Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 24.2.2019.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Arsenal - Southampton (15:05) bet365
Sudac: Graham Scott (2.50)
Prosjek ekipe 1: 1.77
Prosjek ekipe 2: 2.12
3HsmQeX.png

Manchester Utd - Liverpool (15:05) bet365
Sudac: Michael Oliver (2.95)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 0.96
SPZ0Fn6.png

Primera

Leganes - Valencia (12:00) bet365
Sudac: Javier Estrada Fernández (6.33)
Prosjek ekipe 1: 2.73
Prosjek ekipe 2: 2.50
5GnVsgz.png

Atl. Madrid - Villarreal (16:15) bet365
Sudac: Alberto Undiano Mallenco (4.73)
Prosjek ekipe 1: 2.92
Prosjek ekipe 2: 2.71
WObjtvP.png

Valladolid - Betis (18:30) bet365
Sudac: Pablo González Fuertes (4.83)
Prosjek ekipe 1: 2.21
Prosjek ekipe 2: 2.25
u4Tvn3s.png

Levante - Real Madrid (20:45) bet365
Sudac: Ignacio Iglesias Villanueva (5.33)
Prosjek ekipe 1: 2.83
Prosjek ekipe 2: 1.92
z9JXV7n.png

Serie A

Sampdoria - Cagliari (12:30) bet365
Sudac: Luca Massimi (-)
Prosjek ekipe 1: 2.57
Prosjek ekipe 2: 2.26
cbH5ZjH.png

Bologna - Juventus (15:00) bet365
Sudac: Gianpaolo Calvarese (4.17)
Prosjek ekipe 1: 2.54
Prosjek ekipe 2: 2.04
KJ1butM.png

Chievo - Genoa (15:00) bet365
Sudac: Manuel Volpi (-)
Prosjek ekipe 1: 2.67
Prosjek ekipe 2: 2.59
DkEzBzE.png

Sassuolo - SPAL (15:00) bet365
Sudac: Fabio Maresca (6.20)
Prosjek ekipe 1: 2.38
Prosjek ekipe 2: 2.87
sJiLqyC.png

Parma - Napoli (18:00) bet365
Sudac: Daniele Chiffi (4.78)
Prosjek ekipe 1: 2.08
Prosjek ekipe 2: 2.00
a6BNEZd.png

Fiorentina - Inter (20:30) bet365
Sudac: Rosario Abisso (4.25)
Prosjek ekipe 1: 2.67
Prosjek ekipe 2: 1.92
ZHKAIPr.png

Bundesliga

Hannover - E. Frankfurt (15:30) bet365
Sudac: Marco Fritz (4.25)
Prosjek ekipe 1: 1.95
Prosjek ekipe 2: 1.80
IxKqhNh.png

Bor. Dortmund - B. Leverkusen (18:00) bet365
Sudac: Christian Dingert (3.25)
Prosjek ekipe 1: 1.25
Prosjek ekipe 2: 1.70
HmtrOHS.png

(Koeficijenti 21.2. u 21:59 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Manchester United - Liverpool | Manje od 2.5 gola (2.10) bet365

Rivalstvo između ova dva kluba je ogromno i veliki su ulozi, jer oba kluba trebaju bodove. Crveni đavoli su ušli u top četiri na tabeli nakon nevjerojatnog niza od osam pobjeda i remijem u posljednjih devet utakmice u Premier ligi. Ovo je također rekord Ole Gunnar Solskjaera kao menadžera Manchester Uniteda. Zanimljiva činjenica jeste da je Norvežanin preuzeo Manchester United nakon što su izgubili od Liverpoola na Anfieldu sa 3-1, a to je ujedno i bila posljednja utakmica Jose Mourinha.

Gosti na drugoj strani, trebaju bodove, jer im je Manchester City odmah za petama i imaju isto bodova kao i oni, gdje su Građani iskoristili neuspjehe Liverpoola u posljednje vrijeme. United je možda izgubio svoju utakmicu u Ligi prvaka protiv PSG-a sa 0-2, međutim, brzo su se vratili sa pobjedom u gostima protiv Chelseaja, gdje je na Stamford Bridgeu bilo 0-2. Ta utakmica se igrala u četvrtfinalu FA kupa i to je bila treća pobjeda u posljednje četiri utakmice bez primljenog gola. Liverpool će također u ovu utakmicu ući nakon dvije utakmice bez primljenog gola. Oni su pobijedili Bournemoutha sa 3-0 prije dva tjedna, dok su odigrali remi bez golova protiv Bayerna u Ligi prvaka na Anfieldu.

