Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 1.10.2019.


IzudinB

Recommended Posts

prije 29 minute, crash1 said:

Manchester City - Dinamo Zagreb // City pobjeda bez primljenog gola bet365 online kladionica" rel="">bet365 bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska - 1,66

Ekipa Citya i u ovoj sezoni ruši sve pred sobom i čini se da bi susret protiv Dinama za Građane trebao da bude lakši trening. Guardiola je za vikend odmarao neke od ključnih igrača te se za meč protiv Dinama u ekipu vraćaju Aguero, David i Bernardo Silva.

City je u ovoj kalendarskoj godini odigrao 20 utakmica na Etihadu i samo na njih četiri su protivniku dozvolili da postigne pogodak. To je pošlo za rukom ekipama Liverpoola, Arsenala i Tottenhama u dva navrata.

Vjerujemo kako će Dinamo u ovom meču biti poražen bez ispaljenog metka a Modrima je vjerovatno u mislima da izbjegnu debakl kako bi u istom ritmu nastavili bitku sa Atalantom i Šahtarom.

Kompletnu najavu pročitajte na linku: https://www.svijetkladjenja.com/najave-utakmica/manchester-city-dinamo-zagreb/

citi.png

button.png.9d32d7e7e415b94ad30d808a3ebab5e3.png   234008548_button(1).png.9131ae0e184591302f54bb256cb2090a.png

postave.png.225d83d6b42675ab85ec1f28b4bbe5d3.png

Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda vs Olympiacos Liga Prvaka X, 2 ali ne dupla sansa, vec multiple sa X i 2

Crvena Zvezda vs Olympiacos Liga Prvaka over kartoni, klizne granice over 3,5 i over 4,5

 

