Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 12.5.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Rangers - Celtic BTTS (1.70) bet365

Htio sam prognozirati kartone u ovoj utakmici, ali kada sam vidio da ova utakmica nema značaja ni za jednu ekipu, nisam se usudio to prognozirati, iako u ovim utakmicama bude dosta kartona uvijek. Celtic je osigurao prvo mjesto u Championship skupini, a time i izravan ulazak u Ligu prvaka. Sa dvije utakmice preostale do kraja sezone, tim ima vodstvo od devet bodova iznad Rangersa. Također su postigli i drugi najveći broj golova, dok su primili najmanje u ligi. Posljednji susret u skupini protiv će biti protiv Heartsa, koji je ujedno i njihov protivnik u finalu škotskog kupa. Kao takav, Celtic će željeti da se pokaže u ovoj utakmici, kako bi imali dobro raspoloženje u ekipi pred finale.

Rangersi, isto kao i Celtic, osigurali su drugo mjesto na tabeli i zaključili svoje sudjelovanje u Europi. Isto tako, od sada niti jedna momčad nema bolji rekord u posljednjim utakmicama, sa timom koji je ostvario pet pobjeda zaredom.

Celtic je pretežno dominirao Rangersima vrlo dugo. Zabilježili su 13 od posljednjih 14 međusobnih pobjeda i pobijedili su pet od posljednjih šest utakmica na ovom mjestu. Celtic je također na vrhu lige, sa devet bodova više od Rangersa. Već su osigurali prvo mjesto, a time i ulazak u Ligu prvaka. Imaju  tri utakmice koje su im ostale u ovoj sezoni - dvije u ligi, a posljednja u škotskom kupu kao što sam već i rekao. Uzmimo u obzir da su Rangersi pobijedili posljednjih pet utakmica, postižući dva ili više golova u pet od posljednjih šest utakmica, i tri ili više golova u posljednjih pet. Kako stvari stoje, očekujem da Celtic neće izgubiti utakmicu, ali očekujem i golove na obje strane. Sretno!

Screenshot_24.thumb.png.d710991adc3ff2f565094eca8f601d98.png

1725799450_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.d3b6c8f708c849ff1440b7f566169bc4.png

(Koeficijenti 12.5. u 10:34 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 26 minute, crash1 said:

Ja bih danas probao kompletno kolo Engleza na golova odigrat. Tradicionalno u zadnjem kolu bude postignuto dosta golova, ne znam zbog čega ali evo kako je to izgledalo zadnjih godina. Kasnije ću sastavit jedan tiket, pa ću postaviti.

2014

14.jpg.bc6a47ab2fa6b7226eff574be8703ae6.jpg

2015

15.jpg.c8f729f4ac53dc73440dc8dfc150c752.jpg

 

2016

16.jpg.d4b8fa7e827acdf77456583128a5c654.jpg

2017

17.jpg.33c38ce0af03ff96b2d40392cd6078d2.jpg

Neka me neko ispravi ako griješim, ali ovo bi trebalo da znači da će u ovom kolu biti postignuto više od 31,5 golova. Zbunjuje me ovo"Win only" šta bi to trebalo da znači? Ukoliko ova opklada znači ukupni broj golova u kolu, po ovom koeficijentu ovo zaista vrijedi odigrati na veći ulog.

over.thumb.jpg.cd8fa5c6ad6fc0b3b7e3e6935b88fed2.jpg

Čitao sam i piše da je ovo broj golova u kolu, tako da ne znam zašto je ovako visok koeficijent. Ovo mi je možda i zicer dana :D 

Link to comment
Share on other sites

Legia - Pogon // Pobjeda Legie bet365 - 1,40

Sve je jasno i sve se vidi iz priloženog, nadam se da danas neće biti dan kao jučer kada je nekoliko ekipa koje su morale slaviti kiksale... Dakle, Legia se bori za titulu, tri kola su do kraja ne smiju kiksati ni jedan meč i moraju čekati kiks Lechie. Pogonu sa druge strane ne trebaju bodovi, ne igraju ni zašta tako daa ovdje očekujem sigurnu pobjedu domaće ekipe.

polj.thumb.jpg.8a08f430fa8c642f4b531ea83a50c578.jpg

Izvor: bet365

legia.thumb.jpg.05a3703c474b0eeb73afa77f0633dad6.jpg

1633794345_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.d7b1abcca4a31366620a3083c2d38a10.png

 

Jučer je prošla analiza iz Poljske, nadam se da će i danas :D

prije 21 sati, crash1 said:

Cracovia - Lech // Pobjeda domaćina bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,75

Na rezultati.com necete vidjeti da 4. mjesto vodi na Evropsku scenu ali vodi jer je treceplasirana Lechia osvojila kup i tako dobila ulaznicu pa se otvara jos jedno mjesto za koje se bori upravo <strong>Cracovia</strong>, Zaglebie i Jagiellonia. I Lech ima sanse ali citajuci izjave trenera gostiju on to cak i ne spominje nego je prica usmjerena na gradnju stabilnog tima za sledecu sezonu.

