Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 17.3.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Fulham - Liverpool (15:15) bet365
Sudac: Craig Pawson (3.57) 
Prosjek ekipe 1: 1.80
Prosjek ekipe 2: 1.07
mnj1ygd.png

Everton - Chelsea (17:30) bet365
Sudac: Anthony Taylor (3.40)
Prosjek ekipe 1: 1.63
Prosjek ekipe 2: 1.24
Un5JxK8.png

Primera

Eibar - Valladolid (12:00) bet365
Sudac: Medie Jimenez David (4.75)
Prosjek ekipe 1: 1.92    
Prosjek ekipe 2: 2.07
hKLGdwB.png

Espanyol - Sevilla (16:15) bet365
Sudac: Cuadra Fernandez Guillermo (3.77)
Prosjek ekipe 1: 2.44    
Prosjek ekipe 2: 2.96
1B2f0nO.png

Valencia - Getafe (18:30) bet365
Sudac: Sanchez Martinez Jose Maria (5.54)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.81
OWTPBdq.png

Villarreal - Rayo Vallecano (18:30) bet365
Sudac: Gonzalez Gonzalez Jose Luis (4.17)
Prosjek ekipe 1: 2.78
Prosjek ekipe 2: 2.56
IEqCZAc.png

Betis - Barcelona (20:45) bet365
Sudac: De Burgos Bengoetxea Ricardo (5.38)
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 1.85    
CT106yl.png

Serie A

Genoa - Juventus (12:30) bet365
Sudac: Marco Di Bello (4.30)
Prosjek ekipe 1: 2.58
Prosjek ekipe 2: 2.07
vEEl89k.png

Atalanta - Chievo (15:00) bet365
Sudac: Massimiliano Irrati (4.64)
Prosjek ekipe 1: 1.77
Prosjek ekipe 2: 2.70
EsELxVJ.png

Empoli - Frosinone (15:00) bet365
Sudac: Davide Massa (5.20)
Prosjek ekipe 1: 1.73
Prosjek ekipe 2: 2.78
y1Qb8db.png

Lazio - Parma (15:00) bet365
Sudac: Luca Banti (5.33)
Prosjek ekipe 1: 2.46
Prosjek ekipe 2: 2.12
9SaOZJ8.png

Napoli - Udinese (18:00) bet365
Sudac: Paolo Valeri (5.20)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.44
1IHlqxQ.png

AC Milan - Inter (20:30) bet365
Sudac: Marco Guida (5.09)
Prosjek ekipe 1: 2.07
Prosjek ekipe 2: 2.07
hRzLvpJ.png

Bundesliga 

B. Leverkusen - W. Bremen (13:30) bet365
Sudac: Deniz Aytekin (4.18)
Prosjek ekipe 1: 1.58
Prosjek ekipe 2: 1.78
iRPtD55.png

E. Frankfurt - Nurnberg (15:30) bet365
Sudac: Bibiana Steinhaus (3.00)
Prosjek ekipe 1: 1.70
Prosjek ekipe 2: 2.00
gzFoDkN.png

Bayern - Mainz (18:00) bet365
Sudac: Frank Willenborg (2.86)
Prosjek ekipe 1: 1.30
Prosjek ekipe 2: 1.88
mnV4S3B.png

(Koeficijenti 14.3. u 23:25 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

  •  
Link to comment
Share on other sites

Fulham - Liverpool | Liverpool EH -1 (1.66) bet365

Situacija ova dva tima na tabeli je u potpunosti suprotna. Liverpool se nalazi na drugoj poziciji samo jedan bod ispod Manchester Cityja i oni se bore za titulu ove sezone. Moraju ostati iza Cityja i čekati njihovu grešku kako bi to iskoristili. Ostvarili su čak 22 pobjede ove sezone, a imaju samo jedan poraz tijekom cijele sezone, što čak ni City nije uspio jer imaju četiri poraza do sada. Vrlo zanimljiva sezona za Redse, a ovdje očekujem ubjedljivu pobjedu gostiju.

