Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 21.12.2018.


IzudinB

Recommended Posts

Koln - Bochum 1 (1.45) bet365

Koln je uspio zadržati korak za HSV-om u prošloj utakmici nakon što su pobijedili Magdeburga sa 3-0 kod kuće. Peta pobjeda u ligi zaredom je ostavila Kolna samo jedan bod iza lidera HSV-a, dok sada ekipa Markus Anfanga ima šansu da se popne na to prvo mjesto, barem na dan jer HSV igra sutra. Koln je nastavio da igra vrlo dobro u napadu, nakon što su u prošlom kolu postigli još tri gola i to im je peta utakmica zaredom u ligi sa tri ili više golova postignutih. Jhon Cordoba, Dominick Drexler i Simon su bili na listi strijelaca u toj utakmici. Koln je postigao nevjerojatnih 15 golova u posljednje tri domaće pobjede u 2. Bundesligi.

Bochum je ovu sezonu otvorio u obećavajućoj formi, ali ta forma je masivno pala u posljednje vrijeme. Robin Dutt i njegova ekipa su uspjeli da uzmu samo jedan bod u posljednje tri utakmice u ligi. Oni u ovu utakmicu ulaze nakon dva poraza zaredom od St. Paulija i Union Berlina. Primili su pet golova u tom procesu. Vjerujem da će Koln ovdje ostvariti pobjedu i preći na to prvo mjesto. Sretno!

Screenshot_5.thumb.png.5981f2b12b2e4d176126a38ea5d6a1c4.png

(Koeficijenti 21.12. u 10:09 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Jedna fina kvotica dolazi nam iz srpske odbojkaske lige..

Valjevo-Novi Pazar 2 3.50

Radi se o dvoboju 14.kola srpske odbojkaske lige za muskarce,Valjevo je novi prvoligas koji je dobro krenuo u prvenstvo ali je naglo stao :D

Dok s druge strane ekipa Pazara je osvajac Kupa Srbije i sigurno mu nije mjesto tamo gdje se nalazi,trenutno su zadnji na tablici i ako nastave nizati lose rezultate ispadanje im ne gine...igracki kadar im se nije previse mjenjao,tokom tjedna promjenili su trenera i ocekujem pozitivnu reakciju ekipe zato cu s nekim srednjim ulogom popratiti ovaj dvoboj.

Sretno ko isprati :)

Link to comment
Share on other sites

Poz svima nakom dugo vremena,nisam bio aktivan neko vrijeme evo nesto mi je zapalo za oko 

 Dortmund-mgladbach over 3.5 žk 1.95 bet365 

Po meni promasena granica  dvije ekipe sa vodecih pozicija , pobjeda bi znacila puno i jednim i drugima, utakmicu sudi Felix Zwayer s prosjekom od 4.59zk i 

0.29ck ,ukratko bez neke filozofije ocekujem borbenu i zustru tekmu i mislim su 4 kartona neizbjezna ovdje 

Edit: evo tipico njemacka klada nudi i 2.5 granicu po kv 1.35 sto nije lose za spojit s necim a nekako mi pre nerealno da ovdje vidimo samo 1 2 kartona 

Edited by Ivan1998
Link to comment
Share on other sites

Dortmund - M'gladbach | Manje od 3.5 gola (1.725) bet365

Dortmund će se nadati povratku na pobjeničke staze nakon što su doživvjeli šokantan poraz od ekipe koja se muči na dnu tabele Fortune Dusseldorfa, dok će M'gladbach u ovu utakmicu ući sa mnogo boljim samopouzdanjem nakon što su ostvarili sigurnu pobjedu od 2.o nad Nurnbergom u prošlom kolu. Lucen Favre je ostavio Paco Alcacera i Jadon Sancha na klubi kada se Borussia Dortmund borila protiv Fortune u prošlom susretu. Fortuna je bila vrlo opasna u toj utakmici, pogotovo iz kontra napada i na polovici prvog poluvremena su poveli sa 1-0 preko Lukebakia. Jean Zimmer je povećao to vodstvo na 2-0 samo 11 minuta nakon pauze sa nevjerojatnim golom van šesnaesterca. Favre je tek onda uveo Alcacera i Sanchoa na teren, ali je bilo kasno, jer je Španjolac uspio postići samo jedan gol za lidere Bundeslige, što je bio njegov 11 ove sezone.

