Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 25.9.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Roma - Atalanta // Pobjeda Rome u bilo kojem poluvremenu bet365 288sb - 1,61

Real - Osasuna // Pobjeda Reala bet365 288sb - 1,25

Nakon uspješnog vikenda, idem ponovo ofanzivno. U ovaj double polažem puno nade i vjerujem da bi ovo trebalo doći. Roma je protiv Bologne pokazala karakter i slavila na kraju pogodkom u 94 minuti i svako ko je gledao utakmicu i ko je vidio to slavlje na kraju meča i prilikom proslave pogodka, zna o čemu govorim. Roma ima izuzetno jak kolektiv ove sezone, svi dišu kao jedan a uveliko tome je pomogao i ostanak Džeke, koji je lider ekipe u svakom smislu. Mislim da mogu slaviti i protiv Atalante koja je ušla u krizu, deklasirani su od Dinama, zatim su spašavali glavu protiv Fiorentine gdje su gubili sa 2:0 do zadnjih 10 minuta meča. Mislim da nemaju šta tražiti u Rimu ali ipak sam se osigura sa pobjedom Rome u bilo kojem poluvremenu po odličnoj kvoti od 1,60.

Real igra loše ali su još uvijek bez poraza u ovoj sezoni u La ligi te su vezali dvije pobjede. Osasuna također nije poražena imaju jednu pobjedu i čak 4 remija i mislim da će na ovom gostovanju prvi puta u sezoni osjetiti poraz. Real mora jednostavno slaviti u ovom meču jer bi eventualni kiks možda čak značio i otkaz za Zidanea. A treba i opravdati izbor čak 4 igrača Reala u najbolju ekipu za prošlu sezonu. Kvota je poprilično dobra.

 

dabl.png.098daa8165eda6d0a502d119e0809f01.png

button.png.ab69e295d0804f18b3e6769886072467.png   1965903155_button(1).png.698b28bb869d7917f717d406c8e3b3c2.png

Link to comment
Share on other sites

Primera

Leganes - Ath. Bilbao (19:00) bet365
Sudac: José González González (4.22)
Prosjek ekipe 1: 2.74
Prosjek ekipe 2: 3.16
tV7jeII.png

Mallorca - Atl. Madrid (19:00) bet365
Sudac: Alejandro Hernández Hernández (6.78)
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 2.63
1te0G1F.png

Valencia - Getafe (20:00) bet365
Sudac: José Munuera Montero (5.84)
Prosjek ekipe 1: 2.37
Prosjek ekipe 2: 2.84
jw01Qkg.png

Real Madrid - Osasuna (21:00) bet365
Sudac: Antonio Mateu Lahoz (5.74)
Prosjek ekipe 1: 2.08
Prosjek ekipe 2: -
Pwsa1pF.png

Serie A

AS Roma - Atalanta (19:00) bet365
Sudac: Irrati Massimiliano (4.81)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 1.66
tqJFr6Z.png

Fiorentina - Sampdoria (21:00) bet365
Sudac: Doveri Daniele (4.53) 
Prosjek ekipe 1: 2.34
Prosjek ekipe 2: 2.37
JiQeQCV.png

Genoa - Bologna (21:00) bet365
Sudac: Massa Davide (5.20)
Prosjek ekipe 1: 2.47
Prosjek ekipe 2: 2.37
FgXlfTP.png

Inter - Lazio (21:00) bet365
Sudac: Maresca Fabio (5.94)
Prosjek ekipe 1: 1.92
Prosjek ekipe 2: 2.34
6xUCD4p.png

Napoli - Cagliari (21:00) bet365
Sudac: Di Bello Marco (4.60)
Prosjek ekipe 1: 1.87
Prosjek ekipe 2: 2.45
Td4MZQE.png

Parma - Sassuolo (21:00) bet365
Sudac: Marinelli Livio (5.50)
Prosjek ekipe 1: 2.16
Prosjek ekipe 2: 2.29
HH800YZ.png

SPAL - Lecce (21:00) bet365
Sudac: Rocchi Gianluca (4.93)
Prosjek ekipe 1: 2.92
Prosjek ekipe 2: -
uQtkLyr.png

Francuska liga

Amiens - Bordeaux (19:00) bet365
Sudac: Willy Delajod (3.00)
Prosjek ekipe 1: 1.56
Prosjek ekipe 2: 1.97