S obzirom da se oba tima muče pred golom protivnika u posljednje vrijeme i s obzirom da je ova utakmica od velike važnosti za oba mendažera, očekujem manje golova shodno tome. Manje od 2.5 gola mi ima pravu vrijednost u ovoj utakmici. Sretno svima!

Screenshot_1.thumb.png.42320e4d0a408a7753f3f2aa3f25d086.png

(Koeficijenti 23.2. u 12:49 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Chelsea - Manchester City Više od 2.5 gola (1.70) bet365

Očekuje nas još jedan derbi u Engleskoj i to u finalu Carabao kupa, gdje se za titulu bore Chelsea i Manchester City. Nakon vrlo dobrog starta, domaćini nisu uspjeli da zadrže korak za top četiri tima nakon nedavnog lošeg niza, što ih je odvelo na šestu poziciju u Premier ligi. Chelsea je doživio tri poraza u posljednjih pet utakmica na svim natjecanjima i Maurizio Sarrijeva ekipa mora da stabilizira svoju formu ako žele da ostanu u utrci za mjesta koja vode u Ligu prvaka sljedeće sezone. Iako je domaćin bio prilično discipliniran na početku sezone, oni su primili devet golova u posljednje tri utakmice, tako da se kao najbolja opcija po meni ovdje čini oklada od više od 2.5 gola.

Na drugoj strani imamo goste, koji rade odličan posao pred protivničkim golovima, jer su postigli 74 gola do sada ove sezone. Manchester City je pun samopouzdanja pred ovaj susret, nakon što su uspjeli da pobijede Schalkea u Ligi prvaka, nakon što su gubili 2-1.

Moguće postave

Chelsea (4-3-3): Kepa, Azpilicueta, David Luiz, Rudiger, Alonso, Jorginho, Kante, Barkley, Willian, Hazard, Higuin.
Manchester City (4-3-3): Ederson, Walker, Otamendi, Laporte, Zinchenko, Fernandinho, De Bruyne, Gundogan, Bernardo Silva, Aguero, Sterling.

Screenshot_2.thumb.png.6bf7b4b388854bffb6ea694df0907bac.png

(Koeficijenti 23.2. u 12:54 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Sampdoria - Cagliari 1 (1.75) bet365

Sampdoria je bila kadidat za mjesta koja vode na europska natjecanja sljedeće sezone prije samo nekoliko tjedana. Međutim, oni su izgubili tri utakmice zaredom i pali na desetu poziciju u ligi. Sada se nalaze pet bodova ispod Atalante na šestoj poziciji i devet bodova iza Milana na četvrtoj. Može li Marco Giampaolo vratiti svoju momčad na pobjedničke puteve pred svojim navijačima protiv Cagliarija? Moje mišljenje jeste da može to uraditi na svom stadionu.

Gosti su također imali loš niz poraza. Uspjeli su odigrati dobru utakmicu protiv Parme kod kuće gdje su ih pobijedili sa 2-1. To je bila super važna pobjeda za Rolando Maranovu ekipu koja ima samo šest bodova ispred zone ispadanja, međutim sada imaju dvije teške utakmice protiv upravo Sampdorije, a zatim i Milana. Ovo je odlična prilika za domaćina da se vrati na pobjedničke puteve. Oni igraju vrlo dobro na svom stadionu ove sezone i imali su niz od četiri pobjede zaredom kod kuće pred svojim navijačima u Seriji A prije tog poraza protiv Frosinonea gdje su izgubili sa 0-1. Ostala dva poraza su bila u gostima protiv Napolija i Intera. Mislim da će Sampdoria ostvariti pobjedu protiv Cagliarija. Mnogo su bolji i kvalitetniji tim u ovom trenutku i moraju reagovati pred svojim navijačima. Sretno!