Da li ste culi za ADX-Florence, ili Supermax? Najbezbedniji zatvor na svetu. Zatvor koji postoji vec 25 godina i jedini zatvor na svetu iz kojeg nikada nije pobegao nijedan zatvorenik. Zovu ga i najsuroviji zatvor na svetu, ili najmracnije mesto na svetu, ili najdepresivnije mesto na svetu, ili mesto na svetu gde je oduzeta sva ljudskost, ili najusamljenije mesto na svetu.... sve su to nazivi za najjeziviji zatvor na svetu. Nalazi se u USA, gde bi drugo, u najrazvijenijoj zemlji na svetu. Zemlja poput USA nikada sebi ne bi dozvolila sramotu poput juznoamerickih ili balkanskih zatvora, koji su sto se bezbednosti tice, najgori na svetu. Iz balkanskih ili juznoamerickih zatvora bi pobegla i moja ujna Danica, a kamoli okoreli kriminalci. Sto kazu “nasi” ljudi, izgradili tolike skoletine koje nicemu ne sluze, a nisu u stanju da izgrade jedan normalan zatvor. Iz juznoamerickih zatvora nije pobegao samo onaj ko je zurio na autobus, sto samo govori o tome u kakvom su stanju te zemlje, a ni balkanske zemlje nisu daleko. Supermax, kako inace zovu ovaj zatvor je i konstruisan da se u njega smeste najgori kriminalci na svetu. Prosto je neverovatan nacin kako je konstruisan ovaj zatvor. Smesten na obodu Stenovitih planina, na sred pustinje Juznog Colorada, ovo je zatvor koji cak i one koji dolaze u posetu, bacaju u tesku depresiju. U cemu je sustina? Kao prvo, u zemlji koja ga je smislila. USA nije zemlja poput Bosne, Tagikistana, Venecuele ili Irana. USA je najveca svetska sila, i sasvim je normalno da misle dvestotina godina unapred u odnosu na Bosnu, na primer. USA je zemlja iz koje su ljudi otisli na Mesec, jos pre pedeset godina, kada je kompjuter imao memoriju manju od danasnjeg digitrona. Pedeset godina kasnije od leta na mesec, u Sarajevu je gej populacija konacno uspela da se proseta ulicama, i to u 2019-oj godini. Uopste nije vazno sto je setnju obezbedjivalo tristotina miliona specijalaca. Eeeeej, samo da se prosetaju, cccccccc. Zamislite da im je palo na pamet nesto korisno, recimo da sruse skoletine, zgrade opera ili biblioteke; kako bi se tek onda proveli u zemlji otvorenog uma poput Bosne???? USA i jeste to sto jeste, najnaprednija zemlja na svetu, jer je smislila najbezbedniji zatvor na svetu. Ono sto razlikuje Supermax od ostalih zatvora jeste, najpre konstrukcija, a zatim smisao. Zatvor je konstruisan od debelih betonskih zidova, i teskih metalnih vrata sa malim procepom, gde se ubacuju hrana i lekovi. Prirodno svetlo ulazi u celiju kroz otvor od svega nekoliko centimetara, tako da zatvorenici, prakticno vide samo parce neba i nista vise. Sve celije se nalaze na istoj strani hodnika, tako da zatvorenici nikada nisu u stanju da vide jedni druge. I u tome lezi sustina, smisao Supermaxa. Smisao je da vas mentalno slome, tako sto ce vas lisiti bilo kakvih spoljnih znakova zivota. Dakle, SKORO SVI ZATVORENICI provode 23 sata dnevno izolovani u pojedinacnim celijama, uz veoma malo kontakta sa spoljnim svetom. Minimum kontakta znaci i da se maksimalno smanjuju sanse da neko i pomisli da pobegne, ili povredi nekoga. Zatvorenici u celiji ostaju sve vreme, potpuno izolovani, sto znaci da nema napustanja celije, nema setnje, nema kladjenja, a ako neces da vodis racuna o higijeni, ko te hebe. Poznato je da se ljudski mozak potpuno menja, nakon samo par sedmica izolacije, tako da je jasno da je rezim samice i smisljen da vas mentalno slomi. 23 sata dnevno ne vidis nikoga, i tako do kraja zivota, cccccc....nema kladionicarskih lista, nema kvota, nema bet365, nema undera, nema overa, nema kartona, nema nista...ccccccc....Ko je smesten u Supermaxu? Bombas sa Bostonskog maratona, koji tu ceka pogubljenje, ludak koji je kamionom-bombom u Oklahomi pobio 168 osoba i za to osudjen na 161 uzastopnu dozivotnu kaznu. Zatim profesor matematike koji je 17 godina vrsio bombaske napade po USA i sluzi 8 dozivotnih kazni, te pripadnici Al Kaide, bivsi imam iz dzamije u Londonu, a uskoro se ocekuje dobrodoslica i legendarnom El Capu. Posto su u zatvoru smesteni najgori kriminalci na svetu, sasvim je logicno da je namera administracije da mentalno unistete te psihopate. Zato i ponekad u celije ubacuju radio ili TV i na njima emituju neke molitve, verske emisije ili obrazovne serije, koje naravno, bira administracija, a koje su emitovane u zatvorenom internom sistemu. Dakle, sve ce uciniti da te mentalno slome, uniste, a gde ces bolji nacin nego da slusas obrazovni i verski program. Ja sam ubedjen da ce danas zatvorenicima pustiti prenos utakmice Crvena Zvezda vs Olympiacos, pa ako je neko slucajno i preziveo verske emisije, od utakmice gde igra Crvena Zvezda, nema sanse da neko ostane na nogama. Od utakmice gde igra Crvena Zvezda nema boljeg izbora ukoliko zelis zatvorenicima da zazale dan kada su bacili i petardu, a kamoli bombe na neduzne civile. Ko uspe od zatvorenika da odgleda bilo koju utakmicu Crvene Zvezde, mozda i ima neke nade da prezivi 161 uzastopnu dozivotnu kaznu. Stvarno, ko ce sutra izabrati da gleda utakmicu Crvena Zvezda vs Olympiacos? Kome moze da padne na pamet da utakmice Barcelona vs Inter ili Juve vs Leverkusen, te Tottenham vs Bayern zameni gledanjem ovih pajsera? Ubedjen sam da cak i rodbina fudbalera Crvene Zvezde, ako ih niko ne spijunira, nece gledati svoje najblize, vec ce krisom gledati Barcu ili Juve. Ne brinite, ja cu gledati tu utakmicu umesto vas, a u sledecem postu cu vas obavestiti kako je bilo. Kao sto cu u ovom postu da napisem kako je Zvezda prosla protiv Bayerna.

