Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 13.10.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Vuce me igrati vise zutih ma utakmici Slovenija i Austrija te se dvoumim na poljska Makedonija između čiste 1 ili vise žutih. 

Prva navedena utakmica, susjedi, oboma igra samo pobjeda, Slovenci izgubili proslo kolo, Lahoz sudac (čitaj id***)... Sve predispozicije su tu. 

Druga utakmica mi je nedoumica oko napisanog, je da je Makedonija dobila Sloveniju, ali po meni nema kvalitetu za dobit Poljsku koja igra kući i koja bi pobjedom praktički riješila svoj odlazak na Euro. S druge strane ako Makedonci nešto i žele, moraju pohinit na terenu pa ni žuto nisu loša opcija. Savijeti su dobrodošli. 

 

Još mi se sviđa x2 na Hrvatsku uz više od 8 kornera. Wells samo i može igrat preko krila i nabačajima šta otvara mogućnost kornera dok je a Hrvatska puno tehnički jača i kombinatorike mogu doć do 4-5 kornera. 

 

Još me zanima vaše mišljenje kojoj će razlikom Nijemci natuć Estoniju? 

Link to comment
Share on other sites

prije 52 minute, Delboy said:

Vuce me igrati vise zutih ma utakmici Slovenija i Austrija te se dvoumim na poljska Makedonija između čiste 1 ili vise žutih. 

Prva navedena utakmica, susjedi, oboma igra samo pobjeda, Slovenci izgubili proslo kolo, Lahoz sudac (čitaj id***)... Sve predispozicije su tu. 

Druga utakmica mi je nedoumica oko napisanog, je da je Makedonija dobila Sloveniju, ali po meni nema kvalitetu za dobit Poljsku koja igra kući i koja bi pobjedom praktički riješila svoj odlazak na Euro. S druge strane ako Makedonci nešto i žele, moraju pohinit na terenu pa ni žuto nisu loša opcija. Savijeti su dobrodošli. 

 

Još mi se sviđa x2 na Hrvatsku uz više od 8 kornera. Wells samo i može igrat preko krila i nabačajima šta otvara mogućnost kornera dok je a Hrvatska puno tehnički jača i kombinatorike mogu doć do 4-5 kornera. 

 

Još me zanima vaše mišljenje kojoj će razlikom Nijemci natuć Estoniju? 

Samo cu napisati da Lahoz sudi Makedoniji, a Cakir Sloveniji cisto da znaš. 

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Delboy said:

Vuce me igrati vise zutih ma utakmici Slovenija i Austrija te se dvoumim na poljska Makedonija između čiste 1 ili vise žutih. 

Prva navedena utakmica, susjedi, oboma igra samo pobjeda, Slovenci izgubili proslo kolo, Lahoz sudac (čitaj id***)... Sve predispozicije su tu. 

Druga utakmica mi je nedoumica oko napisanog, je da je Makedonija dobila Sloveniju, ali po meni nema kvalitetu za dobit Poljsku koja igra kući i koja bi pobjedom praktički riješila svoj odlazak na Euro. S druge strane ako Makedonci nešto i žele, moraju pohinit na terenu pa ni žuto nisu loša opcija. Savijeti su dobrodošli. 

 

Još mi se sviđa x2 na Hrvatsku uz više od 8 kornera. Wells samo i može igrat preko krila i nabačajima šta otvara mogućnost kornera dok je a Hrvatska puno tehnički jača i kombinatorike mogu doć do 4-5 kornera. 

 

Još me zanima vaše mišljenje kojoj će razlikom Nijemci natuć Estoniju? 

Što se Njemačke tiče, ja sam ovo sastavio :D

image.thumb.png.50950658901956f812ff570dbb28d1aa.png

Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda - Budućnost Podgorica AH -10.5 Zvezda (1.52) bet365

Drugo kolo ABA lige, i prvi međusobni duel prošlogodišnjih finalista, u seriji koju su obilježile brojne kontroverze i ekstremne tenzije, kako na tribinama, tako i van njih. Zvezda je nakon pobjede u majstorici (ukupan rezultat 3-2) vratila titulu u Beograd, i to nakon tri više nego ubjedljive pobjede u Pioniru, sa ukupno čak 100 razlike (91:72, 107:69, 97:54).

I jedni i drugi su pretrpjeli velike promjene u igračkom kadru, s bitnom razlikom, pošto je Zvezda zadržala praktično sve nosioce igre i ojačala sastav respektabilnim imenima (Lorenzo Brown, Derrick Brown, James Gist), dok su Podgoričane napustili doslovno svi najbolji igrači (Jackson, E. Clark, Cole, C. Clarke, Bell, Bitadze, Gordić, Omić...) i u ovu sezonu ulazi sa znatno skromnijim igračkim kadrom.

Uostalom, i rezultati na početku sezone govore sami za sebe - Zvezda je prije nekoliko dana ostvarila veliku pobjedu protiv Fenerbahčea u Areni (68:56), uz tijesan poraz od Panathinaikosa u Atini u prvom kolu (87:82) i trijumf od 27 razlike nad Primorskom u prvom kolu ABA lige.