Screenshot_3.thumb.png.67d21a91d47989fba4b9f9d5785fccd4.png

(Koeficijenti 23.2. u 13:02 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Dinamo - Osijek 1 (1.61) bet365

Dinamo ogroman favorit pred ovaj susret. Prije svega da kažem da su dobili Benficu za one koji ne znaju u osmini finala Europske lige i sve utakmice koje igraju prije toga vjerujem da će se potruditi da ostvare pobjede, jer im samopouzdanje jako treba pred utakmicu sa Benficom. U svakom slučaju vjerujem da će Dinamo ostvariti pobjedu u ovom susretu. Rijeka je ostvarila pobjedu u prošlom kolu i tako prešla na tu drugu poziciju, samo jedan bod iznad Osijeka.

Forma Dinamo Zagreba kod kuće je zaista neprikosnovena, gdje na Maksimiru imaju 10 pobjeda i dva remija, a u 12 utakmica su primili samo 9 golova, dok su postigli čak 28. Nemaju poraza kod kuće i to je ono zbog čega vjerujem da će oni u ovom susretu ponovo pred svojim navijačima da potvrde zašto su najbolji u ovoj ligi. U posljednjih pet utakmica kod kuće imaju sve pobjede. Dinamo Zagreb je ove sezone izgubio samo jednu utakmicu kod kuće i to u Europskoj ligi gdje su poraženi od Young Boysa sa 1-2.

Osijek je poslije Dinamo Zagreba i iznenađujuće Gorice najbolji tim na gostovanjima, ali vjerujem da će se taj rekord sada pogoršati, jer gostuju najboljoj ekipi, ekipi koja nije poražena kod kuće ove sezone. Ovo sigurno neće biti lagana utakmica, međutim očekujem pobjedu Dinama, jer mislim da su barem jedan nivo više od svih ekipa u 1. HNL. Sretno!

Screenshot_4.thumb.png.29f082db8415d999caacfc6b8bd581ab.png

(Koeficijenti 23.2. u 13:10 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Tamše, Mrakovčić i Kontrec najavili nedjeljni dvoboj u Areni protiv Flensburga!

Pred rukometašima Prvog plinarskog društva Zagreb dvoboj je 13. kola VELUX EHF Lige prvaka u kojemu će ugostiti prvaka Njemačke– rukometni klub SG Flensburg – Handewitt.

Nakon što su Zagrebaši u Flensburgu ostvarili jednu od najznačajnijih ovosezonskih gostujućih pobjeda u Ligi prvaka, uzvratni dvoboj između hrvatskog prvaka i osvajača Bundeslige na rasporedu je u nedjelju, 24. veljače, u Areni Zagreb. Početak susreta predviđen je za 17.00 sati.

Dva dana uoči utakmice na konferenciji za medije dvoboj su najavili trener Branko Tamše i rukometaši Tin Kontrec i Luka Mrakovčić. 

Branko Tamše, trener PPD Zagreba

Stiže nam Flensburg i to, prema informacijama koje imamo, stižu u kompletnom sastavu. Dolazi čak i Jim Gottfridsson koji je donedavno bio ozlijeđen. Svi znamo da su ovaj tjedan imali slobodno što se tiče Bundeslige, pa su se pripremali isključivo za nas. I njima je ta utakmica, kao i nama, vrlo bitna za plasman u grupi. Pričamo o ekipi koja sve pozicije ima posložene kako treba, ekipi koja je ovo sezone Ligu prvaka možda odigrala malo slabije, ali su zato Bundesligu odradili bez greške gdje imaju stopostotni učinak. Ali mi imamo svoje zadaće koje radimo i sigurni smo da ćemo se na teren postaviti kako treba i nadam se da će se igrači na utakmicu svaku sekundu boriti kako treba. Čuo sam da će biti i puno ljudi, što me raduje jer svaki njihov glas nama pun znači, pogotovo igračima. Moja je želja povežemo što više dobrih minuta u svim segmentima rukometne igre, da napravimo ono što treniramo i onda možemo i doći do pozitivnog rezultata, što i je naš imperativ. Ipak, s istim tim imperativom dolazi i Flensburg, ali mi igramo doma i moramo ići maksimalno, pa se nadam pobjedi.

