Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 3.10.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Astana - Partizan oba tima daju gol (1.90) bet365

Astana blagi favorit, ali mislim da je ovo utakmica u kojoj su moguća sva tri ishoda. Da se ovo igralo prije mjesec dana, vjerovatno bi i koeficijent na Astanu bio dosta manji, ali Partizan je u posljednje vrijeme u odličnoj formi, a naročito se izdvaja pobjeda nad Zvezdom (2:0) u vječitom derbiju. Crno-bijeli su za vikend ubjedljivo slavili na neugodnom gostovanju protiv niškog Radničkog, a i na ovoj utakmici će izvesti vrlo ofanzivan sastav, jer su među starterima Tošić, Soumah, Sadiq i Asano, od kojih su ova potonja trojica praktično napadači. Odbrana nije najsigurnija, ni na jednoj od prethodnih pet evropskih utakmica nisu uspjeli da sačuvaju mrežu, u prvoj utakmici grupne faze remizirali su sa AZ-om u Beogradu (2:2), a u ovoj utakmici se od Astane očekuje terenska inicijativa i pritisak na Partizanovu zadnju liniju.

Astana igra poprilično dobro na svom terenu u posljednje vrijeme, na četiri evropske utakmice kod kuće ove sezone ostvarili su sve četiri pobjede, uz čak 13 postignutih golova, ali primali su golove i protiv skromnih protivnika poput Santa Colome i Vallette, tako da sumnjam da će sačuvati mrežu protiv Partizana. Sve u svemu, očekujem neizvijesnu utakmicu i golove na obe strane.

Link to comment
Share on other sites

Orlando Luz - Sumit Nagal 2 (1.33) bet365

Meč osmine finala challengera u brazilskom Campinasu. Indijac u sjajnoj formi u posljednje vrijeme, nakon finala Banja Luke i osvojenog Buenos Airesa, ide po svoje treće uzastopno CH finale. Gledao sam ga u Banjaluci, servis mu je najslabiji segment igre, ali to nadoknađuje odličnim forehandom i izuzetnom pokretljivošću i borbenošću, fizička sprema mu je na zavidnom nivou. Na US Openu protiv Federera prošao je kvalifikacije i ušao u glavni žrijeb, gdje objektivno nije imao šansi protiv Federera, ali uzeo je prvi set u tom meču i uopšte se nije obrukao. Juče mu je Elias predao meč nakon samo 22 minuta igre, tako da odmoran ulazi u ovaj meč, za razliku od Luza koji je na terenu proveo 1h i 20min više. Brazilac uglavnom igra ITF turnire, iako sa dosta dobrim uspjehom, objektivno je najmanje za klasu ispod Nagala.

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, Gandalf said:

Uf dobro da sam vas slušao. Partizan je odličan danas Na kraju odigrao više od 2.5 gola po kvoti 2.15. još 3 utakmice na tiketu nadam se da pogodim :)

Ja sam odigrao singl X, ali eto Partizan dobro odigra. Nema veze, idemo jako ima još listića u opticaju. Sretno ti sa preostala tri para na listiću :D

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, Dominik999 said:

Ovo arapsko go*** sto je sudilo dalo na 20 faula 0 kartona

Šteta. Da ova utakmica je bila  i kod mene na kartonima ali sam je skinuo i htio igrati 1X ali tad sam odabrao još najbolju opciju. Stvarno kad si siguran i po mentalitetu klubova, je dosta drukćije na terenu jer je glavni sudija.

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan tiket, ovo sam i ja sam odigrao tako da nam želim puno sreće svima :D 

Arsenal - Standard // Standard daje gol bet365 288sb - 1,66

Celtic - Cluj // Over 4,5 kartona bet365 288sb - 1,66

Trabzonspor - Basel // Over 1,5 golova bet365 288sb - 1,22

Lazio - Rennes // Over 9,5 kornera bet365 288sb - 1,72

Lugano - Dinamo Kijev // Pobjeda Dinama u bilo kojem poluvremenu bet365 288sb - 1,50

 

Ekipa Arsenala prolazi ponovo kroz težak period, dosta stvari ne štima u ekipi i jasno je da će i ova sezone biti mukotrpna za sve u i oko kluba. Večeras će Emery ponovo izmješati sastav igrat će neki igrači koji ne dobijaju previše prostora za igru u ligi tako da bi ekipa Standarda možda čak mogla i iznenaditi Topdžije. Standard igra odlično i ove sezone, još uvijek su bez poraz au ligi i jedni su od glavnih kandidata za titulu. 

Sam dolazak u London na meč protiv Arsenala je dovoljan motiv da igrači Standarda daju svoj maksimum i vjerujem da protiv kombinovanog sastava Arsenala mogu da odigraju dobar meč i da postignu barem jedan pogodak. Kvota je fenomenalna i po meni previsoka.

