Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 14.12.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Liverpool - Watford (13:30) bet365
Sudac: Andre Marriner (2.40)
Prosjek ekipe 1: 1.00
Prosjek ekipe 2: 2.19
1vlBM61.png

Burnley - Newcastle (16:00) bet365
Sudac: Tim Robinson (-)
Prosjek ekipe 1: 1.75
Prosjek ekipe 2: 1.44
plP22wx.png

Chelsea - Bournemouth (16:00) bet365
Sudac: Graham Scott (3.00)
Prosjek ekipe 1: 1.63
Prosjek ekipe 2: 2.00
P5ElHZ5.png

Leicester - Norwich (16:00)  bet365
Sudac: Andy Madley (2.67)
Prosjek ekipe 1: 1.06
Prosjek ekipe 2: 1.63
KpKPYyE.png

Sheffield Utd - Aston Villa (16:00) bet365
Sudac: Peter Bankes (3.67)
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 1.81
ebeOzDa.png

Southampton - West Ham (18:30) bet365
Sudac: Martin Atkinson (2.93)
Prosjek ekipe 1: 1.38
Prosjek ekipe 2: 2.00
xHDrODB.png

Primera

Granada - Levante (13:00) bet365
Sudac: Carlos Del Cerro Grande (4.75)
Prosjek ekipe 1: 2.87
Prosjek ekipe 2: 2.20
DfNuMAy.png

Real Sociedad - Barcelona (16:00) bet365
Sudac: Javier Alberola Rojas (3.13)
Prosjek ekipe 1: 1.87
Prosjek ekipe 2: 2.50
fWAuJpt.png

Ath. Bilbao - Eibar (18:30) bet365
Sudac: Mario Melero López (5.75)
Prosjek ekipe 1: 2.07
Prosjek ekipe 2: 2.60
xCnbYLa.png

Atl. Madrid - Osasuna (21:00) bet365
Sudac: José Munuera Montero (4.43)
Prosjek ekipe 1: 2.73
Prosjek ekipe 2: 2.93
LZLyxD7.png

Serie A

Brescia - Lecce (15:00) bet365
Sudac: Massimiliano Irrati (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.38
Prosjek ekipe 2: 2.79
HphS5fn.png

Napoli - Parma (18:00) bet365
Sudac: Marco Di Bello (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.21
Prosjek ekipe 2: 2.00
OfrUIBV.png

Genoa - Sampdoria (20:45) bet365
Sudac: Daniele Doveri (4.57)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.54
ROEglaY.png

Bundesliga

Bayern - W. Bremen (15:30) bet365
Sudac: Robert Schröder (2.80)
Prosjek ekipe 1: 1.73
Prosjek ekipe 2: 2.27
KP8seHE.png

FC Koln - B. Leverkusen (15:30) bet365
Sudac: Manuel Gräfe (2.00)
Prosjek ekipe 1: 2.82
Prosjek ekipe 2: 1.91
cXSLewy.png

Hertha - Freiburg (15:30) bet365
Sudac: Frank Willenborg (3.00)
Prosjek ekipe 1: 1.91
Prosjek ekipe 2: 1.45
xDik6qO.png

Mainz - Bor. Dortmund (15:30) bet365
Sudac: Benjamin Cortus (4.33)
Prosjek ekipe 1: 2.40
Prosjek ekipe 2: 1.27
jmm2Hxs.png

Paderborn - Union Berlin (15:30) bet365
Sudac: Sven Jablonski (4.20)
Prosjek ekipe 1: 1.73
Prosjek ekipe 2: 1.82
T5M5mZo.png

F. Dusseldorf - RB Leipzig (18:30) bet365
Sudac: Robert Hartmann (4.67)
Prosjek ekipe 1: 2.55
Prosjek ekipe 2: 1.36
xSsXYxt.png

Francuska liga

Metz - Marseille (17:30) bet365
Sudac: Willy Delajod (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.92
Prosjek ekipe 2: 2.25


Amiens- Dijon (20:00) bet365
Sudac: Thomas Leonard (4.20)
Prosjek ekipe 1: 2.17
Prosjek ekipe 2: 1.45


Angers - Monaco (20:00) bet365
Sudac: Hakim Ben El Hadj (3.40)
Prosjek ekipe 1: 1.23
Prosjek ekipe 2: 2.20

 
Brest - Nice (20:00) bet365
Sudac: Frank Schneider (3.20)
Prosjek ekipe 1: 1.42
Prosjek ekipe 2: 2.40