Brest - Lyon (19:00) bet365
Sudac: Amaury Delerue (3.93) 
Prosjek ekipe 1: -
Prosjek ekipe 2: 1.47
LPaYl22.png

Lille - Strasbourg (19:00) bet365
Sudac: Johan Hamel (3.07)
Prosjek ekipe 1: 1.85
Prosjek ekipe 2: 1.86


Montpellier - Nimes (19:00) bet365
Sudac: Benoît Bastien (4.47)
Prosjek ekipe 1: 1.56
Prosjek ekipe 2: 1.85


Nantes - Rennes (19:00) bet365
Sudac: Antony Gautier (3.68)
Prosjek ekipe 1: 1.84
Prosjek ekipe 2: 1.73 


St. Etienne - Metz (19:00) bet365
Sudac: Eric Wattellier (3.40)
Prosjek ekipe 1: 1.64
Prosjek ekipe 2: -


Toulouse - Angers (19:00) bet365
Sudac: Olivier Thual (3.00)
Prosjek ekipe 1: 1.91
Prosjek ekipe 2: 1.32


PSG - Reims (21:00) bet365
Sudac: François Letexier (3.71)
Prosjek ekipe 1: 1.75
Prosjek ekipe 2: 1.74
4S0UXdI.png

(Koeficijenti 24.9. u 23:09 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, IzudinB said:

alencia - Getafe (20:00) bet365 online kladionica" rel="">bet365
Sudac: José Munuera Montero (5.84)
Prosjek ekipe 1: 2.37
Prosjek ekipe 2: 2.84
jw01Qkg.png

Igraju dva tima koja nisu baš krenula novu sezonu kako su očekivali. Prošle sezone su se borili za mjesta koja vode u Ligu prvaka, gdje je Valencia izašla kao pobjednik, ali do sada ove sezone u ligi nisu pokazali ni blizu kao prošle sezone. Timovi se nalaze na 14. i 12.-oj poziciji, imaju po jednu pobjedu u posljednjih pet utakmica, a ovdje sada očekujem više kartona. S obzirom da timovi nisu baš u nekim formama, vjerujem da će biti dosta grubosti i vjerojatno nešto lošije igre, što će rezultirati nervozom i kartonima, što Montero sigurno ne prašta. Jedan od najrigoroznijih sudaca u Španjolskoj, mislim da ovdje može otići over. Prošle sezone, to jest u trećem mjesecu ove godine, kada su ova dva tima igrala međusobni susret na ovom stadionu palo je čak sedam kartona. Nešto slično očekujem i ovdje, pogotovo ako rezultat bude neodlučen. Vidimo ispod da Montero zna pokazati karton kada to zaista i treba. Znao je pokazati čak devet žutih i jedan crveni na utakmicama. Sretno!

Screenshot_4.png.353349c3dc50310cc9e92ca02dd6ff0d.png

Link to comment
Share on other sites

Leganes - Athletic Bilbao 2 (2.70) bet365 (288sb)

Leganes se nalazi na dnu tabele sa samo jednim bodom osvojenim do sada. Oni su izgubili četiri od posljednjih pet utakmica. Momčad je uzela svoj jedini bod protiv Valencije u gostima, nakon što su obje momčadi uspjele zabiti po jedan gol.

S druge strane imamo Athletic Bilbao, koji se nalazi na drugom kraju tabele i jedna je od tri momčadi koje još uvijek nisu okusile poraz ove sezone. Njihov posljednji susret na domaćem terenu je bio protiv Alavesa kojeg su pobijedili sa 2-0, dok je njihov prethodni gostujući susret bio sa Mallorcom, što je završilo sa 0-0. S obzirom na trenutnu formu Athletic Bilbaoa, domaćini će ovaj tjedan sigurno doživjeti još jednu katastrofu. 

Domaćini su također bili razočaravajuće loši na svom terenu, nakon što su izgubili sve tri utakmice ovdje. Da stvar bude još gora, Leganes je primio pet golova do sada u tim susretima, dok nisu uspjeli postići niti jedan. S obzirom na to da je njihov prethodni suko sa Bilbaom također bio poraz, ovdje očekujem pobjedu gosta.

Nije mi samo jasno zašto je koeficijent ovoliki, da li je ovo neka greška kladionice. Neće biti Guruzeta za Bilbao, dok su Ganea i de Marcos pod znakom sumnje. Na drugoj strani za domaćine nema tri igrača, Pichu Cuellara, Szymanowskog i Varele, dok su Sievas i Tarin pod znakom sumnje. Budite oprezni s ulozima! Sretno!