U clanku ispod takodje mozete vidjeti da je Lech bez nekolicine bitnih igraca, nece nastupiti Rogne (Df 23/1), Cywka (Mf 9/1), Zhamaletdinov (att 7/1), Tiba (Mf 33/4), Amaral (att 25/8) ni najbolji strijelac Gytkjaer (att 29/12 golova).  

https://www.lechpoznan.pl/aktualnosci,2,z-obozu-rywala-cracovia,33132.html

Lech je imao visoke ciljeve ove sezone ali na kraju je za zaborav i vec se spremaju za sledecu.  Ono sto je takodje mislim dosta bitno jesu prijateljski odnosi ova dva tima. Dosta igraca igralo je i na jednoj i na drugoj strani a jedan od njih je Marcin Kuś. 

111.thumb.jpg.e697b57ffd11639ee394c50c4d84287c.jpg

Izvor: bet365 online kladionica" rel="">bet365

Cracovia kuci igra jako lijep fudbal i sto je bitnije efikasan pa na ovom terenu u poslednjih 6 duela imaju cak 5 pobjeda. Lech dakle cini se nezaintersovan za tu 4. poziciju i ovo bi njihovi "prijatelji" mogli uzeti pa da ona dva kola do kraja imaju sanse da se dokopaju te zeljene pozicije. 

crac.thumb.jpg.93ecf52404d1f7f92b6d9abd5fcffe77.jpg

1633794345_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.d7b1abcca4a31366620a3083c2d38a10.png

 

Link to comment
Share on other sites

Slavia Prag - Plzen // Pobjeda Slavie bez primljenog gola bet365 - 2,30

Utakmica koja bi trebala odrediti prvaka u Češkoj. Slavia bi sa pobjedom u ovom meču Plzenu pobjegla na 5 bodova što bi vjerovatno bilo nedostižno do kraja prvenstva. Slavia je kvalitetna ekipa, to su pokazali i u Europa ligi gdje su igrali odlično i mislim da su oni daleko najbolja ekipa u Češkoj ali ih je igranje na dva fronta dovelo u ovu situaciju iz koje će se vjerujem bez problema izvući. Podatak da su od Plzena postigli čak 23 pogodka više govori dovoljno.

Inače Plzen na zadnjih pet gostovanja u Pragu nije upisao pobjedu i nisu čak ni postigli pogodak. Slavia ima najbolju odbranu u ligi, vjerujem kako će oprezno ući u meč, da će doći prvi do vodstva tre da će meč rutinski privesti kraju.

2138092439_gostiplzen.jpg.55c02776ed66ca4b37d08ed64a320882.jpg

2079900794_eka.thumb.jpg.4d6530f855a8d8889f2884fb06115397.jpg

Izvor: bet365

slavia.thumb.jpg.e2cf5e379e2cb2ed7462aabb6314879c.jpg

1633794345_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.d7b1abcca4a31366620a3083c2d38a10.png

Link to comment
Share on other sites

prije 45 minute, crash1 said:

Čitao sam i piše da je ovo broj golova u kolu, tako da ne znam zašto je ovako visok koeficijent. Ovo mi je možda i zicer dana :D 

Pa nije baš visoka kvota. Imamo 10 utakmica i to mora biti 3 gola po utakmici da ti prođe oklada. Evo iz ove tablice koju si izvuko iz 2017. god bilo je 31 gol s time da je bio rezultat od 5:4 i 4:0

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, fran said:

Pa nije baš visoka kvota. Imamo 10 utakmica i to mora biti 3 gola po utakmici da ti prođe oklada. Evo iz ove tablice koju si izvuko iz 2017. god bilo je 31 gol s time da je bio rezultat od 5:4 i 4:0

Nakon nekoliko sezona gdje se u zadnjem kolu riješavalo mnogo toga, ove sezone je vec sve riješeno, osim titule prvaka,mada je i to 90% vec poznato. Zna se ko ispada,zna se ko ide u Evropu,sve utakmive su revijalne tako da bi mogla biti golijada.

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, crash1 said:

Nakon nekoliko sezona u ligi je sve riješeno, osim titule prvaka,mada je i to 90% vec poznato. Zna se ko ispada,zna se ko ide u Evropu,sve utakmive su revijalne tako da bi mogla biti golijada.

