Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 10.2.2019.


IzudinB

Recommended Posts

15:00 Sampdoria - Frosinine

 

Prosek Sampdorie 2,62 kartona po utakmici, a Frosinonea 2,86. Sudija je do sada sudio u seriji B, mozda jednom u seriji A. Obzirom da su obe ekipe u samom vrhu sto se tice grubosti, verujem da sudiji nece biti lako i da ce moradi da izgradi autoritet:) i podeli bar 5 kartona. Ocekujem vise kartona od gostiju jer su 60% kartona dobili na strani.

Odigrao sam sledece kombinacije.

 

 

Untitled.jpg

Untitled1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zadnjih nekoliko dana sam par puta dobio na kladionici bez puno filozofiranja i traženje nekih specijalnih opklada, grešaka, izvora.. Bla bla.. Slijedio sam kladioničarski instikt, igrao na favorite i sve je došlo.  Tako ću i danas, pa ako želite, pratite me :D

City - Chelsea // Pobjeda domaćina bet365 - 1,50

City je došao na korak do Liverpoola, ako žele da ostanu u trci za titulu moraju dobiti svaku utakmicu. Po meni su trenutno najbolja ekipa na svijetu sa velikom širinom u sastavu što im je možda i najveća prednost u odnosu na ostale.

1.thumb.jpg.7ff41338427f59e84bc1c49edd908ded.jpg

Atheltic Bilbao - Barcelona // Pobjeda gosta bet365 - 1,66

Barcelona ima prilku da pobjegne prvom pratiocu Realu na 9 a Atleticu na 10 bodova. Iz Reala su već počeli govoriti kako imaju šanse za titulu i vjerujem da će Barca učiniti sve da slavi danas protiv slabašnog Bilbaoa. 

2.thumb.jpg.32cbbaab20b38dc00ac076dd8b317ab1.jpg

Feirenrense - Sporting // Pobjeda gosta bet365 - 1,44

Feirenrense je zadnji na tabeli, ubjedljivo najlošija ekip u ligi. Sporting je na četvrtom mjestu, sa Bragom i Benficom će voditi veliku borbu za drugu poziciju koja vodi u LP.

3.thumb.jpg.3df9c912a79c698c85e6a06027936d9e.jpg

Inter - Rijeka // Pobjeda gosta bet365 - 1,44

Inter je ekipa koja će uz Rudeš vjerovatno napustiti društvo najboljih. Ostali su bez najboljeg igrača Andrića koji je otisao u Dinamo.. Sa druge strane Rijeka igra odlično i trebali bi ovo dobiti bez ikakvih problema.

4.thumb.jpg.03a5fb24f15bad6b06f01ba033208036.jpg

Hajduk - Lokomotiva Zagreb // Oba tima daju gol bet365 - 1,83

Hajduk je očajan ove sezone, Lokomotiva nikada bolja. Ipak, vjerujem kako će Hajduk odigrati dobar meč i napraviti puno problema Lokomotivi koja se također nada pobjedi. Neizvjesan i težak meč, očekujem golove sa obje strane.

5.thumb.jpg.070ffec5929849d9eca5fb3d4ed4e99e.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

prije 27 minute, Josma said:

Vidim da niko ne spominje Torino - Udinese. Pocinje za nekih pola sata, po meni siguran over kartona 4,5. Glavni razlog sudi Guida, tata kartoniranja, ekipe su isto po mjeri ako ne ode u neku laganu pobjedu Torina dolazi ovo sigurno. 

Ja sam gledao i ovo ali ne moze se sve odigrati. Odluvio sam se da probam novog sudiju? Nadam se da ce doci oba overa

Link to comment
Share on other sites

Nashville Predators - St.Louis Blues 

tip: konačni ishod St.Louis Blues 2.35

Ako je negdje koefcijent "nebitan" to je onda u NHL-u gdje tokom sezone smo vidjeli veliki broj iznenađenja. U ovome dvoboju vjerujem da možemo vidjeti još jedno. 

 

Bluesi su slavili protiv Predatorsa na domaćem ledu, a dan kasnije ove momčadi će zamjeniti domaćinstvo i Nashville će imati priliku revanširati se za taj poraz. Bluesi su u finoj formi i nanizali su pobjede u pet utakmica zaredom. Nashville je favorit na domaćem ledu no ipak se u ovoj utakmici priklanjam gostu koji su u naletu.