Pred utakmicu Bayern vs Crvena Zvezda, iz tabora beogradjana je zracio neki cudan optimizam. Ja to zovem kurcenjem, ali hajde da bas to i ne napisem, recimo da su bili blago optimisticni. Ne verujem da su ocekivali pobedu, ali su verovatno racunali da se nece obrukati, ili da ce se mozda dovuci do nekog boda. Optimizam se cak i podgrejavao sto se blizio pocetak utakmice, jer su iz cele Evrope masovno dolazili navijaci Crvene Zvezde, uglavnom emigracija. Likovi iz marketinga beogradskog kluba su neposredno pred sam pocetak meca na sajtu kluba ohrabrivali svoje igrace recenicom: ...i nemci su u Drugom Svetskom Ratu bili favoriti, pa svi znamo kako su prosli...” Ako na forumu ima nepismenih, moram ovo da objasnim. Prosecni balkanac je prvak sveta u kurcenju prosecni balkanac misli da smo “mi” pobedili nemce, oslobodili ovu (nekad zajednicku) zemlju, i oterali nemce u tri #*#*icke materine.

Prava istina je da je vec u prvim mesecima 1941-e godine “nasa” tadasnja zemlja bila okruzena Silama Osovine ili njihovim satelitskim drzavama, jer su se svi prikljucili bez borbe, znajuci pre svega kakva je Nemacka sila. Pocelo je sa italijanima, pa madjarima, te rumunima i bugarima, i za nekoliko meseci tadasnju “nasu” zemlju su okruzile sve zemlje Sile Osovine. Nakon sto je Hitler pozvao tadasnju Vladu da se pridruzi Trojnom paktu, ovi su to i ucinili, pa su nemci jos istog dana usli u Beograd. Odmah da se razumemo, nisu oklopne jedinice usle, vec tri nemca na motociklu. To su bili neki postari, izvidjaci, sta li, i tako i formalno uzeli kljuceve grada, poboli nemacku zastavu, i tu se zavrsio sav herojski otpor “nasih” ljudi. Tako smo “mi” pobedili nemce. Inace, prema zvanicnim podacima, tokom Drugog Svetskog Rata, u Beogradu je poginulo dva nemacka vojnika, i to neke pijandure koje su nastradale u nekakvoj saobracajnoj nesreci. Naravno, zvanicna istorija kaze da su nakon ulaska nemaca u Beograd, nastupile demonstracije, pa su nemci u cetvrtom mesecu bombardovali Beograd, pa je zvanicni Beograd kapitulirao, pa su “nasi” ratovali cetiri godine, i najzad i pobedili zle nemce. Na to su ovi iz Zvezde valjda mislili. Ono sto nisu mislili je pitanje kako bi danas Srbija ili Bosna izgledala da su nemci ipak pobedili i ostali ovde.

Crvena Zvezda je u Munchenu izgubila 0:3, igraci Bayerna su imali dve precke, jednu stativu, jedan gol iz offside, jedno setanje lopte po gol-liniji Crvene Zvezde, izlazenje Perisica samog ispred golmana, jedna stoprocentna sansa Coutinha i dve Lewandovsog. Osim toga, imali su 65% poseda lopte, 33 suta ka golu, od kojih je cak DESET zavrsilo u okvir gola. Bayern je pobedio u kornerima 14:2, a u pasovima 784:295, a ne zaboravite da 33 suta ka golu znaci da su na gol sutirali svaka tri minuta. To je zvanicna statistika sa utakmice. Ipak, mislim da je najbolje da vam ja prepricam sta se desavalo na utakmici. Realan rezultat ravan odnosu snaga na terenu bi trebao da bude 7:0 ili 7:1. Neka vas ne zavarava ovaj posed lopte Crvene Zvezde od 35%, barem polovina od toga je zadrzavanje lopte njihovog golmana Borjana. Sve u svemu, igraci su iskopali rov u svom sesnaestercu i taktikom 1-10-0-0 sabili nemce ispred svog (Zvezdinog) gola. Ja nemam problem sa bunkercinom, naprotiv, svaka ekipa koja se zatvori i igra odbranu ce uvek imati moje simpatije. Nije problem taktika, problem je sto bi oni tako igrali i protiv Aston Ville ili Newcastla. Igraci Crvene Zvezde su prikazali najlosiji fudbal do sada u Ligi Prvaka ukljucujuci Genk i Liverpool, jedina ekipa na svetu koja je uspela da sabije 11 igraca u sesnaesterac, a da nije korner. Iz svog kaznenog prostora nisu izlazili ne zato sto je tako rekao trener Milojevic, vec zato sto nemaju fudbalsko znanje, igrali su kao sto bi igrao i klub iz Gibraltara prvo kolo kvalifikacija za Ligu Prvaka. U jednom momentu utakmice, na terenu je Zvezda imala OSAM a Bayern sedam stranaca. Ni to nije problem, problem je gde uopste uspevaju da nadju onakve brazilce, majko moja, a onolika zemlja taj Brasil. Zato i ne treba da cudi da je Bayern vise puta pogodio precku i stativu, nego sto su igraci Crvene Zvezde presli polovinu terena. Mislim da je bio 70 i neki minut, kada su prvi put na utakmici dva igraca Crvene Zvezde ZAJEDNO usla u kazneni prostor bavaraca. Ne znam ni da vam kazem da li je na utakmici neko doneo Neueru neki prekrivac, neko cebe, jer noci u Munchenu znaju da budu prilicno hladne, ja jednostavno u prenosu Neuera nisam ni video, a mislim da veliki Bayern u svojoj istoriji nije igrao protiv slabijeg i bezopasnijeg tima. Kada vidite ekipu da odigra utakmicu bez i jedne smisljene akcije, bez duplog pasa, bez driblinga, eto vam i razloga zasto Ligu Prvaka treba zatvoriti da ne bi zalutale ovakve ekipe. I na kraju, pa da zavrsim, Crvena Zvezda bi mozda i mogla da bude na nivou Reala, Barcelone ili Bayerna, ali im fali negde oko 800-900 miliona eura. A dok taj novac ne nabave, ja cu igrati da nece ni boda osvojiti u grupnoj fazi, a ako uzmu bod ili dva, to ce biti na galamu ili mesarske startove po ligamentima i to u Beogradu, razume se. Dakle, samo hrabro popo64, udri po X i 2, naravno, opet ne kao dupla sansa, vec po multiplama sa pojedinacno “iksevima” i “dvojkama” na grke.