Nimes - Nantes (20:00) bet365
Sudac: Karim Abed (2.75)
Prosjek ekipe 1: 1.80
Prosjek ekipe 2: 1.64


Toulouse - Reims (20:00) bet365
Sudac: Clément Turpin (2.00)
Prosjek ekipe 1: 1.45
Prosjek ekipe 2: 1.50


(Koeficijenti 12.12. u 17:23 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Leeds - Cardiff 1 (1.41) 1xbet

Nema se što mnogo pametovati u ovom susretu. Mukotrpni rad se polako isplaćuje. Nakon desetljeća mnogih turbulencija, muke, drame i tuge, klub je napokon na pravom putu i vjerujem da će izdržati sve do kraja i napokon se vratiti u najelitnije natjecanje u Engleskoj. Nakon serije od sedam uzastopnih pobjeda Leeds je došao na sami vrh tabele i sada imaju isto bodova kao i drugoplasirani WBA, te se stoga moraju i dalje boriti za tu prvu poziciju. Još uvijek je rano govoriti, ali sve ukazuje na to da će Leeds napokon da se vrati u Premiership. Mislim da ih Cardiff neće uspjeti zaustaviit u toj namjeri. Caridff se nalazi na devetoj poziciji sa 31 bodom, te su u posljednje vrijeme poboljšali svoju formu, ali nakon tri uzastopne pobjede, izgubili su od Brentforda u gostima u prošloj utakmici. Što se tiče igranja kod kuće, Leeds je definitivno najbolja momčad kada se to gleda, Cardiff je odmah ispod, ali kada su gostujuće utakmice u pitanju, Cardiff po tom pitanju pada na 17-u poziciju. Oni su ove sezone u gostima ostvarili samo jednu pobjedu, te primili 20 golova u 11 gostujućih utakmica. Mislim da će Leeds ovdje lagano uzeti tri boda. Sretno!

Yh7kAW9.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 12. 12. 2019. at 17:25, IzudinB said:

Genoa - Sampdoria (20:45) bet365 online kladionica" rel="">bet365
Sudac: Daniele Doveri (4.57)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.54
ROEglaY.png

Veliki gradski derbi se igra u subotu. Dvije ekipe koje su u teškoj sitauciji ove sezone, jer se bore tik iznad zone ispadanja, ustvari Genoa se zapravo i nalazi u toj zoni ispadanja, gdje imaju samo jedan bod manje od Sampdorije. Veliki su ulozi, svaki bod je vrlo bitan, te shodno tome očekujem veliku borbu na terenu i naravno kao i uvijek između ove dvije ekipe, dosta kartona. Samo u prošlom susretu je bilo sedam žutih i jedan crveni karton. Crveni karton mnogo znači pogovoto kada ga bet365 računa kao dva žuta. Ova granica od šest kartona zaista nije velika kada su ove dvije ekipe u pitanju, no mene ovdje više brine sudac koji i nije konstantan kada su kartoni u pitanju. 

GxR07bY.jpg

On inače zna pokazati sedam i osam kartona na svojim utakmicama, ali isto tako zna i razočarati sa tri ili četiri kartona na svojim utakmicama. Nemojte me shvatiti pogreno, ja ću i dalje odigrati over pet ili šest kartona na bet365 kladionici, ali mi se ova opcija da će oba tima imati barem po dva kartona na utakmici zaista mnogo sviđa. Kako mi je kolega sa foruma pokazao ovu kombinaciju non stop je igram i hvala mu na tome. Mislim, već sam znao da ovo postoji, ali nisam znao da su koeficijenti ovako dobri. U svakom slučaju više od jednog kartona za obje ekipe ovdje definitivno očekujem te mi se to čini kao vrlo dobra opcija za kartone. Sretno!

sygO7pL.jpg

(Koeficijenti 13.12. u 17:23 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Napoli - Parma 1 + prvi do tri kornera (1.58) bet365

Napoli ovdje ima veliku šansu da zabilježi pobjedu nad Parmom. Oni su dobili novog trenera Gattusa koji je dobio obećanje da će mu biti produljen ugovor ako završi na prve četiri pozicije na kraju sezone. To je po meni dovoljna motivacija da se trener ovdje potrudi. Mislim da će biti i bolja situacija i atmosfera u momčadi kada Gatusso zagalami u svlačionici. Napoli je pretrpio neke loše rezultate u posljednje vrijeme i ovo mi je savršena šansa da se vrate na pobjedničke staze pod vodstvom novog trenera. Što se tiče izostanaka, Maksimović i Malcuit neće biti dostupni za ovaj susret. Ghoulam i Tonelli su pod znakom sumnje. Na drugoj strani nema Kucke, dok Inglese i Karamoh ostaju pod znakom sumnje.

