Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 6.10.2019.


IzudinB

Recommended Posts

   

Eintracht Frankfurt-Werder Bremen više od 4 žuta kartona kv. 1.875 bet365

 

Još jedna zanimljiva utakmica u bundesligi, gde očekujem više kartona od granice 4. Utakmicu če suditi G. Winkmann koji ima prosjek nešto više od 4 kartona po utakmici.

Oba tima su dosta skupa i tako očekujem dosta grubosti. Domači su favoriti za pobjedu ali ako ne bude brzog gola onda očekujem da idu kartoni u over.

U poslednjih međusobnih utakmica je bilo 7 žk, 3žk i 1 crveni.

Link to comment
Share on other sites

Dallas Cowboys - Green Bay Packers

U 5.kolu NFL-a očekujem pobjedu Cowboysa kod kuće protiv Packersa. Obrana Packersa nije izgledala dobro u sudaru 4.kola protiv Eaglesa i kod kuće su primili 34 poena. Biti će ovo i prva gostujuća utakmica Packersa nakon što su zaredom kod kuće igrali tri utakmice. Dallas je podbacio u 4.kolu i izgubio kod New Orleans Saintsa u derbiju kola no kod kuće su Cowboysi posebno u napadu puno uvjerljiviji. Obrana Dallasa je dobra i vjerujem da se ovdje mogu naplatiti protiv napada Packersa koji i dalje ne izgleda uvjerljivo.

TIP: Dallas -3,5

 

Link to comment
Share on other sites

prije 40 minute, FamilyGuy said:

Dallas Cowboys - Green Bay Packers

U 5.kolu NFL-a očekujem pobjedu Cowboysa kod kuće protiv Packersa. Obrana Packersa nije izgledala dobro u sudaru 4.kola protiv Eaglesa i kod kuće su primili 34 poena. Biti će ovo i prva gostujuća utakmica Packersa nakon što su zaredom kod kuće igrali tri utakmice. Dallas je podbacio u 4.kolu i izgubio kod New Orleans Saintsa u derbiju kola no kod kuće su Cowboysi posebno u napadu puno uvjerljiviji. Obrana Dallasa je dobra i vjerujem da se ovdje mogu naplatiti protiv napada Packersa koji i dalje ne izgleda uvjerljivo.

TIP: Dallas -3,5

 

Odigrao sam čistu pobjedu Dallasa.
Rodgers uvijek igra extra motivirano protiv Cowboys, ali bez najboljeg hvatača u ovoj tekmi
mislim da će imati većih problema. No opet, to je Rodgers...

Još sam odigrao pobjede Minnesote i Chicaga.
Vjerujem da će Minnesota napokon do prve gostujuće pobjede. Giantsi imaju velikih problema
u secondaryu pa će se durica Diggs valjda danas osladiti.
Oakland protiv Macka i Chicaga. Ko da to samo nije dovoljno, za Oakland ne igraju
najbolji hvatač i pass rusher

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, Delboy said:

Momci, moze misljenja, pomoć bilo sta? 

Planiram igrat vise zutih kartona na inter i lyon. 

Inter-juve sudi rocchi kojem je prosjek 4.09, rivalitet je ne upitan. Granica je 6.5

St.Entiene-lyon sudi Turpin s prosjekom 2.4 kartona. To je regionalni derbi i granica od 4. 5 mi je primamljiva

Ja imam st.etienne na bet builderu više od 3 a inter više od 4 . Za mene je još uvijek to gde igra Lyon  dobra granica gdje može biti bez problema over 4. Mislim da 4 žuta kartona na utakmici francuza ne smije biti problem. Uzmi obe utakmice jednu granicu manje.

Link to comment
Share on other sites

Inter - Juventus / over 4 cards & under 4 goals (1.62) bet365

Inter napokon dočekuje Derby della Madonnina ispred Juventusa, ove sezone pod Conteom doživjeli su preporod, te nakon prvih 6 kola imaju maksimalnih 18 bodova, uz samo dva primljena gola. Stara dama drži korak sa dva boda manje, i neobično za njih, u ovaj duel ne ulaze kao favoriti. Mislim da ovdje svi očekuju kartonijadu, svi preduslovi su tu, ranije smo gledali njihove međusobne duele sa 7-8 kartona, a ne očekujem mnogo golova, kao ni u prethodne dvije utakmice (1:1, 0:1), s obzirom na to da je Inter sjajan u defanzivi, dok se Juve nije ubjedljiv što se tiče napadačkog učinka. U prošlosti nije bio čest slučaj da u duelima na San Siru padne više od 3 gola, i ne vjerujem da će večeras biti neka goleada. Čisto da napomenem, granica golova je de facto 3.5, a kartona 4.5, da ne bude zabune, pošto je opklada napravljena preko bet buildera.

Link to comment
Share on other sites

prije 11 sati, Goksim said:

Evo moj NFL odabir za večeras. Prošlog vikenda nam dosta događaja u NFL-u nije išlo na ruku i očekujem da danas to ne bude slučaj. 

Dodao bi i da na utakmici Inter-Juve očekujem dosta kartona. O tome je već bilo govora a budući da je granica 6,5 an betbuilderu kod bet365 online kladionica" rel="">bet365 isti možete smanjiti na 5,5 a i dalje imati sasvim pristojan koeficijent.

Slika-zaslona-2019-10-06-u-09-58-08.png

Slika-zaslona-2019-10-06-u-09-58-21.png
 

Win :) 

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Gandalf said:

Stvarno ne mogu vjerovat odtkuda takve tačne granice kladionicama. Nevjerojatno

Ma nisu tocne, nego idu principom prekidanja niza...forsirali su ga po tim nekim granicama on ide u under stalno oni dizu granicu...nelogicno ali kad presjece i ode u over dobiju toliko profita da pokriju sve ove gubitke sto je isao u under....

 

Btw turpin sam sebe prevazišao 31 faul 2 žuta

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, Dominik999 said:

Ma nisu tocne, nego idu principom prekidanja niza...forsirali su ga po tim nekim granicama on ide u under stalno oni dizu granicu...nelogicno ali kad presjece i ode u over dobiju toliko profita da pokriju sve ove gubitke sto je isao u under....

 

Btw turpin sam sebe prevazišao 31 faul 2 žuta

Da Turpin nevjerojatno šta nije dosudio. Opet imam banko na 0 i opet debeli minus. Pavza do 18-og. Ako kladim 4 utakmice ili jedno uvijek je neko sr**** da ne pogodim. Poslednjih 8 mjeseca ne mogu pronači izlaz iz crne serije.

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Gandalf said:

Da Turpin nevjerojatno šta nije dosudio. Opet imam banko na 0 i opet debeli minus. Pavza do 18-og. Ako kladim 4 utakmice ili jedno uvijek je neko sr**** da ne pogodim. Poslednjih 8 mjeseca ne mogu pronači izlaz iz crne serije.

Znam buraz kako ti je....... Uvijek kada dođe ta crna serija opali mi takvu šamarčinu da se pitam šta mi to treba....

 

Ja jučer zviznem na KC Chefsima .......... Zemljo otvori se ...... Bit će bolje jer gore ne može.....

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use