Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 26.8.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Teniski ljubitelji, danas nam počinje posljednji Grand Slam ove godine - US Open. :) Budem postavio svoje tipove za prvo kolo nešto kasnije tokom dana, isto očekujem od ostalih. Vjerujem da nećemo vidjeti velika iznenađenja u prvom kolu, te da bi sve trebalo doći realno.

nole1y.jpg?w=640&ssl=1

Danas počinje US Open, evo tko su favoriti za osvajanje

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim pinned this topic

Inter - Lecce 1/1 (1.60) bet365

Sa samo dvije pobjede u posljednjih pet utakmica, Inter je zasigurno imao naporan kraj svoje prethodne sezone, ali su se izborili za mjesto u četiri najbolje ekipe, sa bodom prednosti nad velikim rivalom i protivnikom Milanom. Momčad je postigla 57 golova i primili su 33 u tom procesu, što je bio drugi najbolji defanzivni rekord u Seriji A. 

S druge strane, Lecce se nakon sedam godina borbe napokon vratio u Seriju A. Gosti su zauzeli drugo mjesto u Seriji B i naknadno im je uručena promotivna ulaznica bez kvalifikacija. Uzevši u obzir moćni Inter i taj dan otvaranja u novoj sezoni Serije A, mislim da će ovo biti previše za Lecce, koji se ovog tjedna spremio za težak početak sezone.

Prošlo je gotovo desetljeće otkako su se ova dva tima posljednji put srela jedan sa drugim, a mnogo se toga zasigurno promijenilo u istom razdoblju. Inter nije poražen u posljednjih pet utakmica kod kuće. Uz to je Lecce jednom u posljednjih devet gostovanja kod Intera ostvario pobjedu, a jedina pobjeda koju su ostvarili bila je 2000. godine. Uzimajući u obzir da su gosti u posljednjih sedam godina bili udaljeni od najboljih ekipa u Italiji, možete računati da će Inter ovo lagano dobiti. Domaćini su doveli Romelu Lukakua u svoje redove i nadaju se da će već u ovoj utakmici napraviti utjecaj. Očekujem laganu pobjedu i par golova sa Interove strane. Očekujem pobjedu domaćina u oba poluvremena. Sretno!

button.png.f442c783c52bb4985fa95d2b558e6492.png   1320363485_button(1).png.67cbdd748d954da81f6979e341e0279e.png

(Koeficijenti 26.8. u 09:38 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

 

Link to comment
Share on other sites

prije 16 minute, IzudinB said:

Inter - Lecce 1/1 (1.60) bet365 online kladionica">bet365

Sa samo dvije pobjede u posljednjih pet utakmica, Inter je zasigurno imao naporan kraj svoje prethodne sezone, ali su se izborili za mjesto u četiri najbolje ekipe, sa bodom prednosti nad velikim rivalom i protivnikom Milanom. Momčad je postigla 57 golova i primili su 33 u tom procesu, što je bio drugi najbolji defanzivni rekord u Seriji A. 

S druge strane, Lecce se nakon sedam godina borbe napokon vratio u Seriju A. Gosti su zauzeli drugo mjesto u Seriji B i naknadno im je uručena promotivna ulaznica bez kvalifikacija. Uzevši u obzir moćni Inter i taj dan otvaranja u novoj sezoni Serije A, mislim da će ovo biti previše za Lecce, koji se ovog tjedna spremio za težak početak sezone.

Prošlo je gotovo desetljeće otkako su se ova dva tima posljednji put srela jedan sa drugim, a mnogo se toga zasigurno promijenilo u istom razdoblju. Inter nije poražen u posljednjih pet utakmica kod kuće. Uz to je Lecce jednom u posljednjih devet gostovanja kod Intera ostvario pobjedu, a jedina pobjeda koju su ostvarili bila je 2000. godine. Uzimajući u obzir da su gosti u posljednjih sedam godina bili udaljeni od najboljih ekipa u Italiji, možete računati da će Inter ovo lagano dobiti. Domaćini su doveli Romelu Lukakua u svoje redove i nadaju se da će već u ovoj utakmici napraviti utjecaj. Očekujem laganu pobjedu i par golova sa Interove strane. Očekujem pobjedu domaćina u oba poluvremena. Sretno!

