu če suditi M. Fritz , koji ima prosjek  3.90 kartona po utakmici. Na poslednjih međusobnih utakmicama je bilo 4,5,3,7,5 žutih kartona. Ja sam uzeo sigurniju granicu više od 2.
 
 

Lagano kroz svi kartoni ali imam još over 4 žuta Real - sevilla ?. Lazio isto pogođen .

Link to comment
Share on other sites

On 16. 01. 2020. at 15:57, IzudinB said:

Newcastle - Chelsea 2 (1.50) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Čini se da je u tijeku težak raspored za Newcastle, te uprkos prednošću domaćeg terena ovog vikenda, oni će biti ozbiljno testirani od strane Chelseaja. Newcastle je u posljednjem kolu igrao protiv Wolvesa i uprkos tome što su poveli u sedmoj minuti susreta, rezultat je na kraju glasio 1-1.

U međuvremenu, Chelsea je prethodnog tjedna igrao protiv Burnleya, protiv kojeg su dominirali i ostvarili pobjedu od 3-0, te se udobno smjestili na toj četvrtoj poziciji. Čini se da će Chelsea i ovog vikenda ostvariti nova tri boda.

Oni su bili jedna od najboljih momčadi u natjecanju do sada. Bili su posljednja momčad koja je osvojila naslov prije nego što je Pep sa svojom ekipom započeo dominaciju, pa čak i sada sa ovako mladom momčadi se čvrsto drže mjesta koja vode u Ligu prvaka.

Ekipa se također vraća nakon impresivnog niza u posljednjih nekoliko dana. Do sada su Plavci neporaženi u posljednje četiri utakmice (od kojih su prve tri bile pobjede), dok su u gostima neporaženi u 11 od posljednjih 13 gostovanja. Momčad je od kolovoza izgubila samo od Manchester Cityja i Evertona u gostujućim utakmicama, dok su imali niz od sedam pobjeda u gostima u nizu u Premier ligi i Ligi prvaka.

S druge strane, Newcastle je bez pobjede u pet od posljednjih šest utakmica, dok nisu uspjeli zadržati mrežu netaknutom u 23 od prethodnih 28 utakmica.

Što se tiče ozljeda Colback, Maquillo i Schar su sigurno van terena, dok su Ki Sung-Yong, Muto, Saint-Maximin i Yedlin pod znakom sumnje. Za Chelsea neće biti Loftus-Cheeka, Pulišića, Van Ginkela, dok je Alonso pod znakom sumnje. Očekujem pobjedu Chelseaja u ovoj utakmici.

76IfCgh.jpg

DIREKTNI LINK NA UTAKMICU!

(Koeficijenti 16.01. u 15:56 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

U Premier League danas od 7 utakmica 5 xeva. Pa nećemo valjda vidjeti i šesti. 

O Newcastleu sam pisao više puta ove sezone i po mom mišljenju igraju ispod svake razine Premier League. Chelsea je slabiji nego prijašnjih godina ali morao bi komotno slaviti danas. Istina, trebao je i City ali valjda je red i da kod engleza danas nešto bude i realno :)

Slika-zaslona-2020-01-18-u-17-59-20.png

Slika-zaslona-2020-01-18-u-18-02-21.png

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Goksim said:

Kad sam se već ulovio utakmice Hrvatska - Njemačka, za one koji vole veće koeficijente evo jedan valuebet

unibet daje koeficijent 11,00 da će Njemačka voditi na polurvemenu te da će Hrvatska pobjediti

Naravno da treba malo sreće za ovaj tip oklade ali ne bi bio prvi put da Hrvatska uđe loše u utakmicu i da dignu razinu igru u drugom poluvremenu. Koeficijent 11,00 je nerealan i treba bi biti daleko niži po mom mišljenju

bet365 daje 9,50 za istu okladu a po meni koeficijent ne bi trebao biti veći od 5,00...

