Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 22.9.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Chelsea - Liverpool // Oba tima daju gol bet365 288sb - 1,50

Arsenal - Aston Villa // Pobjeda Arsenala bet365 288sb - 1,40

Double za duplanje, koji po mom skromnom mišljenju ima velike šanse za prolazak. Prvi meč je susret dvije raspucane ekipe, koje su nakon Citya dvije najefikasnije ekipe u Premier ligi. Chelsea ima mladu i razigranu ekipu sa nekoliko vrhunskih talenata koji nošeni trenutnom formom pucaju od samopouzdanja i mogu se, vjerujem, nositi sa svakom ekipom. Sa druge strane, o napadu Liverpoola je suvišno govoriti ali je odbrana djelovala nesigurno, te tako Liverpool samo u jednom meču nije primio pogodak u dosadašnjem dijelu sezone. Chelsea je primio čak 11 komada. Dakle, sve je otvoreno za golove sa obje strane.

Drugi par, pobjeda Arsenala. Šta reći ovdje, sve osim pobjede Arsenala je iznenađejne. Iskren da budem nisam očekivao ovu kvotu i jednostavno sam morao ovo odigrati kada sam vidio koeficijent. Tri meča su bez pobjede i vrijeme je da slave, a imaju odličnu priliku za to jer igraju na domaćem terenu protiv ekipe koja će se ove sezone boriti za opstanak. Izgleda da ogroman novac koji su potrošili za sada nije dosta uticao na ekipu, i mislim da je ovoj Aston Villi potrebno određeno vrijeme da se uigra. Kvalitet imaju, ali od njih najbolje partije očekuje u drugoj polovici sezone, osim ako im se ne ponovo sudbina Fulhama.

1893435897_elzi.png.42d53b6b3a3dee51e31aafe4f3758194.png

button.png.db5967f7fc5547f8eb12df26fc2ca9f1.png   511104986_button(1).png.9db35068320194d5df999ad8a02b459d.png

Link to comment
Share on other sites

image.png.df4d6d034289ab4f60185ea9e4737e68.png

Vjerujem da Real Madrid danas može biti dobro kartoniran. Ako se desi da Sevilla povede (što je lako moguće jer su po meni oni favorit ovdje), tek onda očekujem grubu igru. U svakoj jačoj utakmici Real ima problema sa kartonima. Protiv PSGa 3 kartona, protiv Levantea 2 (ali su na poluvremenu vodili 3-0 što ne vjerujem da će danas biti slučaj), protiv Villareala 4 (utakmica teška)...

Link to comment
Share on other sites

image.png.2c1b9fb2dcdd163f21f152fbd162cb9e.png

 

Bologna je u prva 3 kola igrala sa slabijim protivnicima (moje mišljenje) - Brescia, Spal, Verona i po meni pozicija na tablici ne odaje točan omjer snaga za današnju utakmicu. Roma je u prva 3 kola igrala Sassuolo, Lazio, Genova i postigla 8 golova + u europskoj ligi 4 gola Basaksehiru. Iako kladionice ne favoriziraju pretjerano ni jedan tim, Roma mi je danas izglednija opcija, pa stoga uzimam okladu da Roma daje više od 1,5 golova na utakmici.

Link to comment
Share on other sites

image.png.de611a10c7adc7836ed3593caed14b91.png

 

Malo mi je ovaj tečaj previsok za ovakav meč. St.Johnstone je od Celtica dobio 7 komada, i nema još pobjede u ligi. Iako Rangers voli odigrati na poluvremenu X, pa na kraju pobjediti, vjerujem da su danas ipak daleko kvalitetniji protivnik i da je P/K Rangers izgledna opcija na ovaj tečaj. Nisam dublje analizirao osim neke statistike...oprez.

Link to comment
Share on other sites

Emmen - Feynoord // Pobjeda gosta bet365 288sb - 1,50

PSV - Ajax // Over 2,5 golova bet365 288sb - 1,47

Ovdje neću puno ilozofirati, mislim da je sve jasno. Feynoord je u 5 odigranih utakmica bez poraza, ali su upisali tri remija. Važno je pomenuti da su u zadnja dva meča slavili, dakle uhvatili su tu neku formu i mislim da je ovo odlična prilika da slave jer Emmen važi za jednu od slabijih ekipa u ligi. Kvota od 1,50 mi se čini odličnom i vjerujem da će gosti slaviti ovdje.

Druga utakmica, igraju dvije najbolje ekipe u Holandiji. Šta drugo očekivati nego golove posebno ako uzmemo u obzir da su kombinovano u prvih pet kola postigli čak 33 pogodka. Dakle, vjerujem da mogu postići barem tri pogodka a i za ovaj meč mi se čini kvota previsokom. 

ajax.png.a5b2650789b9fe9d9bfeac373e75e978.png

button.png.db5967f7fc5547f8eb12df26fc2ca9f1.png   511104986_button(1).png.9db35068320194d5df999ad8a02b459d.png

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, plutonium said:

image.png.b225078621f9d02819158dc5d9ab0cec.png

 

Čista pobjeda Napolija po 1.36 mi je preniska. Napoli je u izvrsnoj formi gdje je pobijedio i Liverpool u Ligi prvaka, dok u prvenstvu poraz ima jedino od Juventusa 4:3. Nema najavljenih izostanaka koliko sam uspio pronaci informacij osim branica Manolasa, pa bi sastav trebao biti puni. Odabirem AH-1.