Ovdje je uz pobjedu Napolija logično očekivati i to da će stići prvi do tri kornera. S obzirom da vjerujem da će od prve minute biti motivirani da ostvare pobjedu i krenu sa napadačkom igrom, vjerujem da će prvi uspjeti da stignu do ta tri kornera. Po meni odlična kombinacija, vrlo primamljiva i logična, a može se odigrati u bet365 kladionici. Koeficijent nam na kraju bude vrijedan igranja. Sretno!

xmRfE2p.jpgt01DPFU.jpgPo84e28.jpg

(Koeficijenti 13.12. u 17:56 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Liverpool - Watford 1 + prvi do tri kornera (1.79) bet365

Liverpool je imao najbolji početak sezone u povijesti Premier lige, prije dva tjedna su postavili novi rekord i nastavili ga poboljšavati sa svakom narednom pobjedom. Sada dočekuju ekipu sa dna tabele, pa se čini da će nastaviti sa pobjedama u svom nevjerojatnom nizu. Sa 15 pobjeda i samo jednim remijem, oni su na vrhu tabele sa osam bodova više od drugoplasiranog Leicestera. U prethodnih 16 kola postigli su 40 golova, a primili 14. Njihov menadžer Jurgen Klopp ovdje ne može računati na tri igrača. Nathaniel Clynea, Joel Matipa i Fabinha, koji su van terena zbog ozljeda. Igrač kojeg treba pratiti u ovom susretu je Sadio Mane, koji je postigao devet golova i četiri asistencije do sada ove sezone, a ujedno je i peti najbolji strijelac u ligi.

S druge strane, Watford ove sezone igra grozno. Oni se bore na dnu tabele od prvog kola. U nedavnom razdoblju su imali nekoliko dobrih rezultata, a u posljednjih sedam utakmica zabilježili su jednu pobjedu i jedan remi. Trenutno su na 20. mjestu, sa jednom pobjedom, šest remija i devet poraza. Do sada su postigli samo devet golova, što je najgori učinak bilo koje momčadi. Njihova obrana nije najgora, ali su u tom društvu, gdje su primili 30 golova do sada ove sezone. Privremeni trener gostujuće momčadi Hayden Mullins morat će se pozabaviti sa nekoliko igrača koji nisu dostupni. Sebastian Prodl, Tom Cleverly, Danny Welbeck, Daniel Bachmann i Daryl Janmaat neće biti dostupni za ovaj susret. Igrač kojeg treba pratiti kod Watforda je Gerard Deloufeu, koji je postigao dva gola i dvije asistencije.

U posljednjih pet međusobnih susreta ove dvije ekipe, Liverpool je zaista bio dominantan. Imaju četiri pobjede bez primljenog gola, sa ukupno 14 golova postignutih u tom periodu. Onaj peti međusobni susret završio je sa 3-3. U četiri od tih pet utakmica, vidjeli smo više od 2.5 gola. To su sve moguće oklade koje su sigurno dobre za ovu utakmicu, ali teško je pronaći neku koja ima stvarnu vrijednost i koja je logična.

Liverpool je zaista bio odličan do sada ove sezone i teško će Watford moći bilo što uraditi da ih skrene sa puta na kojem se trenutno nalaze. Sve osim pobjede ovdje bi bilo veliko iznenađenje, a vjerujem da će Liverpool već u prvom poluvremenu voditi sa barem jednim, ako ne i više golova razlike. Shodno tome očekujem i kornere, kojih uvijek bude mnoštvo kada ova dva tima igraju.

Međutim, s obzirom da vjerujem da će Redsi dominirati od prve minute, logično je očekivati da će oni prvi stići i do ta tri kornera. Ovu okladu možemo odigrati u bet365 kladionici koja nam nudi tu kombinaciju za koeficijent od 1.79, što ima super vrijednost. Dodatni plus je i to što bet365 kladionica nema manipulativnih troškova i poreza na dobitak, te bi vaša isplata automatski bila mnogo veća nego na nekim lokalnim kladionicama.

GJEVw10.jpgoHNh8Py.jpgSNZlYK4.jpg

(Koeficijenti 14.12. u 10:13 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Real Sociedad - Barcelona // betbuilder bet365 288sb - 2,04

Ne bi bilo iznenađenje kada bi Sociedad uspio da osvoji bod (ove), ali teško je poraziti Barcu s obzirom na njihovu formu, što je na koži najbolje osjetio Inter u utorak. Igra Barce se znatno popravila, ne priča se više toliko o odlasku Valverdea, što može biti pozitivna stvar za ekipu.  

