Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 10.3.2009. (Listić dana)


habo

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Evo ga pa napisite ako imate sta i kakva razmisljanja za Ligu Prvaka...

Pa mislim da ćemo biti uglavnom koncentrirani na Ligu Prvaka... Evo i parova (uzvrati):

FC Liverpool-Real Madrid(1:0)

Juventus-Chelsea(0:1)

PanathA-CF Villarreal(1:1)

BayernMü-Sporting Lis.(5:0)

Čekam da u ponudu stave "kompletnu ponudu" budući da u utorak nisam siguran da ću igrati čistu pobjedu u niti jednoj utakmici... Na dosta mejsta čekam prolaz Chelsea sa nekim "dugoročnim okladama" tako da to nemam potrebe više igrati a ostali parovi su svi škakljivi, pa čak i Bayern koji bi mogao lako kiksati jer su osigurali prolaz, ali opet lijepa lova se dobiva za pobjedu pa mislim da neće kalkulirati puno, iako bi ja kalkulirao na njihovom mjestu i posvetio se Budesligi trenutno...

Biti će zanimljivo vidjeti koje margine za kartone će koja kladionica staviti i već sam u nedjelju pomalo počeo gledati koji sudac je delegiran za koju utakmicu i sl...

Također se možda može nešto "relativno sigurno" naći tipa klade na posjed lopte i sl...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam razmišljao igrat

Juventus - Chelsea    oba daju gol

-očekujem prolaz Chelsea, a za to bi trebali zabiti naravno ako žele biti nešto sigurniji...ne vidim kako Juve njima može zabit 3 i više golova...očekujem da će tekma biti 1:1 ili možda pobjeda Chelsea jer su jako dobri u gostima ove szeone...

Liverpool - Real   1

-čistu jedinicu na Liverpool zato jer Rafa Benitez uvjek zna nešto izkemijat za LP, čini mi se kako je on trener koji je najviše puta bio u završnicama LP (nisam siguran...sa  VALENCIJOM i LIVERPOOLOM). Najjača snaga reala je u Robenu, a njega "englezi" dosta dobro poznaju i mislim da ga mogu zaustavit. Bez obzira što nema Toresa smatram da je Kuyt dovoljno dobar da donese pobjedu Liverpoolu

Link to comment
Share on other sites

Ja sam razmišljao igrat

Juventus - Chelsea    oba daju gol

-očekujem prolaz Chelsea, a za to bi trebali zabiti naravno ako žele biti nešto sigurniji...ne vidim kako Juve njima može zabit 3 i više golova...očekujem da će tekma biti 1:1 ili možda pobjeda Chelsea jer su jako dobri u gostima ove szeone...

Liverpool - Real   1

-čistu jedinicu na Liverpool zato jer Rafa Benitez uvjek zna nešto izkemijat za LP, čini mi se kako je on trener koji je najviše puta bio u završnicama LP (nisam siguran...sa  VALENCIJOM i LIVERPOOLOM). Najjača snaga reala je u Robenu, a njega "englezi" dosta dobro poznaju i mislim da ga mogu zaustavit. Bez obzira što nema Toresa smatram da je Kuyt dovoljno dobar da donese pobjedu Liverpoolu

Ja se potpuno slazem s tobom sto se tice Liverpool - Real. najverojatnije cemo gledat reprizu iz madrida gdje ce Real kruzit okolo i nece znat sta s loptom dok ce se L'pool odlicno postavit i ostvarit jos jednu pobjedu od 1 razlike.

Nego ja sam mislio ovak nest:

Under = manje od 3 gola za one koji ne znaju

Panathinaikos Villarreal under

Panathinaikos je "bunker" ekipa i vjerojatno ce branit zlatni gol u gostima, ako i Villarreal pobjedi to ce it 0:1, ne ocekujem tu bas neku golijadu.

Roma Arsenal under

Arsenal je kod kuce pobjedio bez primljenog pogotka, sada Roma mora pazit da ne primi gol kod kuce, a da pritome pobjedi, siguran sam da ce tako i Spaletti razmisljat, bolje ciljat pobjedu 1:0 pa produzeci do 2:0 nego jurisat i primit gol pa treba zabit 3 komada.

