Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 6.3.2019.


IzudinB

Recommended Posts

prije 7 minute, TazMan said:

Pereira ide u vezu,igraju 5-3-2......

 

Pada kiša,sklisko,moglo bi biti kartona......Jedino ne znam kakav je Skomina......

 

 

Skomina je nekad bio zahvalniji za kartone. S iskustvom postao je i tolerantniji, meni osobno se druga utakmica više sviđa za kartone, prvenstveno zbog važnosti. Kod PSG - Man Utd očekujem pobjedu PSG-a a samim i tim ne bi trebalo biti upitno tko će proći dalje. Ako kojim slučajem Man.Utd. povede onda se na liveu kod bet365 može loviti i over kartona...

Sretno svima večeras i svakako bacite pogleda na sutrašnju dnevnu temu (Europska liga) ;)

Link to comment
Share on other sites

prije 4 minute, Goksim said:

Skomina je nekad bio zahvalniji za kartone. S iskustvom postao je i tolerantniji, meni osobno se druga utakmica više sviđa za kartone, prvenstveno zbog važnosti. Kod PSG - Man Utd očekujem pobjedu PSG-a a samim i tim ne bi trebalo biti upitno tko će proći dalje. Ako kojim slučajem Man.Utd. povede onda se na liveu kod bet365 online kladionica" rel="">bet365 može loviti i over kartona...

Sretno svima večeras i svakako bacite pogleda na sutrašnju dnevnu temu (Europska liga) ;)

Hvala

Link to comment
Share on other sites

PSG - Manchester United oba tima daju gol (1.70) bet365

United ima dosta problema sa povredama, ali mislim da ipak ne mogu ponoviti onako loše izdanje kao na Old Traffordu, i da neće ispasti bez postignutog gola u obe utakmice. Lukaku je u formi (4 gola u prethodne 2 utakmice) i biće najveća prijetnja za defanzivu PSG-a večeras na Parku prinčeva, generalno, očekujem otvoreniju utakmicu nego u Engleskoj. Uprkos velikoj prednosti iz prve utakmice, ne očekujem da će domaći previše kalkulisati i mislim da će obe ekipe u ovaj meč ući 'spuštenih gardova'.

Link to comment
Share on other sites

prije 18 minute, ikaij99 said:

PSG - Manchester United oba tima daju gol (1.70) bet365 online kladionica" rel="">bet365

United ima dosta problema sa povredama, ali mislim da ipak ne mogu ponoviti onako loše izdanje kao na Old Traffordu, i da neće ispasti bez postignutog gola u obe utakmice. Lukaku je u formi (4 gola u prethodne 2 utakmice) i biće najveća prijetnja za defanzivu PSG-a večeras na Parku prinčeva, generalno, očekujem otvoreniju utakmicu nego u Engleskoj. Uprkos velikoj prednosti iz prve utakmice, ne očekujem da će domaći previše kalkulisati i mislim da će obe ekipe u ovaj meč ući 'spuštenih gardova'.

Ovo si riješio na brzinu ?

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use