Fulham se nalazi na potpuno drugoj strani tabele. Fulham je drugi od pozati i oni kako mi se čini u ovom trenutku nemaj šanse za prolazak dalje. Izgubili su svih pet posljednjih utakmica i njima se smiješi ispadanje iz lige. Oni jednostavno nemaju kvalitete u ekipu, a to je dokazala i promjena menadžmenta ove sezone. Osvojili su samo 17 bodova do sada a sve četiri pobjede ove sezone ostvarili su kod kuće. Liverpool je u gostima druga ekipa u ligi, odmah poslije Tottenhama i mislim da oni moraju ostvariti pobjedu u ovom ssusretu inače će im City pobjeći u posljednjih nekoliko kola.

Što se tiče izostanaka, Bettinelli i Mawson sigurno neće nastupiti za Fulham, dok je Schurle pod znakom sumnje zbog bolesti. Na drugoj strani Oxlade-Chamberlain je sigurno van terena, dok su Gomez, Henderson i Keita pod znakom sumnje. Sretno!

Screenshot_22.thumb.png.070a737e688dd6c02064d8bbf4f4a5a9.png

(Koeficijenti 16.3. u 19:45 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Bayer Leverkusen - Werder Bremen 

Prvi dvoboj današnjeg programa Bundeslige otvoriti će dvoboj na Bay Areni gdje će Bayer ugostiti Werder. Sudar je to dviju efikasnih momčadi koji bi mogli ponuditi ovdje zanimljivu utakmicu. 

Dolaskom Petera Bosza na klupu Apotekara, momčad iz Leverkusena je proigrala. Bayer je krcat kvalitetnim igračima posebno u napadačkom dijelu terena. Kvaliteta dolazi na vidjelo i očekujem da to potvrde i u ovome susretu.

Werder također igra otvoreno i mislim da ovdje mogu doći najmanje do gola. U ovome susretu tipujem na pobjedu Bayera, no jako mi se sviđa i oklada pobjeda Bayera i više od 3,5 gola na utakmici. Zadnji sraz ovih dviju momčadi na Bay Areni završio je sa 4:2 pa se ne bi nimalo bunio da takav rezultat bude i danas. Sretno tko prati. 

TIP: Pobjeda Bayera i više od 3,5 gola na utakmici @3,00

Link to comment
Share on other sites

Everton - Chelsea 

Dvoboj na Goodisonu danas će igrati Everton i Chelsea. Zanimljivo kako su zadnja dva sraza ovih klubova u prvenstvu završila bez golova. Danas to ne bi trebao biti slučaj. 

Everton se muči sa svojom obranom koja samo čudom uspije ne primiti gol. Karamele se ne mogu previše osloniti na svoj zadnji red te žele li uzeti bod treba im najmanje gol. 

Chelsea pokazuje različito lice kod kuće i u gostima. Neugodni niz na gostovanju u Premier League prekinuli su prošli vikend kod slabašnog Fulhama, ali i tamo su uspjeli primiti gol. 

Sve to upućuje na to da ćemo ovdje viditi golove. Sviđa mi se oklada više od 2,5 gola na utakmici. Obje momčadi djeluju nesigurno u zadnjoj liniji, Everton bilo gdje dok je Chelsea u gostima posebno ranjiv. Obje momčadi imaju kvalitetne pojedince u napadu i spremni su postići barem gol pa se nadam da će ova oklada proći. 

TIP: Više od 2,5 gola na utakmici

Link to comment
Share on other sites

On 14. 03. 2019. at 23:27, IzudinB said:

AC Milan - Inter (20:30) bet365 online kladionica" rel="">bet365
Sudac: Marco Guida (5.09)
Prosjek ekipe 1: 2.07
Prosjek ekipe 2: 2.07
hRzLvpJ.png

Direktna borba za treću poziciju i veliki gradski derbi ćemo imati priliku pratiti u nedelju. Trećeplasirani Milan će igrati protiv četvrtoplasiranog Intera. Između ova dva tima je samo jedan bod razlike, dok im je čak i gol razlika potpuno ista, tako da nas očekuje jedna vrlo zanimljiva utakmica na San Siru. Milan se znatno poboljšao u odnosu na početak sezone i oni nisu izgubili od prošle godine. Nova godina je bila odlična za njih, gdje nemaju poraza u ova tri mjeseca, točnije, imaju sedam pobjeda i tri remija. Odlična forma Milana se nastavila i u prošlom kolu gdje su porazili Chieva sa 1-2 u gostima.