Dakle, vjerujem u pobjedu Barce, ali smo izabrali sigurniju opciju što je pobjeda Katalonaca u bilo kojem poluvremenu. Sa druge strane, vjerujemo kako možemo gledati nešto grublju i agresivniju igru, pogotovo od Barce, koja je ove ezone iznenađujuće u vrhu La lige po broju primljenih žutih kartona. U prosjeku po meču dobiju nešto više od trižuta kartona, dok sa druge strane Sociedad je na prosjeku od 2,5 žutih.

tt.png

Link to comment
Share on other sites

Sheffield - Aston Villa //  +1.00, +1.50 AH Aston Villa - 1,40

Genoa - Sampdoria // Over 9 kornera bet365 288sb - 1,53

Sheffield.Utd i Aston Villa su dva tima koja su prošle sezone izborili plasman u Premier ligu,a upravo se danas sastaju jedni protiv drugih.Na početku sezone gotovo svi su vidjeli Sheffielda ne da se bori za opstanak već da rutinski ispadne nazad u Championship.Međutim,oni su hit ovog šampionata sa ukupno 22 boda,trenutno zauzimaju osmo mjesto na tabeli i imaju 7 bodova više od opasne zone,a isto toliko i od ekipe Aston Ville.Ali i pored toga što Sheffield igra bolji fudbal u dosadašnjem dijelu sezone od Ville Ipak sam odigrao na goste pobjedu ili neriješeno.Sheffield je u prethodnih 9 utakmica samo jednom bio poražen,i to u prošloj utakmici na ovom stadionu kada ih je dobio Newcastle,no od tih 9 utakmica čak 5 je završilo bez pobjednika,a nekako mi to djeluje najsigurnije i danas.Aston Villa se nalazi jedno mjesto iznad opasne zone sa istim brojem bodova kao i Southampton koji je na 18.mjestu.Tako da bi njima baš dobro došla nova tri boda,no i ako bude neriješeno neće biti baš previše nezadovoljni.Oni su u gostima ove sezone od 8 odigranih utakmica upisali samo po jednu pobjedu i remi uz 6 poraza,ali treba biti realan i reći da su gotovo sve utakmice bile protiv vrlo jakih ekipa,a na papiru najlakše je bilo protiv Norwicha kojeg su i dobili sa čak 1-5.Tako da očekujem da će i danas doći do barem jednog boda.

Genoa i Sampdoria veceras igraju gradski derbi, utakmicu u kojoj ce oba tima htjeti pobjedu zbog pregrst razloga. Glavni jeste situacija na tabeli gdje se oba tima trenutno bore za opstanak, zatim rivalitet između ova dva kluba i tako dalje. Jeste da se navijaci ova dva tima ne mrze, ali uvijek ima tenzija kada se radi o gradskom derbiju. No, ja sam i ovdje odigrao kornere jer ocekujem zaista jednu dobru utakmicu sa najmanje 11 kornera na kraju. Moram priznati da mi Genoa izgleda ocajno za kornere kako je na klupu dosao Motta,ali ipak sam odigrao ovo, uzdam se u srecu kada su korneri Genoe u pitanju. Vrlo malo koriste krila pod njegovim vodstvom, ali nadam se da ce ipak doci do barem 4-5 kornera. Sampdoria je tim koji je po mom mišljenju favorit za pobjedu, a favorit i da izvede veci broj kornera. Oni su u prošloj utakmici stali na samo pet kornera protiv Parme, no opcenito nisu losi za kornere, koriste solidno krila, te vjerujem da cemo od njih imati sigurno 6-7 kornera. Prosle sezone na obe utakmice ovih timova imali smo preko deset kornera, a vjerujem da cemo nesto slicno imati i ovoga puta.

image.png.f1229588b887c3658803fd51a67827f8.png

Link to comment
Share on other sites

Dusseldorf - Leipzig 2 (1.455) 1xbet

Izgleda da su se domaćini vratili na loše navike i generalno lošije nastupe, jer još uvijek ne izgledaju ekipa koja može da se bori u ovom elitnom natjecanju. Trenutno senalaze na 16-oj poziciji i imaju dva poraza u posljednje tri utakmice. Tim je bez pobjede u posljednje četiri utakmice, te imaju smao četiri boda više od posljednje-plasiranog Kolna. Veznjak Morales je suspendiran za domaćine. Lijevi bek Suttner je ozlijeđen, kao i defanzivni veznjak Sobottka. Napadač Karaman je pod znakom sumnje.