Man Utd Inter under

Prva tekma zavrsila 0:0, rezultat koji vise odgovara Interu nekako, jer ih 1:1 vodi dalje, ako je 0:0 idu produzeci gdje opet Inter treba samo jedan gol, a ovo bi moglo i na penale zavrsit. Uglavnom su omjeri Ferguson-Moutinho bile "tvrde" utakmice,a Portugalac ih poznaje jako dobro. Ja pak mislim da ce Inter izbacit Man Utd, oni su svoju priliku propustili u Italiji (koliko god to cudno zvucalo). Tamo im nsu zabili ni jedan gol, a sad ako prime morat ce dva tako da moraju cuvat svu mrezu. Opet under

L'pool Real M under

Repriza utakmice u madridu...

Barcelona Lyon under ili gost ne daje gol

Barcelona u LP jako rijetko prima golove od momcadi koje nisu tipa Chelsea, Real M L'pool itd... Odigraju u gostima da daju gol i mirno rijese utakmicu kod kuce sa 1:0 ili 2:0.

Link to comment
Share on other sites

Evo fortuna je izbacila ponudu za kartone i moram priznati da mi nije baš drago što u na sve utakmice stavili marginu od 4,5, ali nemaju samo oni to u ponudi...

2197 Porto-Atl.Madrid (4,5) 1,8 1,8 11.3./20:45

2199 Barcelona-Lyon (4,5) 1,85 1,75 11.3./20:45

2203 Roma-Arsenal (4,5) 1,91 1,7 11.3./20:45

2225 Manch.Utd.-Inter M. (4,5) 1,91 1,7 11.3./20:45

2226 Liverpool-Real M. (4,5) 1,91 1,7 10.3./20:45

2228 Juventus-Chelsea (4,5) 1,85 1,75 10.3./20:45

2230 Panathinaikos-Villarreal (4,5) 1,91 1,7 10.3./20:45

2231 Bayern M.-Sporting L. (3,5) 1,8 1,8 10.3./20:45

U prvim utakmicamam je bilo dosta kartona te je 70% utakmica završilo u overu sa kartonima. Uglanom su granice bile 3,5 pa je over lakše prošao...

Na ovim granicama nisma siguran dali ću igdje igrati over, možda na jednoj utakmci, međutim ako negdje budu manje granice onda bi se moglo odigrati više kartona jer osima Bayerna niti jedna ekipa nije osigurala prolaz i biti će tu nervoze sa obje strane na gotovo svim utakmicama, međutim dosta zavisi i od kriterija koji zauzme sudac...

Ako nađem neki VB napisati ću... ;)

Link to comment
Share on other sites

mislim da su sutra sigurne pobjede panathinaikosa i manchester uniteda, na trećem mjestu mi je liverpool. iz dosada prikazanog čini mi se da real više zanima prvenstvo (izgube od liverpoola doma, ali nakon tri dana izuzetno lako dobijaju espanyol na strani kada se očekivalo da će pasti)

Zasto mislis da je pobjeda Man Utd sigurna? Igraju dva jaka kluba, gdje jednom odgovara nerijeseno, a oba trenera se jako dobro znaju.

Link to comment
Share on other sites

upravo zbog toga. mislim, priznajem da ovdje malo bajam ali rivalstvo između mourinha i fergusona je preveliko da bi ferguson dopustio da na vlastitom terenu ne pobijedi mourinha, ne vjerujem da će dopustiti prekid svojeg niza pobjeda baš protiv mourinhovog sastava a nakon što je ovaj izjavio da bi ga mogao zamijeniti na klupi uniteda. osim toga, talijanski klubovi tradicionalno loše igraju na otoku tako da ne vjerujem ni pod razno da će inter proći. jedina pogreška u matrici mi je sastav manchesterove obrane jer su u posljednje vrijeme čak i primili neke golove ( ;D dva koliko mi se čini) a nisu još igrali protiv napadača poput ibrahimovića u taktici u kojoj mu se dopušta sve, ponajviše da bude potpuno nepredvidiv. ipak mislim da će ferguson pronaći način da riješi i taj problem.

ali, kao i uvijek treba pričekati početne postave.