To je sto se tice rezona da igram da Zvezda veceras nece pobediti.

Posto cu pokusati hrabro i sa kartonima, da analiziram i rezon igranja na kartone na ovoj utakmici, naravno po najmanjim, kliznim granicama.

 

Sastav ekipe

 

Ja mislim da su i igraci Crvene Zvezde zbunjeni kolike plate imaju. Ili kasne sa pasom, ili ga daju prerano...odbrana troma, ne stizu ni faul da naprave....ne znaju da dodaju, ne znaju da centriraju, ne znaju da igraju odbranu...mislim da nisu ni za seosku, a kamoli sumarsku ligu. Ja sam cesto video sumare koji se podele negde u sumi izmedju sebe, i igraju mnogo organizovanije od ovih pajsera. Marin je 85% ove ekipe, a golman Borjan 15%, a svi ostali 0%, ali bolje da ih analiziram pojedinacno. Pocecu od Gobeljica. Gobeljic je na utakmici protiv Bayerna imao dve asistencije, jednu precku, a postigao je cak i gol, i to uopste nije losa statistika na jednom ovako teskom gostovanju. Problem je sto je on sve to imao KA SVOME GOLU ?!?!!!! Mislim da bi ovima iz odbrane pametnije bilo da su cuvali Gobeljica nego Lewandovskog. Kada u timu imate igrace poput Gobeljica i Jovancica, ni tri golmana ne bi pokrila njihove gluposti. U fudbalu postoje igraci koji nista ne doprinose .Jovancic i Gobeljic medjutim, vise stete nanose nego da nista ne rade. Sto dve neznalice uspeju da naprave, pet dobrih igraca ne mogu da isprave.Sto se tice veznog reda, kada imate onakav bekovski par iza sebe, jasno je da vam nista drugo ne preostaje nego da igrate odbranu pa je tako i Milunovic na utakmici pogodio precku, ali opet, ne Bayernovu, vec svoju. Dakle, ne zaboravite, Bayern je pobedio 3:0, a Gobeljic je dao gol, imao dve asistencije, jednu precku a i Milunovic je pogodio precku... cccccccccccc... Sto se napada Zvezde tice, najveca sansa je bio onaj sut Pavkova u Alkantarinu nogu, a od svih igraca koji se prezivaju na “ic”, samo je Perisic odigrao dobro. Ah...da... da napisem nesto i o treneru Milojevicu. Covek se zaista lepo obukao na utakmici, vidi se da ima stila. Kada imate ovakve igrace, koji nisu ni za seosku ligu, kada imate klub u Evropi koji za pojacanja izdvoji celih 3.000.000 ( a jedan Bayern 200.000.000 ) kada imate igrace koji se vec u 65-om minutu hvataju za nogu zbog grceva., jasno je da ce kartoni pljustati kao kisa. Samo Gobeljic je u kvalifikacijama za Ligu Prvaka jos letos, jednom igracu polomio nogu, a drugom iskidao ligamente.

