Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 7.3.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Chelsea - Dynamo Kiev // -1,5 AH Chelsea bet365 - 1,90

Ne pamtim kad je ovako bio velik koeficijent na hendikep a da je obična pobjeda svega 1,28. Tako da idem jaaaako na ovaj tip. Chelsea je ponovo zaigrao bolje, vjerujem kako će odmarati neke igrače ali isto tako vjerujem da će željeti obezbjediti plasman dalje još večeras jer već u četvrtak igraju uzvrat u Kievu a nakon tog meča ih čeka težak duel protiv Evertona. Ipak liga im je prioritet gdje ih očekuje velika borba za četvrtu poziciju. Tako da, vjerujem kako će Sarri pokušati pripremiti igrače daa ovo večeras dobiju sa što većom razlikom kako bi se u miru mogli fokusirati na PL.

Uz sve to najbolji igrač Dynama ujedni i najbolji stirjelac Benjamin Verbič je suspendovan.

1.jpg.e110e1e10b3a38a00dae084d57c102e4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rennes - Arsenal // +0.5, +1.0 AH Rennes bet365 - 1,67

Arsenal igra sa Unitedom za samo tri dana u PL i mislim da im je ta utakmica mnogo važnija od ove s toga očekujem velike promjene u ekipi i "čuvanje" onih kojui budu igrali za veliki derbi za vikend. Prije nekoliko dana također su odigrali težak meč sa Tottenhamom. Ipak, vjerujem kako neće izgubiti ali će ih Rennes dosta namučiti u ovom meču u to sam siguran. Treba priznati kako je EL idealna za ovakve mečeve kada su u pitanju manji klubovi koji imaju veću želju za pobjedom.

3.jpg.a2430c86f2b302964a8c49a93835fae7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eintracht Frankfurt - Inter oba tima daju gol (1.61) bet365

Eintracht igra vrlo dobro na svom terenu, dok je Inter imao poteškoća na gostovanjima ove sezone. Hutterov tim igra poprilično ofanzivno, pogotovo na svom terenu (prosjek golova 3.6 u Bundesligi), napadačka linija Jović - Haller - Rebić funkcioniše sjajno (iako večeras nema Rebića) i sigurno je da će i večeras krenuti sa takvim pristupom. Iako im nedostaje Icardi, Inter nema problema sa postizanjem golova (9 u posljednje tri utakmice) i za očekivati je da će pokušati da postignu barem jedan gol i osiguraju povoljan rezultat pred uzvrat na Giuseppe Meazzi. S druge strane, primili su 5 golova u posljednje dvije utakmice, tako da ni odbrana nije baš najsigurnija, i u svakom slučaju očekujem bar po jedan gol sa obe strane večeras u Frankfurtu.

Link to comment
Share on other sites

Dinamo Zagreb - Benfica / Draw No Bet Benfica (1.80) bet365

'Modri' će imati svoju šansu na Maksimiru večeras, ali nasuprot sebe ipak imaju dosta iskusniju ekipu, i na kraju krajeva, kvalitetniju, iako je ta razlika u kvalitetu možda manja nego ikad. Ipak, Benfica je ove sezone imala solidan nastup u Ligi prvaka (2 1 3) u grupi sa Bayernom, Ajaxom i AEK-om, preuzeli su prvo mjesto u portugalskoj ligi pobjedom nad Portom za vikend, a ove godine dosta dobro igraju na gostovanjima (7 0 1). Večeras će im glavni cilj svakako biti da se vrate neporaženi i da postignu barem jedan gol, u svakom slučaju mislim da su bliže pobjedi, iako će Dinamo imati veliku podršku sa tribina. Ovo je ipak daleko najozbiljniji protivnik sa kojim se susreću ove sezone, Trnava, Anderlecht, Fenerbahce i Plzen jednostavno nisu taj nivo, uz sav respekt rezultatima Dinama ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Sevilla - Slavia Prag 1 (1.50) bet365

Sevilla je u seriji očajnih rezultata u La Ligi jer iz posljednjih pet utakmica imaju samo jedan osvojen bod, tako da im je plasman u Ligu prvaka ozbiljno ugrožen, pošto za četvrtoplasiranim Getafeom zaostaju 5 bodova. Ako iko "zna" kako da igra ovo takmičenje to je definitivno Sevilla, koja ga je osvojila rekordnih 5 puta (2006, 2007, 2014, 2015 i 2016). Slavia igra odlično ove sezone, na prvom su mjestu u češkoj ligi trenutno, ali ovo će im biti najveći ispit ove sezone. S obzirom na situaciju u La Ligi, Sevilla ne smije previše da kalkuliše u Ligi Europe i ovo im je "rezervna" opcija za plasman u Ligu prvaka, osim Andrea Silve večeras su u manje-više najjačem raspoloživom sastavu i vjerujem da će stići do pobjede na Sanchez Pizjuanu.

