Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 24.10.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Group A
24 October 2019, 18:55 CET - Baku (Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionu)
Qarabağ FK (AZE) - APOEL FC (CYP)
Referee: Filip Glova (SVK)


Group G
24 October 2019, 18:55 CET - Berne (Stade de Suisse Wankdorf Bern)
BSC Young Boys (SUI) - Feyenoord (NED)
Referee: Jakob Kehlet (DEN)


Group G
24 October 2019, 18:55 CET - Porto (Estádio do Dragão)
FC Porto (POR) - Rangers FC (SCO)
Referee: Nikola Dabanović (MNE)


Group H
24 October 2019, 18:55 CET - Moscow (VEB Arena)
PFC CSKA Moskva (RUS) - Ferencvárosi TC (HUN)
Referee: Pavel Orel (CZE)


Group H
24 October 2019, 18:55 CET - Razgrad (Ludogorets Arena)
PFC Ludogorets 1945 (BUL) - RCD Espanyol de Barcelona (ESP)
Referee: Əliyar Ağayev (AZE)


Group I
24 October 2019, 18:55 CET - Saint-Étienne (Stade Geoffroy Guichard)
AS Saint-Étienne (FRA) - FC Oleksandriya (UKR)
Referee: Espen Andreas Eskås (NOR)


Group I
24 October 2019, 18:55 CET - Ghent (Ghelamco Arena)
KAA Gent (BEL) - VfL Wolfsburg (GER)
Referee: Sergey Ivanov (RUS)


Group J
24 October 2019, 18:55 CET - Istanbul (Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)
Medipol Başakşehir FK (TUR) - RZ Pellets Wolfsberger AC (AUT)
Referee: Irfan Peljto (BIH)


Group J
24 October 2019, 18:55 CET - Rome (Stadio Olimpico)
AS Roma (ITA) - Borussia Mönchengladbach (GER)
Referee: William Collum (SCO)


Group K
24 October 2019, 18:55 CET - Istanbul (Vodafone Park)
Beşiktaş JK (TUR) - SC Braga (POR)
Referee: Alejandro José Hernández Hernández (ESP)


Group K
24 October 2019, 18:55 CET - Bratislava (Národný futbalový štadión)
ŠK Slovan Bratislava (SVK) - Wolverhampton Wanderers FC (ENG)
Referee: Yevhen Aranovskyy (UKR)


Group L
24 October 2019, 18:55 CET - The Hague (Cars Jeans Stadion)
AZ Alkmaar (NED) - FC Astana (KAZ)
Referee: Enea Jorgji (ALB)


Group L
24 October 2019, 18:55 CET - Belgrade (Stadion FK Partizan)
FK Partizan (SRB) - Manchester United FC (ENG)
Referee: Xavier Estrada Fernández (ESP)


Group A
24 October 2019, 21:00 CET - Seville (Estadio Ramón Sánchez Pizjuán)
Sevilla FC (ESP) - F91 Dudelange (LUX)
Referee: Anastásios Papapétrou (GRE)


Group B
24 October 2019, 21:00 CET - Malmö (Stadion)
Malmö FF (SWE) - FC Lugano (SUI)
Referee: Robert Harvey (IRL)


Group B
24 October 2019, 21:00 CET - Kyiv (Natsionalnyy sportyvnyy kompleks "Olimpiyskyy")
FC Dynamo Kyiv (UKR) - FC København (DEN)
Referee: Halil Umut Meler (TUR)


Group C
24 October 2019, 21:00 CET - Trabzon (Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu)
Trabzonspor (TUR) - FC Krasnodar (RUS)
Referee: Harald Lechner (AUT)


Group C
24 October 2019, 21:00 CET - Getafe (Coliseum Alfonso Pérez)
Getafe CF (ESP) - FC Basel 1893 (SUI)
Referee: Jérôme Brisard (FRA)


