Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 30.1.2019.


IzudinB

Recommended Posts

prije 1 minutu, TazMan said:

Odigrano AEK+PAOK timski over 1 gol na svakom .....

 

Borba za vrh protiv ekipa iz donjeg dijela......I jedni i drugi u dobroj formi,H2H ide dosta u prilog mom odabiru....Bitnijih izostanaka nemaju,izuzev Prijovićevog odlaska iz PAOKa,ali mislim da imaju oni zamjene za njega.....

 

Na to je dodan i kup Cipra,AEL,domaćin 3+ ...... Prva liga vrh,protiv druge lige donja sredina ...... Prva tekma,nadam se da će sve riješiti u njoj.....

To sam i ja vidio ali sad pocinje,cekat cu malo pa live odigrat golove

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, ultra said:

Nantes - St. Etienne zbroj žutih kartona 3,5 više  1,61   bet365

Ovaj dvoboj se u Francuskoj smatra derbijem koji svoje korijene ima u vremena kada su oba kluba dominirala francuskim nogometom te također pobuđuje veliki interes navijača oba tima. Situacija na tablici nam govori da nas ocekuje borbena utakmica jer Nantes trazi bodove kojima dodatno bjezi od zone ispadanja, dok St. Etienne trazi bodove koji ce ga pribliziti Lyonu i borbi za kvale za LP. Utakmicu sudi Frank Schneider, u ovome trenutku jedan od zahvalnijih sudaca u ligi. Na zadnjih 8 utakmica je 6 puta prebacivao zadanu granicu. Kada uzmem vaznost utakmice i suca, te cinjenicu da su medusobni susreti nerijetko znali zavrsavati sa povecim brojem kartona, ovaj par se cini kao dobra oklada. 

Sta ovom tipu ide u korist, nazalost naravno, je pad aviona od Sale.

Sjecam se kad je se helikopter predsjednika Leicestera srusio i kad sam na jendoj utakmici isto odigrao over kartone na mecu od Leicester i kad su zabili prvo gol je strijelac skinuo dres sa jednom porukom. 

Nesto slicno ocekujem isto tako ako Nantes zabije jedan gol, opet nekako ruzno zvuci sta se morala tice ali eto samo govorim da bi to eventualno islo u korist ovom prijedlogu...

Link to comment
Share on other sites

On 29. 01. 2019. at 19:34, crash1 said:

Slaven Belupo - Rijeka // 1X bet365 online kladionica">bet365 - 2,00

Slaven je odigrao ispod svojih mogućnosti jesenji dio prvenstva te će u drugom dijelu pokušati igrati što bolje kako bi popravili svoj plasman. Iza sebe imaju odrađene kvalitetne propreme, slavili su u četiri utakmice od pet odigranih. Pobjedili su protiv Krškog, Znojma, Titograda i Zarkova dok su poraženi protiv Lokomotive. Sutra će u Koprivnici pred domaćim naivjačima pokušati ostati ne poraženi što bi dodatno diglo samopouzdanje ekipe.

Sa druge strane rijeka putuje na ovo gostovanje bez najboljeg strijelca ekipe Herbera i bez kapitena ekipe Gorgona, dok bi susret također trebali propustiti Mirko Antonio Čolak i Mario Pavelić. Bišćan će zbog silnih povreda morati mijenjati sistem igre koji se do sada pokazao kao dobitan 4-2-3-1 u 4-1-4-1. 

Vjerujem kako Slaven može izvući barem neriješen rezultat.

1.thumb.jpg.1c92cacf917897d2c6acbdf8f7b25c89.jpg

WIN! 1-1 :D

@TazMan nadam se da si ipak ispratio :D

 

 

prije 23 sati, crash1 said:

Fiorentina - Roma // Oba tima daju gole bet365 online kladionica" rel="">bet365 - 1,61

Ovo volim igrati kada je u pitanju italijanski kup u kojem se igra samo jedna utakmica nakon koje nema popravnog ispita. A posebno ovo volim igrat kada se stasatju dvije ekipe koje vole davati i primati golove a osebno u zadnje vrijeme. Edin Džeko je postiga dva komada protiv Atalante, napokon je proradio i mislim da pravo vrijeme za to nije mogao izabrati. Dakle, ukoliko jedna ekipa postigne pogodak, druga će učiniti sve kako bi se domogla produžetaka. S obziurom da se sastaju ekipe koje su "tu negdje" u kvaliteti, očekujem barem po jedan gol sa obje strane.

1753761852_me.thumb.jpg.1a466a9b29a8a0f2d18b22bea2378b9e.jpg

Skoro uvijek kada se ove ekipe susreću, na tom meču bude dosta pogodaka.

bts.thumb.jpg.a837a101d1c8b0fbba04fbe339521694.jpg

Kao što rekoh, LUUUUUUUUUDA utakmica! WIN! 

Link to comment
Share on other sites

Celtic - St. Johnstone // Pobjeda Celtica & Oba tima daju gol bet365 - 3,00

Mislim da je bet365 ovdje pretjerao sa koeficijentom a za to imam dva dobra razloga. Ovo vrijedi odigrati i ozbiljno razmišljam da ovo vežem sa "Higuain daje gol" kakio bi dobio kvotu 6 :D

Celtic je najbolji tim u Škotskoj i pobjeda ovdje ne bi trebala doći u pitanje. Ali ono što je interesantno je to da je St.Johnstone najbolja gostujuća ekipa u ligi sa omjerom od 7 pobjeda i 4 poraza. Npr. kada su utakmice na strani u pitanju, od Celtica imaju više čak 6 bodova.  Efikasnaa su ekipa, dali su gol i Rangersima slavili su i protiv Abeerdena u gostima... 

Na zadnjih 5 utakmica na gostovanju kod Celtica su postigli 3 gola. Vjerujem da i večeras mogu barem jedan :D

 CELTIK.thumb.jpg.f03ab624e4dd535dbcc760e8efbe234c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use