Naravno da može..ja samo kažem da kvota nije previsoka

Link to comment
Share on other sites

United - Cardiff // AH +1.5,+2.00 Cardiff bet365 - 1,93

United iza sebe ima katastrofalnu sezonu, ja ne pamtim kad su ovako bili loši posebno u zadnje vrijeme gdje su u zadnjih 11 utakmica upisali samo 2 pobjede. Sve je krenulo niz brdo nakon ispadanja iz LP, kao da je nedostajalo motiva što se najbolje vidjelo u zadnjih utakmicama PL-a a ne mogu ni zamislit na šta će to ličiti danas kada budu igrali utakmicu samo zato što moraju. 

United ne moće više u LP, Cardiff je već ispao.. Očekujem da Solskjaer danas da priliku nekim klincima, Chong i Greenwood bi moždaq mogli i započeti ovaj meč.. Cardiff jeste ispao ali vjerujem da se žele oprostiti od PL-a u lijepom svijetlu, a vjerujem da neki od njihovih igrača više neće ni zaigrati u PL tako da će imati motiv više.

Ne očekujem da izgube danas, a posebno ne očekujem poraz od dva ili više golova razilke.

kardif.jpg.8af4e29d81cd3964ddc9959c437b801d.jpg

1633794345_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.d7b1abcca4a31366620a3083c2d38a10.png

Link to comment
Share on other sites

Mansfield - Newport / prolaz dalje Mansfield (1.40) bet365

Polufinale playoffa Lige 2, prva utakmica završena je rezultatom 1:1. Mansfield je postigao gol u gostima, i pred svojim navijačima treba da potvrdi prolazak u finale, ali sigurno neće čuvati 0:0 pošto će Newport biti primoran da napadne, što bi domaći mogli da iskoriste. U posljednjih šest međusobnih susreta Mansfield kao domaćin je ostvario svih šest pobjeda, a u prethodna dva susreta protiv Newporta postigli su čak osam golova. Mansfield ove sezone igra vrlo dobro kod kuće (14 5 4), dok je Newport loš u gostima (6 5 12) i mislim da bi prednost domaćeg terena ovdje trebalo da bude presudna.

1633794345_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.d7b1abcca4a31366620a3083c2d38a10.png

Link to comment
Share on other sites

Roma - Juventus oba tima daju gol & više od 2.5 gola (2.00) bet365

Očekujem jednu potpuno otvorenu utakmicu s obzirom na to da je Romi neophodna pobjeda kako bi ostali u trci za plasman u Ligu prvaka, te da ove sezone na njihovim domaćim utakmicama u prosjeku pada čak 3.8 golova, što je najviše u ligi. Juventus ne igra na najvišem nivou u posljednje vrijeme, što je i za očekivati s obzirom na ogromnu prednost koju su imali tokom većeg dijela sezone, primili su gol u 7 uzastopnih utakmica, a u svakoj od njih su postigli barem jedan pogodak. S obzirom na to da u ovaj susret ulaze potpuno rasterećeni, a da Roma mora da ih napadne, mislim da bismo mogli vidjeti goleadu na Olimpicu.

Cristiano Ronaldo postiže gol na utakmici (1.90) bet365

Ronaldo je imao 'prazan hod' u pojedinim periodima tokom ove sezone, i trenutno je na brojci 21, sa pet golova zaostatka sa najboljim strijelcem Fabiom Quagliarellom, te jednim golom za Duvanom Zapatom. S obzirom na to da su ostala dva kola do kraja, nema velike šanse da se okiti Zlatnom kopačkom, ali poznajući Ronaldov mentalitet te glad za uspjehom i priznanjima, sigurno se neće tek tako predati, a za očekivati je da čitav tim u preostala dva kola igra za njega. Osim toga, postigao je tri gola u prethodne četiri utakmice, u solidnoj je golgeterskoj formi, i mislim da će se i večeras bar jednom upisati u listu strijelaca.

1633794345_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.d7b1abcca4a31366620a3083c2d38a10.png

Link to comment
Share on other sites

Marseille - Lyon oba tima daju gol i više od 2.5 gola (1.66) bet365

I jednima i drugima su potrebni bodovi u borbu za Europu, obe ekipe su napadački raspoložene u posljednje vrijeme, dok im odbrana nije jača strana - u posljednjih 6 utakmica Lyona došlo je više od 2.5 gola & BTS, kao i na 5 od prethodnih 7 utakmica Marseillea. Na njihova dva posljednja međusobna susreta postignuto je čak 11 golova, prosjek postignutih golova Lyona ove sezone je 3, a Marseillea 2.9, i sve obećava jednu otvorenu utakmicu sa dosta golova.