Leipzig je u ovom trenutku u najboljoj formi u ligi. Oni se nalaze na drugoj poziciji samo bod ispod prvoplasiranog M'gladbacha i imaju pet pobjeda u posljednjih pet utakmica. Siguran sam da će tražiti nova tri boda u ovom susretu protiv vrlo slabog Dusseldorfa. Gostima će nedostajati Konate, Orban, Mukiele i Kapl, sva četvorica su već neko vrijeme van terena. Upamecano je pod znakom sumnje. Postoji ogromna razlika u individualnoj kvaliteti, velika je razlika između ova dva tima. Leipzig ima odličan napad i mislim da se Dusseldorf neće moći nositi sa njima. Sretno!

my07C07.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chelsea - Bournemouth 1 (1.29) 1xbet

Ovdje se ne piše dobro Bournemouthu. Eddie Howe je izjavio kako je Nathan Ake pretrpio ozjeldu i nećemo ga više vidjeti na terenu ove godine. Gledao sam tu utakmicu Bournemoutha koju su igrali protiv Liverpoola kada je Ake izašao i cijela njihova obrana se urušila. Što je Van Dijk Liverpoolu, to je Ake Bournemouthu. Ako ovome dodamo i to da nema Adama Smitha, Steve Cooka i dugotrajno ozlijeđenog Danielsa i Kellyja, možemo slobodno reći da će ovdje Bournemouth imati mnogo problema u obrani. Da stvari budu još gore, Callum Wilson je također ozlijeđen i sigurno neće nastupiti. Još jedan igrač koji je pod ozbiljnom sumnjom je Josh King, dok Howe nema niti jednu drugu opciju nego igrati sa Solankeom. Možda čak bude riskirao i stavi Kinga u napad. Znači nema tri od pet najboljih igrača u Bournemouthu, a to nam govori da bi Chelsea ovdje mogao ostvariti sva tri boda na vrlo lagan način. Sretno!

MF8EnNQ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Real Sociedad - Barcelona | Pobjeda Barce + BTTS (2.87) bet365

Real Sociedad nije mogao nastaviti u istom tempu nakon što je odigrao remi bez golova protiv Valladolida u gostima prošlog vikenda. To nije bio baš loš rezultat za njih, no svi su očekivali nešto ofanzivniji pristup od ekipe koja dobro igra sa loptom ove sezone i  pokazuju odličnu kreativnost. Sa ovi bodom, igrači Real Sociedada ostaju na četvrtoj poziciji i sada moraju nastaviti sa pozitivnim rezultatima kod kuće, jerimaju samo jedan bod više od osmoplasirane Valencije. Domaćinima će nedostajati Le Normand zbog suspenzija, dok su ozlijeđeni i veznjaci Illaramendi i Zurutuza, kao i branič Elustondo.

Barcelona nije imala težak zadatak protiv Mallorce u prošlotjednom domaćem susretu gdje su pobijedili sa 5-2. To je bio dobar nastup od Barcelone, pogotovo u prvom poluvremenu kada su postigli četiri gola. Barcelona sada vodi na tabeli zajedno sa Real Madridom i pobjeda ovdje je sigurno jedina ambicija koju imaju. Tijekom sredine tjedna. Barcelona je rotirala svoju momčad, ali su i dalje uspjeli ostvariti pobjedu od 1-2 protiv Intera u Ligi prvaka, potvrđujući prvu poziciju sa četiri pobjede i dva remija u grupnoj fazi. Gostima će nedostajati Dembele zbog ozljede. Pod znakom sumnje su Semedo, lijevi bek Ala i defanzivni veznjak Arthur. Barcelona ostaje veliki favorit i sigurno će ostvariti pobjedu, ali i dalje imaju prilično nepouzdanu obranu, te mislim da ćemo vidjeti golove na obje strane. Sretno!

TyNXhGb.jpg

(Koeficijenti 14.12. u 13:13 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Real Sociedad - Barcelona / Lionel Messi postiže gol (1.66) bet365 Bet365 Hrvatska

Iako je Barca vezala tri pobjede na gostovanjima u San Sebastianu, u prošlosti je imala dosta problema na ovom stadionu, pošto su prije toga čak 10 godina bili bez pobjede na Anoeti. Sociedad ove sezone igra vrlo dobro, nalaze se na 4. mjestu, dok je Blaugrana ove sezone često prosipala bodove u gostima (4 1 3) tako da ću preskočiti konačan ishod.