Luka Mrakovčić, igrač PPD Zagreba

Znamo da će utakmica biti jako teška. To je ekipa koja igra moderan, brz i lijep rukomet. Mi smo prvenstveno koncentrirani na sebe kako bismo odigrali ono što trener traži od nas, a ro je sto posto na teren. Nadam se da ćemo ponoviti uspjeh iz Njemačke. Htio bih, također, iskoristiti priliku da pozdravim Bijele lavove te bih pozvao njih i sve ostale da dođu u nedjelju na utakmicu.Č PO

Tin Kontrec, igrač PPD Zagreba

Čeka nas vrlo teška utakmica, a tome pridonosi i činjenica da smo prvi skalp ove sezone imali kod njih na gostovanju. Zbog toga su dodatno motiviraniji da nam se osvete. Ono što mi radimo cijeli tjedan i na što se pripremamo je upravo da ih spriječimo u tome. Dat ćemo sve od sebe i vjerujem da ćemo uz podršku naših Bijelih lavova i prijatelja rukometa i sporta općenito da će nam pomoći da ostvarimo veliki pobjedu.

Izvor: http://rk-zagreb.hr/vijesti/rukomet/tamse-mrakovcic-i-kontrec-najavili-nedjeljni-dvoboj-u-areni-protiv-flensbur

PPD Zagreb - Flensburg 1 (2.10) bet365

PPD Zagreb je pobijedio Flensburga u gostima u devetom mjesecu prošle godine sa dva gola razlike. Vjerujem da Flensburg dolazi po osvetu, međutim Zagreb nema poraza na svom stadionu već u posljednjih 11 utakmica, tako da očekujem jednu vrlo čvrstu utakmicu. Oba tima trebaju bodove, tako da sigurno neće biti mnogo srljanja. Zagreb je dobar kada igra pred svojim navijačima i siguran sam da neće razočarati u ovom susretu. Pokazali su da su sposobni za pobjedu, kada su pobijedili ovog tima u gostima. Sada u prepunoj sali se očekuje pobjeda ponovo, tako da ću se i sam oprobati na pobjedu Zagreba, iako nisu favoriti na svom terenu. Sretno!

Screenshot_5.thumb.png.ce7d9f3970b058e1d933eb1709f66844.png

(Koeficijenti 23.2. u 13:22 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Takodjer utakmica gdje bi trebali ocekivati golove je utakmica u dortmundu protiv leverkusena,domaci jako losi u nastavku,bayern se bodovno izjednacio s njima,ispast ce vjerojatno iz lige prvaka,imaju veliki zaostatak iz prve utakmice,gosti podbacili u ligi euefe ispali od krasnodara u utakmici gdje su bili ogromni favoriti

Screenshot_20190224-090745_Rezultati.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chelsea - City // Pobjeda gosta bet365 - 1,57

Ovdje je sve jasno kao dan, Chelsea katastrofalan, City fantastičan. Sve se vidjelo u njihovom nedavnom dvoboju nakon kojeg se stvari nisu promjenile te danas ne očekujem ništa drugo. Sarri jednostavno se ne mže suprostaviti Cityu sa ovom ekipom i ovim stilom igre koji gaji. Očekujem sigurnu pobjedu Građana.

citi.thumb.jpg.6648a75626fb84188e8869f2b09d42ac.jpg

United - Liverpool // over 4,5 kartona bet365 - 1,72

Nakon mnogo godina napokon ćemo gledati pravi derbi. I jedni i drugi sada liče na ekipe iz nekadašnjih vremena te mislim da će danas ovaj meč s pravom opravdati epitet najvećeg engleskog derbija. Sudac na današnjem meču je Michael Oliver koji je prije nekoliko dana pokazao čak 8 žutih na meču Zienita i Fenerbahcea. Granica je postavljena na 4,5 kartona te ukoliko bude a trebao bi biti neizvjestan meč, mislim da će lagano ići preko ove margine.

