Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 18.9.2019.


Goksim

Recommended Posts

prije 16 minute, Gandalf said:

Bet365 ima opciju kladjenja udarca na gol? Ili ima samo unibet" rel="">unibet?

koliko sam vidio bet365 ima samo za dvije utakmice današnje Lige Prvaka dok unibet mislim ima razrade za sve utakmice. unibet bi mogao biti dobra opcija jer će uskoro dodati i razrade za kartone za europsku ligu a obično stave u ponudu više utakmica od bet365 pa nije loše imati i tamo neka sredstva...

Link to comment
Share on other sites

Atletico Madrid - Juventus 1 (2.37) bet365 (288sb)

Domaćini su bili u odličnoj formi do sada na svom terenu, gdje su neporaženi u posljednjih 10 utakmica. Tkaođer je vrlo vrijedno spomenuti da su doživjeli samo jedan poraz od početka ove godine. Atletoc je u svoje posljednje dvije utakmice ostvario pobjedu i postigli su četiri od posljednjih pet golova na svom terenu također.

Na drugoj strani, Juventus je morao podijeliti bodove u svom posljednjem susretu, gdje su igrali protiv Fiorentine u gostima. Sve utakmice koje su gosti izgubili u prethodnom izdanju Serije A bile su u gostima. 

S obzirom da Juventus nije pobijedio ovog protivnika ni u jednom od svoja prethodna dva gostovanja na ovom stadionu, vjerujem da Atletico Madrid ponovo neće izgubiti u ovom susretu. Atletico ima prednost domaćeg terena i s obzirom da su najbolji kada igraju pred svojim navijačima i stim da Juventus ima dosta problema sa ozljedama, vjerujem da ćemo ovdje gledati ponovo pobjedu domaćina. Koeficijent na Atletico Madrid je u padu, a od jučer je pao sa 2.50 na 2.37 i čini mi se da je to zbog velikog broja ozljeda. Chiellini, Corsta, Sciglio, Mandžukić i Perin sigurno neće nastupiti, dok su Pjaca i Pjanić pod znakom sumnje. Na drugoj strani za domaćine neće biti samo Morate i Vrsaljka.

Screenshot_14.thumb.png.ef3ab268ee9f099ad0cf5cf7fa206d3e.png

button.png.1d4e3fcc491b7f70b357c0f8ddbdd986.png    1844656357_button(1).png.410453be7253fa41ee7d4e7ede03e6eb.png

(Koeficijenti 18.9. u 17:39 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 7 minute, bjorn said:

PSG - Real Madrid - oba tima daju gol @1.50 bet365 online kladionica" rel="">bet365

Mali milion izostanaka kod oba tima, odlična prilika da vidimo vatromet. Real bez Asensija, Isca, Marcela, Modrića i Ramosa. PSG bez Cavanija, Draxlera, Kehrera, Mbappea i Neymara. Sreća po njih nisu u teškoj skupini, sa njima su još Brugge i Galata. U zadnja tri međusobna duela PSG-a i Real Madrida oba tima su postizala gol. 

button.png.e5eee194619156b7db61d8b4c46d1dbf.png 1258531465_button(1).png.2087f4c09bbf4abe320bf0ba29d1d2d8.png

@bjorn slažem se u potpunosti sa tobom. I moje mišljenje je da će oba tima postići gol. PSG je ekipa koja u potpunosti zavisi od svojih zvijezda, a bez nekoliko ključnih igrača, mislim da će tu biti dosta propusta. Nije tajna da klub uglavnom daje prednost ovom natjecanju svake godine i odlično odigraju skupinu, ali nakon što uđu u nokaut fazu, nešto ih poremeti. U svakom slučaju, PSG je ovdje favorit, a po prvi puta da vidim da Real Madrid nije favorit u nekoj utakmici sem kada igraju sa Barcelonom. Očekujem jednu vrlo zanimljivu utakmicu sa golovima na obje strane. Sretno nam.

Link to comment
Share on other sites

prije 19 minute, Rome said:

Dobio sam 50€ free bet na utakmicu psg real i trebam uplatit 50€ prije utakmice. Treba mi jedan fix za ovu utakmicu, kvota nije vazna, makar bila 1,001 ?