button.png.f442c783c52bb4985fa95d2b558e6492.png   1320363485_button(1).png.67cbdd748d954da81f6979e341e0279e.png

(Koeficijenti 26.8. u 09:38 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

 

I ja vjerujem u pobjedu Intera ali me zagolicala ponuda za kartone. Naime, zemaljske kladionice imaju granicu od 4,5 kartona (a ne računaju crveni ni drugi žuti) a bet365 je stavio granicu od samo 3,5 kartona što je izuzetno nisko, mislim i najniža granica za Serije A koju smo vidjeli. Razlog je vjerojatno sudac i to što se očekuje visoka pobjeda Intera, ali 4 kartona na utakmici Serije A stvarno nisu puno i uz pobjedu 3:0 ili 4:0 Intera mogli bi vidjeti 4 kartona a kamoli ako Lecce bude ravnopravniji protivnik. Otvaranje je sezone i kladionice su u muci oko postvljanja granica za kartone budući da ima dosta nepoznanica poput kriterija. Mislim da je ovo, zbog niske granice, vrijedno rizika. 

Utakmicu sudi F.Penna. 

button.png.f442c783c52bb4985fa95d2b558e6492.png   1320363485_button(1).png.67cbdd748d954da81f6979e341e0279e.png

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Goksim said:

I ja vjerujem u pobjedu Intera ali me zagolicala ponuda za kartone. Naime, zemaljske kladionice imaju granicu od 4,5 kartona (a ne računaju crveni ni drugi žuti) a bet365 online kladionica" rel="">bet365 je stavio granicu od samo 3,5 kartona što je izuzetno nisko, mislim i najniža granica za Serije A koju smo vidjeli. Razlog je vjerojatno sudac i to što se očekuje visoka pobjeda Intera, ali 4 kartona na utakmici Serije A stvarno nisu puno i uz pobjedu 3:0 ili 4:0 Intera mogli bi vidjeti 4 kartona a kamoli ako Lecce bude ravnopravniji protivnik. Otvaranje je sezone i kladionice su u muci oko postvljanja granica za kartone budući da ima dosta nepoznanica poput kriterija. Mislim da je ovo, zbog niske granice, vrijedno rizika. 

Utakmicu sudi F.Penna. 

button.png.f442c783c52bb4985fa95d2b558e6492.png   1320363485_button(1).png.67cbdd748d954da81f6979e341e0279e.png

Podpisujem ali baci oko na over kartona Inter 0.5 kvota 1.44 meni to jos bolje od over 3.5 kartona Prva utakmica igraci nemaju jos snage za 90 minuta sigurno ce bit neki favl za karton... prekid neke kontre lecceja i tako dalje meni super izbor i po meni ima value ovaj tip... 

Link to comment
Share on other sites

Domžale - Aluminij           X2       2.00

 

Igra zadnji protiv prvoga. Aluminij malo daje, a još manje prima (2 gola u 6 utakmica). Ne očekujem više od 1 gola u mreži Aluminija a za kvotu 2 se isplati riskirati. Za usporedbu od trenutno trećeplasiranog Celja u gostima Aluminij je ostao 0:0 s tim da su ih ubili sa 12/6 udaraca (u okvir gola) nasprama 6/2. Domžale su doma od Celja izgubile 5:3 s tim da su gubili 4:0 pa se Celje malo opustilo.

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, Kiks77 said:

Domžale - Aluminij           X2       2.00

 

Igra zadnji protiv prvoga. Aluminij malo daje, a još manje prima (2 gola u 6 utakmica). Ne očekujem više od 1 gola u mreži Aluminija a za kvotu 2 se isplati riskirati. Za usporedbu od trenutno trećeplasiranog Celja u gostima Aluminij je ostao 0:0 s tim da su ih ubili sa 12/6 udaraca (u okvir gola) nasprama 6/2. Domžale su doma od Celja izgubile 5:3 s tim da su gubili 4:0 pa se Celje malo opustilo.

