Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 15.9.2019.


IzudinB

Recommended Posts

prije 2 sati, crash1 said:

Bournemouth - Everton // Domaćin over 3,5 šuteva na gol bet365 online kladionica" rel="">bet365 ( bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska ) - 1,72

Bet365 kladionica za PL u ponudi ima zanimljive tipove. Evo recimo danas mi se svidjela margina na šuteve B'moutha jer je postavljena na 3,5. Domaćini u ovoj sezoni upućuju 4 udarca u okvir a vjerujem da nas danas očekuje vrlo zanimljiva i napadačka igra sa obje strane. Domaćini će krenuti po pobjedu, u napadu imaju raspoložene Kinga i Wilsona i mislim da će lagano preći preko ove granice.

Everton dopušta 3 udarca na gol ove sezone a treba napomenuti da će ova utakmica biti i najteži ispit za Karamele u dosadašnjem dijelu sezone. Vjerujem u prolazak ovog para.

nn.png.4f2f00dae9f161e898b8f304fe425f63.png

bb.png.0d56182ccef5ab5cc3bbcb177c9e0bdc.png

Prošlo nakon prvih 45 minuta. :)

Link to comment
Share on other sites

THW Kiel - VIVE Kielce - VIVE Kielce +3.5 (Match Handicap) @1.97 bet365

Prvo kolo nove sezone rukometne Lige prvaka. Kiel i Kielce igraju od 19:00. Kielce je ozbiljna ekipa, finalista Lige prvaka u prošloj sezoni. U polufinalu su izbacili vjerovatno najjači rukometni sastav ikada, Paris Saint Germain. Preko ljeta ih nije puno igrača napustilo (otišli su golman Cupara, Cindrić i Mamić), a došli Karačić iz Vardara, i golman Wolff iz Kiela. Braća Dujshebaev su još tu. Kiel također dobra ekipa, ali daleko su od 'onog' Kiela koji je vezao deset titula. 

Sviđa mi se kakve je partije Kielce pružio u prošloj sezoni, nadam se da će isto nastaviti i ove sezone, a ovaj hendikep od četiri gola mi se čini baš previsok. :)

Link to comment
Share on other sites

prije 8 minute, Kiks77 said:

I nemos virvoat kako kartoni prolaze znaci do 90. minute 4 kartona, a od do kraja utakmice sve skupa 10 na utakmici Seville (i bas svi su u drugom poluvremenu)

A jbg bolje se rodit bez kurca nego bez srece.

Mozes ti analizirat utakmicu 5 dana, ali bez srece...

Jucer igram uzivo kad je City gubio 3:1 da ce bit 3,5 kartona vise i da ce City  dat vise od  2,5 gola.

Kartoni prosli, a City nebi dao treci gol da je igro jos dva sata. Jbg.

Link to comment
Share on other sites

RK Celje - SG Flensburg-Handewitt - SG Flensburg-Handewitt -2.5 @1.90 bet365

Njemački prvak protiv slovenačkog. Flensburg manje više ista ekipa od prošle sezone. Okosnica tima, Jøndal, Svan Hansen, Johannessen svi su ostali. Celje dosta promjena u ekipi u odnosu na prošlu sezonu. William Accambray i Jaka Malus su otišli u Brest, Vujović u Kielce. Doveli su četiri Slovenca (Cvetko, Grebenc, Leban, Okleščen, Poteko) i Diogo Silva kao pozajmljeni igač od Porta. Dobar igrač, desni bek 21 godina, član idealne postave prošlogodišnjeg evropskog prvenstva za juniore. Međutim, Flensburg prvak u Njemačkoj zadnje dvije godine, dosta jača ekipa po imenima od Celja. :) Tako da polažem nade u njemačku ekipu danas.

dboAPwl.png

Link to comment
Share on other sites

TSC Bačka Topola - Mačva 1 (1.60) bet365

Nakon reprezentativne pauze, uoči ovog kola drugoplasirana Bačka dočekuje posljednjeplasiranu Mačvu, koja nakon 7 odigranih kola ima samo 2 boda. O Bačkoj odnosno TSC-u sam pisao prošli put kada su igrali protiv Partizana u Beogradu, protiv kojeg su 'pokazali zube' i odigrali 1:1, i to nakon što su poveli već u prvom minutu.

