Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 2.2.2019.


IzudinB

Recommended Posts

prije sat vremena, crash1 said:

Ja ću tu igati na Monaco. 

Monaco - Toulouse // Pobjeda domaćina bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,70

Na trenersko mjesto vratio se Jardim nakon dva mjeseca, po meni je on neopravdano otpušteno jer je tada ekipa imala zaista nvjerovatan broj povreda gdje je skoro svih 11 igrača iz prve postave bilo out. Sada se polako vraćaju povrijeđeni igrači, tu je i Fabregas koji će biti ogromno pojčanje, naznake bolje igre pokazali su u kupu protiv Guingampa gdje su čitav meč igrali sa 10 igrača i izgubili 3:2 tek na produžetke.

Kvota na njih od 1,70 je primamljiva bez obzira koliko bili očajni, ali kada se vrate svi povrijeđeni + Fabregas, ova ekipa bi trebala bez problema osigurati opastanak. Očekujem pobjedu ovdje.

12.thumb.jpg.e56629405d4d5c1cfd045e4019fe544c.jpg

Neznam toćno kolko je bilo ozljeđenih igrača navodno 12, ali Thierry Henry je izbacio 6 prvotimaca u drugu momčad zato su ga suspendirali. Ako je to istina nije niti čudo da su gubili sa par razlike

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, CarpMaster said:

Ja cu probati ovu kombinaciju. Bet Builder daje lepu kvotu, a utakmica ima potencijala. U principu nema sta da se doda, kolege su bec napisale.

607158558_Screenshot_2019-02-02-14-56-343.thumb.png.afe3908f6ab5a9a7f2a92ab9aec41eeb.png

Sviđa mi se, lijepa kombinacija kod bet365 , jako logično. Jedno uvjetuje drugo i ako bude golova na utakmici (a valjda neće završiti 0:0) za očekivati je više kartona na obje strane a samim tim i veći ukupni broj kartona ;) 

Link to comment
Share on other sites

prije 7 minute, CarpMaster said:

Ja cu probati ovu kombinaciju. Bet Builder daje lepu kvotu, a utakmica ima potencijala. U principu nema sta da se doda, kolege su bec napisale.

607158558_Screenshot_2019-02-02-14-56-343.thumb.png.afe3908f6ab5a9a7f2a92ab9aec41eeb.png

Isplati se jos kornere da igras jer imas 6 opcija. Korneri su sigurniji nego pogodki. Ne znam granice kakve su. Mozda domaci tim over 3 i gostujoci over 2 kornera. Malo kasnije cu ja odigrati nesto takvo. 

Link to comment
Share on other sites

20:45 Celta Vigo - Sevilla

Evo jos jedne zanimljive utakmice za kartone. Celta ima prosek od 2.43 kartona po mecu. Vise kartona dobija kod kuce, dok Sevilla dobija u proseku 2.81 po mecu. 

Sudija mi se cini dobar za kartone, standard mu je 4-6 kartona alinkad treba ume i da duplira svoj prosek. Opet sam se odlucio za Bet Builder kombinaciju koja daje dobru kvotu.

 

Screenshot_2019-02-02-15-18-10~2.png

Link to comment
Share on other sites

Napoli - Sampdoria 1 (1.35) 1xbet

Napoli  je odličan kod na svom terenu (9 2 0), imaju šest pobjeda zaredom u svim takmičenjima, a u prethodnih 5 međusobnih susreta protiv Sampdorije na svom terenu su slavili 4 puta. Večeras napadaju Sampdoriju sa Milikom, Insigneom, Callejonom i Hamšikom i vjerujem da će odnijeti sva tri boda. Sampdoria je ekipa koja bolje igra na svom terenu, u gostima igraju poprilično promjenljivo, i sumnjam da mogu izbjeći poraz večeras na San Paolu.

Link to comment
Share on other sites

Barcelona - Valencia 1 (1.36) bet365

Katalonci su u sjajnoj formi, u srijedu su 'demolirali' Sevillu u uzvratnoj utakmici Kupa Kralja (nakon poraza od 2:0 u prvoj utakmici), dok u La Ligi imaju osam uzastopnih pobjeda - posljednji put su ostali bez tri boda još 24.11, kada su remizirali sa Atleticom u Madridu. Ne računajući poraz od Seville, izabranici Ernesta Valverdea su u svakoj od prethodnih 5 utakmica ostvarili pobjedu od najmanje dva gola razlike, i trenutno djeluju nezaustavljivo. U posljednje tri utakmice protiv Valencije na Camp Nou ostvarili su sve tri pobjede, dok su u posljednjih 14 susreta, 12 puta izašli kao pobjednik, dok je Valencia slavila dva puta. Valencia je u prethodnih 5 utakmica ostvarila 4 pobjede, što je nagovještaj nešto bolje forme, pošto su čitavu sezonu poprilično oscilirali, ali ne vjerujem da se mogu suprotstaviti Barceloni koja zaista igra fenomenalno u posljednje vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use