Group D
24 October 2019, 21:00 CET - Lisbon (Estádio José Alvalade)
Sporting CP (POR) - Rosenborg BK (NOR)
Referee: Lawrence Visser (BEL)


Group D
24 October 2019, 21:00 CET - Eindhoven (Philips Stadion)
PSV Eindhoven (NED) - Linzer ASK (AUT)
Referee: Christopher Kavanagh (ENG)


Group E
24 October 2019, 21:00 CET - Glasgow (Celtic Park)
Celtic FC (SCO) - SS Lazio (ITA)
Referee: Ivan Bebek (CRO)


Group E
24 October 2019, 21:00 CET - Rennes (Roazhon Park)
Stade Rennais FC (FRA) - CFR 1907 Cluj (ROU)
Referee: Aleksey Yes'kov (RUS)


Group F
24 October 2019, 21:00 CET - London (Emirates Stadium)
Arsenal FC (ENG) - Vitória SC (POR)
Referee: Serdar Gözübüyük (NED)


Group F
24 October 2019, 21:00 CET - Frankfurt am Main (Commerzbank-Arena)
Eintracht Frankfurt (GER) - Standard de Liège (BEL)
Referee: Daniel Stefański (POL)
 

Link to comment
Share on other sites

Arsenal - Guimaraes 1 (1.29) 1xbet

Ekipa Unai Emeryja je ovdje ogroman favorit za pobjedu. Imaju prednost domaćeg terena i trenutno imaju 100% pobjednički rekord na ovom natjecanu. Štoviše, oni igraju protiv posljednjeplasirane momčadi na tabeli, koja je izgubila sve svoje utakmice u Europskoj ligi do sada, dok još nisu postigli gola.

Topnici su zapalili europski krug ove sezone. Oni su na vrhu tabele sa pobjedom u svim utakmicama do sada. Momčad je započela sa praskom u gostima protiv Frankfrua, zakucavši tri gola kako bi ostvarili sva tri boda, zadržavajući mrežu netaknutom. Uzmite u obzir da su nijemci bili zaista sjajni u posljednjoj sezoni i napravili su ogroman utjecaj na natjecanjima na kojima su sudjelovali.

Sljedeću utakmicu Arsenal je napravio još bolji učinak. Pobijedili su Standard Liegea sa 4-0. Kao rezultat toga, Emeryjeva ekipa je sada na idealnoj putanji za napredak u daljnju fazu, a ako osiguraju pobjedu večeras, teško će izgubiti prvo mjesto i već će jedan korak biti u 1/16 finala. Očekujem ubjedljivu pobjedu Arsenala. SretnO!

Screenshot_51.png.4a6d069a59de89529044fb08500e1845.png

Link to comment
Share on other sites

PSV - LASK Linz 1 (1.805) 1xbet

PSV će imati cilj produžiti svoj pobjednički niz u Europskoj ligi kada večeras ugoste austrijskog LASK-a. Na Philips stadionu bismo trebali vidjeti zabavnu utakmicu jer obje momčadi postižu golove u velikom broju. Niz PSV-a od 15 utakmica bez poraza je naglo zaustavljen kada su poraženi od Utrechta sa 0-3. Sa 7 pobjeda, 2 remija i 1 porazom, PSV je trenutno na drugom mjestu na tabeli u nizozemskom prvenstvu. U Europskoj ligi imaju pobjede u prva dva kola, naon što su pobijedili Sportinga sa 3-1 kod kuće i Rosenborga sa 4-1 u gostima. Oni će nastojati da produže svoj niz i ostvare još jednu pobjedu večeras. Donyell Malen je vodeći strijelac Eredivizije sa 10 golova. U Europi je uspio postići četiri. Očekujem pobjedu domaćina u ovom susretu. Sretno!