Slika-zaslona-2020-01-18-u-16-53-23.png

Za one koji se premišljaju evo i kako ovo izgleda u zemaljskim kladionicama gdje je koeficijent i više nego duplo manji!

Slika-zaslona-2020-01-18-u-19-23-52.png

Ovo je definiitvno valuebet koji se može odigrati kod unibet i bet365 kladionice po fantastičnim koeficijentima. 

Slika-zaslona-2020-01-18-u-19-26-02.png

Link to comment
Share on other sites

Napoli - Fiorentina oba tima daju gol (1.75) bet365

I jedni i drugi su u krizi, Napoli je ostvario najgori učinak u prvom dijelu sezone još od 2007/08 kada su se vratili u Serie A, dok je Fiorentina nakon dobrog starta nanizala osam utakmica bez pobjede i skliznula na 14. mjesto, prekinuvši taj niz tek u prošlom kolu. Zajedničko za oba tima ove sezone je defanzivna nestabilnost, primaju dosta golova i u rijetkim prilikama uspijevaju da završe utakmicu bez primljenog gola.

Zanimljiv podatak za Fiorentinu je to da su ove sezone postigli 6 golova nakon kornera, što je najviše od svih timova od Serie A, tako da su izuzetno opasni iz prekid igre. Na 7 od 9 gostovanja u prvenstvu ove sezone postigli su gol, i vjerujem da mogu zatresti mrežu i na San Paolu. Napadački potencijal Napolija nije sporan, za razliku od defanzive, stoga očekujem barem po gol na obe strane.

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Goksim said:

Za one koji se premišljaju evo i kako ovo izgleda u zemaljskim kladionicama gdje je koeficijent i više nego duplo manji!

Slika-zaslona-2020-01-18-u-19-23-52.png

Ovo je definiitvno valuebet koji se može odigrati kod unibet" rel="">unibet i bet365 online kladionica" rel="">bet365 kladionice po fantastičnim koeficijentima. 

Slika-zaslona-2020-01-18-u-19-26-02.png

Poluvrijeme stoji!

Trebat ce malo srece za preokret ali uopce nije nemoguce

Link to comment
Share on other sites

prije 11 sati, tome1993 said:

Danas je ponuda odlična te se može složiti nešto za jači ulog,moj izbor ide na Aba ligu koju pratim te uzimam jedan par na preporuku od Goksima te se nadam dobitku.

Prvi par igram da Mornar ne gubi preko 17 razlike,razlog tome je očajna forma Cedevite koja je zadnje dvije utakmice izgubila a dvije prije toga se provukla kroz ušicu igle te je igrala očajno,sve četri utakmice sam gledao te je to bilo daj Blažicu loptu pa nek on riješava sve.

Sa druge strane Mornar je vezao tri pobjede za redom te sa velikim samopouzdanjem putuju u Ljubljnu te očekujem jednu tvrdu utakmicu a ne razbijanje domacina koji je ušao u krizu te stvarno igraju loše.

Izostanaka nema ni kod gosta ni domačina.

Drugi par FMP - Partizan,Fmp polako gubi onu formu od početka sezone,govori se da namjerno gube radi Zvezde da im ne preotmu mjesto u top 4 ( svi znamo da je Fmf druga ekipa Zvezde) ali bilo kako bilo danas igraju protiv odličnog Partizana koji ovo pobjeđuje jer igraju najbolju košarku u ligi te su u sjajnoj formi što potvrđuju igre u europi,Andrea Trinkijeri je složio uistinu odličnu ekipu te očekujem pobjedu ali evo igram sigurniju varijantu za jak ulog.

Budučnost dočekuje fenjerasa Megu te ukoliko žele to drugo mjesto ovo moraju pobjeditit,imali su ovaj tjedan vremena za odmor te očekujem laganu pobjedu sve osim nje je veliko iznenađenje.

 

Sretno ukoliko netko isprati.

tiket.png

Win win

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use