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, ikaij99 said:

Sevilla - Slavia Prag 1 (1.50) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Sevilla je u seriji očajnih rezultata u La Ligi jer iz posljednjih pet utakmica imaju samo jedan osvojen bod, tako da im je plasman u Ligu prvaka ozbiljno ugrožen, pošto za četvrtoplasiranim Getafeom zaostaju 5 bodova. Ako iko "zna" kako da igra ovo takmičenje to je definitivno Sevilla, koja ga je osvojila rekordnih 5 puta (2006, 2007, 2014, 2015 i 2016). Slavia igra odlično ove sezone, na prvom su mjestu u češkoj ligi trenutno, ali ovo će im biti najveći ispit ove sezone. S obzirom na situaciju u La Ligi, Sevilla ne smije previše da kalkuliše u Ligi Europe i ovo im je "rezervna" opcija za plasman u Ligu prvaka, osim Andrea Silve večeras su u manje-više najjačem raspoloživom sastavu i vjerujem da će stići do pobjede na Sanchez Pizjuanu.

Već 1-0 :) da li je to moguće :)

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, JoKer said:

Nevjerovatno da savgdje prste kartoni osim kod Dinama, ovde samo neki crveni moze iscupati :D

Fantastično je da Dinamo vodi a šteta da nismo vidjeli 1-2 kartona u prvom poluvremenu ali mislim da nije nemoguće da svejedno vidimo 5+ kartona do kraja utakmice... Vidjet ćemo kako će se igrati ali sumnjam da će Oliver još dugo moći voditi utakmicu bez kartona...

Link to comment
Share on other sites

prije 3 minute, Goksim said:

Fantastično je da Dinamo vodi a šteta da nismo vidjeli 1-2 kartona u prvom poluvremenu ali mislim da nije nemoguće da svejedno vidimo 5+ kartona do kraja utakmice... Vidjet ćemo kako će se igrati ali sumnjam da će Oliver još dugo moći voditi utakmicu bez kartona...

Malo sam skeptičan u ovog sudijo jer dolazi iz Engleske i ako, če suditi kao sudije u premier ligi onda če biti vrlo malo kartona u ovoj utakmici. Nadam se da če sad Benfica pritisnut na Dinamo i vjerujem da če biti kartona i tu.

Link to comment
Share on other sites

Pad je, ali vidjeli smo svi sta ce nas cekati na uzvratnoj utakmici :D. Tada natrpati da nam vrate fino ulog za danas i da smo jos 3x toliko u plusu ;).

Odlican rezultat, pa cak da Benfika vodi odma 3:0 jos se moze ocekivat kartone. Samo da ne sudi neki Englez ili Brych i stavljam kucu, kljuceve od auta i curu sve do 6.5 kartona ha ha ha 

Link to comment
Share on other sites

prije 26 minute, nba1911 said:

Pad je, ali vidjeli smo svi sta ce nas cekati na uzvratnoj utakmici :D. Tada natrpati da nam vrate fino ulog za danas i da smo jos 3x toliko u plusu ;).

Odlican rezultat, pa cak da Benfika vodi odma 3:0 jos se moze ocekivat kartone. Samo da ne sudi neki Englez ili Brych i stavljam kucu, kljuceve od auta i curu sve do 6.5 kartona ha ha ha 

Ja stavljam ženu da ce bit 15 kartona pa makar izgubio ?

Link to comment
Share on other sites

prije 11 sati, IzudinB said:

Benfica je završila svoju Ligu prvaka na trećem mjestu iza Bayerna i Ajaxa, ali će sada igrati protiv jednog da kažem 'slabijeg' kluba ili će oni da se opuste i misle da je to 'slabiji klub' koji će im zadati glavobolje siguran sam u to. Zbog toga mi se oklada da će oba tima postići gol u ovoj utakmici čini prilično primamljivom. Navijam za Dinamo i odigrat ću na jednom listiću čak i pobjedu Dinama, ali to će biti navijački, međutim, kada sam vidio što radi Ajax, zatim Porto i Manchester United, mislim i vjerujem da bi to mogao uraditi i Dinamo, barem na svom terenu.

Nadam se da je netko ovo pročitao!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use