Pozz neznam dal pratis nasu ligu imam osjecaj da sve gore pise na analizi statistike i tabele... ali oni ko pratimo znamo da ovoj ekipi domzala nije mjesto tu gdje su sad nego među 3 ekipe... i sigurno ce oni pocet pobjeđivati nebi se danas samo zbog tabele osudio  igrat x2 danas vidim ovdje cak i pobjedu domzala i over 1.5 domzale... ali sigurno ovaj par nije za veci ulog... moj savjet .... statistika nije mjerilo ... sretno sta god odlucio igrat

Link to comment
Share on other sites

prije 8 sati, Goksim said:

I ja vjerujem u pobjedu Intera ali me zagolicala ponuda za kartone. Naime, zemaljske kladionice imaju granicu od 4,5 kartona (a ne računaju crveni ni drugi žuti) a bet365 online kladionica" rel="">bet365 je stavio granicu od samo 3,5 kartona što je izuzetno nisko, mislim i najniža granica za Serije A koju smo vidjeli. Razlog je vjerojatno sudac i to što se očekuje visoka pobjeda Intera, ali 4 kartona na utakmici Serije A stvarno nisu puno i uz pobjedu 3:0 ili 4:0 Intera mogli bi vidjeti 4 kartona a kamoli ako Lecce bude ravnopravniji protivnik. Otvaranje je sezone i kladionice su u muci oko postvljanja granica za kartone budući da ima dosta nepoznanica poput kriterija. Mislim da je ovo, zbog niske granice, vrijedno rizika. 

Utakmicu sudi F.Penna. 

button.png.f442c783c52bb4985fa95d2b558e6492.png   1320363485_button(1).png.67cbdd748d954da81f6979e341e0279e.png

mhjBaR5.png

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, jansavc said:

Pozz neznam dal pratis nasu ligu imam osjecaj da sve gore pise na analizi statistike i tabele... ali oni ko pratimo znamo da ovoj ekipi domzala nije mjesto tu gdje su sad nego među 3 ekipe... i sigurno ce oni pocet pobjeđivati nebi se danas samo zbog tabele osudio  igrat x2 danas vidim ovdje cak i pobjedu domzala i over 1.5 domzale... ali sigurno ovaj par nije za veci ulog... moj savjet .... statistika nije mjerilo ... sretno sta god odlucio igrat

Iskreno malo kasno sam vidio tvoj komentar i sam pratim nasu ligu zivim u ljubljani i sve se slazem da moraju pocet pobedivat domzale, ali.. uradili su ono sto je olimpijia pravila svake godine, znaci prodali skoro pola ekipe, mozda pretjerujem pola ekipe ali sigurno par kljucnih igraca i moje misljenje je da ce se domzale ove godine naci u barazu za opstanak ili tamo negdje okolo.. ljep pozdrav iz ljubljane :)

Link to comment
Share on other sites

prije 40 minute, 8laz said:

Iskreno malo kasno sam vidio tvoj komentar i sam pratim nasu ligu zivim u ljubljani i sve se slazem da moraju pocet pobedivat domzale, ali.. uradili su ono sto je olimpijia pravila svake godine, znaci prodali skoro pola ekipe, mozda pretjerujem pola ekipe ali sigurno par kljucnih igraca i moje misljenje je da ce se domzale ove godine naci u barazu za opstanak ili tamo negdje okolo.. ljep pozdrav iz ljubljane :)

Da slazem sa sa vama sto se tice Domzala. Domzale ce proraditi ali tako brzo ne vjerujem i bas kod Aluminija. Ja sam isto kladio X2 danas je kvota je bila super.Ali neznam da li uzmem cash out nakon 3 utakmica od 4.Za frosinone ne znam bas kako ce odigrat danas. Ali mislim da bi trebao pobijediti. Vidhet cu sta se da napravit ako kladim 1X. 