Screenshot_54.thumb.png.d9b76a574f973e7eb6146f7b9fe16550.png

Link to comment
Share on other sites

Sevilla - Dudelange | Sevilla EH -2 (1.25) 1xbet

Sevilla je ogroman favorit pred ovaj susret, te je čak i koeficijent na hendikep vrlo mali, ali siguran sam da će Sevilla ovdje ostvariti vrlo dobar rezultat, s obzirom da njihovi gosti imaju dosta problema sa ozljedama, a čak šest igrača će im nedostajati. Sevillini nastupi su također ove sezone bili na potpuno drugom nivou, posebno u ovom natjecanju. Oni još uvijek nisu primili gola u ovom natjecanju. Ako su ova opažanja ikakva indikacija, svjedočit ćemo nasilju u nogometu po mom mišljenju. A pod nasiljem mislim da će Sevilla postići barem četiri ili pet golova.

Na drugoj strani, Dudelange je primio ukupno sedam golova u dva kola do sada na ovom natjecanju, a da nije bilo njihove pobjede protiv Kiprana, oni bi definitivno bili najslabiji tim u skupini sa 100% rekordom poraza. Po meni bi ovdje Sevilla trebala ostvariti ubjedljivu pobjedu. Sretno!

Screenshot_55.thumb.png.3eceaf5f2402b747f81737619c8bd8a6.png

Link to comment
Share on other sites

United na 2,4 ?!

Pa to se mora uzeti.....

OK,igraju nikako,zabijaju još nikakije,malo će i rotirati (Magure,DeGea.....),ali mislim 2,4-2,45 ?

Pa nije Partizan u rangu Totića i Arsenala,Chelsea da bi u gostima bio ovakav koef.,a + toga ni Partizan ne briljira u zadnje vrijeme,2 poraza u i onako slaboj i korumpiranoj ligi kakva je njihova je ,pa pomalo, čudno ...... 

Uvijek kažem,zakon velikih brojeva....Pa mora i United negdje zabiti ....pa barem 1,jer je i to napredak,a ja vjerujem i 2,3 gola ........ A i OGSu se tronožac polako prebacuje na jednonožac pa bi uskoro mogao pasti sa stolice,vrijeme je da nešto i odigra(ju) ....

 

PS- ja sam fanček Utd-a pa da znate  ? ..... Znam,reći ćete "ko mi kriv" ......

Link to comment
Share on other sites

On 21. 10. 2019. at 16:31, IzudinB said:

Group K
24 October 2019, 18:55 CET - Istanbul (Vodafone Park)
Beşiktaş JK (TUR) - SC Braga (POR)
Referee: Alejandro José Hernández Hernández (ESP)

Po meni je ovo savršena utakmica za over kartona. S obzirom da bet365 kladionica nije izbacila kartone za ovu utakmicu pronašao sam neke na 1xbetu, gdje imamo odličnu kliznu granicu sa izvanrednim koeficijentima. Prije svega ove kartone igram zbog suca, koji je jedan od najrigoroznijih u španjolskoj. Hernandezu ne može ništa promaći, jer on zna pokazati čak po 10 žutih kartona na utakmici uz crvene. Pokazuje i dosta crvenih kroz sezonu, tako da mislim da je ovo savršena utakmica za over. Dva prilično solidna tima koja su tu negdje po jačini. Međutim, to nas ne zanima mnogo, jer je sudac Jose Hernandez, a njegovu statistiku možete vidjeti ispod, ona će vam reći sve. Besiktas i Braga dobijaju oko 3 kartona u prosjeku po utakmici. Besiktas je skupio četiri kartona u prve dvije utakmice u Europskoj ligi, dok je Braga čak šest. Ponavljam, po meni odlična utakmica za over 4.5 na 1xbet kladionici. Sretno

Screenshot_57.png.587ff2ca8a6e1e45a54643e47a78d890.png

Screenshot_56.png.a19bde8894fec154a9e85f250131b40a.png

Link to comment
Share on other sites

On 21. 10. 2019. at 16:31, IzudinB said:

Group L
24 October 2019, 18:55 CET - Belgrade (Stadion FK Partizan)
FK Partizan (SRB) - Manchester United FC (ENG)
Referee: Xavier Estrada Fernández (ESP)