Što se tiće razrade ponude isplati se odigrati manji broj golova jer su Predatorsi u obrani čvrsti. Gosti su proradili u napadu, posebno njihova najveća zvijezda Tasarenko i zbog toga vjerujem da će u konačnici slaviti i doći do šeste uzastopne pobjede zaredom.

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, Goksim said:

Cedevita - FMP over 164,5 poena bet365 online kladionica" rel="">bet365

Očekujem utakmicu sa većim brojem poena. Cedevita preferira brzu košarku i ima odlične igrače. Trebai bi uvjerljivo slaviti i mislim da u drugom poluvremenu možemo gledati slabije obrane na obje strane.

 

Cedevita u nedjelju dočekuje FMP

U nedjelju u 17:00h Cedevita će u sklopu 19. kola ABA lige  u Košarkaškom centru Dražen Petrović ugostiti FMP. Momčad Slavena Rimca i dalje se bori za što bolji plasman uoči doigravanja ABA lige i svaka utakmica do kraja iznimno je bitna. 

"FMP je dosta oslabljen odlaskom Apića i trebalo im je neko vrijeme da se prilagode na njegov odlazak. Međutim, u zadnje dvije utakmice upisali su dvije pobjede i sigurno će biti motivirani za dobru utakmicu. S druge strane, zna se naša pozicija. Matematički još nismo sto posto sigurni u prva četiri. U onoj situaciji kad smo zaredali niz pobjeda u ABA ligi to nam je bio primarni cilj. Ovo nam je idealna prilika jer bi se s ovom pobjedom ubacili u prve četiri momčadi, siguran sam da će momci biti motivirani i nadam se da ćemo odigrati jednu dobru utakmicu", izjavio je trener Cedevite Slaven Rimac.

Bek Jakov Mustapić istaknuo je da od početka treba krenuti ozbiljno: "Treba se od prve do zadnje minute postaviti da se vidi tko je glavni, tko je favorit i tko je bolja ekipa. Oni su pokazali u prošlom kolu protiv Krke da nikad ne odustaju. Mislim da su u jednom trenutku bili na petnaestak poena zaostatka i onda su to preokrenuli u jednoj četvrtini. Oni su mlada i energična ekipa, protiv koje uvijek treba igrati ozbiljno i maksimalno oprezno. Mislim da smo mi, što se tiče pripreme, odradili svoj posao najbolje moguće i na nama stoji tko će kao pobjednik izaći iz te utakmice."

Cedevita je u ABA ligi pobijedila u 11 od zadnjih 12 utakmica.

"Držimo odličnu formu u ABA ligi. Epizoda s Eurokupom završila je kako je završila, ne baš slavno, ali mislim da nas sad očekuje jedan bolji period, gdje ćemo se više pripremati za ABA ligu i gdje ćemo biti još spremniji fizički i taktički", rekao je Mustapić.

Cedevita će protiv FMP-a igrati bez Marka Banića.

Zagrepčani su trenutno drugi na tablici s omjerom 13-5, a FMP je šesti s 8-10.

Izbor: KK Cedevita

sHczIDC.png

Link to comment
Share on other sites

Sassuolo - Juventus 2 (1.56) bet365

Mislim da je nakon dvije utakmice bez pobjede red da Juve dođe do pobjede. Najprije su ubjedljivo poraženi i eliminisani iz italijanskog Kupa od Atalante (3:0), a onda su protiv Parme u Torinu ispustili prednost od dva gola razlike i na kraju remizirali (3:3). Protiv Sassuola su slavili u šest međusobnih susreta zaredom, i to uglavnom su lako izlazili na kraj sa njima svaki put. Sassuolo ima samo jednu pobjedu u prethodnih 7 utakmica, a uprkos problemima Juventusa sa povredama defanzivaca, vjerujem da će se vratiti iz Reggio Emilie sa sva tri boda.