 

Seljacki mantalitet

 

Cim si na Balkanu, jasno je da si seljacina. A kada si seljacina, jasno je da ce biti krvnickih i seljackih startova. Glavni gradovi Balkana kada je seljacki mentalitet u pitanju su Sarajevo, Split i Beograd. Seljacki mentalitet podrazumeva da ces na gostovanjima biti prava mala maca, a da ces na utakmicama kod kuce lomiti ligamente kao poslednji mesar i krvnik.

 

Vaznost utakmice

 

I ovo je vazan kriterijum za igru na kartone. Za igrace Crvene Zvezde, gostovanja uopste nisu bitne utakmice. Utakmice kod kuce su one od kojih zavisi zivot, kako igraca, tako i kluba.

 

Kada sve saberete, igraci po kvalitetu nisu ni za seosku ligu, pri tome su i seljacine, a utakmica je veoma vazna, tako da racunajte da su kartoni vec prosli.

 

Koliko sam siguran; Zvezda ce verovatno uzeti bod ili dva, ali nisam toliko vidovit da znam gde ce to biti. Svakako ce biti i ove godine najgora ekipa u Ligi Prvaka. Dakle, prilicno sam siguran da nece pobediti grke, sto misli i bet365, cim pobedu beogradjana kvotira sa preko 3,00

 

Moguci rizik da padnem; kada je u pitanju opklada da Zvezda nece pobediti, onda je rizik sto se utakmica igra u Beogradu, sto je stadion rasprodat i sto su klubovi u dobrim odnosima, pa je lako moguce da se nesto i dogovore, jer nikada ne potcenjujte sta je sve ljudima sa Balkana moguce da padne na pamet. Kada je u pitanju opklada da ce biti dovoljno kartona na utakmici, rizik je – prekid utakmice.

 

I da ne zaboravim. Ako Zvezda izbori los rezultat, ja cu proci, a umesto vas cu morati da citam sve ono sto sam citao i nakon utakmice protiv Bayerna, bisere koji su dolazili iz tabora crveno-belih.

“...i jedan Real izgubi od PSG sa 3:0, pa nista...Zvezda se nije obrukala protiv Bayerna....Zvezda je sacuvala cast protiv Bayerna.... Zvezdi je izmakla pobeda protiv Bayerna...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Manchester City U19 - Dinamo Zagreb U19 | Više od 3.5 gola (2.10) bet365 (288sb)

Liga prvaka za mlade. City U19 dočekuje Dinamo Zagreba U19, baš kao i seniori. City U19 je prilično solidan tim i mislim da će ovdje ostvariti pobjedu sa barem dva gola razlike. City je započeo svoju skupinu sa pobjedom od 3-1 nad Shakhtarom u gostima, dok je Zagreb izgubio dvije od posljednje tri utakmice u europskim natjecanjima. Mlada ekipa Cityja je pobijedila posljednje dvije utakmice koje su igrali kod kuće i postigli su šest golova u tom procesu. CityU19 je prilično jaka momčad, pogotovo kada igraju na svom terenu i mislim da mogu pobijediti mladu momčad Dinamo Zagreba sa 2-3 gola razlike. Ovdje je oklada na više od 3.5 gola također dobra i mislim da ću to i odigrati. Sretno!

Screenshot_21.thumb.png.f39a70f4765adf5671c0703a9ca5a968.png

button.png.8456c7d616326de49734e68bfbb4d302.png   728215656_button(1).png.14668ecc1d04542266d073010f554186.png

(Koeficijenti 1.10. u 12:25 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid - Club Brugge BTTS (1.66) bet365 (288sb)

U ovom susretu se nema što mnogo filozofirati. Prednost domaćeg terena je nešto na što će se 13-orostruki prvak definitivno oslanjati u ovom susretu. Oni su također bili ekipa koja se fenomenalno nosila sa pritiskom u ovom natjecanju. Trenutačno su im potrebni bodovi i možemo računato na dobar nastup na domaćem terenu.

Uz to, velika je razlika u kvaliteti ova dva tima i to je ono što ih postavlja kao glavne i velike favorite u skoro svakoj utakmici, dok se čini da se Rodrygo, Vinicius Jr, Luka Jović i društvo vraćaju u formu laganim korakom i to u trenutku kada im je to najviše potrebno. Svemu tome dodajte i prisustvo Eden Hazarda, a očekivanja su da će ekipa Zidanea dominirati u potpunosti.