Lionel Messi, zvanično najbolji igrač svijeta i osvajač Zlatne lopte po šesti put, nalazi se u fantastičnoj formi, na prethodnih 8 utakmica u La Ligi bio je strijelac 7 puta, postigavši 12 golova, i to uz dva hat-tricka. Može se reći da mu leži Real Sociedad, pošto je na 20 utakmica protiv njih 15 puta bio strijelac, a pošto je preskočio duel sa Interom u Ligi prvaka, ne sumnjam da je dovoljno odmoran i spreman da nastavi golgeterski niz.

A9xS9UW.png

Link to comment
Share on other sites

Burnley - Newcastle X (3.44) 1xbet

Mislim da će se ova utakmica završiti remijem. Ova dva tima su pa skoro na istom nivou, te očeujem jedan prilično izjednačen meč, gdje je Burnley favorit prema koeficijentima. Burnley se nalazi na 13-oj poziciji sa 18 bodova, ali dolazi u lošoj formi, nakon što su izgubili posljednje tri utakmice. Oni su naravno dvije od te tri igrali protiv Manchester Cityja i Tottenhama, ali to su i dalje tri poraza nakon kojih se teško vratiti, međutim, igraju na domaćem terenu i moraju izbjeći taj četvrti poraz zaredom. Zbog toga i očekujem nešto oprezniju igru od Burnleya kako bi pokušali izbjeći defanzivne greške i primanje gola. Njihov rival je također tim koji daje mnogo pažnje obrani, tako da ne očekujem dominaciju nekog od ova dva tima.

Newcastle je na drugoj strani rangiran na 11-oj poziciji sa 22 boda. Oni su se mnogo poboljšali u posljednje vrijeme, a dokaz tome je i da u ovaj susret dolaze nakon tri pobjede i remija i samo jednog poraza u posljednjih pet utakmica. Remi je bio protiv Cityja na domaćem terenu. Oni sada igraju u gostima i sa svim ovim faktorima, mislim da bi trebali biti zadovoljni sa bodom u ovom susretu. Njihov napad nije baš dobar. Postigli su samo 17 golova ove sezone i jedino su Watford i Crystal Palace gori od njih u tome. Sretno!

bu0aIjA.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dinamo Zagreb - Lokomotiva Zagreb | Dinamo daje gol u oba poluvremena (1.90) bet365

Dinamo Zagreb je završio sa Ligom prvaka, te se sada mogu okrenuti u potpunosti domaćem natjecanju, te tako što prije riješiti pitanje titule ove sezone, iako već bježe devet bodova od Hajduka koji se nalazi na drugoj poziciji, te imaju utakmicu manje, što je još veći plus. Dinamo Zagreb ima najbolji napad u ligi i najbolju obranu naveliko u ligi, te mislim da će oni ovu utakmicu lagano riješiti, baš kao što to koeficijenti nalažu. Međutim, s obzirom da Lokomotiva prima dosta golova ove sezone, vjeruejm da je Dinamo sposoban da im postigne po barem jedan u svakom poluvremenu. Dinamo u ovom trenutku ima utakmicu manje kada su utakmice kod kuće u pitanju u odnosu na Hajduk i Osijek, te ako pobijede ovaj susret kod kuće, oni će biti najbolja momčad kada je forma kod kuće u pitanju. Primili su samo dva gola ove sezone na svom terenu za nepovjerovati. Zaista su bili besprijekorni sa sedam pobjeda u osam utakmica i remijem protiv Hajduka. Lokomotiva i nije tako užasna u gostima, ali su u devet utakmica poraženi četiri puta, te su primili 14 golova u tih 9 utakmica. Imaju samo dvije pobjede, posljednja protiv Istre u gostima, uz tri remija. Postigli su samo šest golova u devet utakmica na gostujućim terenima. Očekujem dominaciju domaćina. Sretno!

2QENomy.jpg

(Koeficijenti 14.12. u 15:02 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 58 minute, IzudinB said:

Burnley - Newcastle X (3.44) 1xbet" rel="external nofollow">1xbet

Mislim da će se ova utakmica završiti remijem. Ova dva tima su pa skoro na istom nivou, te očeujem jedan prilično izjednačen meč, gdje je Burnley favorit prema koeficijentima. Burnley se nalazi na 13-oj poziciji sa 18 bodova, ali dolazi u lošoj formi, nakon što su izgubili posljednje tri utakmice. Oni su naravno dvije od te tri igrali protiv Manchester Cityja i Tottenhama, ali to su i dalje tri poraza nakon kojih se teško vratiti, međutim, igraju na domaćem terenu i moraju izbjeći taj četvrti poraz zaredom. Zbog toga i očekujem nešto oprezniju igru od Burnleya kako bi pokušali izbjeći defanzivne greške i primanje gola. Njihov rival je također tim koji daje mnogo pažnje obrani, tako da ne očekujem dominaciju nekog od ova dva tima.

