Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 17.9.2019.


Goksim

Recommended Posts

Ovo cu vjerovatno odigrat danas utakmica inter puno toga vec napisano ovo da kvota raste mi ne smeta :) i bolje jel jos uvjek je inter klasa iznad slavije i zabit ce 2 gola jer zna da mora pobjedit inace nema nista od 1 ili 2 mjesta a kartoni bi mogli bez problema u over

Druga utakmica isto over kartona mislim da dolazi valencija ima strasne frke u klubu pitanje kako ce danas odigrat in zato chelsea sigurno zabija i uzimam ovu sigurniju opcino a vjerujem u pobjedu chelsea danas kvota za double napravljen u builderju je super i ima puno sansi da prodze.

 

20190917_130726.jpg

Link to comment
Share on other sites

Napoli - Liverpool BTTS (1.57) bet365 (288sb)

Gledajući formu, možda na svijetu ne postoji jači tim od Kloppovog u ovom trenutku. Oni nastupaju na potpuno drugoj razini od ostatka ekipa i još jednom su jedni od glavnih favorita za podizanje europskog trofeja sa koeficijentom 7.50. Povrh toga, Napoli nije bio uvjerljiv (u usporedbi sa Liverpolom), a njihove dvije pobjede u Seriji A su bile protiv slabijih ekipa.

Također, momčad je primila sedam golova u prve dvije utakmice u ligi i protiv vatrenog trojca Sadio Manea, Mohammeda Salaha i Roberta Firminoa, ovo je velika slabost. Spajajući ovo sa pobjedničkim nizom aktuelnih europskih prvaka, oznake favorita u ovom susretu idu gostima sa koeficijentom 2.30, a po svemu sudeći trebali bi izbjeći poraz. Ipak, uzimajući u obzir odsustvo Allison Beckera, Liverpool je ranjiv na toj poziciji. Zbog toga očekujem golove na obje strane. Sretno!

Screenshot_43.thumb.png.4490bdea9fd4657ba7eb822660a93454.png

button.png.d7cc9d8dd8d00aa0c0c8c5f727ae501b.png   2064173917_button(1).png.037ea50be55cadece738ef9ba1565b42.png

(Koeficijenti 17.9. u 13:26 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Dortmund - Barcelona | X2 (1.40) bet365 (288sb)

Ekipa Lucien Favrea je nesumnjivo bila nevjerojatna na domaćem terenu, gdje nisu uspjeli pobijediti u samo jednoj od posljednjiih osam utakmica. Domaći tim nije bio stidan ni što se golova tiče, nakon što su postigli 11 golova u prethodne tri utakmice. Unatoč dopadljivoj statistici, treba reći da igraju protiv momčadi koja nije izgubila niti jednu u posljednje tri utakmice. Valverdeovi igrači su postigli 12 golova u te tri utakmice, od kojih su dva bila u gostima.

Messi je propusti prethodne utakmice te je njegov nastup upitan. Prema riječima Valverdea Messi bi mogao danas nastupiti ali odluku će donjeti u popodnevnim satima pa samim tim trebamo pričekati sastave. Ukoliko Messi bude u prvih 11 jasno je da će koeficijent na pobjedu Barcelone biti smanjen. 

S obzirom da Dortmund u prethodnim međusobnim utakmicama protiv Katalonaca nikada nije bio bolji, Barcelona je favorit za pobjedu u ovom susretu sa koeficijentom 2.10. Međutim, Dortmund u posljednjim utakmicama pokazuje zaista obećavajuće znakove. Sa pobjedničkim nizom od četiri utakmice na domaćem terenu, postoji mogućnost da bi mogli prisiliti Barcelonu da podijeli bodove. 

Screenshot_44.thumb.png.80e72d47a6b5ee2669e152dce8ee5704.png

button.png.b07dd3d65bf90e169fe25bab88ad5feb.png    1163506117_button(1).png.3399b7405a41bbddf6a0d6167f45c3ff.png

(Koeficijenti 17.9. u 13:33 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

 

Link to comment
Share on other sites

Inter - Slavia Prag 1 (1.53) bet365 (288sb)

Domaćini su izgubili samo jednom u posljednjih 12 natjecateljskih utakmica i pronašli su mrežu sedam puta u prethodne tri utakmice. Pet od tih sedam došlo je na domaćem terenu na kojem nisu primili gol u posljednje dvije utakmice. Dolazak Alexis Sancheza u redove Intera je sigurno još jeda pokazatelj prijetnje u napadu, ukoliko on bude igrao u utorak.