1.thumb.jpg.3669da504822067740bcc893cf3ae1c0.jpg

Dinamo - Osijek // Oba tima daju gol bet365 - 2,20

Svega tri dana nakon meča sa Plzenom Dinamo igra sa odličnim Osijekom te će kako je najavio Bjelica pokušati povećati bodovnu razliku ispred glavnog konkurenta u ovoj sezoni. Po meni, mišljenja sam da je trenutna prednost od 14 bodova ogromna te da je Dinamo praktično već prvak, i mislim da su i igrači svjesni toga te da će se opustiti danas i dopustiti gostima barem da postignu pogodak. Očekujem remi 1:1 :D
 

Quote

 

Čeka nas teška utakmica, kao i sve druge. Maksimalmo ćemo se pripremiti i želimo pobjedu. Želimo još veću bodovnu razliku ispred pratitelja. Imamo puno igrača na raspolaganju, bit će nekih promjena, a siguran sam da će svi koji zaigraju dati maksimum i da ćemo slaviti i u nedjelju. - Bjelica.

 

2.thumb.jpg.a3d951343722ead305809a0b18f14bd6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zbog ozljeda Mihajlović ne može računati na važne napadače Palacia i Destra, te na braniča Mattiella. Mihajlović će unatoč izostancima napadača i protiv Juventusa koristiti 4-2-3-1 formaciju, a u vrhu napada od prve minute zaigrati će Santander.

Prije susreta u Madridu veznjaku Khediri otkriveni su zdravstveni problemi i on minimalno mjesec dana neće biti u konkurenciji za nastup, a zbog ozljeda Allegri ne računa ni na krilne napadače Cuadrada i Douglasa Costu. Očekuje se da će Juventus zaigrati u 4-3-3 formaciji što znači da bi uz Cristiana Ronalda i Mandžukića od prve minute u vrhu napadu trebao biti Bernadeschi, a ne Dybala. Prilikom najave susreta Allegri je rekao kako će na golu priliku dobiti Perin, te da razmišlja hoće li odmoriti stopera Chiellinija i veznjaka Pjanića.

Link to comment
Share on other sites

Kod domaćina u konkurenciji za nastup neće biti samo ofenzivca Pulišića, no za Favrea je najvažnije da mu je na raspolaganju ponovno rekovalescentReus. Nakon posljednjih neuspjeha Borussije, očekuje se da će Favre napasti Bayer sa Sanchom, Reusom i Guerreirom iza isturenog napadača Gotzea iako je moguće da priliku u samom vrhu napada dobije Paco Alcacer.

Kod gostiju probleme s ozljedama imaju branič Retsos, te napadači Bellarabi i Pohjanpalo. Očekuje se da će Bosz napraviti određene promjene u sastavu kojeg je suprotstavio Krasnodaru u Europskoj ligi. Za poziciju isturenog napadača bore se Volland i Brandt, a u početnom bi sastavu trebali biti Lars i Sven Bender koji su posljednjeg tjedna trenirali smanjenim intenzitetom zbog manjih problema s ozljedama.

Link to comment
Share on other sites

Kod domaćina probleme s ozljedama imaju branič Pezzella i krilni napadač Mirallas. Pioli neće od prve minute koristiti dva napadača protiv Intera, stoga bi prednost pred Simeoneom trebao dobiti Muriel.

Icardi će propustiti i gostovanje u Firenci, baš kao bek Vrsaljko i krilni napadač Keita koji su ozlijeđeni. Spalletti će protiv Fiorentine koristiti 4-2-3-1 formaciju s Politanom, Nainggolanom i Perišićem iza isturenog napadača Lautara Martineza, a upitno je tek hoće li u veznoj liniji uz Brozovića utakmicu započeti Vecino ili Gagliardini.

Link to comment
Share on other sites

Parma će i protiv Napolija zaigrati u 4-3-3 formaciji s oslanjanjem na brze kontranapade, a upitno je tek hoće li D'Aversa uz Gervinha i Inglesea od prve minute u napadu koristiti Biabianya ili Siligardija. Kod domaćina probleme s ozljedama imaju braniči Sierralta, Dimarco i Bastoni, te veznjaci Grassi, Scozzarella i Štulac.