Odlična utakmica za kartone. Barem zbog suca. Mislim da je Estrada Fernandes sposoban pokazati tri kartona na ovoj utakmici. Iako mislim da će United dobiti ovaj susret, vjerujem da to neće biti lagana utakmica. Partizan je prvi, a United ima dosta ozljeda na svojoj listi, te će to biti veliki problem za Solskjaera. Međutim, vjerujem da će oni ostvariti pobjedu, no Partizan će im sigurno zagorčati život. Što se tiče kartona, United ih ne dobiva mnogo ove sezone, ali zato je Partizan pokazao obrnuto u kvalifikacijskim utakmicama, što će vjerujem da se prenese na ovu utakmicu, pogotovo ako rezultat bude pozitivan, jer kada Partizan brani rezultat, oni to rade vrlo grubo. Očekujem najmanje dva kartona od Partizana i barem jedan od Manchester Uniteda. Vidite ispod statistiku suca koji je i više nego sposoban pokazati ta tri kartona na utakmici koja su nam potrebna. Uglavnom, očekujem jedan odličan meč. Sretno!

XfYJsd9.png

sUtOKb9.png

Link to comment
Share on other sites

On 21. 10. 2019. at 16:31, IzudinB said:

Group E
24 October 2019, 21:00 CET - Glasgow (Celtic Park)
Celtic FC (SCO) - SS Lazio (ITA)
Referee: Ivan Bebek (CRO)

Baš sam krenuo po kartonima, ali jednostavno ne mogu odoliti kliznim granicama 1xbet kladionice. Oni imaju kartone pa vjerujem za svaku utakmicu i zbog toga mi se zaista sviđaju kao kladionica. Definitivno su broj dva na mojoj listi, odmah nakon bet365 kladionice. U svakom slučaju očekujem više od 3.5 kartona u ovom susretu. Prije svega radi suca, sudac Bebek je sudio prošlu utakmicu u Europskoj ligi Getafeu i Krasnodaru i tada je pokazao čak osam žutih i jedan crveni, utakmicu prije toga isto u Europskoj ligi, ali u kvalifikacijama pokazao je čak sedam žutih kartona. Što se tiče timova, Celtic je do sada u prve dvije utakmice dobio već šest žutih i jedan crveni, a sada igraju protiv mnogo boljeg tima i vjerujem da će se taj broj čak i povećati, shodno tome kakav rezultat bude. Naravno, ako budu vodili sa 4-0, sigurno neće biti mnogo grubosti, ali mislim da Lazio to neće dopustiti i da će se boriti za bodove u ovom susretu. Lazio je u prve dvije utakmice dobio četiri žuta kartona. Očekujem više od 3.5 kartona u ovom susretu. SRetno!

fg3n46O.png

4IUWFVm.png

Link to comment
Share on other sites

Porto - Rangers 1 (1.62) 1xbet

Budući da sve četiri momčadi imaju isto bodova na tabeli, Porto će se u ovoj utakmici zadovoljiti samo sa pobjedom kako bi prešli na prvo mjesto na tabeli. ekipa Sergija Conceicaoa nisu uspjeli zabilježiti pobjede zaredom u skupini G nakon šokantnog poraza od 2-0 protiv Feyenoorda u gostima. Uprkos tome što su zabilježili četiri udarca na gol, domaćini nisu uspjeli postići u tom susretu. Porto je bio prisiljen uzimati bodove na svom terenu. Oni nisu izgubili niti jedan od prethodnih pet susreta na ovom stadionu, dok su od početka ove godine izgubili samo tri puta na svom stadionu.

