Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 10.3.2019.


IzudinB

Recommended Posts

prije 47 minute, JoKer said:

Ne znam gdje da pitam. 

Čuo sam da je sutra skupština u vezi zabrane kladjenja u BiH ili Republici Srpskoj, nisam 100% siguran. Znam da sutra valjda ne rade kladionice u znak protesta tom novom zakonu. Zna li neko vise informacija?

http://prijedor24h.net/2019/03/04/cilj-unapredenje-sistema-igara-na-srecu-jacanje-lutrije-srpske/

Otvori račune kod online kladionica i kladi se bez poreza i manipulativnih troškova. Teško mogu blokirati pristup svjetskim online kladionicama koji posluju po svim zakonima Europske unije a ako to i pokušaju napraviti uz VPN uvijek im se lako pristupi. 

bet365 unibet bet at home 1xbet Betfair 10bet

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

Danas Arsenal ima priliku vratiti unitedu za poraz nedavno u kupu i osvjetlat obraz za onakav poraz od Rennesa u ligi uefa,igraju odlicno kod kuce a u gostima katastrofa,united ima dosta izostanaka jos uvijek i vjerujem da danas arsenal dobiva kod kuce

I slazem se sa svime sto je kolega napisao za dinamo,jednostavno imaju puno vise kvalitetnih igraca u rotaciji nego rijeka koja ima dosta izostanaka

Link to comment
Share on other sites

prije 8 minute, Goksim said:

http://prijedor24h.net/2019/03/04/cilj-unapredenje-sistema-igara-na-srecu-jacanje-lutrije-srpske/

Otvori račune kod online kladionica i kladi se bez poreza i manipulativnih troškova. Teško mogu blokirati pristup svjetskim online kladionicama koji posluju po svim zakonima Europske unije a ako to i pokušaju napraviti uz VPN uvijek im se lako pristupi. 

bet365 unibet" rel="">unibet bet at home" rel="">bet at home 1xbet" rel="external nofollow">1xbet Betfair" rel="">Betfair 10bet" rel="">10bet

Ma znam, i kladim se na unibet i bet365 nego me zanimalo. Jedna budala mi rece da zatvaraju kladionice. Pa to ne mogu nikad niti im je u cilju. Koliko vidim da hoce da samo stave poreze kao sto je npr u HRV. (supersport itd)?

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, tihi372 said:

Pozdrav

Danas Arsenal ima priliku vratiti unitedu za poraz nedavno u kupu i osvjetlat obraz za onakav poraz od Rennesa u ligi uefa,igraju odlicno kod kuce a u gostima katastrofa,united ima dosta izostanaka jos uvijek i vjerujem da danas arsenal dobiva kod kuce

I slazem se sa svime sto je kolega napisao za dinamo,jednostavno imaju puno vise kvalitetnih igraca u rotaciji nego rijeka koja ima dosta izostanaka

Kod UTDa od ozbiljnijih i bitnih nema Martiala koji je na klupi i Lingarda,ostali tu......

Terebalo bi ovo biti krcato golovima,definitivno ne bih igrao na Arsenal,obrana im je katastrofična....Pobjednika stvarno teško prognozirat,barem po mom jer gotovo sve najbolje šta imaju je na terenu,a nekako mi je forma UTDa,a i samopouzdanje,ipak bolja .......  Sretno

Link to comment
Share on other sites

Fiorentina - Lazio oba tima daju gol (1.61) bet365

Fiorentina se može pohvaliti odličnim napadačkim učinkom u posljednje vrijeme, pošto su postigli 11 golova u prethodne 4 utakmice, tek čak 16 u posljednjih 5 utakmica na Artemio Franchiju, ali s druge strane, primili su gol u 8 od prethodnih 9 susreta u svim natjecanjima, te u svih posljednjih 10 međusobnih susreta protiv Lazija.

U prethodnih šest utakmica između njih postignuto je čak 20 golova. Lazio nije postigao gol u samo dvije gostujuće utakmice od početka 2018. godine, od ukupno 21 odigranu ligašku utakmicu u tom periodu. S obzirom na sve, duel u Firenci obećava golove, i mislim da je realno očekivati barem po jedan pogodak sa obe strane.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use