Za plasman u četvrtfinale Europske lige Napoli će se boriti s austrijskim prvakom Salzburgom, no prije toga Ancelottija i njegove igrače čeka zahtjevno gostovanje kod Parme. Zbog suspenzije susret na Tardiniju mora propustiti napadač Insigne, stoga će u vrhu napada Ancelottijeve 4-4-2 formacije od prve minute zaigrati Milik i Mertens. Zbog ozljeda i dalje u konkurenciji za nastup nema stopera Raula Albiola, beka Maria Ruija, te ofenzivca Younesa.

Link to comment
Share on other sites

Zagreb-Flens

over 53.5

prva utakmica na 60, h2h takodjer povoljan, Zagreb otkad je promijenio trenera igra na gol vise, igraci priznaju da je napokon lijepo igrati rukomet jer 7-6 nije rukomet i nema ljepote u tome, dakle i sami priznaju da im je puno lakse i ljepse s novim trenerom

ocekivao sam barem 55 marginu i na to bi uzeo over

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa @zeko1088, ispratio sam over 53.5 na unibetu po 1.72. 

Motor Zaporozhye - Skjern - pobjeda domaćina @1.42 bet365

Još jedan tip iz grupe B rukometne Lige prvaka. Motor na svom terenu dočekuje danski Skjern, a ukrajinski tim ima ulogu favorita s obzirom da bi ovdje pobjedom osigurali prolazak u osminu finala. Skjern se nalazi na posljednjem mjestu sa 6 bodova (2-2-8 omjer). Motor je zadnju izgubio od Szegeda u Mađarskoj 30-29, utakmica na jedan posjed koju sam gledao, i vrlo lako je mogla otići na obje strane (imao je Motor u više navrata vodstvo par minuta prije kraja utakmice), ali 5-10 sekundi prije kraja Szeged je dao za pobjedu. Međutim, kolo prije toga u Ligi prvaka su dobili Flensburga na svom terenu uz devet golova iskusnog Bjelorusa Barysa Pukhouskog. 

Očekujem od Ukrajinaca da ovdje opravdaju ulogu favorita i tako teoretski obezbjede prolazak dalje jedno kolo prije završetka grupne faze jer zadnje kolo igraju protiv PSG u gostima :)

Link to comment
Share on other sites

ManUnited-Liverpool 2(2.25)

Da znamo da je Liverpool upa u malu krizu rezultata a United u formi kakvu nepamte od Sir Alex Fergusona,ali i evo objašnjenja zašto mislim da Liverpool to dobiva.Dakle Liverpool je vodeća momčad premier lige tj. nisu ali smatram da jesu radi te utakmice više koje imaju,dok je United 4 i za sad im se smješli liga prvaka.Zašto i dalje mislim da ovo Liverpool ovo dobiva?

Zato jer ovakve utakmice su više od taktičkog značaja a Klopp ima više iskustva i vođenja ekipe u ovakvim oklnostima,dakako nije to refklekcija dobrog rezultata,daleko od toga da je united rušia tottenham,ali osjećaj i reflekcija nedostanja Martiala i Lingarda je jako velika,počevši od pozicioniranja do čitanja igre i pomaganja u defanzivi i tehničkih atributa.U današnjoj postavi su Mata i Lukaku(Lukaku nije više igrač koji je bia) koji jednostavno prisiljavaju United da nije to taj United nego da se povuče i čeka neku kontra priliku.Danas mslm da će od velikih problema biti bekovi Uniteda pogotova njihova desna strana di je Young a znamo da on po prirodnoj poziciji nije bek.E sad zašto mislin da će on biti problem?Jer tu je Liverpoolov način igre a to je okomit stil nogometa i overlap bekova ali danas će to biti samo slučaj liva strana jer čisto sumnjan da će išta pokušavati po desnoj jer ipak tamo je Milner,ako previše izađe moglo bi doći do plivanje Liverpoolove obrane.Svi znamo da Mane dosta voli ulaziti sa krila u sredinu i to će biti od velikih problema za Unitedov desni koridor,daleko od toga tu je i Herrera koji je po meni strava igrač i jako podcjenjen jer zahvalan u napadu i defanzivi ali sa druge strane tu je i winijaldum koji je isto radnički tip igrača tako da će msln destruktivniji vezni red Liverpoola u kojem se danas nalaze Fabinho i Henderson čestim oduzimanjem lopti prisiliti dosta puta danas United što ce biti veoma kobno za njih

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use