Citiraj

TSC Bačka Topola je klub iza kojeg stoji Viktor Orban, odnosno mađarska vlada, a već u debitantskoj sezoni u Superligi sjajno su startovali, i trenutno dijele prvo mjesto sa Vojvodinom, i to uz utakmicu manje (učinak 5 1 0). Iako klub čine gotovo isključivo igrači iz Srbije, organizacija je na atipično visokom nivou za srpske uslove, upravo zbog pomenutih ulaganja, i to vrlo ozbiljnih i na polju infrastrukture, pošto su dobili fudbalsku akademiju vrijednu 9.5 miliona eura (donacija mađarskog saveza), koju je otvorio upravo Orban. Gradi se i novi, moderni stadion koji bi trebalo da bude završen tokom naredne godine. Po mom mišljenju, TSC je ove sezone najozbiljniji kandidat za evropska takmičenja uz Vojvodinu (ne računajući Zvezdu i Partizan) i vjerujem da će izboriti plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Ovoga puta imaće mnogo lakši zadatak, protiv tima kojem ne cvjetaju ruže na početku ove sezone. Mačva je ubjedljivo poražena na sva četiri gostovanja, a na svom terenu imaju dva remija i jedan poraz, uz ukupnu gol-razliku 5:16. Bačka kući ima stopostotan učinak (3/3), i mislim da bi ovdje trebalo da stignu do nova tri boda bez većih problema, te da pobjedom zasjednu na prvo mjesto Superlige.

button.png.457f46f4abcf3e7e0e30275481a3fc9a.png 1192621289_button(1).png.c0a8a837ddf3fb94b538edd3bc253bff.png

Link to comment
Share on other sites

Odlične najave NFL utakmica možete naći na 

 

prije 7 sati, Goksim said:

Evo i mog izbora za danas. Svakako posjetite forum nešto kasnije ako ste zainteresirai i za NFL izbor koji će biti u stilu kao i prošle nedjelje ;) Više o tome kasnije jer ima još dosta do utakmica a koeficijenti se neće drastično mjenjati

Kako sam i najavljivao evo tri utakmice koje su mi zapele za oko i u kojima vidim potencijal za over. @FamilyGuy je već napisao odlične najave utakmica na koje nemam puno toga za dodati. 

Draže mi je klađenje na overe nego na pobjede momčadi ili hendikepe u NFLu pa samim tim: 

Green Bay - Minnesota over (na nižoj granici) 

Ovoga me je i najviše strah od tri utakmice koje sam odabrao a glavni razlog jest izuzetno niska granica koja je postavljena zbog rezultata prvog kola i obrane Minnesote. Mislim da Aaron Rodgers danas može odvesti momčad do više poena nego u prvoj utakmici a očekujem odličnu partiju i od Minnesote. 

Oakland - Kansas City

Očekujem odličnu utakmicu sa velikim brojem dodavanja i yeardi te malo rushinga. Samim tim vjerujem da ćemo vidjeti dosta TD-a na obje strane. Ovo je svakako utakmica koju vrijedi pogledati kao i utakmica LA Ramsa i New Orleans Saintsa gdje će neki imati i motiv više, međutim za očekivati je veći broj poena zbog stila igre i kvalitetnih napada obje momčadi. Više o NFL utakmicama u NFL podforumu https://www.svijetkladjenja.com/forum/topic/8432-nfl-2kolo/?tab=comments#comment-79463 

 

Link to comment
Share on other sites

Vikings over 1.5 field goals (2.50)

Ukratko, radi se o NFL utakmici izmedju Pacersa i vikingsa.. divizijski derbi, ocekujem utakmicu na jedan posjed. 

