Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 14.4.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Inter - Atalanta // DNB Atalanta bet365 - 2,50

Atalanta je najprijatnije iznenađenje ove sezone u italijanskom nogometu i to je nešto što se do kraja sezone ne može promjeniti, bez obzira na rezultate tima iz Bergama. Već do sada su zaista pokazali puno i to ne samo u prvenstvu, nego i u Kupu u kojem su stigli do polufinala. U prvenstvu su se probili do petog mjesta i najefikasniji su tim lige, što je u ovakvoj konkurenciji sjajno ostvarenje. U četvrtak su pobjedili Bolognu sa 4:1, ali su ostali bez prvog strijelca Zapate koji je suspendovan i to je veliki hendikep. Ipak, vjerujem kako Atalanta ima sjajne napadačke opcije i pored Zapate koji je ipak u zadnje vrijeme pao u formi.

Inter bi pobjedom u ovom meču vjerovatno osigurao igranju i LP naredne sezone, ali atmofdera u ekipi je daleko od idealne a i protivnik nije naivan. Bez obzira na poziciju na tabeli, Atalanta po meni igra ubjedljivi fudbal i bez obzira na koeficijent mislim da su u ovom meču bližu ostvarenju pobjede.

3.thumb.jpg.0cf10886ca493bfa4b15538acda9d0ba.jpg

Izvor: bet365 

Sa pobjedom bi Atalanta došla na 4. poziciju a od Intera bi imala samo dva boda manje.

1.thumb.jpg.caa652d2746ea0cdb52f1cbb978e3f68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lazio - Sassuolo // Lazio + prvi od 3 kornera bet365 - 1,70

Ekipa Lazia je ušla u dobru formu ali su porazom od Spala u prošlom kolu sve uprskali. Ipak, još uvijek imaju sve u svojim rukama i imaju realne šanse da se plasiraju u Ligu prvaka, koja im je u prošlom kolu izmakla u zadnjim minutama protiv ekipe Intera. Sada, s obzirom da imaju dvije utakmice manje, sa šest osvojenih bodova koje bi morali ostvarit jer igraju protiov Sassuola i Udinesea, bi skočili na četvrtu poziciju. Ukoliko nisu sposobni da slave protiv Sassuola i Udinesea i ne trebaju igrati Ligu prvaka, realno. 

3.thumb.jpg.0cf10886ca493bfa4b15538acda9d0ba.jpg

Izvor: bet365

Gostovanje u Udinama neće biti lako, što ne znači za ovaj meč jer je Saussolo vjerna mušterija s obzirom, da su na zadnjih 5 utakmica na Olimpicu slavili četiri puta i jednom izgubili. Prošle godine su slavili sa 6:2.

Ukoliko krenu po pobjedu od samog starta, vjerujem da će i prvi doći do tri kornera, što je dozvoljeno kombinirati kod bet365 kladionice.

2.jpg.b6193b10c4a2fe16d86cdb8091704603.jpg

Link to comment
Share on other sites

Reims - Lille // Pobjeda Lillea u bilo kojem poluvrmenu bet365 - 1,90

Lille ponovo ide na teško gostovanje.. Zadnje gostovanje su imali kod Monaca gdje su poraženi a sada im također neće biti nimalo lako s obzirom da igraju protiv Reimsa koji je 6. na tabeli i koji još uvijek nije izgubio nade za izlazak u Evropu. Ipak, ovaj susret je mnogo važniji za Lille koji bi sa tri boda ovdje možda i jednom nogom već bio u Ligi prvaka, s obzirom da Lyon prijeti sa treće pozicije koja također vodi u LP ali u kvalifikacije. 

5.thumb.jpg.e109be99bcbbf5471402097186c98563.jpg

Izvor: bet365

Dakle, Lille je vrlo blizu LP ali ukoliko završe kao treći situacija se može dodatno zakomplikovati. Igraju odlično tokom čitave sezone, i bila bi šteta da se ne kvalifikuju. Pepe igra fantastično i najbolji je igrač ekipe koja je treća po ekfikasnosti u ligi iza PSG-a i Lyona.

