Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 27.11.2018.


IzudinB

Recommended Posts

prije 1 minutu, Dominik999 said:

Napiši tipseru da puši ku***

Ja sam odigrao sa dobrim kvotama, ovo utakmicu over 5.5gola ali i ovo očito neče proči. Žao mi je, jer imam dosta dobre  hokejaške utakmice u tom tiketu ali fail če biti več prvi tiket i šteta što nisam mislio svojom glavom, jer europski hokej dosta dobro poznajem (neke lige).

Link to comment
Share on other sites

prije 21 minute, Gandalf said:

Ja sam odigrao sa dobrim kvotama, ovo utakmicu over 5.5gola ali i ovo očito neče proči. Žao mi je, jer imam dosta dobre  hokejaške utakmice u tom tiketu ali fail če biti več prvi tiket i šteta što nisam mislio svojom glavom, jer europski hokej dosta dobro poznajem (neke lige).

Ma debili obe analize i ovaj hokej i onaj africki nogomet debelo promasene to znaci da analiza ne valja i da tipser ne valja a ne da je upitanju sreca ili neki drugi faktor

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dominik999 said:

Ma debili obe analize i ovaj hokej i onaj africki nogomet debelo promasene to znaci da analiza ne valja i da tipser ne valja a ne da je upitanju sreca ili neki drugi faktor

Ako baciš oko na BA i pogledaš Wilsonove tipove za kvale afričkog natjecanja fulao je ovu koju sam ja kopirao,druge dvije je pogodio.

 

Ne mlati praznu slamu,svako bira šta će igrat,sve informacije su tu. 

 

A i tipstera hokeja možeš provjeriti i vidjet koji je imao niz.......

Link to comment
Share on other sites

Napokon nam se zahuktala klupska nogometna sezona što znači da će biti puno više prijedloga i od mene. Nisam fan reprezentativnih utakmica, barem što se klađenja tiće, a izbace iz ritma i klupske utakmice pa je onda potrebno barem 1-2 tjedna pričekati da se vidi tko je gdje sa formom. 

Osim zanimljive nam i drage Lige Prvaka danas u primjetio sam jedan par a to je da će u NHLu domaćini dati 3+ gola  više u odnosu na goste. 

KpTT1GO.png

Prema ponudi jasno je da je u velikoj većini utakmica domaćin i favorit i jednostavno za očekivati je barem 6-7 pobjeda domaćina danas. Ukoliko San Jose, ne uništi Buffalo ili se ne desi neko neugodno iznenađenje gdje neki gost slavi sa 3-4 gola razlike, što je malo vjerojatno, očekujem da ovaj tip i prođe. Ne očekujte 9/9 pobjeda domaćina kao zadnji put, međutim mislim da bi, uzevši u obzir utakmice i npr. Tampu doma koji bi trebala slaviti sa 2-3 gola ralzike (barem), ovo trebalo proći. 

Naravno, ovo je u ponudi kod bet365

csWeIxc.png

Link to comment
Share on other sites

Bayern Munchen - Benfica 1 (1.30) bet365

Nakon pobjede Ajaxa Bayern je pao na drugo mjesto u grupi i jasno je da im je pobjeda u ovom duelu imperativ, dok je Benfica izgubila i teoretske šanse za plasman dalje zbog lošijeg međusobnog omjera sa Ajaxom, a pošto je AEK poražen od Ajaxa, sigurno će završiti kao treći, tako da su praktično bez rezultatskog imperativa. Napad je kompletan, tu su Lewa, Robben i Ribery, a iza njih Muller i Goretzka. Bayern u posljednje vrijeme pruža zaista blijede partije, ali mislim da bi bilo previše da i ovdje ostanu bez sva tri boda.

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, Gandalf said:
AEK Athens-Ajax over 5.5 kornera Team 2
 
Trazio sam treču  utakmicu za okladu ali ova utakmica se igra najprije. Izmađu svih utakmica LP danas, nisam vidio ništa sigurno za klađenje( i ove dvije ispod) i odabrao sam kornere. Ajax je u ovoj utakmici favorit i mislim da če proči ovaj margin. u prvoj utakmici je imao ajax  čak 13 kornera i timovi koji su igrali protiv Aek-a, imali su svi 10 ili više kornera, osim Benfica koja ima u ovom segmentu vrlo niske brojke.
 
Hoffenheim-Shakhtar Donetsk   over 4.5 i 5.5 kartona, kv.1.85 Sportingbull
 
Vrlo zanimiljiva utakmica gde za oba tima znači pobjeda puno. Ako domači tim pobjedi, je moguče, da ob pretpostavki da Lyon na domačem terenu izgubi od Engleza, ulazi naprijed u LP.
Ako izgubi onda ispadaju i iz LE jer Shakthtar ulazi na 3.mjesto i naprijed igra LE.
Tako da tu nema dvojbe da če biti vrlo teška utakmica sa veliko prekršaja.
 
I kad vidimo, da utakmicu sudi I. Kružliak onda se zna da če tu biti over :)
 
Juventus-Valencia over 4.5 kartona kv.1.61 Sportingbull
 
Tu je vrlo teška utakmica za Valencio, i svi znamo da če tu vjerojatno pobijediti Juve. Ali dok nije kraj utakmice može i Valecia vjerovati, da ako pobijedi Juve i Man Utd izgubi kod kuće, ulazi naprijed u LP. Tu sam odigrao over zbog oba tima jer znam da igraju dosta grubo i tu se vidi več na kvoti da je vrlo velika vjerojatnost over. Utakmicu če suditi  W. Collum , koji je dosta dobar sudija da se kladimo na over.
 
 
 

Žuti kartoni lagano kroz ali opet sam promašio za malo Ajax. umjesto 6 samo 5 kornera za 360 eura. Ne znam koja oklada več u poslednjih 10 dana na sličan način. Ali odmah sam odigrao na kartone ove 2 utakmice, da imam nešto više od 0 :) Nadam se da če biti sutra bolj :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use