Screenshot_6.thumb.png.d374e77351f80edbb191408d48f6cbc3.png

button.png.7e16f3f00864c67eaf1db8460aa54f6b.png   417520866_button(1).png.1ece7a37904b9d44072029cec6ac89d0.png

(Koeficijenti 25.9. u 00:42 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, odavno pratim, pa rekoh da se konačno i registrujem i da ostavim koji tip, posebno iz Premijer lige BiH....

Radnik - Čelik 1 (1,75) 

Po meni čisti kec. Čeliku ne igra glavni veznjak Jamak, te standardni Huseinbašić i Raguž, a ni situacija u klubu nije bajna. Sa druge strane jedino lijevi bek Radović ne igra, ali njega ima ko zamijeniti. Radnik je do poraza od Željezničara imao odličan niz i vjerujem da će ga danas nastaviti.


Široki Brijeg - Mladost 1 (1,50) 

Široki je loše ušao u sezonu i već im je treći trener na klupi. Njegov dolazak ih je prodrmao, pa su u Banjaluci mogli i sa igračem manje do pobjede, ali na kraju su osvojili bod. Dolazi im Mladost Doboj Kakanj, poprilično tanak tim i ovo bi trebao da bude lagan zalogaj za domaće.

Željezničar - Zvijezda 09 hen (0:1) - 1,55

Željezničar igra fantastično. Potpuno nadigrava rivale u svim utakmicama, malo je bolna realizacija, ali ne vjerujem da ih najlošiji tim lige može ugroziti. Vjerujem da će ovo doći sa dva razlike minimalno.

Lp
 

Link to comment
Share on other sites

Fiorentina - Sampdoria BTTS (1.66) bet365 (288sb)

Dvije ekipe sa dna tabele igraju u petom kolu Serije A. Fiorentina trenutno ima dva poraza i dva remija u prva četiri kola, dok Sampdoria ima tri poraza i jednu pobjedu. Ove dvije ekipe su primile po osam i devet golova do sada ove sezone. Fiorentina još uvijek nije ostvarila pobjedu u novoj sezoni. Fiorentina bi bila u nizu od 13 utakmica bez poraza da nije bilo jedinog poraza kojeg su doživjeli u 2017. godini. Uz to, domaćin je u prethodna dva susreta sa Sampdorijeom kod kuće bio neporažen. Domaćin u ligi nije ostvario pobjedu, kao što sam spomenuo, ali gostujuća ekipa je također bez pobjede u gostujućim utakmicama. Fiorentina je izgubila samo jednom u posljednjih pet domaćih utakmica. Osim toga, uspjeli su remizirati sa aktuelnim prvakom Juventusom u prethodnom domaćem meču. Još jedna stvar koja se mora napomenuti jeste da su obje momčadi postigle gol u prethodnih osam susreta, tako da mi se čini da će i ovdje biti nešto slično. Očekujem da će oba tima postići gol. Sretno!

Screenshot_1.thumb.png.6820b5d5e97eb11f83303a8849a2ce12.png

button.png.43e4f5c0538103e0c2060a41fe34c566.png   1959443495_button(1).png.e496b43469d49e6901c785ff572ee58b.png

(Koeficijenti 25.9. u 13:44 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, tihi372 said:

real bez Modrića, Asensia, Diaza, Isca i Marcela

Dobili su oni i Sevillu bez njih,nisu to nikakvi novi izostanci...

Danas igram malo jače jedan par,iako ima dosta dobrih parova i sudaca za danas.

19:00h Nantes-Rennes više od 4.5 žk @ 1.80

Ne znam kolika je granica na betu,ali po meni se svakako isplati odigrat ovo,jer se ne mogu točno sjetiti o kakvom se derbiju ovdje radi,neka pokrajina sigurno je,ali bi to više mogao reći sad već bivši član Jackie Jack koji je prošle godine pisao o ovo paru i o velikom rivalitetu ova dva kluba. Kad oni igraju to uvijek pršti od kartona. Sudac Gautier isto u solidnoj "formi",zadnje 3 utakmice je na prosjeku 6 žutih,zna nekad i crveni potegnut,mislim da je sasavim dovoljno za odigrati ovaj par....