Bet365 kladionica nudi odličnu kvotu na pobjedu Lillea u bilo kojem poluvremenu i ovo zaista vrijedi ubaciti na tiket. Mislim da su sposobni da slave danas! Poznato je kako su ove dvije ekipe u dobrim odnosima, često igraju prijateljske mečeve i ko zna, možda domaćini prepuste terensku incijativu Lilelu kojem je ovo važniji meč.

4.thumb.jpg.5f9a8f6c44a391b84f1c8f02800d96d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cedevita - Budućnost // Under 159,5 koševa bet365 - 1,83

Ko će u finalu odmijeriti snage sa ekipom Zvezde, koja je sinoć demolirala ekipu Partizana. Očekivano finale, realno, dvije najjače ekipe u ligi je Zvezda - Budućnost i ja sam mišljenja da će tako i biti. Budućnost je izgubila utakmicu u Zagrebu, ali taj meč je došao u nezgodno vrijeme jer je ekipa dva dana ranije igrala meč Eurolige čini mi se a to je iskoristio @Goksim koji je uhvatio prelaz na tom meču po kvoti 7,00! Mislim da sada ekipa u meč ulazio 100% skoncentrisana te im dajem blagu prednost.

Quote

Budućnost je između utakmica na Jadranu imala i obaveze u Evroligi, iako je davno izgubila šanse za plasman dalje, a Jasmin Repeša veruje da će njegova ekipa sada biti prava. "Čeka nas izuzetno bitan meč, protiv rivala koji već duže vremena igra jako dobro. Naša dva meča su pokazala šta je to što moramo eliminisati, a šta napraviti u igri. Sve je tu jasno, kako treba otići u Zagreb, kako odigrati da bi pobedili", rekao je Repeša.

Quote

"Atmosfera u svlačionici je super. Jedva čekamo utakmicu. Mislim da smo se dobro pripremili ove nedelje i očekuje nas još jedna zahtevna, fizički teška utakmica protiv jako dobre ekipe, a ja se nadam da ćemo izvršiti sve što je trener postavio pred nas. Mislim da će pobediti ekipa koja bude duže fokusirana ne detalje, jer ćemo i mi i oni igrati na najvišoj granici svojoj mogućnosti, ali pobedu će odneti onaj ko bude pametniji i ko bude donosio bolje odluke na meču".

Iz obje ekipe najavljuju pobjedu, te tako očekujem zanimljiv i neizvjestan meč do samog kraja. Ovo mi miriše na meč sa malim brojem poena.

44.thumb.jpg.a521048e03b501abff4c3f6dd9074e22.jpg

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Crystal Palace - Manchester City (15:05) bet365
Sudac: Martin Atkinson (3.28)
Prosjek ekipe 1: 1.58
Prosjek ekipe 2: 1.16
rteOBoG.png

Liverpool - Chelsea (17:30) bet365
Sudac: Michael Oliver (3.04)
Prosjek ekipe 1: 1.12
Prosjek ekipe 2: 1.30
l3sqDbx.png

Primera 

Valladolid - Getafe (12:00) bet365
Sudac: José Munuera Montero (6.00)
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 2.90
PepOZCX.png

Ath. Bilbao - Rayo Vallecano (14:00) bet365
Sudac: Juan Martínez Munuera (5.36)
Prosjek ekipe 1: 3.23
Prosjek ekipe 2: 2.59
VSvRwrV.png

Real Sociedad - Eibar (16:15) bet365
Sudac: Santiago Jaime Latre (4.56)
Prosjek ekipe 1: 2.20
Prosjek ekipe 2: 1.90
NkzO4fF.png

Girona - Villarreal (18:30) bet365
Sudac: Adrián Cordero Vega (4.86) 
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 2.84
AsefkXG.png

Valencia - Levante (20:45) bet365
Sudac: Alberto Undiano Mallenco (4.43)
Prosjek ekipe 1: 2.39
Prosjek ekipe 2: 2.90
MEAcKme.png

Serie A

Torino - Cagliari (12:30) bet365
Sudac: Massimiliano Irrati (4.77)
Prosjek ekipe 1: 2.43
Prosjek ekipe 2: 2.53
agsJQl9.png

Fiorentina - Bologna (15:00) bet365
Sudac: Piero Giacomelli (3.36)
Prosjek ekipe 1: 2.52
Prosjek ekipe 2: 2.45
maNQbj4.png