S obzirom na to da Realova obrana nije došla do onog nivoa forme na koji su navikli, dok su tu i ozljede Asensija, Diaza, Iscoa, Marcela i Mendyja, očekuje se da će ekipa iz Belgije, koja je u formi, napraviti probleme za Real Madrid, uprkos tome što vjerujem da će domaćin dominirati. Belgijanci će također biti bez Balante i Ricca, ali u svakom slučaju, očekujem da postignu barem počasni pogodak na Bernabeu. Najbolji koeficijent na to da će oba tima dati gol je u bet365 kladionici i on iznosi 1.66, što je odlično, ako uzmete u obzir da ova kladionica nema manipulativnih troškova ni poreza na dobitak, te bi u zemaljskim kladionicama taj koeficijent pao na 1.55 kada vam oporezuju vaš listić. Velika je razlika, pogotovo ako igrate sa velikim iznosima. Sretno!

Screenshot_22.thumb.png.4ea99afd978f509af59a2bced2b1dd5d.png

button.png.9fb79ee3a0d74bba7164730ca3dbc3c9.png   687731493_button(1).png.d0330b618eb40ef2cb8c12d27d2d8986.png

(Koeficijenti 1.10. u 12:39 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Galatasaray - PSG 2 + prvi do tri kornera (1.85) bet365 (288sb)

Jednom kad krenu, teško će itko zadržati Parižane. Sa četverostrukim smrtnim napadom, oni su sigurno favoriti ove sezone u Ligi prvaka, dok su počeli sa pozitivnim rezultatom i to protiv velikog Real Madrida.

S druge strane imamo Turke koji, unatoč tome što su osvojili titulu u Superligi, i dalje se smatraju autsajderom u ovoj skupini A. Tuchelova ekipa ima samopouzdanje nakon slavne pobjede protiv Real Madrida, dok je Galatasaray remizirao protiv Club Bruggesa.

Pored toga, prvaci Ligue 1 zabilježili su pobjedu bez primljenog gola kada su posljednji put igrali protiv ovog protivnika i zbog toga su ogromni favoriti za pobjedu po koeficijentu 1.30. Nakon nekoliko godina dominacije u domaćoj ligi, sve je jače uvjerenje da bi PSG ove godine mogao ići do kraja. Zbog toga vjerujem u njihovu pobjedu u ovom susretu, dok shodno tome očekujem da će stići prvi do tri kornera, što nam daje ukupan koeficijent od 1.85. Međutim, budite oprezni kod raznih vrsta oklada na PSG u ovoj utakmici, s obzirom da neće biti Choupo-Motinga, Dagbe, Draxlera, Kehrera i najvažnije Neymara, dok je i Cavani pod znakom sumnje. Na drugoj strani neće biti samo Akbabe. No, uprkos tome vjerujem da će PSG dominirati te stići prvi do tri kornera što je prilično logična kombinacija! Sretno!

Screenshot_23.thumb.png.71712b4c15627c5b0ff06c255c302df7.png

Screenshot_24.thumb.png.65ce00781aaf29c982769cb5485ed704.png

Screenshot_25.png.f6c24a75904a8da3a613b111abd52165.png

button.png.d87ab4017c4533f074c299d277591ea4.png   391364317_button(1).png.065a99df16f1a715a473da655bfd5f7b.png

(Koeficijenti 1.10. u 13:33 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Juventus - Leverkusen 1 (1.60) bet365 (288sb)

Kvota samo raste na Juventus, ali mora se priznati da ima i razloga. Igra Juventusa nije ona koja oduševljava, ali počeli su da nižu pobjede, što je najbitnije za njih. Poslije kiksa protiv Atletica, da kažem tako, jer su imali 0-2 pa su završili sa 2-2 i danas moraju pod hitno loviti tri boda pred svojim navijačima. Jeste da Leverkusen zna biti vrlo nezgodan, ali još nisu blizu toga da bi mogli napraviti nešto veći problem za Staru damu. Zato ovdje očekujem da će Juventus voditi glavnu riječ. Kada je Ronaldo u sastavu onda se vazda isplati igrati na Juventus i mislim da bi bila sramota da ne pobijede u ovom susretu i to po drugi put zaredom. Da Juventus igra bolje na ovom stadionu sigurno ne bi vidjeli veću kvotu od 1.40, zato je ovo svakako value bet i mora se ispratiti. Sretno!