Link to comment
Share on other sites

upravo zbog toga. mislim, priznajem da ovdje malo bajam ali rivalstvo između mourinha i fergusona je preveliko da bi ferguson dopustio da na vlastitom terenu ne pobijedi mourinha, ne vjerujem da će dopustiti prekid svojeg niza pobjeda baš protiv mourinhovog sastava a nakon što je ovaj izjavio da bi ga mogao zamijeniti na klupi uniteda. osim toga, talijanski klubovi tradicionalno loše igraju na otoku tako da ne vjerujem ni pod razno da će inter proći. jedina pogreška u matrici mi je sastav manchesterove obrane jer su u posljednje vrijeme čak i primili neke golove ( ;D dva koliko mi se čini) a nisu još igrali protiv napadača poput ibrahimovića u taktici u kojoj mu se dopušta sve, ponajviše da bude potpuno nepredvidiv. ipak mislim da će ferguson pronaći način da riješi i taj problem.

ali, kao i uvijek treba pričekati početne postave.

Ja isto dijelim mišljenje da će Man.Utd. peoći, ponajviše zbog igre u prvoj utakmici gdje su pokazali da su bili superiornija ekipa, međutim nisu realizirali svoje šanse. To mi je možda jedan od izglednijih parova u LP, ali na rasporedu je tek u srijedu...

Link to comment
Share on other sites

Evo koliko sam za danas našao Bayernu će faliti 6-7 standardnih igrača. Očekivana postava:

Butt, Oddo, Breno, Lucio, Lahm, van Bommel, Ottl, Schweinsteiger, Sosa, Klose, Podolski

Dakle dosta je rizično igrati 1, možda neki over jer bi trebala biti otvorena utakmica, ali opet ovakav over ne može za neki veći ulog...

Očekujem da će ostale utakmice biti vrlo tvrde i nervozne, eventualno ako Chelsea da rani gol onda vjerojanto rješava pitanje prolaska...

Link to comment
Share on other sites

Kao što sam i rekao ja više ne igram ligu prvaka,osim za neku sitnu banku. Tako da sam danas odabrao nhl

Detroit - Phoenix  1.....Gosti su ocajna ekipa koja jednostavno nema sta traziti protiv ekipa kao sto je Detroit, koji je  jedan od glavnih kandidata za                         

osvajanje naslova u ovogodisnjem izdanju Nhl-a i na svome ledu neće dopustiti iznenađenja..

P.s. ako neko hoće biti u kombinacijama za one info.neka se javi na PM

Link to comment
Share on other sites

P.s. ako neko hoće biti u kombinacijama za one info.neka se javi na PM

PM zadnjih dana ne radi budući da smo imali nekih problema, međutim radimo na otklanjanju istog... :-\

Najbolje pusti mail pa nek te zainteresirani kontaktiraju na mail, a ako želiš info možeš objaviti i na forumu, makar par minuta prije početka utakmice...

Link to comment
Share on other sites

krnjas12@net.hr

Mislim da će ti inbox biti poprilično zatrpan ;)

Btw. pozivam sve koji šalju mail da u mailu napišu i username sa foruma...

Ovo sam našao na bwinu

Liverpool FC - Real Madrid

Koliko će izmjena biti napravljeno u 2. poluvremenu?

Izbriši

Tip: 6 zamjena

2.80

Dakle u 2.pol treba biti napravljeno svih 6 izmjena. Koliko i znamo obično se izmjene i rade u 2.pol. osim u sl. ozljede a nadam se da do toga u provm pol. neće doći... Koef. je IMO nerealno visok jer će L'pool napraviti sigurno 3 izmjene, dok me Real malo brine, međutim sigurno će mjenjati kako bi ili promjenili taktičku postavu ili osvježili ekipu kako s eutakmica bude bližila kraju...

Jedina opasnost jest mogučnost produžetaka gdje bi se izmene čuvale i za nadoknadu, međutim ukoliko L'pool povede ili čak bude 0:0 do pred kraj mislim da će 6 izmjena biti...

U provj utakmici je L'pool napravio 3 izmjene a Real Madrid samo jednu...

Za 2,80 preporučujem da se proba...

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use