Sampdoria - Genoa (15:00) bet365
Sudac: Gianpaolo Calvarese (4.53)
Prosjek ekipe 1: 2.43
Prosjek ekipe 2: 2.50
FjS8wFw.png

Sassuolo - Parma (15:00) bet365
Sudac: Marco Piccinini (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.26
Prosjek ekipe 2: 2.20
Pynzvix.png

Chievo - Napoli (18:00) bet365
Sudac: Federico La Penna (3.62)
Prosjek ekipe 1: 3.00
Prosjek ekipe 2: 1.94
cptuJbU.png

Frosinone - Inter (20:30) bet365
Sudac: Davide Massa (5.36)
Prosjek ekipe 1: 2.81
Prosjek ekipe 2: 1.97
HOsSUCc.png

Bundesliga

Hoffenheim - Hertha (13:30) bet365
Sudac: Martin Petersen (3.20)
Prosjek ekipe 1: 1.89
Prosjek ekipe 2: 1.88
o1se3bo.png

F. Dusseldorf - Bayern (15:30) bet365
Sudac: Felix Zwayer (3.75)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.26
UuE3VtL.png

E. Frankfurt - Augsburg (18:00) bet365
Sudac: Bastian Dankert (3.36)
Prosjek ekipe 1: 1.62
Prosjek ekipe 2: 1.88
7G2aiMs.png

(Koeficijenti 12.4. u 17:43 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda - Budućnost Podgorica +9.5 Budućnost (1.67) 1xbet

Mislim da su koeficijenti nerealno postavljeni (1.28 - 3.76) i da će koef. na Zvezdu rasti do početka utakmica, tako da postavljam ovo ranije, zasad samo 1xbet ima ovo u ponudi. U prvoj utakmici sinoć, Zvezda je ubjedljivo slavila rezultatom 91:72 (u jednom trenutku razlika je bila +27), sasvim zasluženo, ali onaj ko nije gledao utakmicu bi možda stekao pogrešan utisak, jer iako je Zvezda bila dosta bolja, i generalno je kvalitetniji tim ove sezone, objektivna razlika između timova je ipak dosta manja nego što to rezultat govori.

Budućnost je u nekoliko navrata imala +6 u drugoj četvrtini (a počeli su i utakmicu sa 6:0), i da su se tu odlijepili na 10-ak razlike, meč je mogao da ode u sasvim drugom smjeru, međutim, Zvezda je uspijevala da zadrži konstantan priključak, te da na poluvrijeme ode sa +3. U nastavku potpuno druga priča, Budućnost prosto nije postojala na terenu, crveno-bijeli su serijom 11:0 prelomili meč u svoju korist, u tim trenucima im je baš sve polazilo za rukom na parketu, da bi na maksimalnih 91:64 spustili gas.

Ključ pobjede Zvezde je definitivno u sjajnoj timskoj odbrani, prije svega, i u dosta dobrom šutu iz igre (55.8%), dok s druge strane, Budućnost je zakazala u tom segmentu, pogotovo u šutu za 3 (7/24), iako imaju dobre šutere, i pored onakve indisponiranosti i sjajne partije Zvezde u drugom poluvremenu, poraz je bio neminovan.

Drugi meč bi mogao biti i ključan u seriji, jer ekipa koja dobije, imaće ogromnu psihološku prednost pred selidbu u Podgoricu. Zvezda bi stigla nadomak titule, dok bi Budućnost obezbijedila dvije "meč lopte" na svom terenu, i toga su savršeno svjesni i jedni i drugi, stoga mislim da ćemo u nedjelju u Pioniru gledati potpuno drugačiju utakmicu. Zvezda svakako jeste favorit, ali mislim da Budućnost jednostavno ne može ponoviti onako loše šutersko izdanje. Podgoričani imaju kvalitetne pojedince, poput E. Clarka, Colea, Jacksona, Bella, Bitadzea, a jedan od igrača koji mogu da bljesnu iz drugog plana je "trojkaš" Danilo Nikolić, koji je zatrpao koš CSKA u senzacionalnoj pobjedi Budućnosti u Euroligi prije nekoliko mjeseci.