Screenshot_26.thumb.png.246c0e46d7138f13a6899598507d1a2a.png

button.png.087487b2bf9c0b8cbe4931eaa81cc56f.png   1948195470_button(1).png.62d4139403e6947d72c7c316c5393d23.png 

(Koeficijenti 1.10. u 13:44 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, popo64 said:

Seljacki mantalitet

 

Cim si na Balkanu, jasno je da si seljacina. A kada si seljacina, jasno je da ce biti krvnickih i seljackih startova. Glavni gradovi Balkana kada je seljacki mentalitet u pitanju su Sarajevo, Split i Beograd. Seljacki mentalitet podrazumeva da ces na gostovanjima biti prava mala maca, a da ces na utakmicama kod kuce lomiti ligamente kao poslednji mesar i krvnik.

 ???

Link to comment
Share on other sites

Lokomotiva Moskva - Atletico Madrid | Atletico postiže gol u drugom poluvremenu (1.61) bet365 (288sb)

Prije svega, domaćini su prvi put ove sezone izgubili u posljednjoj utakmici na ovom stadionu i ostvarili su pobjede u dvije od posljednje četiri utakmice također. Dalje, naglašava se da je Atletico Madrid u usporedbi sa tim mnogo superiornija ekipa, jer je dio jedne od najtežih liga u Europi. Gosti su također izgubili samo jednom u posljednja tri gostujuća susreta, dok su pobijedili u druga dva bez primljenog gola.

Uzimajući u obzir da Lokomotiva Moskva nikada nije bila bolja od Atletico Madrida niti u jednom od prethodnih međusobnih susreta, ekipa Diega Simeonea je ogroman favorit za pobjedu u ovom susretu sa koeficijentom 1.61 u bet365 kladionici. Uz to, dva od tri gostujuća gola za Atletico u novoj sezoni su došla u posljednjih 45 minuta igre. S obzirom da su gosti također postigli gol u drugom poluvremenu u sve tri utakmice protiv ovog protivnika, računajte da će Atletico Madrid uraditi isto i ovdje, gdje je koeficijent od 1.53 itekako primamljiv. Za Lokomotivu Moskvu će nedostajati Farfan i braća Miranchuk, dok su Lysov i Rotenberg pod znakom sumnje. Za Atletico neće biti Vrsaljka, dok su Vitolo i Garces pod znakom sumnje.

Screenshot_27.thumb.png.56894f84719930452342cf03e99b83ea.png

button.png.77d9b9027a5fe8c955c8ae398b029e04.png   197494217_button(1).png.fc2a4aac04a01f8f8b582eccd2f35dca.png

(Koeficijenti 1.10. u 15:20 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, Gandalf said:

Trebam vase misljenje sto se tice LP. Margini na zute kartone su samo na 3.5 sto nije dosta za utakmice danas. 

CZ - Olympiakos vise od 8.5 šuteva u okvir, vise od 4.5 kartona ili pobjeda Grka? 

Manchester City-Dinamo Zagreb vise od 10.5 kv. 1.95 ili home team over 8.5 total shot on target. 

Jos bolja opcija vise od 22.5 faula. Poslednju utakmicu u LP je Manchester city imao 16 prekrsaja a Dinamo 19. Danas Dinamo nece imati nista manje a ni Englezi iako su imali vec dobar rezultat nisu štedjeli sa prekršajima. 

Tottenham-Bayern vise od 3.5 zuta kartona

Real Madrid-Club Brugge vise od 3.5 kartona 

Galatasaray A.Ş.-Paris SG vise od 4.5 kartona

Pozdrav drug,

Po meni ovdje ti je najbolji par Galata Psg over kartona. Atmosfera užarena, Parisu fali dosta igrača, daleko su od dominacije neke, vidim i da kvota dobro raste na njihovu pobjedu. Mislim da će biti velika borba ovdje i da lagano ide preko ove margine, možda treba probati i veće jer mi ovo izgleda baš dobro. Sudi Szymon Marciniak, dobar sudac za overa, daje kartone nema neke glupe demagogije. Verrati, Marquinhos, Gueye, Kurzawa, N'zonzi, Marcao, Luyindama.... ima ovdje dobrih pacijenata ;) Sretno nam bilo.

Link to comment
Share on other sites

prije 8 minute, Josma said:

Pozdrav drug,

Po meni ovdje ti je najbolji par Galata Psg over kartona. Atmosfera užarena, Parisu fali dosta igrača, daleko su od dominacije neke, vidim i da kvota dobro raste na njihovu pobjedu. Mislim da će biti velika borba ovdje i da lagano ide preko ove margine, možda treba probati i veće jer mi ovo izgleda baš dobro. Sudi Szymon Marciniak, dobar sudac za overa, daje kartone nema neke glupe demagogije. Verrati, Marquinhos, Gueye, Kurzawa, N'zonzi, Marcao, Luyindama.... ima ovdje dobrih pacijenata ;) Sretno nam bilo.