Gosti će putovati na San Siro na poleđini šest utakmica bez poraza u svojim gostovanjima. Međutim, ta statistika pada u vodu kada budu igrali protiv Antonio Contea, koji na raspolaganju ima mnogo iskusniju i superiorniju momčad. Uzimajući u obzir da Inter nije izgubio niti jednu od posljednjih sedam utakmica na ovom stadionu, pobjeda je više nego vjerojatna i po mom mišljenju sve osim pobjede bi bilo iznenađenje. Sretno!

Screenshot_45.thumb.png.76775837716c205fc09eeb0783156824.png

button.png.1c5e8cf3c02a89aae9add717e0e2dae1.png   789788052_button(1).png.69e1db580b887b50a3cfde3099e029da.png

(Koeficijenti 17.9. u 13:39 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Goksim said:

Mislim da su @popo64 i @crash1 već sve rekli o utakmici Inter - Slavia na koju sam se i sam kladio na pobjedu Intera međutim koeficijent na Inter opasno raste (sa 1,33 na 1,53). Zna li netko razlog? 

Uz pobjedu Intera ovo bi mogla biti zanimljiva utakmica i za kartone ako uzmemo u obzir suca i Slaviju koja voli igrati grub nogomet...

Gledao sam Inter za vikend protiv Udinesea i to je bila jedna velika katastrofa...Isti su kao lani...Jači su za Godina koji na sve moguće načine pokušava podići ekipu na terenu raznim gestikulacijama, ali ovi po svom...Onaj Lukaku bi trebao dobiti po 15-20 lopti u kaznenom prostoru kroz razne centaršuteve , dubinske lopte, itd., ali ovi ako su mu poslali dvije kroz cijelu utakmicu, a napominjem da je Udinese igrao s igračem manje od 35. minute i prilično sam siguran da Inter ne bi dobio tu utakmicu da De Paul nije napravio glupost. Da nisam gledao tu tekmu vjerojatno bih bez razmišljanja gruno na Inter, ali mi nešto govori da je to prilično rizično !

Link to comment
Share on other sites

Poljska - Crna Gora | Manje od 131.5 (1.80) bet365 (288sb)

Krenut ćemo od Crne Gore. I sam dolazak na ovo natjecanje je veliki uspjeh za Crnu Goru. Poslije pobjede protiv Estonije, koju su dobili pravim čudom, nakon što su imali veliki zaostatak u svakom setu, ali Estonci su bukvalno samo stali kao da ne znaju da igraju, a da ne pričam od 23:19 u drugom setu, a izgubili su 25:27. I tako Crna gora opet ima šansu da prođe dalje i najviše se okreću meču protiv Češke, koji slijedi sutra i tako da neće čuditi ako ovde neki igrači budu odmarali. Također je Crna Gora sklona velikom padu u igri i ako krene loše oni samo srljaju i nikako da stanu i to se vidjelo protiv Ukrajine i Nizozemske, gdje su bili razbijeni. Šta reći za današnjeg protivnika, svjetskog prvaka i selekcija koja je prejaka. Oni su ovdje glavni favoriti za osvajanje. Nizozemska, koja je razbila Crnu Goru i koja je domaćin ove skupine, nije uspjela da dođe do 20 poena niti u jednom setu protiv Poljske, a šta onda čeka Crnu Goru ovdje. Ovaj tip se jedino može ugroziti od strane Poljske, jer je pitanje koliko motiva imaju u ovom meču. Sretno!

Screenshot_47.thumb.png.ab44d4e7b127b6f54ccb7910c2cbb4c1.png

button.png.874dc4fc9d62af9d6e186560c3c68c24.png   1954056777_button(1).png.fcd8a786e84a191e35f6b906b306c6c4.png

(Koeficijenti 17.9. u 14:16 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 47 minute, IzudinB said:

Napoli - Liverpool BTTS (1.57) bet365 online kladionica" rel="">bet365 (bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska)

Gledajući formu, možda na svijetu ne postoji jači tim od Kloppovog u ovom trenutku. Oni nastupaju na potpuno drugoj razini od ostatka ekipa i još jednom su jedni od glavnih favorita za podizanje europskog trofeja sa koeficijentom 7.50. Povrh toga, Napoli nije bio uvjerljiv (u usporedbi sa Liverpolom), a njihove dvije pobjede u Seriji A su bile protiv slabijih ekipa.