Zvezda je u ovoj playoff seriji definitivno bez playmakera Joea Raglanda, ako ne ključnog, u svakom slučaju jednog od najbitnijih igrača u rosteru, čiji bi se izostanak tek mogao osjetiti, mada ga je dosad kvalitetno zamijenio Filip Čović. Velika boljka Zvezde u ovom playoffu, kako u polufinalu, tako i u prvoj utakmici finala su slobodna bacanja, nevjerovatno je da se čak i šuteri muče sa linije bacanja, i to bi ih moglo skupo koštati u nekoj neizvjesnijoj završnici. Najveća prednost u odnosu na Budućnost je definitivno u odbrambenom segmentu i sjajnoj timskoj defanzivi, ali ne vjerujem da će se ponovo Podgoričani onako "raspasti", i pogotovo da će im ponovo zakazati šut za 3p. Ne isključujem mogućnost da Zvezda odigra još jednu fenomenalnu utakmicu, ali s obzirom na sve okolnosti, za mene ovaj hendikep definitivno ima value po ovom koeficijentu.

Y1OVZ9C.png

Link to comment
Share on other sites

Liverpool - Chelsea //Pobjeda Liverpool bet365 - 1,72

Liverpool nastavlja trku za naslov.. Moraju ovo dobiti, bolja su ekipa od ekipe koja se muči sa Slaviom iz Praga... Ponovo se susureću u kljucnom dijelu prvenstva kao i prije 5 godine, kada se Gerrard okliznuo :D Chelsea ovdje nema apsolutno nikakve šanse, ja sam ubijeđen u to.

liv.thumb.jpg.72c2905f4b97a7d0dd34da8eccb30a87.jpg

 

Valencia - Levante // Pobjeda Valencia bet365 - 1,50

Valencia je u prošlom kolu poražena od Rayo Vallecana i tako su zakomplikovali situaciju što se tiče plasmana u LP. Danas im se u ovom "malom derbiju" pobjeda nameće kao imperativ i vjerujem kako će učiniti sve kako bi došli do nje protiv očajnog protivnika koji za pobjedu u ligi ne zna još od 16. februara.

val.thumb.jpg.3829051cb934eea43110c17845cf3861.jpg

 

Hoffenheim - Herta // Pobjeda Hoffenheim bet365 - 1,33

Kao treći par na tiketu dodao bih Hoffenheim iz dva razloga. Prvi razlog je što Hoffenheim još uvijek ima teroetske šanse za plasman u LP ako ne onda će se zadovoljiti sa EL dok sa druge strane ova utakmica za Heru ne predstavlj nikakav rezultatski značaj s obzirom da su zakovani za sredinu tabele i da ne mogu ni gore ni dole. 

povrede.jpg.90519825d0521e18476ef1352b43e295.jpg

Drugi razlog us povrede i suspenzije kod Herte što je dovoljno da ovdje odigram keca na domaćine.

hof.thumb.jpg.93e7caba7714bf2dee9297756d733d3b.jpg

 

TIKET: 

TIKET.jpg.537f553c9f0ad71358e5ef57d10e9c91.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Lokomotiva - Hajduk // DNB Lokomotiva bet365 - 1,72

Krenuo je Hajduk furiozno u drugi dio prvenstva, redali su pobjede te su se doveli u situaciju da se bore za izlazak u Evropu. Ipak, u zadnja dva kola osvojili su samo jedan bod, a zanimljivo je da se taj niz zaustaviju kada su im na megdan došli jači protivnici, Dinamo i Osijek.. Hajduk na ta dva meča čak nije postigao ni pogodak i to je ono što daje nadu i samopouzdanje domaćinima - Hajdu protiv boljih ekipa teško izađe na kraj.

Po meni su Lokosi ovdje bliže pobjedi jer stvarno bi bilo žalosno da nikad lošoji Hajduk na kraju ode u Evropu isprd Lokomotive koja je tokom čitavog prvenstva u vrhu i koja je pružala vrlo dobre partije. Milim da su toga svijesni i u domaćem taburu te će tražiti pobjedu u ovom meču.

dnb.thumb.jpg.27217fa5fcf1ac4c2b1d26c7d2c9eba3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frosinone - Inter // bet365

Probudio se Frosinone ali izgleda da je za opstanak ipak prekasno. Slavili su protiv Parme i Fiorentine ali i dalje imaju veliki zaostatka z amjestom koje osigurava igranje u Seriji A i naredne sezone. Sa druge strane ekipa Intera će voditi veliku borbu za plasman u LP s obzirom da se može desiti da Roma i Milan budu te ekipe koje će naredne sezone igrati u tom takmičenju ali napominjem, Inter ima sve u svojim rukama. Tako da pobjeda u meču kao što je ovaj ne bi smijela doći u pitanje.