 

Za kartone sam uzeo susret iz grupe E. Sastaju se Celtic i Cluj. Celtic je u prvom kolu remizirao sa Rennesom (1:1). Veoma jalova utakmica u kojoj su gosti dobili crveni i četiri žuta kartona. U Škotskoj, Celtic očekivano drži lidersku poziciju. Danas moraju dobiti Cluj jer u Rumunjskoj će imati teži zadatak nego danas. Ove dvije ekipe su se sastale već ove sezone. Ždrijeb ih je spojio u kvalifikacijama za ligu prvaka. Cluj je bio uspješniji. U Rumunjskoj 6, a Škotskoj 4 žuta kartona.

Cluj je u prvom kolu dobio Lazio (2:1). U toj utakmici nisu dobili karton. Danas očekujem +5 kartona. Obje ekipe su agresivne (Rumuni više), te obje ekipe će nastojati doći do pozitivnog rezultata i mislim da će kartoni doći.

Sudac je Nijemac, Siebert koji je po statistici vrlo solidan za over, barem po ovoj margini.

fff.png.bc3ef589f1fb1829fcf4dc56ea36f0d7.png

 

Tabzon - Basel.. Ovdje su mi golovi jedina izvjesna opcija i ocekujem da vec u prvom poluvremenu vidimo minimalno jedan ili da već budu 2 ili više. Trabzon kod kuce mora ici na pobjedu,jer je u prvom kolu izgubio od Getafea te se u Turskoj nadaju bodovima, iako nece biti lako. Ali isto tako su svjesni da ako zele da stignu do bodova da moraju izaci visoko,te da se ne smiju braniti jer je Basel kvalitetna ekipa koja zna iskoristiti svaki kiks protivnika. Uvertira im je bila sjajna, savladali su Besiktasa sa 4:1 i vjerujem da su se napuniili samopouzdanjem pred ovaj mec. Basel sa druge strane je natrpao Krasnodara 5:0, klasicno ofenzivna ekipa koja igra na gol vise, kvota na njih je u padu, ali ocekujem dosta tezak mec i golove na obje strane.

 

Lazio je u prvom kolu odigrao katastrofalno lošu utakmicu u kojoj nisu stvorili više od možda dvije ili tri polušanse na utakmici. Naravno da su bili poraženi,a igrali su protiv ekipe Cluja. U toj utakmici imali smo samo 5 kornera ukupno, samo 3 kornera imao je Lazio koji zaista izvodi veliki broj kornera generalno gledano,tako da vjerujem da neće ponoviti dvije vezane utakmice sa vrlo malim brojem kornera, tako da ova granica od 9,5 mislim da bi trebala proći lagano posebno ako uzmemo u obzir da je i Rennes jedna zaista kvalitetna i ofanzivna ekipa.

Prosjek kornera Lazia u Serie A po čemu su drugi u ligi.

lacijo.png.cd52fe14a9c51ff0eff2b90a38da8b12.png

 

I kao zadnji par sam odabrao meč Lugano - Dynamo. Mislim da će Ukrajinci večeras "razvaliti" Lugano koji bi ove sezone vrlo lako mogao napustiti društvo najboljih u Švicarskoj.  U posljednjih 7 utakmica remizirali su dva puta, a 5 puta gubili. Dinamo Kiev je konačno popravio svoju igru i trenutno imaju 4 vezane pobjede bez primljenog gola. Ipak, pošto je ovaj tiket "sigurica" ogradit ću se sa pobjedom Dinama u bilo kojem poluvremenu po odličnom koeficijentu od 1,50.

tiket.png.37aff309ef79e544282667eb65ae9fd8.png

button.png.1ee56d71465f62b4e6ecefb32b2a5c8f.png   235108552_button(1).png.3ee0ccd7037f2b881c259e0534c79831.png

 

Link to comment
Share on other sites

Još samo Dynamo i gol Standarda... Ostalo je manje više već prošlo :D

prije 1 sat, crash1 said:

Evo jedan tiket, ovo sam i ja sam odigrao tako da nam želim puno sreće svima :D 

Arsenal - Standard // Standard daje gol bet365 online kladionica" rel="">bet365 bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska - 1,66

Celtic - Cluj // Over 4,5 kartona bet365 online kladionica" rel="">bet365 bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska - 1,66

Trabzonspor - Basel // Over 1,5 golova bet365 online kladionica" rel="">bet365 bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska - 1,22

Lazio - Rennes // Over 9,5 kornera bet365 online kladionica" rel="">bet365 bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska - 1,72

Lugano - Dinamo Kijev // Pobjeda Dinama u bilo kojem poluvremenu bet365 online kladionica" rel="">bet365 bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska - 1,50

 

Ekipa Arsenala prolazi ponovo kroz težak period, dosta stvari ne štima u ekipi i jasno je da će i ova sezone biti mukotrpna za sve u i oko kluba. Večeras će Emery ponovo izmješati sastav igrat će neki igrači koji ne dobijaju previše prostora za igru u ligi tako da bi ekipa Standarda možda čak mogla i iznenaditi Topdžije. Standard igra odlično i ove sezone, još uvijek su bez poraz au ligi i jedni su od glavnih kandidata za titulu. 