Na drugoj strani imamo Inter, koji i nije baš u tako sjajnoj formi kao njihovi vječni rivali. To dokazuje i činjenica da su sredinom tjedna ispali iz Europske lige od strane Frankfurta. U toj utakmici je samo jedan gol odlučivao, gol kojeg je postigao Frankfurt i to u gostima. Inter u posljednje vrijeme ima problema sa postizanjem golova, dok ih dosta i primaju, pogotovo u gostima, gdje su u 14 utakmica primili čak 16 golova. To je velika brojka u odnosu na Milan koji je kod kuće u 14 utakmica primio samo 12 golova. Bez obzira na sve, ovdje se očekuje jedan odličan susret pun nervoze i napetosti, jer ukoliko Inter izgubi, imaju šansu da padnu na petu poziciju, što sam siguran da ne žele da se dogodi.

Ova dva tima su igrala već jednu utakmicu u kojoj je Inter izašao kao pobjednik, gdje su ostvarili pobjedu od 1-0. Posljednja tri susreta ova dva tima su završila sa manje golova, međutim, najbolja opcija u ovom susretu je igrati over 6 kartona u bet365 kladionici. Možda se ova granica čini pomalo velikom, ali vjerujte da to nije slučaj kada su ovakve utakmice u pitanju. U prvom međusobnom susretu ova dva tima ove sezone bilo je čak sedam kartona, dok ovdje imamo i direktnu borbu za treću poziciju. Očekujemo ogromnu napetost i vrlo vjerojatno mnogo nervoze na terenu. Ovo je gradski derbi koji je uvijek propraćen sa mnoštvom žutih pa čak i crvenih kartona, dok je sudac Marco Guida koji će dijeliti pravdu na ovom susretu, jedan veliki plus s obzirom na njegovu nedavnu statistiku. 

Screenshot_3.png.25b190d04202d76817044cd34824fa63.png

Link to comment
Share on other sites

Bayern - Mainz | Pobjeda Bayerna u prvom poluvremenu + prvi do 7 kornera (1.90) bet365

Bayern će ugostiti Mainza u 26. kolu Bundeslige. Imaju samo tri boda manje od Borussije Dortmund i ovo je savršena utakmica da ostvare nova tri boda. Mainz je u užasnoj formi sa četiri poraza u posljednjih pet utakmica. Bayern ima 18 pobjeda do sada ove sezone i oni su uspjeli da stignu Dortmunda, iako su cijele sezone bili nekoliko bodova iza njih. Sada imaju i bolju gol razliku, a vjerujem da će je imati i kada se ova utakmica završi, jer očekujem da će pobijediti sa barem dva ili više golova razlike. Mainz je postigao samo dva gola u posljednjih pet utakmica, a 10 bodova su iznad zone ispadanja tako da su sigurni i neće im mnogo značiti poraz u ovom susretu. U svakom slučaju očekujem pobjedu Bayern već u prvom poluvremenu, jer mislim da će od prve minute krenuti po pobjedu i napadčkim stilom igre ostvariti pobjedu u prvom poluvremenu.

Uz ovu okladu se može kombinirati i utrka do sedam kornera što mi se čini vrlo izglednim ovdje, jer Bayern po utakmici u prosjeku napravi 8.36 kornera, dok su prvi do sedam kornera stigli u 76% svojih utakmica, to jest u 19 od 25 utakmica do sada. Mislim da je ovo odlična kombinacija koja se samo može odigrati u bet365 kladionici. Sretno!

Screenshot_4.thumb.png.a565348f8e04be561d31490bf7127748.pngScreenshot_5.thumb.png.67b8dd49205cf60084401c0b440cc967.pngScreenshot_6.png.85a5c51faa1c513ca13c9a3f2fd89395.png

(Koeficijenti 17.3. u 09:45 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

On 14. 03. 2019. at 23:27, IzudinB said:

Valencia - Getafe (18:30) bet365 online kladionica" rel="">bet365
Sudac: Sanchez Martinez Jose Maria (5.54)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.81
OWTPBdq.png

Vrlo zanimljiva utakmica za over kartona. Činilo mi se kao prevelika granica, ali kada sam ušao u prethodne susrete ova dva tima i vidio koliko kartona bude kada igraju međusobne utakmice, ovo mi je odlična granica. unibet daje over 5.5 po koeficijentu nešto većem od 1.30 i to mi se cini loša opcija u ovom slučaju. bet365 kladionica nam daje mnogo bolje koeficijente i mislim da bi ova granica od 6.5 biti pređena.