Također, momčad je primila sedam golova u prve dvije utakmice u ligi i protiv vatrenog trojca Sadio Manea, Mohammeda Salaha i Roberta Firminoa, ovo je velika slabost. Spajajući ovo sa pobjedničkim nizom aktuelnih europskih prvaka, oznake favorita u ovom susretu idu gostima sa koeficijentom 2.30, a po svemu sudeći trebali bi izbjeći poraz. Ipak, uzimajući u obzir odsustvo Allison Beckera, Liverpool je ranjiv na toj poziciji. Zbog toga očekujem golove na obje strane. Sretno!

Screenshot_43.thumb.png.4490bdea9fd4657ba7eb822660a93454.png

button.png.d7cc9d8dd8d00aa0c0c8c5f727ae501b.png   2064173917_button(1).png.037ea50be55cadece738ef9ba1565b42.png

(Koeficijenti 17.9. u 13:26 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Ja cu uzeti više od 2.5 gola gdje je kvota 1.66. Ta oklada pokriva ovu tvoju osim u slučaju da ostane 1:1.

Link to comment
Share on other sites

Salzburg - Genk 1 (1.44) bet365

'Bikovi' su konačno uspjeli da se domognu grupne faze Lige prvaka, nakon brojnih neuspjeha u kvalifikacijama, i to direktno kao austrijski prvak, gdje već sezonama dominiraju, bez prave konkurencije. Genk je takođe svoju 'kartu' za elitno takmičenje zaradio kao prvak Belgije, a ovu sezonu nisu baš započeli najbolje, i nakon 7 prvenstvenih kola nalaze se tek na 9. mjestu, za razliku od Salzburga koji ima maksimalan učinak.

Salzburg ima izuzetno mladu i talentovanu ekipu, a u prvom planu je tinejdžerska senzacije iz Norveške, Erling Braut Haland (2000. godište), koji je postigao već 11 golova u 7 utakmica, i trenutno je ubjedljivo najefikasniji napadač u Evropi. S obzirom na to da u Austriji nemaju dostojnog rivala, ove sezone fokus će im svakako biti na evropskim takmičenjima. Iako nije realno očekivati da prođu dalje u grupi sa Liverpoolom i Napolijem, u najmanju ruku su favoriti za treće mjesto, a u Ligi Europe bi mogli i do same završnice. U svakom slučaju, mislim da će večeras na svom terenu opravdati ulogu favorita i stići do tri boda u prvoj utakmici nakon dugog odsustva iz Lige prvaka.

button.png.777f9271bc52ab4e226645d421105e6c.png 87667094_button(1).png.d7c7081c1a6c5e64de3b2c684f995cbe.png

Link to comment
Share on other sites

prije 31 minute, IzudinB said:

Poljska - Crna Gora | Manje od 131.5 (1.80) bet365 online kladionica">bet365 (bet365 Hrvatska">bet365 Hrvatska)

Krenut ćemo od Crne Gore. I sam dolazak na ovo natjecanje je veliki uspjeh za Crnu Goru. Poslije pobjede protiv Estonije, koju su dobili pravim čudom, nakon što su imali veliki zaostatak u svakom setu, ali Estonci su bukvalno samo stali kao da ne znaju da igraju, a da ne pričam od 23:19 u drugom setu, a izgubili su 25:27. I tako Crna gora opet ima šansu da prođe dalje i najviše se okreću meču protiv Češke, koji slijedi sutra i tako da neće čuditi ako ovde neki igrači budu odmarali. Također je Crna Gora sklona velikom padu u igri i ako krene loše oni samo srljaju i nikako da stanu i to se vidjelo protiv Ukrajine i Nizozemske, gdje su bili razbijeni. Šta reći za današnjeg protivnika, svjetskog prvaka i selekcija koja je prejaka. Oni su ovdje glavni favoriti za osvajanje. Nizozemska, koja je razbila Crnu Goru i koja je domaćin ove skupine, nije uspjela da dođe do 20 poena niti u jednom setu protiv Poljske, a šta onda čeka Crnu Goru ovdje. Ovaj tip se jedino može ugroziti od strane Poljske, jer je pitanje koliko motiva imaju u ovom meču. Sretno!