Screenshot_20190826_195651.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hubert Hurkacz - Jeremy Chardy 1 (1.33) bet365

22-godišnji Poljak je u strmovitom usponu karijere, trenutno je 35. igrač svijeta, a u New York dolazi sa osvojenog Winston-Salema, prvog ATP turnira u karijeri. Na Wimbledonu je pružio dostojan otpor Novaku Đokoviću (3:1 u setovima nakon 3 sata borbe), koji je kasnije osvojio najprestižniji Grand Slam. Visok je 1.96 i ima odličan servis, omiljena podloga mu je naravno beton, i definitivno je jedan od igrača koji su budućnost tenisa., 

S druge strane, Chardy se ove sezone okrenuo double konkurenciji, gdje je odigrao čak četiri finala, a u singlu je svakako imao i boljih izdanja. Nema najbolji omjer na tvrdoj podlozi ove sezone, gdje je na posljednjih 10 mečeva poražen 7 puta, a posljednji meč prije 5 dana je predao, tako da je pitanje da li u potpunosti i koliko spreman dolazi na USO. U svakom slučaju, očekujem rutinsku pobjedu Hurkacza i prolaz u drugo kolo gde bi ga čekali Wawrinka ili Sinner.

button.png.f442c783c52bb4985fa95d2b558e6492.png 1320363485_button(1).png.67cbdd748d954da81f6979e341e0279e.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • 21.09. Nogomet Engleska 3.liga /Wrexham vs Crawley / Wrexham pobjeđuje / 1,35 PSK
    • West Ham - Chelsea 2 (2.05) ili Palmer daje gol (2.30) bet365 Danas ce na London stadionu, West Ham i Chelsea otvorit 5. kolo engleske Premier lige. Gosti ulaze u ovaj susret s više samopouzdanja nakon pobjede od 1-0 protiv Bournemoutha. Iako predstava Chelseaja nije bila najblistavija, ključan trenutak dogodio se u završnici utakmice kada je zamjena Christopher Nkunku postigao jedini pogodak. Chelsea se trenutno nalazi na 8. mjestu Premier lige s dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom u prva četiri kola. S druge strane, West Ham je dosad uspio ostvariti samo jednu pobjedu. Prošlog vikenda su izbjegli poraz zahvaljujući kasnom izjednačujućem pogotku u gradskom derbiju protiv Fulhama. Danny Ings, kao zamjena, postigao je gol u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Jarroda Bowena. Čekićari su trenutno na 14. mjestu na tabeli. Julen Lopetegui nema novih problema s ozljedama uoči nadolazeće utakmice protiv Chelseaja. S nestrpljenjem čeka rezultate kasnih fitness testova za Niclasa Fullkruga i Emersona Palmierija. Prema izvještajima, obojica su upitna za ovaj vikend, ali će konačna odluka o njihovom nastupu biti donesena pred samu utakmicu. West Ham (4-2-3-1): Areola; Coufal, Mavropanos, Kilman, Wan-Bissaka; Alvarez, Rodriguez; Kudus, Paqueta, Summerville; Bowen. Za razliku od svog kolege na klupi West Ham Uniteda, Enzo Maresca dočekao je pozitivne vijesti uoči gostovanja na London stadionu. Trener Chelseaja možda će biti bez samo trojice prvotimaca. Reece James i Omari Kellyman su i dalje izvan terena, ali Malo Gusto i Romeo Lavia bi trebali barem biti u kadru za utakmicu. Također, Enzo Fernandez i Kiernan Dewsbury-Hall oporavili su se od bolesti zbog koje su propustili prošlotjednu pobjedu protiv Bournemoutha. Chelsea (4-2-3-1): Sanchez; Gusto, Fofana, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Madueke, Palmer, Sancho; Jackson. Domaći teren igrao je veliku ulogu u posljednjim međusobnim susretima ova dva rivala, budući da je pet od posljednjih šest utakmica završilo pobjedom domaćina. Ipak, ovaj put postoji razlog za vjerovati da bi se taj trend mogao prekinuti. West Ham je u posljednjem kolu protiv Fulhama izgledao slabo, što potvrđuje podatak da su dozvolili čak 21 udarac prema svom golu. S druge strane, Chelsea dolazi na ovaj susret ohrabren pobjedom protiv Bournemoutha. Pobjeda Chelseaja djeluje kao logičan ishod s kvotom 2.05, dok bi alternativno bilo pametno kladiti se da će Cole Palmer, Chelseajev glavni kreator igre i izvođač penala, postići pogodak po kvoti 2.30. (Koeficijenti 20.9. u 22:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • 21.9.2024. Bundes liga Bochum-Kiel 1x Domaćin neće izgubiti  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use