Ekipa Frosinonea će pokušati da ostane neporažena jer su se apetiti povećali nakon dvije pobjede ali teško da mogu protiv Intera što bi moglo dovesti do nervoze u ekipi, a ionako su u vrhu kada je broj žutih kartona u pitanju.

frosiu.jpg.dcf08e8730e4bbde0123c2430d79e949.jpg

Pobjeda Intera i tri žuta za domaćine mi izgledaju odlično s obzirom na visokoi koeficijent. Meč sudi Davide Massa koji prema statistici je vrlo lak na kartonima i zna se često "razmahati".

masa.jpg.7db604dad23e309089572d6e10312714.jpg

betbilder.thumb.jpg.29f9a0a90f4824d686be8ab1535ff71e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Torino -Cagliari  / Torino over 1,5 goals  ( 1.90 ) bet365

Torino se bori za poziciju koja vodi u EL. Doma igraju u fantastičnoj formi i od 6 utakmica imaju 5 dobivenih i gol razliku 11:4. Obrana im funkcionira jako dobro jer od tih 6 zadnjih utakmica 4 puta su sačuvali praznu mrežu. Manje golova od njih primili su samo Juventus, Inter i Napoli

Cagliari je donekle u sigurnij zoni jer imaju 8 bodova više od zone ispadanja, ali imaju dosta težak raspored do kraja. Osim ove današnje igraju još doma sa Frosineneom i Laziom, a u gostima protiv Rome, Napolia i Genoe. 

Cagliari ne igra loše doma, ali su zato u gostima izrazito loši. Od zadnjih 6 utakmica u gostima imaju 5 poraza u kojima nisu postigli niti jedan gol ali su zato zadnju dobili Chievo sa 3:0.

Možda je to neka naznaka buđenja, možda uspiju zabit gol i Torinu jer su svjesni da im je raspored težak i da moraju grist na svakoj utakmici  pa idem sa opcijom da Torino daje minimalno 2 gola jer Torino je ipak zabio u zadnjih 6 utakmica 11 golova, a Cagliari je isto toliko primio u zadnjih 6 u gostima

Link to comment
Share on other sites

Athletic Bilbao - Rayo Vallecano 1 (1.61) bet365

Baskijici su pod novim trenerom Garitanom još uvijek neporaženi na svom San Mamesu u La Ligi, te u poljednjih 11 utakmica kući uopšte, a slavili su u 5 od prethodnih 7 susreta, i od dolaska novog trenera igraju zaista dobro. Sa druge strane, Rayo je poražen na pet gostovanja u nizu, i i najgora ekipa u ligi što se tiče učinka na gostovanjima, defanzivno su vrlo loši, a s obzirom na to da Athletic igra napadački i da im je neophodna pobjeda da ostanu u trci za Europu, mislim da je 'jedinica' ovdje sasvim realan ishod.

Link to comment
Share on other sites

Crystal Palace - Manchester City / pobjeda Cityja i manje od 5 golova na utakmici (1.72) bet365

Ovdje je situacija sasvim jasna, City vodi mrtvu trku sa Liverpoolom za titulu i nema pravo na kiks do kraja prvenstva, danas izlaze u najjačem sastavu, uprkos Ligi prvaka, protiv Crystal Palacea koji je obezbijedio opstanak, ali nema šanse za Europu, tako da pobjeda "Građana" ne bi smjela doći u pitanje. Međutim, koeficijent na dvojku je mali, a na gostujućim utakmicama Cityja ove sezone pada jako malo golova, nekarakteristično za njihov stil igre (2.5 u prosjeku), a zanimljivo je da su primili samo 9 golova u 15 utakmica. Samo jednom ove sezone palo je više od 4 (odnosno 4.5) golova na njihovim gostujućim mečevima, a s druge strane, Crystal Palace je ubjedljivo najdefanzivnija ekipa u ligi na svom terenu, sa prosjekom od samo 1.9 golova ukupno, i zato ne vjerujem da će danas na Selhurst Parku biti nekakve goleade.