Valencia i Getafe se bore za mjesto koja vode na Europska natjecanja. Getafe se nalazi na četvrtoj pozicij sa 45 bodova, dok je Valencia na sedmoj poziciji i imaju jedan bod manje od Seville, tako da sam siguran da će se i oni boriti za bodove, a u posljednje vrijeme su poboljšali formu. Svakako očekujem zanimljiv susret sa mnogo kartona baš kao što su ova dva kluba to i navikla. U prošlom susretu između ova dva tima bilo je čak 12 žutih kartona i jedan crveni, a to je još i bilo u Kupu Kralja, dok je u susretu prije toga, to jest prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Kralja bilo osam žutih kartona, dok je u prvoj utkamici u ligi ove sezone između ova dva tima bilo šest žutih i jedan crveni karton. Zaista veliki broj kartona bude kada ove dvije ekipe igraju i siguran sam da će sada biti isti slučaj pogotovo jer se bore za te pozicije koje vode u europska natjecanja. 

Sanchez Martinez Jose Marija nije najrigorozniji sudac u natjecanju, njegov prosjek po utakmici je 5.54, međutim vidite ispod na statistici da je znao pokazati čak i osam kartona u nekim utakmicama, dok je u većini utakmica pokazivao po šest kartona. Očekujem da će i on povećati svoju granicu u ovoj utakmici. Sretno!

Screenshot_7.png.96bcfdf3f2a8fc9dfe87ef3b019447d6.png

Link to comment
Share on other sites

On 14. 03. 2019. at 23:27, IzudinB said:

Espanyol - Sevilla (16:15) bet365 online kladionica" rel="">bet365
Sudac: Cuadra Fernandez Guillermo (3.77)
Prosjek ekipe 1: 2.44    
Prosjek ekipe 2: 2.96
1B2f0nO.png

Još jedna utakmica za over. Barem mislim da bi mogla ići, jer sva statistika nam nalaže da bi moglo biti over 5 kartona na ovoj utakmici. Prije svega ovi timovi nisu baš disciplinirani ove sezone, kao i svake, barem znam da Espanyol uvijek ima visok broj kartona po sezoni, baš kao što je to bio slučaj i prošle sezone. Na drugoj strani Sevilla je na samom vrhu po broju kartona ove sezone i ujedno se bore za mjesta koja vode na europska natjecanja. Espanyol se nema zašto boriti, ali ukoliko bi npr. ostvarili pobjedu u ovom susretu, itekako bi prišli gornjem dijelu tabele. Sevilla ima 40 bodova i ako Valencia dobije kodkuće protiv Getafea onda im se ne smiješi baš dobra situacija na tabeli i zbog toga oni ovdje moraju igrati na sva tri boda, međutim Espanyol zna biti nezgodan.

U svakom slučaju na utakmicama između ova dva tima uvijek bude barem po šest kartona, dok je sudac koji ima vrlo malu granicu kartona koja iznosi 3.77 u prosjeku po utakmici, znao ove sezone pokazati čak i devet kartona i to u utakmicama koje je igrao Espanyol. Granica od 5 na bet365 kladionici mi se čini prilično dobrom. U svakom slučaju, vjerujem da će velika borba na terenu i napetost, pogotovo Seville koja može izgubiti svoju poziciju, uroditi plodom i da će biti više od 5 kartona. Sretno svima!