Kicker Minnesota vikingsa, Bailey ima u svojoj nozi top, gdje ladno gadja preko 50 yardi.  

Mislim da se ovo treba popratiti, koeficijent je odlican, 2 field goalsa ne bi trebala biti problem.

Obrana Pacersa je bila dobra proslu tekmu protiv chicaga, i to ide u prilog u neku ruku..

U svakom slucaju, koeficijent je vrijedan rizika..

Sretno

Link to comment
Share on other sites

prije 10 minute, zvona989 said:

Vikings over 1.5 field goals (2.50)

Ukratko, radi se o NFL utakmici izmedju Pacersa i vikingsa.. divizijski derbi, ocekujem utakmicu na jedan posjed. 

Kicker Minnesota vikingsa, Bailey ima u svojoj nozi top, gdje ladno gadja preko 50 yardi.  

Mislim da se ovo treba popratiti, koeficijent je odlican, 2 field goalsa ne bi trebala biti problem.

Obrana Pacersa je bila dobra proslu tekmu protiv chicaga, i to ide u prilog u neku ruku..

U svakom slucaju, koeficijent je vrijedan rizika..

Sretno

Odlično uočeno @zvona989. Stvarno mala granica kod 288sb kada su field golovi u pitanju i primamljiv koeficijenti. U 4x15 minuta vjerujem da će Minnesota imati dosta napada i situacija gdje ako ne osvoje 10 yeardi iz 3 pokušaja pucaju field goal. 

Link to comment
Share on other sites

prije 11 minute, Goksim said:

Odlično uočeno @zvona989. Stvarno mala granica kod bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska kada su field golovi u pitanju i primamljiv koeficijenti. U 4x15 minuta vjerujem da će Minnesota imati dosta napada i situacija gdje ako ne osvoje 10 yeardi iz 3 pokušaja pucaju field goal. 

Sad je kvota 2,62

Link to comment
Share on other sites

prije 5 minute, fran said:

Sad je kvota 2,62

Da, baš gledam. Ovo me zainteresiralo pa samo pogledao ponudu i po drugim kladionicama. unibet daje samo 2,15 da će biti više od 1,5 field gola Minnesote. 
Dakle

Unibet 2,15

bet365 2,62 ( 288sb )

Identična oklada. 

Mislim da je 2,62 stvarno valuebet...

Slika-zaslona-2019-09-15-u-18-07-52.png

Slika-zaslona-2019-09-15-u-18-11-17.png

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Goksim said:

Da, baš gledam. Ovo me zainteresiralo pa samo pogledao ponudu i po drugim kladionicama. unibet" rel="">unibet daje samo 2,15 da će biti više od 1,5 field gola Minnesote. 
Dakle

Unibet 2,15

bet365 2,62 ( bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska )

Identična oklada. 

Mislim da je 2,62 stvarno valuebet...

Slika-zaslona-2019-09-15-u-18-07-52.png

Slika-zaslona-2019-09-15-u-18-11-17.png

Ajmoooo još jedan

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, Goksim said:

Budući da sam dobio dosta upita oko NFLa u Inbox evo ovdje i listići. Sve objavljujem na forumu, kao i drugi članovi, tako da je svima vidljivo!

Sretno nam bilo danas, bilo bi lijepo da prođe taman da imamo jacu banku za Ligu Prvaka...

Slika-zaslona-2019-09-15-u-19-26-37.png


Slika-zaslona-2019-09-15-u-19-26-44.png


Slika-zaslona-2019-09-15-u-19-26-52.png


Slika-zaslona-2019-09-15-u-19-27-03.png


Slika-zaslona-2019-09-15-u-19-27-11.png


Slika-zaslona-2019-09-15-u-19-27-18.png

Napravljen cashout sredinom 2/4. Brees se ozljedio u prvim minutama utakmice što je strašan udarac za over...

https://www.neworleanssaints.com/news/teddy-bridgewater-replaces-injured-drew-brees-at-qb-vs-rams

Link to comment
Share on other sites

prije 5 minute, FamilyGuy said:

1/3 na NFL-u od mene jučer. U prvoj tekmi me uništio užasni Cousins, u drugoj ozljeda Breesa. Šteta, ali zato će 3.kolo biti bolje ?