 

Link to comment
Share on other sites

St. Etienne - Metz 1 (1.80) bet365 (288sb)

Dvije ekipe koje se nalaze na samom dnu tabele u Ligue 1. Metz u ovom trenutku ima četiri boda i nalazi se na 19-oj poziciji, dok su samo bod iznad njih na 18-oj St. Etienne. Oba tima imaju po jednu pobjedu u prvih šest utakmcia u ligi, dok su primili po 12 i 10 golova do sada. Metz je postigao pet golova, a St. Etienne jedan više. Prilično loš početak sezone za St. Etienne, nakon odlične prošle sezone. Po meni ovdje prednost domaćeg terena ima veliki značaj za domaćina. Oni su i superiorniji u međusobnim duelima protiv Metza. Ostvarili su deset od prethodnih 12 pobjeda u međusobnim duelima, dok su pobijedili u pet od posljednjih šest utakmica protiv Metza. Postigli su dva ili više golova u tri od posljednjih pet utakmica, te u pet od posljednjih šest na ovom terenu.

Metz, na drugoj strani, nije uspio postići niti jednom u šest od prethodnih 10 susreta na stadionu Geoffroy-Guichard. Uzimajući u obzir prednost domaćeg terena, superiorniju statistiku i u izvjesnoj mjeri trenutnu formu, po meni bi ovdje trebao pobijediti domaćin. Sretno!

Screenshot_2.thumb.png.7271be3f55313a4fbb3ffc5c29fadb98.png

button.png.268d9266685505a4a633a64cfc2de8bd.png   1133768315_button(1).png.ab026f244fee2c564eca68d8ebb08a09.png

(Koeficijenti 25.9. u 14:08 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 8 minute, Koki22 said:

Dobili su oni i Sevillu bez njih,nisu to nikakvi novi izostanci...

Danas igram malo jače jedan par,iako ima dosta dobrih parova i sudaca za danas.

19:00h Nantes-Rennes više od 4.5 žk @ 1.80

Ne znam kolika je granica na betu,ali po meni se svakako isplati odigrat ovo,jer se ne mogu točno sjetiti o kakvom se derbiju ovdje radi,neka pokrajina sigurno je,ali bi to više mogao reći sad već bivši član Jackie Jack koji je prošle godine pisao o ovo paru i o velikom rivalitetu ova dva kluba. Kad oni igraju to uvijek pršti od kartona. Sudac Gautier isto u solidnoj "formi",zadnje 3 utakmice je na prosjeku 6 žutih,zna nekad i crveni potegnut,mislim da je sasavim dovoljno za odigrati ovaj par....

 

Slazem se za francuze i ja sam ih isto igrao, wwin ima istu kvotu + racuna crveni kao 2 zuta

Edited by ivanrab
Link to comment
Share on other sites

prije 35 minute, Koki22 said:

Dobili su oni i Sevillu bez njih,nisu to nikakvi novi izostanci...

Danas igram malo jače jedan par,iako ima dosta dobrih parova i sudaca za danas.

19:00h Nantes-Rennes više od 4.5 žk @ 1.80

Ne znam kolika je granica na betu,ali po meni se svakako isplati odigrat ovo,jer se ne mogu točno sjetiti o kakvom se derbiju ovdje radi,neka pokrajina sigurno je,ali bi to više mogao reći sad već bivši član Jackie Jack koji je prošle godine pisao o ovo paru i o velikom rivalitetu ova dva kluba. Kad oni igraju to uvijek pršti od kartona. Sudac Gautier isto u solidnoj "formi",zadnje 3 utakmice je na prosjeku 6 žutih,zna nekad i crveni potegnut,mislim da je sasavim dovoljno za odigrati ovaj par....

 

Samo jedno pitanje? Kako bivši član? Vidim da ga stvarno nema tu na forumu Jacki jack. Se pa slažem za over kartona.

Link to comment
Share on other sites

prije 52 minute, Koki22 said:

Dobili su oni i Sevillu bez njih,nisu to nikakvi novi izostanci...

Danas igram malo jače jedan par,iako ima dosta dobrih parova i sudaca za danas.

19:00h Nantes-Rennes više od 4.5 žk @ 1.80

Ne znam kolika je granica na betu,ali po meni se svakako isplati odigrat ovo,jer se ne mogu točno sjetiti o kakvom se derbiju ovdje radi,neka pokrajina sigurno je,ali bi to više mogao reći sad već bivši član Jackie Jack koji je prošle godine pisao o ovo paru i o velikom rivalitetu ova dva kluba. Kad oni igraju to uvijek pršti od kartona. Sudac Gautier isto u solidnoj "formi",zadnje 3 utakmice je na prosjeku 6 žutih,zna nekad i crveni potegnut,mislim da je sasavim dovoljno za odigrati ovaj par....