Ne znam da li bi kladio ovu utakmicu nakon LP, jer če vjerojatno biti puno rotacija. Vidjelo se je ovaj vikend Barca i u engleskoj ligi favoriti dosta kiksaju, pa i u drugim ligama, kao što su Juve i slični. Kvota je prenizka da bi kladio na timove koji igraju u gostima i neke velike novce.

Link to comment
Share on other sites

prije 2 minute, Gandalf said:

Ne znam da li bi kladio ovu utakmicu nakon LP, jer če vjerojatno biti puno rotacija. Vidjelo se je ovaj vikend Barca i u engleskoj ligi favoriti dosta kiksaju, pa i u drugim ligama, kao što su Juve i slični. Kvota je prenizka da bi kladio na timove koji igraju u gostima i neke velike novce.

Iskreno neznam kad sam zadnj put igro na gosta po kv od 1,30. Po meni neisplativo rizika.

Isto tako kartoni  over 6,5 ma da igraju tri poluvremena to izbjegavam

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, fran said:

Iskreno neznam kad sam zadnj put igro na gosta po kv od 1,30. Po meni neisplativo rizika.

Isto tako kartoni  over 6,5 ma da igraju tri poluvremena to izbjegavam

Da, pa igraju u gostima što je ogromna razlika ako kladiš na kvotu domačina kad je kvota 1.30. Kartoni od granice 6.5 če biti dobri za klađenje u drugom dijelu sezone, kad se vidi neko stanje u ligama. Danas kad je igrao Getafe je bila niža granica i kartona na izvoz. Ali 6.5 je idealna za under na početku liga, iako nije nemoguče jer onda ne bi bila tako visoka .

Link to comment
Share on other sites

Partizan - Crvena Zvezda manje od 2.5 gola (1.66) bet365

I jedni i drugi su prije nekoliko dana igrali evropske utakmice, Zvezda u Ligi prvaka (poražena od Bayerna u Minhenu) a Partizan u Ligi Evrope (2:2 protiv AZ-a), tako da im derbi ne dolazi baš u najboljem momentu. Zvezda je blagi favorit, ali na stadionu Partizana u nekoliko posljednjih godina nema previše uspjeha (jedna pobjeda u posljednjih 7 godina, i to početkom 2016.) Tradicionalno, kada je Partizan domaćin, te utakmice su po pravilu tvrde i ne baš previše sadržajne, uz dosta rovovske borbe na sredini terena, a u prethodna četiri susreta nije viđeno više od 2 gola, a još od 2007. nije se desilo da obe ekipe postignu po dva gola. Od tada je odigrano 16 utakmica, i samo dvaput je viđeno više od 2 gola (2:1, 1:2), što je podatak koji govori sam za sebe. Trener Zvezde Vladan Milojević je iznenadio sa sastavom i formacijom, te će na teren istrčati čak 3 štopera i 2 beka, čime se može naslutiti nešto defanzivnija postavka i primarna orjentacija na kontranapade. Jaka defanziva je inače zaštitni znak Zvezde pod njegovom palicom, ali ruku na srce, Zvezda se nije baš proslavila u nekoliko posljednjih derbija, iako pod Milojevićevim vođstvom nema poraz u prvenstvenim utakmicama protiv Partizana (2-4-0). S obzirom na sve, ne očekujem goleadu i mislim da bi večeras mogao presuditi i jedan gol, a možda najrealniji ishod je remi.

button.png.db5967f7fc5547f8eb12df26fc2ca9f1.png 511104986_button(1).png.9db35068320194d5df999ad8a02b459d.png

Link to comment
Share on other sites

Jedan double da se vece isprati,glupave analize;

Lyon-PSG preko 3.5 kartona 

-derbi Francuske,jako rivalstvo iznedu ova dva tima

-igra Neymar samim time imamo bar 2 zuta zagarantirana u njegovim situacijama

-Psg nije toliko uvjerljiv,dosta izostanaka ima oa ocekujem neizvjesnu utakmicu, samim time i veci broj zutih

-sudi Buquet, dosta poznati sudac koji ispostuje ako igraci budu ispostivali

Sevilla -Real preko 5.5 kartona

-spanjolski mentalitet 

-mozemo reci i derbi mec,dve dosta jake ekipe,od cega se jedna jos trazi i postoji neko malo rivalstvo

-i jedan i drugi tim ima nekoliko grubih igrača 

-sudi Juan Martinez Munuera.Realan sudac 

-

 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use