Da, ni ja nisam oduševljen ovim kolom. 

Veliki broj undera, nevjerojatno da smo vidjeli 0 poena u drugom poluvremenu Oaklanda i Kansas Cityja. Također, baš peh sa ozljedom Breesa u prvim minutama utakmice kao i sa field golovima na utakmici Green Bay - Minnesota. 

Treće kolo će sigurno biti daleko bolje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • 21.9.| EPL | West Ham - Chelsea, Pedro Neto ne daje gol - 1.25 - Germania  
    • 21.09. Nogomet Engleska 3.liga /Wrexham vs Crawley / Wrexham pobjeđuje / 1,35 PSK
    • West Ham - Chelsea 2 (2.05) ili Palmer daje gol (2.30) bet365 Danas ce na London stadionu, West Ham i Chelsea otvorit 5. kolo engleske Premier lige. Gosti ulaze u ovaj susret s više samopouzdanja nakon pobjede od 1-0 protiv Bournemoutha. Iako predstava Chelseaja nije bila najblistavija, ključan trenutak dogodio se u završnici utakmice kada je zamjena Christopher Nkunku postigao jedini pogodak. Chelsea se trenutno nalazi na 8. mjestu Premier lige s dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom u prva četiri kola. S druge strane, West Ham je dosad uspio ostvariti samo jednu pobjedu. Prošlog vikenda su izbjegli poraz zahvaljujući kasnom izjednačujućem pogotku u gradskom derbiju protiv Fulhama. Danny Ings, kao zamjena, postigao je gol u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Jarroda Bowena. Čekićari su trenutno na 14. mjestu na tabeli. Julen Lopetegui nema novih problema s ozljedama uoči nadolazeće utakmice protiv Chelseaja. S nestrpljenjem čeka rezultate kasnih fitness testova za Niclasa Fullkruga i Emersona Palmierija. Prema izvještajima, obojica su upitna za ovaj vikend, ali će konačna odluka o njihovom nastupu biti donesena pred samu utakmicu. West Ham (4-2-3-1): Areola; Coufal, Mavropanos, Kilman, Wan-Bissaka; Alvarez, Rodriguez; Kudus, Paqueta, Summerville; Bowen. Za razliku od svog kolege na klupi West Ham Uniteda, Enzo Maresca dočekao je pozitivne vijesti uoči gostovanja na London stadionu. Trener Chelseaja možda će biti bez samo trojice prvotimaca. Reece James i Omari Kellyman su i dalje izvan terena, ali Malo Gusto i Romeo Lavia bi trebali barem biti u kadru za utakmicu. Također, Enzo Fernandez i Kiernan Dewsbury-Hall oporavili su se od bolesti zbog koje su propustili prošlotjednu pobjedu protiv Bournemoutha. Chelsea (4-2-3-1): Sanchez; Gusto, Fofana, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Madueke, Palmer, Sancho; Jackson. Domaći teren igrao je veliku ulogu u posljednjim međusobnim susretima ova dva rivala, budući da je pet od posljednjih šest utakmica završilo pobjedom domaćina. Ipak, ovaj put postoji razlog za vjerovati da bi se taj trend mogao prekinuti. West Ham je u posljednjem kolu protiv Fulhama izgledao slabo, što potvrđuje podatak da su dozvolili čak 21 udarac prema svom golu. S druge strane, Chelsea dolazi na ovaj susret ohrabren pobjedom protiv Bournemoutha. Pobjeda Chelseaja djeluje kao logičan ishod s kvotom 2.05, dok bi alternativno bilo pametno kladiti se da će Cole Palmer, Chelseajev glavni kreator igre i izvođač penala, postići pogodak po kvoti 2.30. (Koeficijenti 20.9. u 22:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use