Newcastle je na drugoj strani rangiran na 11-oj poziciji sa 22 boda. Oni su se mnogo poboljšali u posljednje vrijeme, a dokaz tome je i da u ovaj susret dolaze nakon tri pobjede i remija i samo jednog poraza u posljednjih pet utakmica. Remi je bio protiv Cityja na domaćem terenu. Oni sada igraju u gostima i sa svim ovim faktorima, mislim da bi trebali biti zadovoljni sa bodom u ovom susretu. Njihov napad nije baš dobar. Postigli su samo 17 golova ove sezone i jedino su Watford i Crystal Palace gori od njih u tome. Sretno!

bu0aIjA.jpg

Vrhunska analiza,ali veću šansu dajem Burnleyu iz razloga što im nema najboljeg strejlca kluba a nije napadač(Shelvy) a općenito ako se dalo izvući preko neke statistike,Burnley nakon svakog trećeg poraza u nizu reagira pobjedom i to pobjedom od marginom -1.Iskreno ispratio bi tvoju okladu da ne igraju Barnes i Wood u vrhu napada koji svaki od njih ima po 6 golova u ovoj sezoni.Također bi se dalo iščitati da Burnley dominira u skok igri pogotovo njihova dva štopera i dva napadača dominiraju,za razliku od newcastela koji imaju slab omjer dobivenih duela u zraku.Sa druge strane Burnlyeva igra se temelji na dugim loptama(preskanju igre)a to su newcastelovi igrači malo slabiji.E da Maximan fali i Almiron koji su glavni temelj dubokog defazivnog bloka a pritome mislim na osvojenu loptu i pokušaj kontra napada jer ipak Maximan je igrač uz Traorea i Zahu sa najviše driblinga osvojenih u PL,tjera svaku kontru napad suprotnim defanzivcima

Burnley-Newcastle 1(1.95) bet365

Link to comment
Share on other sites

Southampton - West Ham 1 (1.83) bet365 Bet365 Hrvatska

Forma Saintsa je u uzlaznoj putanji u posljednjih nekoliko kola, nakon što su dva mjeseca bili bez pobjede, a dobili su prethodne dvije utakmice na svom terenu. West Ham je nakon vrlo dobrog starta sezone zapao u krizu, u posljednjih 6 utakmica poraženi su 5 puta, a Pellegrini je na ivici otkaza.

Danny Ings bio je strijelac za Saintse u proteklih 5 utakmica, i mislim da će i večeras nastaviti taj niz. Iako su prošlog vikenda poraženi na St. Jamesu od Newcastlea, može se reći da nisu imali sreće u toj utakmici. Trenutno izgledaju mnogo bolje od West Hama i očekujem da večeras pokupe sva tri boda.

Link to comment
Share on other sites

prije 4 minute, bjorn said:

Southampton - West Ham 1 (1.83) bet365 online kladionica" rel="">bet365 Bet365 Hrvatska

Forma Saintsa je u uzlaznoj putanji u posljednjih nekoliko kola, nakon što su dva mjeseca bili bez pobjede, a dobili su prethodne dvije utakmice na svom terenu. West Ham je nakon vrlo dobrog starta sezone zapao u krizu, u posljednjih 6 utakmica poraženi su 5 puta, a Pellegrini je na ivici otkaza.

Danny Ings bio je strijelac za Saintse u proteklih 5 utakmica, i mislim da će i večeras nastaviti taj niz. Iako su prošlog vikenda poraženi na St. Jamesu od Newcastlea, može se reći da nisu imali sreće u toj utakmici. Trenutno izgledaju mnogo bolje od West Hama i očekujem da večeras pokupe sva tri boda.

Slažem se. Odigrali su sramotno drugo poluvrijeme protiv Arsenala koji nije uputio udarac u okvir u prvom poluvremenu. Ne zato jer je West Ham bio dobar nego zato jer je Arsenal bio očajan. I takav očajan Arsenal dao je West Hamu tri gola u 10 minuta u drugom poluvremenu. Očekujem pobjedu Southamptona danas te otkaz Pellegriniju prije Nove godine 

Link to comment
Share on other sites

17.12.2019.   Aston Villa - Liverpool / England EFL CUP

Trener Liverpoola najavio u ovoj utakmici navodno izvesti mješoviti sastav pa zbog toga je ovolika kvota na Liverpool. 