Gosti ove sezone nisu bili baš sjajni u gostima. U posljednja tri susreta su pobijedili samo jednom na svim natjecanjima. Uzimajući u obzir da gostujuća ekipa nije uspjela zabilježiti pobjedu u posljednjem suretu kojeg su igrali na ovom stadionu, sve su šanse da će Porto ovo riješiti u svoju korist. Sretno!

vwSEMZd.png

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, IzudinB said:

Odlična utakmica za kartone. Barem zbog suca. Mislim da je Estrada Fernandes sposoban pokazati tri kartona na ovoj utakmici. Iako mislim da će United dobiti ovaj susret, vjerujem da to neće biti lagana utakmica. Partizan je prvi, a United ima dosta ozljeda na svojoj listi, te će to biti veliki problem za Solskjaera. Međutim, vjerujem da će oni ostvariti pobjedu, no Partizan će im sigurno zagorčati život. Što se tiče kartona, United ih ne dobiva mnogo ove sezone, ali zato je Partizan pokazao obrnuto u kvalifikacijskim utakmicama, što će vjerujem da se prenese na ovu utakmicu, pogotovo ako rezultat bude pozitivan, jer kada Partizan brani rezultat, oni to rade vrlo grubo. Očekujem najmanje dva kartona od Partizana i barem jedan od Manchester Uniteda. Vidite ispod statistiku suca koji je i više nego sposoban pokazati ta tri kartona na utakmici koja su nam potrebna. Uglavnom, očekujem jedan odličan meč. Sretno!

XfYJsd9.png

sUtOKb9.png

Ja sam uzeo granicu od 4.5 pa me zanima zašto je koeficijent tako visok? Ako je netko bolje upućen u situaciju u Partizanu neka napiše jer ja jednostavno ne vidim scenarij da ova utakmica ode ispod te granice bez obzira na rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Partizan - Manchester United 2 (2.30) bet365

Value bet dana po meni, ne znam šta je razlog za ovoliki koeficijent na United, koji iako ne briljira na startu sezone, te igra Ligu Evrope igra u kombinovanom sastavu, ovdje je po meni mnogo veći favorit nego što to kažu kladionice. Sastav sa Martialom, Matom, Lingardom u navali je dovoljno kvalitetan da odnese tri boda sa gostovanja u Beogradu. Svakako, na stadionu JNA ih čeka vruća atmosfera, ali činjenica je da ovaj tim Partizana nije jedan od najboljih u posljednoj deceniji. Ima tu nekoliko kvalitetnih pojedinaca, ali dosta toga škripi u igri crno-bijelih, koji su u posljednje tri utakmice poraženi dva puta, uz pobjedu protiv niželigaša u kupu. Iako su na domaćem terenu savladali Zvezdu, remizirali su sa Bačkom Topolom te izgubili od Voždovca. Večeras ne mogu računati na Lazara Markovića (ex Liverpool), jednog od ključnih igrača.

United ima dugačku listu povrijeđenih igrača i suženu rotaciju, i sam Solskjaer je rekao da Unitedu još uvijek nije prioritet Liga Evrope, ali ipak nemaju taj luksuz da zanemare ovo takmičenje, s obzirom na neubjedljiv start u Premier ligi, i sasvim je moguće da će plasman u Ligu prvaka morati tražiti kroz ovo takmičenje. U svakom slučaju, cilj im je da što prije osiguraju prvo mjesto u grupi, a veliki dio posla mogu obaviti u ove dvije utakmice sa Partizanom.

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, zviz said:

Ja sam uzeo granicu od 4.5 pa me zanima zašto je koeficijent tako visok? Ako je netko bolje upućen u situaciju u Partizanu neka napiše jer ja jednostavno ne vidim scenarij da ova utakmica ode ispod te granice bez obzira na rezultat.

Zato sto United dobija jako malo kartona,pa na derbiju sa Liverpoolom nisu dobili karton,sta dalje reci...Igrao sam ih na granici 3.5,racunam da bi to mogao Partizan sam odradit,ali me na 4.5 bilo strah...ima danas jako puno dobrih i boljih parova od ovoga,tako da ...ugl nisam stigao pisati,tako da ni sad necu,jer pocinju utakmice,pa nema smisla...