Ne dobivas tih 50 eura. Uplatis tih 50 eura na kvotu 1,10 i dobiš van samo 5 eura tako da ti se ne isplati ova tvoja teorija 

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, bjorn said:

PSG - Real Madrid - oba tima daju gol @1.50 bet365 online kladionica">bet365

Mali milion izostanaka kod oba tima, odlična prilika da vidimo vatromet. Real bez Asensija, Isca, Marcela, Modrića i Ramosa. PSG bez Cavanija, Draxlera, Kehrera, Mbappea i Neymara. Sreća po njih nisu u teškoj skupini, sa njima su još Brugge i Galata. U zadnja tri međusobna duela PSG-a i Real Madrida oba tima su postizala gol. 

button.png.e5eee194619156b7db61d8b4c46d1dbf.png 1258531465_button(1).png.2087f4c09bbf4abe320bf0ba29d1d2d8.png

unibet daje 1,75 da će na utakmici biti više od 26,5 udaraca. Znajući kako momčadi igrau ovo mi se čini poprilično realno. 

Link to comment
Share on other sites

Šta kažete na više od 26.5 prekšaja na utakmici Atletico Madrid - Juventus?

Malo sam tražio granice Atletica i uvijek je oko tog margina a danas če biti tvrda utakmica gdje je Juve u gostima napravi dosta više prekšaja. Malo me brine samo sudija.

 

Igrat ču još više od 2.5 šuta u okvir gola Sakhtar i Dinamo zagreb više od 3.5 i ovo  što sam pitao.

Link to comment
Share on other sites

prije 4 minute, Gandalf said:

Šta kažete na više od 26.5 prekšaja na utakmici Atletico Madrid - Juventus?

Malo sam tražio granice Atletica i uvijek je oko tog margina a danas če biti tvrda utakmica gdje je Juve u gostima napravi dosta više prekšaja. Malo me brine samo sudija.

Ovo sam i ja gledao, mislim da je poprilično realno. Trebalo bi tu biti dosta profesionalnih prekršaja

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, Goksim said:

Ovo sam i ja gledao, mislim da je poprilično realno. Trebalo bi tu biti dosta profesionalnih prekršaja

Gledao sam međusobne utakmice i utakmice Juveta u Serie A i nevjerojatno koliko prekršaja ima ovaj klub. Vrlo realan margin je i ako se odigra samo na Juve prekršaje više od 13.5 .

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, IzudinB said:

U pravu si što se toga tiče, sve se slažem, ali mi nisu nikako ubjedljivi uprkos svim tim imenima. Imali su slabašne rezultate u novoj sezoni, gdje su protiv jednog Denizlispora, koji je tek ušao u ligu izgubili sa 2-0, a zatim remizirali kod kuće protiv Konyaspora. Međutim ostvarili su dvije pobjede nakon toga, iako su mi to pomalo bile nesigurne pobjede. Jedva su pobijedili tima koji je imao dva crvena kartona, a zaitim su 94 dobio i treći crveni, čak iako su oni imali crveni karton u toj utakmici, mislim da je to vrlo loše za tim koji je doveo ovako velika imena, iako su to sve igrači u godinama po mom mišljenju. U svakom slučaju sretno nam, a čini mi se da bi ovdje bilo dobro odigrati i na kartone, jer vidim da Galata ne maša utakmicu bez barem nekoliko žutih, gdje je granica od 4.5 u bet365 online kladionica" rel="">bet365 kladionici zaista fenomenalna po mom mišljenju. Tu je nekoliko i crvenih kartona od početka sezone za Galatu, a svi znamo da je to veliki plus kada igramo u bet365 online kladionica" rel="">bet365 koji rečuna crveni kao dva žuta.

18:55CET - Bruges (Jan Breydelstadion)
Club Brugge KV (BEL) - Galatasaray (TUR) | Group A
Referee: Slavko Vinčič (SVN)
1.thumb.png.f018e51d8c11b7bf495a5a2081136a06.png

Evo prošli i kartoni i x2... I jedno i drugo tijesno, ali bitno da je prošlo !

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use