Screenshot_47.thumb.png.ab44d4e7b127b6f54ccb7910c2cbb4c1.png

button.png.874dc4fc9d62af9d6e186560c3c68c24.png   1954056777_button(1).png.fcd8a786e84a191e35f6b906b306c6c4.png

(Koeficijenti 17.9. u 14:16 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Dobar tip, bit će ovo showtime u režiji Wilfreda Leona. Inače, Leon je u prošloj protiv Češke imao 15 poena, protiv Holandije 12. ?

6bxBLNL.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 48 minute, Silviyo1302 said:

Gledao sam Inter za vikend protiv Udinesea i to je bila jedna velika katastrofa...Isti su kao lani...Jači su za Godina koji na sve moguće načine pokušava podići ekipu na terenu raznim gestikulacijama, ali ovi po svom...Onaj Lukaku bi trebao dobiti po 15-20 lopti u kaznenom prostoru kroz razne centaršuteve , dubinske lopte, itd., ali ovi ako su mu poslali dvije kroz cijelu utakmicu, a napominjem da je Udinese igrao s igračem manje od 35. minute i prilično sam siguran da Inter ne bi dobio tu utakmicu da De Paul nije napravio glupost. Da nisam gledao tu tekmu vjerojatno bih bez razmišljanja gruno na Inter, ali mi nešto govori da je to prilično rizično !

I ja sam ih gledao i dijelimo isto misljenje. Mislim da se Inter jos nije slozio kako treba, ne kazem da nece pobijediti ali daleko je to od sigurice.

Ja sam uzeo kornere i kartone over,  nekako mi je sigurnije.

Privlaci me i oba daju go ali nakon pisanja kolega forumasa sam odustao ali treba uzeti u obzir da je Slavia prosle godine igrala cetvrtfinale lige evrope gdje ih je izbacio Celzi ali su im u dvoboju uspjeli zabiti tri gola, prije toga u osmini finala u dvoboju sa Seviljom zabili su 4 gola, 4 su dali Genku u 1/16, trenutno u 9 utakmica u domacem prvenstvu gol razlika je 19:2 sto je dva postignuta gola po utakmici.

Inter ove sezone jos nije imao dostojnog protivnika da bi se realno sagledala njihova snaga i uigranost.

 

Link to comment
Share on other sites

Ajax vs Lille - over 2.5 match goals @1.66 bet365

Ajax napravio odličan start u Eredivisie, četiri pobjede u pet utakmica uz gol razliku 19:5. Lille tri pobjede i dva poraza u francuskom prvenstvu. Očekujem dobru utakmicu sa najmanje tri pogotka s obzirom da je Ajax nešto lošiji u obrani nego prošle sezone, a Lille oslabljen za Nicolasa Pepea koji se pridružio ekipi Arsenala u ljetnom prijelaznom roku vjerujem da bi i Francuzi ovdje mogli postići pogodak. 

6ycuXWA.png

Link to comment
Share on other sites

prije 44 minute, zeko1088 said:

Napoli-Liverpool
na prvu ovo izgleda kao nacrtani over no ne bih se bas zalijetao s time, prosle sezone obje momcadi u gotovo identicnim sastavima, isti treneri, obje utakmice se trpalo over i obje utakmice samo 1:0.

Za mene no bet ili eventualno na liveu nesto

Mislim da je Klopp kriv za poraz u Napulju jer se došao branit i nije mi bilo jasno zašto...Ne vjerujem da će si dopustit istu pogrešku i da bi trebalo igrat otvorenije ! U Liverpoolu je stvarno bilo puno šansi pogotovo pred kraj utakmice kad se Napoli potpuno otvorio i promašio zicera, Milik ako se ne varam, a zatim na suprotnoj strani Mane ! Mislim da u ovosezonskom dvomeču nećemo gledat utakmice s malo golova !

Link to comment
Share on other sites

Benfica vs RB Leipzig - X2 @1.50 bet365

Leipzig veoma dobro počeo novu sezonu, u posljednjem kolu Bundeslige remi sa Bayernom 1-1, pobjede protiv M'gladbacha, Frankfurta i Union Berlina. Benfica odlaskom Felixa slabija u napadu (Seferović i De Tomas prvi napadači). Pitanje je hoće li Pizzi, najbolji pojedinac Benfice početi utakmicu večeras. Zbog odličnog starta sezone RB Leipziga, a nešto slabijeg Benfice ovdje tipujem dvoznak na RB Leipzig.