Link to comment
Share on other sites

prije 57 minute, Koki22 said:

Zato sto United dobija jako malo kartona,pa na derbiju sa Liverpoolom nisu dobili karton,sta dalje reci...Igrao sam ih na granici 3.5,racunam da bi to mogao Partizan sam odradit,ali me na 4.5 bilo strah...ima danas jako puno dobrih i boljih parova od ovoga,tako da ...ugl nisam stigao pisati,tako da ni sad necu,jer pocinju utakmice,pa nema smisla...

20 prekršaja 0 žutih kartona? Jel gledao netko prvo poluvrijeme?

Link to comment
Share on other sites

PSV - Lask // Over PSV 1,5 golova bet365 288sb - 1,72

Meč Evropske lige u kojem PSV dočekuje LASK i gdje očekujem da domača ekipa postigne više od 1,5 golova na ovome meču. Bez obzira na dobre igre LASK-a, jerujem da je PSV ipak kvalitetnija ekipa i iskusnija ekipa a pogotovo kad igraju na domačem terenu kao što je večeras slučaj. U ovoj grupi je PSV upisao obje pobjede i pri tom je bio izuzetno efikasan i postigli su odličnih 7 golova u 2 meča što je mnogo više od 1,5 golova. LASK je ekipa koja očigledno voli da igra dosta napadački što ime donijel pobjedu i poraz i vjerujem da če sličan pristup imati i večeras protiv PSV-a a to bi trebalo da dodatno olakša posao u napadu za domači tim koji kako vidimo u zadnje vrijeme odlično djeluje u ofanzivnom dijelu.

Inače PSV i u domačem prvenstvu na domačem terenu djeluje sjajno i vrlo ubojito pa je svakako i to još jedan plus za ovaj tip. PSV je u holandskom prvenstvu najbolja i najefikasnija domača ekipa i sve to vodi ka tome da PSV i večeras trebao da dobro odradi posao u napadu i vjerujem da mogu večeras da zabiju više od 1,5 golova protiv LASK-a.

image.png.2cbcdd95070b29dd99a40bf61036708e.png

button.png.b42a22642b3bebda4abc2dadb139dcee.png   548868321_button(1).png.d67defc13455db30b334258e3e5a1328.png

Link to comment
Share on other sites

Celtic - Lazio // betbuilder bet365 288sb - 3,40

Lazio ulazi u utakmicu protiv Celtica nakon povratka od tri gola u remiju protiv Atalante 3:3.  Ciro Immobile dva puta i Joaquin Correa omogućili su Nebesko plavim da izvuku remi u jednom od najuzbudljivijih mečeva ove godine u talijanskoj ligi.

Kelti, s druge strane, i dalje imaju sjajan početak sezone. Njihov zadnji susret završio je uvjerljivom pobjedom 6:0 i, kao rezultat toga u meč protiv Lazia ulaze puni samopouzdanja i želje za još jednim pozitivnim rezultatom, posebno što igraju kod kuće pred svojim navijačima gdje imaju sjajnu gol razliku u škotskom Premiershipu - 19:2.

U ovom meču bilo koja momčad da izgubi meč, zakomplikovala bi sebi život. Celtic je trenutno prvi u skupini E, ali s malom prednošću jer Lazio i CFR Cluj zaostaju samo jedan bod iza njih. Iz tog razloga, gledatelji i ljubitelji nogometa mogu očekivati tijesnu, ali zanimljivu utakmicu gdje bi jedan pogodak mogao preokrenuti cijeli tok meča.

Meč sudi Ivan Bebek, čovjek koji je poznat kao odličan arbitar za kartone, a uz sve navedeno očekujemo neizvjesnu, zanimljivu i utakmicu sa velikim tenzijama.