 

The Derby de la Bretagne (French pronunciation: [dɛʁbi də la bʁətaɲ], Brittany Derby; also known as the Derby Breton French pronunciation: [dɛʁbi bʁətɔ̃]) is a football match. The match can potentially designate any match-up between two sporting football associations based in the historic province of Brittany; however, most of the time, it is employed by each club's supporters to mention a football match contested between major French clubs Stade Rennais and FC Nantes.[1][2]

The name of the derby derives from the fact that Rennes and Nantes are the two major clubs that are situated in the former province of Brittany. 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Najveci zicer proslo Kolo Barcelona dobije crveni nije Ni pocela utakmica... Majko isusova .. Danas idem sa Bayernom  21.09.24 Werder Bremen - Bayern München 2 1.32
    • 21.9.| EPL | West Ham - Chelsea, Pedro Neto ne daje gol - 1.25 - Germania  
    • 21.09. Nogomet Engleska 3.liga /Wrexham vs Crawley / Wrexham pobjeđuje / 1,35 PSK
    • West Ham - Chelsea 2 (2.05) ili Palmer daje gol (2.30) bet365 Danas ce na London stadionu, West Ham i Chelsea otvorit 5. kolo engleske Premier lige. Gosti ulaze u ovaj susret s više samopouzdanja nakon pobjede od 1-0 protiv Bournemoutha. Iako predstava Chelseaja nije bila najblistavija, ključan trenutak dogodio se u završnici utakmice kada je zamjena Christopher Nkunku postigao jedini pogodak. Chelsea se trenutno nalazi na 8. mjestu Premier lige s dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom u prva četiri kola. S druge strane, West Ham je dosad uspio ostvariti samo jednu pobjedu. Prošlog vikenda su izbjegli poraz zahvaljujući kasnom izjednačujućem pogotku u gradskom derbiju protiv Fulhama. Danny Ings, kao zamjena, postigao je gol u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Jarroda Bowena. Čekićari su trenutno na 14. mjestu na tabeli. Julen Lopetegui nema novih problema s ozljedama uoči nadolazeće utakmice protiv Chelseaja. S nestrpljenjem čeka rezultate kasnih fitness testova za Niclasa Fullkruga i Emersona Palmierija. Prema izvještajima, obojica su upitna za ovaj vikend, ali će konačna odluka o njihovom nastupu biti donesena pred samu utakmicu. West Ham (4-2-3-1): Areola; Coufal, Mavropanos, Kilman, Wan-Bissaka; Alvarez, Rodriguez; Kudus, Paqueta, Summerville; Bowen. Za razliku od svog kolege na klupi West Ham Uniteda, Enzo Maresca dočekao je pozitivne vijesti uoči gostovanja na London stadionu. Trener Chelseaja možda će biti bez samo trojice prvotimaca. Reece James i Omari Kellyman su i dalje izvan terena, ali Malo Gusto i Romeo Lavia bi trebali barem biti u kadru za utakmicu. Također, Enzo Fernandez i Kiernan Dewsbury-Hall oporavili su se od bolesti zbog koje su propustili prošlotjednu pobjedu protiv Bournemoutha. Chelsea (4-2-3-1): Sanchez; Gusto, Fofana, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Madueke, Palmer, Sancho; Jackson. Domaći teren igrao je veliku ulogu u posljednjim međusobnim susretima ova dva rivala, budući da je pet od posljednjih šest utakmica završilo pobjedom domaćina. Ipak, ovaj put postoji razlog za vjerovati da bi se taj trend mogao prekinuti. West Ham je u posljednjem kolu protiv Fulhama izgledao slabo, što potvrđuje podatak da su dozvolili čak 21 udarac prema svom golu. S druge strane, Chelsea dolazi na ovaj susret ohrabren pobjedom protiv Bournemoutha. Pobjeda Chelseaja djeluje kao logičan ishod s kvotom 2.05, dok bi alternativno bilo pametno kladiti se da će Cole Palmer, Chelseajev glavni kreator igre i izvođač penala, postići pogodak po kvoti 2.30. (Koeficijenti 20.9. u 22:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use