button.png.777f9271bc52ab4e226645d421105e6c.png 1954056777_button(1).png.fcd8a786e84a191e35f6b906b306c6c4.png

Link to comment
Share on other sites

prije 2 minute, bjorn said:

Benfica vs RB Leipzig - X2 @1.50 bet365 online kladionica" rel="">bet365

Leipzig veoma dobro počeo novu sezonu, u posljednjem kolu Bundeslige remi sa Bayernom 1-1, pobjede protiv M'gladbacha, Frankfurta i Union Berlina. Benfica odlaskom Felixa slabija u napadu (Seferović i De Tomas prvi napadači). Pitanje je hoće li Pizzi, najbolji pojedinac Benfice početi utakmicu večeras. Zbog odličnog starta sezone RB Leipziga, a nešto slabijeg Benfice ovdje tipujem dvoznak na RB Leipzig.

button.png.777f9271bc52ab4e226645d421105e6c.png 1954056777_button(1).png.fcd8a786e84a191e35f6b906b306c6c4.png

Evo i jedan bet builder, da se oprobam i tu :)

7Hf1HQc.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • 21.9.| EPL | West Ham - Chelsea, Pedro Neto ne daje gol - 1.25 - Germania  
    • 21.09. Nogomet Engleska 3.liga /Wrexham vs Crawley / Wrexham pobjeđuje / 1,35 PSK
    • West Ham - Chelsea 2 (2.05) ili Palmer daje gol (2.30) bet365 Danas ce na London stadionu, West Ham i Chelsea otvorit 5. kolo engleske Premier lige. Gosti ulaze u ovaj susret s više samopouzdanja nakon pobjede od 1-0 protiv Bournemoutha. Iako predstava Chelseaja nije bila najblistavija, ključan trenutak dogodio se u završnici utakmice kada je zamjena Christopher Nkunku postigao jedini pogodak. Chelsea se trenutno nalazi na 8. mjestu Premier lige s dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom u prva četiri kola. S druge strane, West Ham je dosad uspio ostvariti samo jednu pobjedu. Prošlog vikenda su izbjegli poraz zahvaljujući kasnom izjednačujućem pogotku u gradskom derbiju protiv Fulhama. Danny Ings, kao zamjena, postigao je gol u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Jarroda Bowena. Čekićari su trenutno na 14. mjestu na tabeli. Julen Lopetegui nema novih problema s ozljedama uoči nadolazeće utakmice protiv Chelseaja. S nestrpljenjem čeka rezultate kasnih fitness testova za Niclasa Fullkruga i Emersona Palmierija. Prema izvještajima, obojica su upitna za ovaj vikend, ali će konačna odluka o njihovom nastupu biti donesena pred samu utakmicu. West Ham (4-2-3-1): Areola; Coufal, Mavropanos, Kilman, Wan-Bissaka; Alvarez, Rodriguez; Kudus, Paqueta, Summerville; Bowen. Za razliku od svog kolege na klupi West Ham Uniteda, Enzo Maresca dočekao je pozitivne vijesti uoči gostovanja na London stadionu. Trener Chelseaja možda će biti bez samo trojice prvotimaca. Reece James i Omari Kellyman su i dalje izvan terena, ali Malo Gusto i Romeo Lavia bi trebali barem biti u kadru za utakmicu. Također, Enzo Fernandez i Kiernan Dewsbury-Hall oporavili su se od bolesti zbog koje su propustili prošlotjednu pobjedu protiv Bournemoutha. Chelsea (4-2-3-1): Sanchez; Gusto, Fofana, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Madueke, Palmer, Sancho; Jackson. Domaći teren igrao je veliku ulogu u posljednjim međusobnim susretima ova dva rivala, budući da je pet od posljednjih šest utakmica završilo pobjedom domaćina. Ipak, ovaj put postoji razlog za vjerovati da bi se taj trend mogao prekinuti. West Ham je u posljednjem kolu protiv Fulhama izgledao slabo, što potvrđuje podatak da su dozvolili čak 21 udarac prema svom golu. S druge strane, Chelsea dolazi na ovaj susret ohrabren pobjedom protiv Bournemoutha. Pobjeda Chelseaja djeluje kao logičan ishod s kvotom 2.05, dok bi alternativno bilo pametno kladiti se da će Cole Palmer, Chelseajev glavni kreator igre i izvođač penala, postići pogodak po kvoti 2.30. (Koeficijenti 20.9. u 22:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use