Pozdrav

 

Pa da, ja sam več kladio danas da če dobit Galatasary više žutih kartona od Francuza po kvoti 1.81 šta mislim da če i biti. A utakmice gde igra CZ, Dinamo i Atletico igrao sam na ukupno faulove na over i Tottenham da če imati više od 4 udarca u okvir vrat. Tu sam dobio free bet i dosta realno je ako prođe. Ali ču vjerojatno odigrati i više od 5.5 žutih na utakmicu Galatasaraya i over kartona CZ. Iako mislim da če i kod Totenhama biti barem 4 žuta kartona.

Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda - Olympiacos / Draw No Bet Olympiacos (1.83) bet365

Zvezda igra protiv "bratskog" kluba, odnosno kluba čiji navijači su već dugo u jako bliskim, prijateljskim odnosima sa Delijama, koje su dočekale Olympiacosove pristalice bakljadom i transparentom dobrodošlice na autoputu, a danas su svi zajedno krenuli na stadion. Cijene ulaznica sa ovogodišnje nastupe Zvezde u Ligi prvaka su papreno skupe, i zbog toga je čak upitno da li će večeras biti pun stadion, a mnogi vjerni navijači, koji su redovni na stadionu na tzv. malim utakmicama, izrazili su revolt zbog izuzetno skupih ulaznica, te najavili svojevrstan bojkot. S obzirom na sve, atmosfera na večerašnjoj utakmici neće biti uzavrela i frenetična kao što smo navikli na Marakani, što će svakako olakšati posao gostima, koji su odigrali jako dobru utakmicu protiv Tottenhama, gdje su se nakon dva gola zaostatka vratili i izborili jako vrijedan bod na svom terenu.

Zvezda u posljednje vrijeme ne blista, izabranici Vladana Milojevića pružaju igre ispod svog nivoa, poraženi su u derbiju protiv Partizana u utakmici u kojoj je Zvezda stajala katastrofalno, a prije toga su se poprilično namučili protiv Inđije na Marakani. Neki od ključnih igrača su u lošoj formi, poput Dušana Jovančića koji je prosto neprepoznatljiv ove sezone, a Marin i Boakye takođe pružaju lošije igre nego što se to od njih očekuje.

Protiv Bayerna teško da je iko očekivao išta više od prikazanog, u ovoj utakmici su očekivanja svakako veća, ali kada se sve uzme u obzir, mislim da Zvezda u ovom trenutku, u datim uslovima, teško može do pobjede protiv vrlo dobrog Olympiacosa. Ekipa je jednostavno u lošem momentumu, i kada se na to doda specifična atmosfera na tribinama, vjerujem da će se Grci vratiti neporaženi u Pirej, a možda i sa sva tri boda.

button.png.77d9b9027a5fe8c955c8ae398b029e04.png 197494217_button(1).png.fc2a4aac04a01f8f8b582eccd2f35dca.png

Link to comment
Share on other sites

Manchester City - Dinamo 

TIP: hendikep -1,5 prvo poluvrijeme

Prevelika je razlika u kvaliteti u korist Građana u ovome susretu. Iako je ovaj Dinamo Nenada Bjelice najbolji u posljednje vrijeme i daleko je to od ekipe koja izgleda kao outsider u svakom euro susretu ovdje očekujem 13. uzastopni poraz Dinama u gostima u Ligi prvaka. 

Pep Guardiola nije tip koji podcjenjuje protivnika i iako se stvara dojam kako će City ovdje podcjeniti "nepoznatog" suparnika ja očekujem ozbiljnu igru domaćih. Man City će sigurno krenuti agresivno od prve minute i pokušati utakmicu što prije lišiti ikakve napetosti. 

Koliko god Dinamo ne izgleda naivno jednostavno momčad Citya je neki drugi svijet, a pobjeda protiv Atalante 4-0 u 1.kolu dodatno je pozvala na oprez domaćina i ne očekujem nikakvo opuštanje uvjerljivog favorita. 

City je kod Shakhtara imao prednost od 2-0 u 1. kolu i očekujem da i ovdje na odmor odu s najmanje dva gola prednosti. 

 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use