Na drugoj strani, Gladbach je pobijedio Nurnberga sa 2-0 kod kuće u utorak. Thorgan Hazard je postigao prvi gol u toj utakmici, dok je Alassane Plea postigao drugi gol samo četiri minute prije kraja utakmice. Međutim, mislim da je ovdje glavni problem forma Gladbacha u gostima, jer su pobijedili samo dvije od osam utakmica koje su igrali na strani ove sezone. Nisu uspjeli postići gol u posljednje dvije utakmice u gostima protiv Leipziga i Hoffenheima. Međutim, oni jesu uništili Bayerna sa 0-3 na Allianz Areni ranije u listopadu. Dortmund je bio odličan kod kuće od starta ove sezone. Oni su pobijedili sedam i remizirali jednu u osam utakmica na Signal Iduna Parku. Međutim, oni bi mogli osjetiti pritisak nakon tog poraza sredinom tjedna od Fortune. Zbog toga mislim da ovo neće biti nimalo lagana utakmica, tako da očekujem manje od 3.5 gola. Koeficijent mi je prilično realan. Sretno!

Screenshot_6.png.7adf5ac400867e22062cf320f9c88bab.png

(Koeficijenti 21.12. u 15:44 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Paris FC - Red Star 1 (1.80) bet365

Tim iz glavnog grada Francuske se nalazi na šestoj poziciji na tabeli u Francuskoj Ligue 2 i oni imaju isto bodova kao i Grenoble na toj petoj poziciji koja vodi u play-off, samo imaju nešto goru gol razliku. Tu je također i Lorient koji ima isto bodova na četvrtoj poziciji, dok Lens na trećoj ima bod više. Znači veliki je ulog za domaćina u ovom susretu.

Na drugoj strani imamo Red Star, koji je najgori tim u ligi po statistici. Red Star je zabilježio rijetku pobjedu za promjenu, kod kuće, protiv Sochauxa prošlog vikenda. Konačni rezultat je bio 3-0 za domaćine u toj utakmici. Mislim da će Paris FC pobijediti ovu utakmicu laganije nego što to koeficijenti pokazuju. Oni su šesti u ligi od 20 timova i igraju kod kuće, dok su njihovi timovi posljednja ekipa u ovom natjecanju, imaju najmanje bodova i čak četiri poraza u posljednjih pet utakmica. Red Star je primio najviše goova u ovoj ligi i njihova obrana je također najgora. Njihov napad je među prva četiri najgora napada u ligi. Mislim da bi Paris ovu utakmicu trebao pobijediti. Sretno!

Screenshot_7.thumb.png.9d4e1faaa1ecf05ca438b3b518e0ea12.png

(Koeficijenti 21.12. u 15:52 CET)
 Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, Pivaric said:

Jedna fina kvotica dolazi nam iz srpske odbojkaske lige..

Valjevo-Novi Pazar 2 3.50

Radi se o dvoboju 14.kola srpske odbojkaske lige za muskarce,Valjevo je novi prvoligas koji je dobro krenuo u prvenstvo ali je naglo stao :D

Dok s druge strane ekipa Pazara je osvajac Kupa Srbije i sigurno mu nije mjesto tamo gdje se nalazi,trenutno su zadnji na tablici i ako nastave nizati lose rezultate ispadanje im ne gine...igracki kadar im se nije previse mjenjao,tokom tjedna promjenili su trenera i ocekujem pozitivnu reakciju ekipe zato cu s nekim srednjim ulogom popratiti ovaj dvoboj.

Sretno ko isprati :)

Nakon par losih rezultata na ovu tekmu sam usao s oprezom i ulozio samo 50e..

Nadam se da je netko ispratio,par je prosao s pola snage idemo opljackat kladare do Bozica ?

Link to comment
Share on other sites

Wolverhampton - Liverpool 2 (1.55) bet365

Liverpool je vezao 6 pobjeda u Premier ligi i 5 u svim takmičenjima, pronašli su pravu formu, te se čini da je Klopp konačno posložio sve kockice, nakon krize i poraza od Crvene Zvezde i PSG-a u Ligi prvaka. Jedina su ekipa bez poraza u čitavoj sezoni, u 17 kola imaju samo tri remija. Večeras igraju u praktično najjačem sastavu izuzimajući Alexander-Arnolda, Gomeza, Matipa i Oxlade-Chamberlaina koji su povrijeđeni već neko vrijeme. Wolvesi su vezali tri pobjede, i to nakon serije od 6 utakmica u kojima su osvojili samo bod. U ovoj utakmici neće moći računati na povrijeđenog Dioga Jotu. Sve u svemu, mislim da se ne mogu suprotstaviti raspoloženim Redsima, koji ne smiju sebi dozvoliti takav luksuz da gube bodove u ovakvim utakmicama.

9b269508-515f-4491-ad05-069ee57a2f9b.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use