Budućnost je prije četiri dana poražena u Podgorici od Trenta u okviru Eurocupa, što joj je drugi poraz u dva kola, dok je u ABA Superkupu doživjela težak poraz od Cedevite Olimpije (75:103) i ako se po jutru dan poznaje, očekuje ih sušna sezona, nakon prošlogodišnjeg nastupa u Euroligi i velikih pobjeda nad CSKA i Realom.

Zvezda odrađuje kaznu zbog incidenata u petoj utakmici finalne serije, tako da je ulaz dozvoljen jedino djeci do 14 godina i ženama. Međutim, razlika u kvalitetu je ovaj put zaista ogromna, a u taboru crveno-bijelih je dosta igrača koji sigurno nisu zaboravili nemile scene u Podgorici, i sa te strane će svakako imati dodatni motiv. Sve u svemu, mislim da je izvjesna pobjeda Zvezde sa dvocifrenom razlikom, a ako izabranici Milana Tomića budu raspoloženi, plavo-bijeli bi mogli doživjeti novi debakl u Beogradu.

Link to comment
Share on other sites

On 12. 10. 2019. at 23:27, mario007 said:

Slovenija-Austrija preko 4.5 kartona

Poljska-Sj.Makedonija preko 3.5 kartona

 

--------Odmah cu preci na suca utakmice Slovenije i Austrije.

Utakmicu sudi jedan od najjacih sudaca u Europi,Cuneyt Cakir.

Covjek ima svoj stil,sto vise pustanja igre,smrtni pogledi,ali opustenost sa igracima.

Njegove utakmice cesto radi toga zavrsavaju sa manjim brojem kartona,no cisto sumnjam da ce to biti slucaj veceras buduci da i jedni i drugi igraju jedan od presudnijih meceva ako hoce vidjeti Euro 2020.

https://us.soccerway.com/referees/cuneyt-cakir/92755/matches/

http://dostbeykoz.com/isDosyalar/2016/02/17/cuneyt_cakir_beykoz_m3c0FxSPjT.jpg

-------Isto cu nesto napisati i za suca koji sudi Poljskoj i Makedoniji.

Utakmicu sudi Mateu Lahoz,najpoznatiji spanjolski sudac.Nedavno je svojoj poznatoj reputaciji pridodao mec Barcelone i Seville gdje je iskljucio dva igraca Barcelone.

Veoma interaktivan sa igracima,svaki cas pravi razne gestikulacije,svojim stilom sudenja podsjeca ne neke likove iz Juzne Amerike.Nema onu europsku preciznost i mirnocu,uvijek je sve emocionalno kod njega pa zato i vidimo te gestikulacije i razne face kod njega.

Stil sudenja mu je totalno nedorecen,ovisi najvise o ''vrucini'' utakmice.Ako su igraci napaljeni onda daje ko nenormalan.Ako nisu ,onda i skrtari,a u ovoj utakmici ocekujem napaljenje reprezentacije,pogotovo Makedonce koji su jedna od grubljih nacija u ovim kvalifikacijama,a s obzirom da im je biti ili ne biti ocekujem ih jos u boljem izdanju.

https://us.soccerway.com/referees/antonio-mateu-lahoz/46239/matches/

https://www.youtube.com/watch?v=h6cTwlKfv6g

https://www.youtube.com/watch?v=fqIkMAYJMak

 

-------Kopirano sa druge stranice:

Očekuje se tako 90 odlučujućih minuta u mečevima G skupine, gdje Poljska u Varšavi ima, poput Hrvata, šansu da zaključi posao na putu prema kvalifikaciji na završni turnir. Uz hat-trick čudesnog Lewandowskog, trijumfirali su 3:0 u Latviji u četvrtak, učvrstili se na liderskoj poziciji i sad dočekuju Sjevernu Makedoniju. Naizgled je riječ o “ziceru”, ali oprez: Makedonci su po prvi put u svojoj povijesti ozbiljan kandidat za plasman na jedno veliko natjecanje, pogotovo nakon što su prije tri dana u Skoplju slomili Sloveniju sa 2:1, junak večeri bio je Elif Elmas iz Napolija, dvostruki strijelac. Tako je Makedonija zauzela 3. mjesto, samo 2 boda iza Austrije, ali još su 3 kola do kraja i sad je sve otvoreno. No, Makedoncima će trebati barem jedan pothvat – svladati Poljake sad, ali još bitnije bit će gostovanje u Beču u narednom krugu.

Baš zato jednako bitan u ovoj grupi bit će veliki susjedski derbi u Ljubljani! Nakon spomenutog posrtaja u Skoplju, izabranici Matjaža Keka su pred jasnim imperativom – ili će pobijediti Austriji, ili kazati “adio” snovima o Euru! U prvom međusubnom ogledu, u Klagenfurtu, Guido Burgstaller je donio trijumf Austriji od 1:0. Inače, u četvrtak su Austrijanci na Prateru sa 3:1 sredili nejaki Izrael i zadržali 2. mjesto koje vodi na Euro.

 

 

Ajde nešto prošlo više 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use