Screenshot_8.png.aef1f9a12852f91f87b014a90dfed1c7.png

Link to comment
Share on other sites

Genoa - Juventus // Oba tima daju gol bet365 - 2,05

Mislim da se ovakve stvari isplati igrati kada je Juve u pitanju sve do kraja prvenstva. Oni su svjensi da su već osvojili ovo prvenstvo, u Ligi prvaka će ostaviti svoj fokus te se može desiti da u nekim mečevima do kraja sezone kiksaju ili barem daju šanse protivniku da se za nešto nada. Juve je na zadnjih 5 gostojućih utakmica primio 6 golova, Allgeri će odmrati neke igrače i vjerujem kako će Genoa biti sposabna da zabije barem jedan. 

ggeno.thumb.jpg.eed3d4c7b2eb03f3891beee05728aa47.jpg

 

PSG - Marseille // Marseille postiže gol bet365 - 1,61

Ovdje me iznenadio ovako veliki koeficijent, čak 1,60 da će Marseille dati gol. Razumio bi da PSG igra protiv neke slabije ekipe, ali ovako... Nema mi logike nikako. Maresille je neugodna ekipa koja može u Francuskoj svakome postići pogodak, posebno u ovakoj situaciji gdje je PSG već osvojio prvenstvo, te je nakon ispadanja iz LP upitna i motivacija igrača.

Gosti su u zadnjih 6 utakmica upisali 5 pobjeda, Balotelli se sjajno uklopio u ekipu i postiže golova, te vjerujem kako će i večeras zabiti jedan.

psg.jpg.f0a1c940870d33075fe0f141c041de3f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Horsens - Brondby | Više od 0.5 golova u prvom poluvremenu (1.36) bet365

Obje ekipe vole da se nadigravaju, a posebno Brondby, koji ne zna što znači defanzivni nogomet. Horsensov napada je malo zatajio u posljednjih nekoliko utakmica, ali eto prilike da se napadači razmrdaju protiv klimave obrane gostiju.

Screenshot_9.thumb.png.3a1d99726517c140304a96cc00f07d01.png

(Koeficijenti 17.3. u 10:53 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Waregem - Genk | više od 0.5 golova prvo poluvrijeme (1.25) bet365

Samo neko čudo da se desi pa da ovde ne vidimo pogodak u prvom poluvremenu. Nemam šta detaljno da analiziram, samo ću reći da oba tima preferiraju izuzetno napadački nogomet. Waregemova defanzivna linija s vremena na vreme deluje totalno raštimovano, a ofanzivci kad žele - mogu da nadigraju svakoga. Gde ćeš veće motivacije nego Genk kada ti dođe na stadion. Gosti će stvoriti sigurno 3-4 odlične šanse za 45 minuta igre, vjerujem da će makar jedna biti iskorištena.

Screenshot_10.thumb.png.2f8363fa777db6d8da61086a56be7472.png

(Koeficijenti 17.3. u 10:54 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Leverkusen - Werder // Pobjeda domaćina bet365 - 1,60

Leverkusen je sjajnom formom i nizom došao u situaciju da se bori za LP što je fantastično ako uzmemo u obzir prvi dio sezone gdje su bili na sredini tabele. Igraju odlično, koncentrisani su samo na Bundesligu i vjerujem kako mogu do slavlja danas. U najjačem su sastavu i najavljuju jednu vrlo ofanzivnu postavku, tako da Werderu sigurno neće biti nimalo lako. Gosti su i oslabljeni na stoperskim pozicijama i možda nastave svoju seriju postizanja golova, ali će poraz teško izbjeći.

lever.thumb.jpg.e1af996300485cc78fcef8c01968608d.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, FamilyGuy said:

Everton - Chelsea 

Dvoboj na Goodisonu danas će igrati Everton i Chelsea. Zanimljivo kako su zadnja dva sraza ovih klubova u prvenstvu završila bez golova. Danas to ne bi trebao biti slučaj. 

Everton se muči sa svojom obranom koja samo čudom uspije ne primiti gol. Karamele se ne mogu previše osloniti na svoj zadnji red te žele li uzeti bod treba im najmanje gol. 

Chelsea pokazuje različito lice kod kuće i u gostima. Neugodni niz na gostovanju u Premier League prekinuli su prošli vikend kod slabašnog Fulhama, ali i tamo su uspjeli primiti gol. 