Liverpool je trenutno u nizu od 19 utakmica bez poraza. Ne vidim ni jedan razlog zašto da se štete u ovom meču kad im u prvenstvu ide skoro savršeno. 

united.PNG

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, edin said:

17.12.2019.   Aston Villa - Liverpool / England EFL CUP

Trener Liverpoola najavio u ovoj utakmici navodno izvesti mješoviti sastav pa zbog toga je ovolika kvota na Liverpool. 

Liverpool je trenutno u nizu od 19 utakmica bez poraza. Ne vidim ni jedan razlog zašto da se štete u ovom meču kad im u prvenstvu ide skoro savršeno. 

united.PNG

igrat ce vjerovatno mijesana ekipa neke trece postave i juniora zato tolika kvota, a ni klopp nece biti na utakmici

oni najjaci idu na svjetsko klupsko prvenstvo

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Najveci zicer proslo Kolo Barcelona dobije crveni nije Ni pocela utakmica... Majko isusova .. Danas idem sa Bayernom  21.09.24 Werder Bremen - Bayern München 2 1.32
    • 21.9.| EPL | West Ham - Chelsea, Pedro Neto ne daje gol - 1.25 - Germania  
    • 21.09. Nogomet Engleska 3.liga /Wrexham vs Crawley / Wrexham pobjeđuje / 1,35 PSK
    • West Ham - Chelsea 2 (2.05) ili Palmer daje gol (2.30) bet365 Danas ce na London stadionu, West Ham i Chelsea otvorit 5. kolo engleske Premier lige. Gosti ulaze u ovaj susret s više samopouzdanja nakon pobjede od 1-0 protiv Bournemoutha. Iako predstava Chelseaja nije bila najblistavija, ključan trenutak dogodio se u završnici utakmice kada je zamjena Christopher Nkunku postigao jedini pogodak. Chelsea se trenutno nalazi na 8. mjestu Premier lige s dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom u prva četiri kola. S druge strane, West Ham je dosad uspio ostvariti samo jednu pobjedu. Prošlog vikenda su izbjegli poraz zahvaljujući kasnom izjednačujućem pogotku u gradskom derbiju protiv Fulhama. Danny Ings, kao zamjena, postigao je gol u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Jarroda Bowena. Čekićari su trenutno na 14. mjestu na tabeli. Julen Lopetegui nema novih problema s ozljedama uoči nadolazeće utakmice protiv Chelseaja. S nestrpljenjem čeka rezultate kasnih fitness testova za Niclasa Fullkruga i Emersona Palmierija. Prema izvještajima, obojica su upitna za ovaj vikend, ali će konačna odluka o njihovom nastupu biti donesena pred samu utakmicu. West Ham (4-2-3-1): Areola; Coufal, Mavropanos, Kilman, Wan-Bissaka; Alvarez, Rodriguez; Kudus, Paqueta, Summerville; Bowen. Za razliku od svog kolege na klupi West Ham Uniteda, Enzo Maresca dočekao je pozitivne vijesti uoči gostovanja na London stadionu. Trener Chelseaja možda će biti bez samo trojice prvotimaca. Reece James i Omari Kellyman su i dalje izvan terena, ali Malo Gusto i Romeo Lavia bi trebali barem biti u kadru za utakmicu. Također, Enzo Fernandez i Kiernan Dewsbury-Hall oporavili su se od bolesti zbog koje su propustili prošlotjednu pobjedu protiv Bournemoutha. Chelsea (4-2-3-1): Sanchez; Gusto, Fofana, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Madueke, Palmer, Sancho; Jackson. Domaći teren igrao je veliku ulogu u posljednjim međusobnim susretima ova dva rivala, budući da je pet od posljednjih šest utakmica završilo pobjedom domaćina. Ipak, ovaj put postoji razlog za vjerovati da bi se taj trend mogao prekinuti. West Ham je u posljednjem kolu protiv Fulhama izgledao slabo, što potvrđuje podatak da su dozvolili čak 21 udarac prema svom golu. S druge strane, Chelsea dolazi na ovaj susret ohrabren pobjedom protiv Bournemoutha. Pobjeda Chelseaja djeluje kao logičan ishod s kvotom 2.05, dok bi alternativno bilo pametno kladiti se da će Cole Palmer, Chelseajev glavni kreator igre i izvođač penala, postići pogodak po kvoti 2.30. (Koeficijenti 20.9. u 22:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use