Sam dolazak u London na meč protiv Arsenala je dovoljan motiv da igrači Standarda daju svoj maksimum i vjerujem da protiv kombinovanog sastava Arsenala mogu da odigraju dobar meč i da postignu barem jedan pogodak. Kvota je fenomenalna i po meni previsoka.

 

Za kartone sam uzeo susret iz grupe E. Sastaju se Celtic i Cluj. Celtic je u prvom kolu remizirao sa Rennesom (1:1). Veoma jalova utakmica u kojoj su gosti dobili crveni i četiri žuta kartona. U Škotskoj, Celtic očekivano drži lidersku poziciju. Danas moraju dobiti Cluj jer u Rumunjskoj će imati teži zadatak nego danas. Ove dvije ekipe su se sastale već ove sezone. Ždrijeb ih je spojio u kvalifikacijama za ligu prvaka. Cluj je bio uspješniji. U Rumunjskoj 6, a Škotskoj 4 žuta kartona.

Cluj je u prvom kolu dobio Lazio (2:1). U toj utakmici nisu dobili karton. Danas očekujem +5 kartona. Obje ekipe su agresivne (Rumuni više), te obje ekipe će nastojati doći do pozitivnog rezultata i mislim da će kartoni doći.

Sudac je Nijemac, Siebert koji je po statistici vrlo solidan za over, barem po ovoj margini.

fff.png.bc3ef589f1fb1829fcf4dc56ea36f0d7.png

 

Tabzon - Basel.. Ovdje su mi golovi jedina izvjesna opcija i ocekujem da vec u prvom poluvremenu vidimo minimalno jedan ili da već budu 2 ili više. Trabzon kod kuce mora ici na pobjedu,jer je u prvom kolu izgubio od Getafea te se u Turskoj nadaju bodovima, iako nece biti lako. Ali isto tako su svjesni da ako zele da stignu do bodova da moraju izaci visoko,te da se ne smiju braniti jer je Basel kvalitetna ekipa koja zna iskoristiti svaki kiks protivnika. Uvertira im je bila sjajna, savladali su Besiktasa sa 4:1 i vjerujem da su se napuniili samopouzdanjem pred ovaj mec. Basel sa druge strane je natrpao Krasnodara 5:0, klasicno ofenzivna ekipa koja igra na gol vise, kvota na njih je u padu, ali ocekujem dosta tezak mec i golove na obje strane.

 

Lazio je u prvom kolu odigrao katastrofalno lošu utakmicu u kojoj nisu stvorili više od možda dvije ili tri polušanse na utakmici. Naravno da su bili poraženi,a igrali su protiv ekipe Cluja. U toj utakmici imali smo samo 5 kornera ukupno, samo 3 kornera imao je Lazio koji zaista izvodi veliki broj kornera generalno gledano,tako da vjerujem da neće ponoviti dvije vezane utakmice sa vrlo malim brojem kornera, tako da ova granica od 9,5 mislim da bi trebala proći lagano posebno ako uzmemo u obzir da je i Rennes jedna zaista kvalitetna i ofanzivna ekipa.

Prosjek kornera Lazia u Serie A po čemu su drugi u ligi.

lacijo.png.cd52fe14a9c51ff0eff2b90a38da8b12.png

 

I kao zadnji par sam odabrao meč Lugano - Dynamo. Mislim da će Ukrajinci večeras "razvaliti" Lugano koji bi ove sezone vrlo lako mogao napustiti društvo najboljih u Švicarskoj.  U posljednjih 7 utakmica remizirali su dva puta, a 5 puta gubili. Dinamo Kiev je konačno popravio svoju igru i trenutno imaju 4 vezane pobjede bez primljenog gola. Ipak, pošto je ovaj tiket "sigurica" ogradit ću se sa pobjedom Dinama u bilo kojem poluvremenu po odličnom koeficijentu od 1,50.

tiket.png.37aff309ef79e544282667eb65ae9fd8.png

button.png.1ee56d71465f62b4e6ecefb32b2a5c8f.png   235108552_button(1).png.3ee0ccd7037f2b881c259e0534c79831.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use