Sve to upućuje na to da ćemo ovdje viditi golove. Sviđa mi se oklada više od 2,5 gola na utakmici. Obje momčadi djeluju nesigurno u zadnjoj liniji, Everton bilo gdje dok je Chelsea u gostima posebno ranjiv. Obje momčadi imaju kvalitetne pojedince u napadu i spremni su postići barem gol pa se nadam da će ova oklada proći. 

TIP: Više od 2,5 gola na utakmici

S obzirom kako Chelsi igra i ja osobno ka navijac Evertona i koji gledan Evertona mogu reci da Chelsi ima problem sa probijanjem 4-3-3 ili ti ga 4-5-1 obrane.Dakle nemaju dovoljno kreacijske ideje da probiju u zadnju trecinu i odigraju finalni pas

Link to comment
Share on other sites

Lazio - Parma   Parma daje gol  ( 1,90 ) bet365

Ovo igram iz razloga što Parma zabija više u gostima nego doma. U zadnjih šest utakmica u gostima imaju dve dobivene, dva neriješena i dva poraza uz gol razliku 10:11

Za sada se nalaze u sigurnoj zoni pa mogu odigrati bez grča, a i Lazio je tim koji zna primiti gol doma

Link to comment
Share on other sites

Lyon - Montpellier 1 (1.44) bet365

Nakon ubjedljivog poraza od Barce i ispadanja iz Lige prvaka, Lyon dočekuje Montpellier u borbi za mjesto koje vodi u europsku elitu i naredne sezone. I jedni i drugi u promjenljivoj formi u posljednje vrijeme, s tim što gosti igraju znatno lošije nego što je to bio slučaj na početku sezone, u gostima su poprilično neubjedljivi, gdje imaju tek jednu pobjedu u tri i po mjeseca, i to na posljednjem gostovanju protiv Bordeauxa. Lyon je odličan na svom terenu u posljednje vrijeme, odoljeli su i Barci u Ligi prvaka, te vezali 4 pobjede u ligi i kupu, među kojima je i ona nad PSG-om, i mislim da će i danas uzeti sve tri boda i nastaviti taj pobjednički niz.

Link to comment
Share on other sites

Gorica - Dinamo Zagreb AH +1.5 Gorica (1.55) bet365

Nakon ispadanja iz Lige Europe u osmini finala od Benfice, gdje je Dinamo imao i prokockao velike šanse, Modri gostuju Gorici u utakmici koju bi najradije preskočili, kada bi tako nešto bilo moguće, ali moraju arhivirati taj poraz iz Lisabona i nastaviti dalje. Protivnik im je Gorica koja je u posljednje vrijeme u vrlo dobroj formi, vezali su dvije pobjede, a neporaženi su u prethodne 4 utakmice u HNL-u, te imaju samo 3 boda manje od četvrtoplasirane Lokomotive, uz utakmicu manje (6 manje od Rijeke na drugom mjestu), i uz dobar rezultat danas, bili bi punopravan pretendent na jedno od mjesta koja vode u europska takmičenja.

Zagorac - Leovac, Perić, Rrahmani, Moharrami - Šunjić - Atiemwen, Moro, Majer, Šitum - Andrić

Ovo je sastav u kojem danas počinje Dinamo, očekivano, Bjelica je odlučio da odmori skoro sve igrače koji su igrali protiv Benfice (tu su samo Rrahmani i Moro), ali u svakom slučaju, svi u klubu su i fizički i emotivno ispražnjeni nakon propuštene velike šanse za četvrtfinale, tako da Gorica ima solidnu šansu za bod(ove) danas, a u najgorem slučaju, vjerujem da mogu proći sa minimalnim porazom.

Link to comment
Share on other sites

Lazio - Parma oba tima daju gol (2.00) bet365

Slažem se sa kolegom @fran ovo je utakmica koja "miriše" na golove, Lazio je postigao gol u 10 uzastopnih utakmica u Serie A, što je drugi najduži niz, naravno, nakon Juventusa, dok je Parma 59% svojih golova ove sezone postigla u gostima (1.3 u prosjeku). Lazio je primio gol u 69% utakmica kući, a u 6 od prethodnih 8 utakmica na Olimpicu, oba tima su postizala golove, i mislim da ćemo i danas vidjeti barem po gol sa obe strane. Koeficijent je jako dobar, i za mene ova opklada ima odličan value.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use