5.png

button.png.b42a22642b3bebda4abc2dadb139dcee.png   548868321_button(1).png.d67defc13455db30b334258e3e5a1328.png

 
Link to comment
Share on other sites

Sevilla - Duddelange // AH -2,5 Sevilla bet365 288sb - 1,50

Sevilla bi pobjedom osigurala plasman u knock out fazu, o razlici u kvaliteti ne treba trošiti riječi. Luksebmuržani su poniženi u prošlom kolu od Quarabaga sa 1:4 a toliko golova u njihovoj mreži očekujem i večeras.

Za Sevillu je ovo vrlo važno takmičenje s obzirom da se vrlo lako može desiti da ostanu bez plasmana u LP kroz domaće prvenstvo tako da će im ostati EL kao razervna opcija, a svi znamo koliko vole igrati ovo takmičenje i osvajati ga.

Još jedna zanimljiva opklada mi se čini pogodak Munasa Dabbura, čovjeka koji je briljirao u Salzburgu i koji je ovo ljeto na velika vrata stigao u Sevillu no do sada je odigrao svega 30 minuta i večeras će imati prvi start za Sevillu. Protivnik je loš, on je željan golova i vjerujem da će se uspjeti upisati u strijelce.

image.png.d8757d6771c1d72be75e6a459550a356.png

image.thumb.png.e0a25ae96c59a9c9fd1422ac8c582d41.png

button.png.b42a22642b3bebda4abc2dadb139dcee.png   548868321_button(1).png.d67defc13455db30b334258e3e5a1328.png

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, crash1 said:

Celtic - Lazio // betbuilder bet365 online kladionica" rel="">bet365 bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska - 3,40

Lazio ulazi u utakmicu protiv Celtica nakon povratka od tri gola u remiju protiv Atalante 3:3.  Ciro Immobile dva puta i Joaquin Correa omogućili su Nebesko plavim da izvuku remi u jednom od najuzbudljivijih mečeva ove godine u talijanskoj ligi.

Kelti, s druge strane, i dalje imaju sjajan početak sezone. Njihov zadnji susret završio je uvjerljivom pobjedom 6:0 i, kao rezultat toga u meč protiv Lazia ulaze puni samopouzdanja i želje za još jednim pozitivnim rezultatom, posebno što igraju kod kuće pred svojim navijačima gdje imaju sjajnu gol razliku u škotskom Premiershipu - 19:2.

U ovom meču bilo koja momčad da izgubi meč, zakomplikovala bi sebi život. Celtic je trenutno prvi u skupini E, ali s malom prednošću jer Lazio i CFR Cluj zaostaju samo jedan bod iza njih. Iz tog razloga, gledatelji i ljubitelji nogometa mogu očekivati tijesnu, ali zanimljivu utakmicu gdje bi jedan pogodak mogao preokrenuti cijeli tok meča.

Meč sudi Ivan Bebek, čovjek koji je poznat kao odličan arbitar za kartone, a uz sve navedeno očekujemo neizvjesnu, zanimljivu i utakmicu sa velikim tenzijama.

5.png

button.png.b42a22642b3bebda4abc2dadb139dcee.png   548868321_button(1).png.d67defc13455db30b334258e3e5a1328.png

 

WIIIIIN!!!!! ?

Link to comment
Share on other sites

prije 21 sati, TazMan said:

United na 2,4 ?!

Pa to se mora uzeti.....

OK,igraju nikako,zabijaju još nikakije,malo će i rotirati (Magure,DeGea.....),ali mislim 2,4-2,45 ?

Pa nije Partizan u rangu Totića i Arsenala,Chelsea da bi u gostima bio ovakav koef.,a + toga ni Partizan ne briljira u zadnje vrijeme,2 poraza u i onako slaboj i korumpiranoj ligi kakva je njihova je ,pa pomalo, čudno ...... 

Uvijek kažem,zakon velikih brojeva....Pa mora i United negdje zabiti ....pa barem 1,jer je i to napredak,a ja vjerujem i 2,3 gola ........ A i OGSu se tronožac polako prebacuje na jednonožac pa bi uskoro mogao pasti sa stolice,vrijeme je da nešto i odigra(ju) ....