1633794345_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.d7b1abcca4a31366620a3083c2d38a10.png

Link to comment
Share on other sites

Denver Nuggets - Portland Trail Blazers 1 (1.40) bet365

Na krilima sjajnog Lillarda, Portland je uspio da odvede ovu seriju u majstoricu, ali u Denveru se ipak pitaju Nuggetsi. U regularnom dijelu sezone bili su ekipa sa najboljim učinkom na domaćem terenu (34-7), dok je Portland takođe domaćinska ekipa (32-9), a u gostima su na skromnih 21-20. U playoffu su dobili dvije, a poraženi su na tri utakmice u gostima, dok je Denver od 7 domaćih utakmica dobio 5. Kada je riječ o međusobnim susretima, od posljednjih osam susreta u Pepsi centru u Denveru, Nuggetsi su dobili sedam.

Lillard je sjajan igrač, ali djeluje mi da se ponekad jednostavno 'hrani' energijom domaće publike i tada djeluje apsolutno nezaustavljivo, ali sumnjam da može ponoviti izdanje kao iz prethodnog duela. S druge strane, svakako očekujem još jednu odličnu partiju Nikole Jokića, koji je i u prošlom susretu bio na svom nivou, ali imam osjećaj da bi pred domaćim navijačima večeras mogao da eksplodira, i vjerujem da će odvesti Denver u finale Zapadne konferencije.

1633794345_DirektanLInkzabrzuuplatuBUTTOn.png.d7b1abcca4a31366620a3083c2d38a10.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Najveci zicer proslo Kolo Barcelona dobije crveni nije Ni pocela utakmica... Majko isusova .. Danas idem sa Bayernom  21.09.24 Werder Bremen - Bayern München 2 1.32
    • 21.9.| EPL | West Ham - Chelsea, Pedro Neto ne daje gol - 1.25 - Germania  
    • 21.09. Nogomet Engleska 3.liga /Wrexham vs Crawley / Wrexham pobjeđuje / 1,35 PSK
    • West Ham - Chelsea 2 (2.05) ili Palmer daje gol (2.30) bet365 Danas ce na London stadionu, West Ham i Chelsea otvorit 5. kolo engleske Premier lige. Gosti ulaze u ovaj susret s više samopouzdanja nakon pobjede od 1-0 protiv Bournemoutha. Iako predstava Chelseaja nije bila najblistavija, ključan trenutak dogodio se u završnici utakmice kada je zamjena Christopher Nkunku postigao jedini pogodak. Chelsea se trenutno nalazi na 8. mjestu Premier lige s dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom u prva četiri kola. S druge strane, West Ham je dosad uspio ostvariti samo jednu pobjedu. Prošlog vikenda su izbjegli poraz zahvaljujući kasnom izjednačujućem pogotku u gradskom derbiju protiv Fulhama. Danny Ings, kao zamjena, postigao je gol u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Jarroda Bowena. Čekićari su trenutno na 14. mjestu na tabeli. Julen Lopetegui nema novih problema s ozljedama uoči nadolazeće utakmice protiv Chelseaja. S nestrpljenjem čeka rezultate kasnih fitness testova za Niclasa Fullkruga i Emersona Palmierija. Prema izvještajima, obojica su upitna za ovaj vikend, ali će konačna odluka o njihovom nastupu biti donesena pred samu utakmicu. West Ham (4-2-3-1): Areola; Coufal, Mavropanos, Kilman, Wan-Bissaka; Alvarez, Rodriguez; Kudus, Paqueta, Summerville; Bowen. Za razliku od svog kolege na klupi West Ham Uniteda, Enzo Maresca dočekao je pozitivne vijesti uoči gostovanja na London stadionu. Trener Chelseaja možda će biti bez samo trojice prvotimaca. Reece James i Omari Kellyman su i dalje izvan terena, ali Malo Gusto i Romeo Lavia bi trebali barem biti u kadru za utakmicu. Također, Enzo Fernandez i Kiernan Dewsbury-Hall oporavili su se od bolesti zbog koje su propustili prošlotjednu pobjedu protiv Bournemoutha. Chelsea (4-2-3-1): Sanchez; Gusto, Fofana, Colwill, Cucurella; Fernandez, Caicedo; Madueke, Palmer, Sancho; Jackson. Domaći teren igrao je veliku ulogu u posljednjim međusobnim susretima ova dva rivala, budući da je pet od posljednjih šest utakmica završilo pobjedom domaćina. Ipak, ovaj put postoji razlog za vjerovati da bi se taj trend mogao prekinuti. West Ham je u posljednjem kolu protiv Fulhama izgledao slabo, što potvrđuje podatak da su dozvolili čak 21 udarac prema svom golu. S druge strane, Chelsea dolazi na ovaj susret ohrabren pobjedom protiv Bournemoutha. Pobjeda Chelseaja djeluje kao logičan ishod s kvotom 2.05, dok bi alternativno bilo pametno kladiti se da će Cole Palmer, Chelseajev glavni kreator igre i izvođač penala, postići pogodak po kvoti 2.30. (Koeficijenti 20.9. u 22:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use