Link to comment
Share on other sites

Sevilla - Eibar 1 (1.66) bet365

Sevilla poprilično dobro igra na svom terenu (7 2 1), dok je Eibar najgora gostujuća ekipa u La Ligi (1 4 5). U prethodnih 14 utakmica kući u svim takmičenjima, Sevilla ima 12 pobjeda i po jedan remi (protiv Atletica) i poraz (u Kupu od Bilbaoa), a savladali su i Barcu u prvoj utakmici Kupa Kralja. Udarne igle domaćih su Ben Yedder i Andre Silva, koji i večeras predvode napad tima iz Andaluzije, a prvi 'paker' Sarabia (7 asistencija) je također u sastavu. Što se tiče međusobnih susreta, Sevilla je na Sanchez Pizjuanu u posljednja tri duela izašla kao pobjednik, a Eibar nije postigao gol ni u jednoj od prethodne četiri utakmice.

047b5209-80a7-4422-a8fa-cd7152f25a5d.png

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, crash1 said:

Zadnjih nekoliko dana sam par puta dobio na kladionici bez puno filozofiranja i traženje nekih specijalnih opklada, grešaka, izvora.. Bla bla.. Slijedio sam kladioničarski instikt, igrao na favorite i sve je došlo.  Tako ću i danas, pa ako želite, pratite me :D

City - Chelsea // Pobjeda domaćina bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,50

City je došao na korak do Liverpoola, ako žele da ostanu u trci za titulu moraju dobiti svaku utakmicu. Po meni su trenutno najbolja ekipa na svijetu sa velikom širinom u sastavu što im je možda i najveća prednost u odnosu na ostale.

1.thumb.jpg.7ff41338427f59e84bc1c49edd908ded.jpg

Atheltic Bilbao - Barcelona // Pobjeda gosta bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,66

Barcelona ima prilku da pobjegne prvom pratiocu Realu na 9 a Atleticu na 10 bodova. Iz Reala su već počeli govoriti kako imaju šanse za titulu i vjerujem da će Barca učiniti sve da slavi danas protiv slabašnog Bilbaoa. 

2.thumb.jpg.32cbbaab20b38dc00ac076dd8b317ab1.jpg

Feirenrense - Sporting // Pobjeda gosta bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,44

Feirenrense je zadnji na tabeli, ubjedljivo najlošija ekip u ligi. Sporting je na četvrtom mjestu, sa Bragom i Benficom će voditi veliku borbu za drugu poziciju koja vodi u LP.

3.thumb.jpg.3df9c912a79c698c85e6a06027936d9e.jpg

Inter - Rijeka // Pobjeda gosta bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,44

Inter je ekipa koja će uz Rudeš vjerovatno napustiti društvo najboljih. Ostali su bez najboljeg igrača Andrića koji je otisao u Dinamo.. Sa druge strane Rijeka igra odlično i trebali bi ovo dobiti bez ikakvih problema.

4.thumb.jpg.03a5fb24f15bad6b06f01ba033208036.jpg

Hajduk - Lokomotiva Zagreb // Oba tima daju gol bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,83

Hajduk je očajan ove sezone, Lokomotiva nikada bolja. Ipak, vjerujem kako će Hajduk odigrati dobar meč i napraviti puno problema Lokomotivi koja se također nada pobjedi. Neizvjesan i težak meč, očekujem golove sa obje strane.

5.thumb.jpg.070ffec5929849d9eca5fb3d4ed4e99e.jpg

 

Još Sporting i Barca :D

Link to comment
Share on other sites

Koeficijent na Lyon je u padu. Pobjedili su PSG prošlog kola i to kako, nakon toga što su gubili 1:0. Stvorili su ogroman broj šansi i prema prikazanoj igri kao i stanju na tablici moram im danas vjerovati. 

Cedevita ulovljena na liveu 2 minute prije kraja. Vidjelo se da će preokrenuti iako u zadnjem napadu moglo je i drugačjie završiti. Over je prošao lagano još sredinom 4/4.

LrA1ZLO.png

Link to comment
Share on other sites

AC Milan - Cagliari 1 (1.45) bet365

Milan je sa Piatekom dobio kvalitet više u napadu i pokazuju naznake bolje forme nakon Nove godine, i to u periodu u kojem su imali težak raspored. Cagliari u katastrofalnoj formi, i prethodnih 5 utakmica imaju 4 poraza i samo jedan remi, a generalno poprilično loše igraju u gostima, gdje su u 11 utakmica postigli tek 7 golova ove sezone. Što se tiče međusobnih duela, nevjerovatan je podatak da su Rossoneri slavili u prethodnih 13 susreta na San Siru, i vjerujem da će večeras produžiti tu seriju.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use