 

Link to comment
Share on other sites

Fortuna Dusseldorf - Bayern Munchen / pobjeda Bayerna i oba tima daju gol (2.37) bet365

Nakon pobjede nad Dortmundom, Bavarci su preuzeli prvo mjesto, s tim što su privremeno pali na drugo, pošto je Borussia juče savladala Mainz i sada sa utakmicom više imaju dva boda prednosti. Fortuna u posljednje vrijeme jako dobro igra na svom terenu (pobijedili su Dortmund, Herthu, Moenchengladbach...), dosta su efikasni i mislim da bi danas mogli da postignu makar gol protiv Bayerna, koji je u svakom slučaju pod imperativom pobjede, i do kraja prvenstva ne smiju sebi dozvoliti kiks. Na prethodnih 6 utakmica u gostima u ligi i kupu primili su čak 10 golova, vjerujem da će uzeti tri boda, ali čisto sumnjam da će sačuvati mrežu protiv Fortune koja je ofanzivno odlična u posljednje vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

Lile - PSG oba tima daju gol (1.70) bet365

Očekujem otvorenu utakmicu sa obe strane, PSG je odavno riješio sve dileme oko titule, jednostavno su klasa za sebe u ovoj ligi i nemaju dostojnu konkurenciju, u prosjeku postižu čak 3 gola po utakmici. Lille se bori za 2. mjesto i direktan plasman u Ligu prvaka, i na dobrom su putu pošto imaju pet bodoa više od Lyona na trećem mjestu, koji je u ovom kolu poražen od Nantesa. Bodom u ovoj utakmici, ili eventualnom pobjedom, znatno bi se približili tom cilju, a u svakom slučaju mislim da mogu postići barem jedan gol, s obzirom na očekivano ofanzivan pristup PSG-a, koji ovu utakmicu počinje u 3-4-3 formaciji.

Link to comment
Share on other sites

prije 14 sati, crash1 said:

Liverpool - Chelsea //Pobjeda Liverpool bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,72

Liverpool nastavlja trku za naslov.. Moraju ovo dobiti, bolja su ekipa od ekipe koja se muči sa Slaviom iz Praga... Ponovo se susureću u kljucnom dijelu prvenstva kao i prije 5 godine, kada se Gerrard okliznuo :D Chelsea ovdje nema apsolutno nikakve šanse, ja sam ubijeđen u to.

liv.thumb.jpg.72c2905f4b97a7d0dd34da8eccb30a87.jpg

 

Valencia - Levante // Pobjeda Valencia bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,50

Valencia je u prošlom kolu poražena od Rayo Vallecana i tako su zakomplikovali situaciju što se tiče plasmana u LP. Danas im se u ovom "malom derbiju" pobjeda nameće kao imperativ i vjerujem kako će učiniti sve kako bi došli do nje protiv očajnog protivnika koji za pobjedu u ligi ne zna još od 16. februara.

val.thumb.jpg.3829051cb934eea43110c17845cf3861.jpg

 

Hoffenheim - Herta // Pobjeda Hoffenheim bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,33

Kao treći par na tiketu dodao bih Hoffenheim iz dva razloga. Prvi razlog je što Hoffenheim još uvijek ima teroetske šanse za plasman u LP ako ne onda će se zadovoljiti sa EL dok sa druge strane ova utakmica za Heru ne predstavlj nikakav rezultatski značaj s obzirom da su zakovani za sredinu tabele i da ne mogu ni gore ni dole. 

povrede.jpg.90519825d0521e18476ef1352b43e295.jpg

Drugi razlog us povrede i suspenzije kod Herte što je dovoljno da ovdje odigram keca na domaćine.

hof.thumb.jpg.93e7caba7714bf2dee9297756d733d3b.jpg

 

TIKET: 

TIKET.jpg.537f553c9f0ad71358e5ef57d10e9c91.jpg

 

?? WIIIN

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use