 

PS- ja sam fanček Utd-a pa da znate  ? ..... Znam,reći ćete "ko mi kriv" ......

Win  ?

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • West Ham - Chelsea 2 (2.05) ili Palmer daje gol (2.30) bet365 Danas ce na London stadionu, West Ham i Chelsea otvorit 5. kolo engleske Premier lige. Gosti ulaze u ovaj susret s više samopouzdanja nakon pobjede od 1-0 protiv Bournemoutha. Iako predstava Chelseaja nije bila najblistavija, ključan trenutak dogodio se u završnici utakmice kada je zamjena Christopher Nkunku postigao jedini pogodak. Chelsea se trenutno nalazi na 8. mjestu Premier lige s dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom u prva četiri kola. S druge strane, West Ham je dosad uspio ostvariti samo jednu pobjedu. Prošlog vikenda su izbjegli poraz zahvaljujući kasnom izjednačujućem pogotku u gradskom derbiju protiv Fulhama. Danny Ings, kao zamjena, postigao je gol u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Jarroda Bowena. Čekićari su trenutno na 14. mjestu na tabeli. Julen Lopetegui nema novih problema s ozljedama uoči nadolazeće utakmice protiv Chelseaja. S nestrpljenjem čeka rezultate kasnih fitness testova za Niclasa Fullkruga i Emersona Palmierija. Prema izvještajima, obojica su upitna za ovaj vikend, ali će konačna odluka o njihovom nastupu biti donesena pred samu utakmicu. West Ham (4-2-3-1): Areola; Coufal, Mavropanos, Kilman, Wan-Bissaka; Alvarez, Rodriguez; Kudus, Paqueta, Summerville; Bowen. Za razliku od svog kolege na klupi West Ham Uniteda, Enzo Maresca dočekao je pozitivne vijesti uoči gostovanja na London stadionu. Trener Chelseaja možda će biti bez samo trojice prvotimaca. Reece James i Omari Kellyman su i dalje izvan terena, ali Malo Gusto i Romeo Lavia bi trebali barem biti u kadru za utakmicu. Također, Enzo Fernandez i Kiernan Dewsbury-Hall oporavili su se od bolesti zbog koje su propustili prošlotjednu pobjedu protiv Bournemoutha. Chelsea (4-2-3-1): Sanchez; Gusto, Fofana, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Madueke, Palmer, Sancho; Jackson. Domaći teren igrao je veliku ulogu u posljednjim međusobnim susretima ova dva rivala, budući da je pet od posljednjih šest utakmica završilo pobjedom domaćina. Ipak, ovaj put postoji razlog za vjerovati da bi se taj trend mogao prekinuti. West Ham je u posljednjem kolu protiv Fulhama izgledao slabo, što potvrđuje podatak da su dozvolili čak 21 udarac prema svom golu. S druge strane, Chelsea dolazi na ovaj susret ohrabren pobjedom protiv Bournemoutha. Pobjeda Chelseaja djeluje kao logičan ishod s kvotom 2.05, dok bi alternativno bilo pametno kladiti se da će Cole Palmer, Chelseajev glavni kreator igre i izvođač penala, postići pogodak po kvoti 2.30. (Koeficijenti 20.9. u 22:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • 21.9.2024. Bundes liga Bochum-Kiel 1x Domaćin neće izgubiti  
    • LA Chargers - PIT Steelers over 3,5 FG@2,45  bet365   Utakmica sa najnizom u/o marginom ovo kolo, samo 34,5. Ekipe kojima je obrana puno jaci dio ekie nego napad. Chargersi imaju Herberta koji nema kome bacati ove sezone, tako da neku poezijuod napadacke igre na budemo vidjeli. U prva dva kola su Chargersi pucali FG 3/3 protiv Raidersa i 2/2 protiv Panthersa. Steelersi u prvom kolu 6/6 protiv Falconsa i 2/2 protiv Broncosa(zavrsilo 6-13 😲).
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use